Wiecie dlaczego Messi oddał karnego Neymarowi, bo przy 2 golu Messiego, Neymar mógł strzelać, ale oddal strzal Argetyńczykowi, więc Leo zrewanżowal się oddając karnego Neymarowi. Znam takiego gościa z Portugalii dla którego liczy się tylko bycie numerem 1. Dlatego niegdy nie postąpi jak Leo.
Niema szans aby Sevilla zwyciężyła z Realem. To, że my tam nie zwyciężyliśmy to był CUD dla drużyny z Sanchez Pizjuàn. Także pozostaje się łudzić, że real przegra. Mamy 2pkt przewagi i cieszmy się tym, to real nas goni, a my musimy robić swoje.
Dla mnie to nie ma sensu, po co dzielić pieniądze na zespoły których i tak nikt nie ogląda. Dla mie to powinno wyglądać tak: Im wyższa lokata w lidze tym wyższe wynagrodzenie z tytułu praw telewizyjnych.
Jak wiecie Vermaelen jest zdolny do gry, ale po prostu musi odzyskać formę. No pomyślcie, Bartra jest w tym sezonie niemalże niezawodny, przychodzi Tomas po kilku_kilkunastu miesiącach po kontuzji i od razu wskakuje przed Hiszpana. Jak by to wyglądało? Teraz Belg musi dojść do pełni formy, aby mógł rywalizować o miejsce w składzie.
No i fajnie. Jeśli kocha to co robi to niech gra nawet do 40. Szkoda, że do MLS nie przeszedł 3/4 lata temu wtedy był lepszy, ale wybrał ligę Brazylijską. Mógł grać przeciwko lub z takim zawodnikami jak: Thierry Henry czy Beckham
Czytam wasze komentarze, dopiero spostrzegłem, że Leo grał w butach nike. Naprawdę niezwykły widok. A Ja zawsze myślałem, że Leo "urodził się w butach adidas"
TO NIE BYŁ NAJLEPSZY WYSTĘP Suareza w bordowo-granatowych barwach, najlepszy mecz zagrał przeciwko PSG strzelając dwa genialne gole. Ostatni mecz graliśmy ze słabym rywalem, więc wyczyny Suareza nie były tak spektakularne jak w Paryżu. Oczywiście bamki jakie strzelał Getafe były piękne, ale nie zgodzę się z redakcją jakoby ostatni mecz byłby najlepszy w wykonaniu Urugwajczyka. Statystycznie był, ale recital pokazał w Paryżu.
Zgadzam się ze słowami Martino. Zacznijmy od tego_ Leo zatracił nieco szybkość, przykład: Mecz Barca-PSG, Messi biegł na pełnej szybkości, był 3 m przed Luizem, a ten ze spokojem go dogonił.(Może to było spowodowane sporym zmęczeniem). Mimo tego uważam, ze Leo nadal potrafi ogrywać kilku zawodników jednocześnie lecz zwyczajnie mu się nie chce. Dojrzał i wie, że Neymar z Suarezem mogą pociągnąć grę, a Argentyńczyk może oszczędzać się na następne mecze. Teraz ma doskonały przegląd pola, cofa się głęboko i dyryguje grą nawet 50m od bramki. Nie jest to już ten sam zawodnik co kiedyś, ale to nie znaczy, że jest gorszy.
Zapomnieliście dopisać o "cudownej pułapce ofsajdowej" w meczu PSG. Jest to związane z doskonałym przygotowaniem drużyny w stałych fragmentach gry. A zawodnikiem specjalizującym się w asystach 1, 2, 3 stopnia jest Messi który wielokrotnie asystował będąc 30-40m od bramki.
W polskich mediach natomiast " Lewandowski otarł się o śmierć, Lewandowski ze złamaną szczęką" głupota i szukanie sensacji... Pewnie zagra. i warto go będzie mieć na uwadze.
Do ankiety dodałbym opcje: ciężko stwierdzić
Z jednej strony jest to możliwe, ale z drugiej wystarczy słaba forma w ostatnich meczach aby rekord uciekł tridente MNS z przed nosa.
Odegrad dostał powołanie z litości. Czytałem niedawno na stronie rm.pl że mu odwala i nie chce ćwiczyć z drużyną rezerw. Tylko interesuje go pierwsza drużyna. Chłopak trafił w złe miejsce. Dostaje 100k tygodniowo. Z resztą jest tak slaby, że nie potrafi przebić się w składzie rezerw do pierwszej jedenastki. Ps. Co się dzieje z haloviçem, robi postępy?
0
Nie, Filip10 o tego gościa chodziło.
2
Wiecie dlaczego Messi oddał karnego Neymarowi, bo przy 2 golu Messiego, Neymar mógł strzelać, ale oddal strzal Argetyńczykowi, więc Leo zrewanżowal się oddając karnego Neymarowi. Znam takiego gościa z Portugalii dla którego liczy się tylko bycie numerem 1. Dlatego niegdy nie postąpi jak Leo.
3
Suarez, Messi, Neymar- ból d#py kibiców realu za 3, 2, 1 ;)
0
Panie i panowie w tym sezonie niemalże na pewno rekord 118 bramek Benzemy Ronaldo i Higuaina zostanie pobity przez MSN. Jak dotąd 107 bramek
1
Niema szans aby Sevilla zwyciężyła z Realem. To, że my tam nie zwyciężyliśmy to był CUD dla drużyny z Sanchez Pizjuàn. Także pozostaje się łudzić, że real przegra. Mamy 2pkt przewagi i cieszmy się tym, to real nas goni, a my musimy robić swoje.
0
Dla mnie to nie ma sensu, po co dzielić pieniądze na zespoły których i tak nikt nie ogląda. Dla mie to powinno wyglądać tak: Im wyższa lokata w lidze tym wyższe wynagrodzenie z tytułu praw telewizyjnych.
14
Jak wiecie Vermaelen jest zdolny do gry, ale po prostu musi odzyskać formę. No pomyślcie, Bartra jest w tym sezonie niemalże niezawodny, przychodzi Tomas po kilku_kilkunastu miesiącach po kontuzji i od razu wskakuje przed Hiszpana. Jak by to wyglądało? Teraz Belg musi dojść do pełni formy, aby mógł rywalizować o miejsce w składzie.
0
Ok, dzięki. Już wiem :)
0
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/518395/primera-division-messi-zblizyl-sie-do-ronaldo-swietny-wystep-luisa-suareza Myślałem, że Leo ma więcej asyst w La Liga od CR, czy to pomyłka?
EDIT: tutaj natomiast zupełnie inne dane http://messivsronaldo.net/
0
No i fajnie. Jeśli kocha to co robi to niech gra nawet do 40. Szkoda, że do MLS nie przeszedł 3/4 lata temu wtedy był lepszy, ale wybrał ligę Brazylijską. Mógł grać przeciwko lub z takim zawodnikami jak: Thierry Henry czy Beckham
2
Czytam wasze komentarze, dopiero spostrzegłem, że Leo grał w butach nike. Naprawdę niezwykły widok. A Ja zawsze myślałem, że Leo "urodził się w butach adidas"
0
Brawo Bravo!! świetny transfer, przed sezonem nie sądziłem, że nie będę tęsknił za Valdesem. On i Ter Stegen doskonale zastąpili Valdesa.
14
TO NIE BYŁ NAJLEPSZY WYSTĘP Suareza w bordowo-granatowych barwach, najlepszy mecz zagrał przeciwko PSG strzelając dwa genialne gole. Ostatni mecz graliśmy ze słabym rywalem, więc wyczyny Suareza nie były tak spektakularne jak w Paryżu. Oczywiście bamki jakie strzelał Getafe były piękne, ale nie zgodzę się z redakcją jakoby ostatni mecz byłby najlepszy w wykonaniu Urugwajczyka. Statystycznie był, ale recital pokazał w Paryżu.
0
I to jest dopiero obiektywna wypowiedź. Hmmmm ciekawe co na to kibice realu :)
3
Zgadzam się ze słowami Martino. Zacznijmy od tego_ Leo zatracił nieco szybkość, przykład: Mecz Barca-PSG, Messi biegł na pełnej szybkości, był 3 m przed Luizem, a ten ze spokojem go dogonił.(Może to było spowodowane sporym zmęczeniem). Mimo tego uważam, ze Leo nadal potrafi ogrywać kilku zawodników jednocześnie lecz zwyczajnie mu się nie chce. Dojrzał i wie, że Neymar z Suarezem mogą pociągnąć grę, a Argentyńczyk może oszczędzać się na następne mecze. Teraz ma doskonały przegląd pola, cofa się głęboko i dyryguje grą nawet 50m od bramki. Nie jest to już ten sam zawodnik co kiedyś, ale to nie znaczy, że jest gorszy.
8
Zapomnieliście dopisać o "cudownej pułapce ofsajdowej" w meczu PSG. Jest to związane z doskonałym przygotowaniem drużyny w stałych fragmentach gry. A zawodnikiem specjalizującym się w asystach 1, 2, 3 stopnia jest Messi który wielokrotnie asystował będąc 30-40m od bramki.
1
W polskich mediach natomiast " Lewandowski otarł się o śmierć, Lewandowski ze złamaną szczęką" głupota i szukanie sensacji... Pewnie zagra. i warto go będzie mieć na uwadze.
1
4ever
0
Platforma NC nie będzie transmitować dzisiejszego meczu Realu- Almeria
- Jak to skomentuje?
Z Hahhahahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahha
0
Do ankiety dodałbym opcje: ciężko stwierdzić
Z jednej strony jest to możliwe, ale z drugiej wystarczy słaba forma w ostatnich meczach aby rekord uciekł tridente MNS z przed nosa.
0
To Benzema miał kiedyś włosy?! :o
1
Dziwny nagłówek jeszcze dziwniejsze zdjęcie. Potem czytający mają dziwne skojarzenia. ;p
0
Odegrad dostał powołanie z litości. Czytałem niedawno na stronie rm.pl że mu odwala i nie chce ćwiczyć z drużyną rezerw. Tylko interesuje go pierwsza drużyna. Chłopak trafił w złe miejsce. Dostaje 100k tygodniowo. Z resztą jest tak slaby, że nie potrafi przebić się w składzie rezerw do pierwszej jedenastki. Ps. Co się dzieje z haloviçem, robi postępy?
3
Mam nadzieje, że zagra, ale nie strzeli. Taki scenariusz byłby najlepszy
0
Podobno zainteresowany jest objęciem posady jako trener Coco-Jambo Warszawa
0
chyba nie do końca... :)
1
Brawo BVB szacunek, szacunek hahahahahahahah Neuer
1
Hahahahaha jazda figurowa na trawie
0
Masakracja BVB GO GO GO!!!!
3
Taki zespół chce się oglądać. W następnym sezonie walczymy o rekord ponad 120 goli tercetu Cristiano Benzema Higuain.