Najbardziej cieszy mnie fakt, że Neymar w tym sezonie ani razu nie był kontuzjowany. To mu pozwoliło na osiągnięcie tego niesamowitego wyniku czyli 50 goli w 87 meczach.
Fajnie gdyby udało nam się wygrać 52 mecze w 60 spotkaniach. To by było coś!! I jeszcze pobicie rekordu Ronaldo- Benzema-Higuain 118 goli. MSN brakuje 6 trafień, a do rozegrania mamy 5 spotkań. Ten rok będzie wyjątkowy(z resztą już jest)
Jeśli:
□Wygramy La Liga
□Ligę Mistrzów
□Puchar Króla
□Leo zdobędzie Pichichi
□MSN pobije rekord RBH 119 goli
□Claudio Bravo zdobędzie Zamore
Ale dałeś porównanie, nie ma co...Nie będe się z tobą kłócił, każdy ma swoje zdanie. Ale dam Ci przykład: Ronaldo 33 występy 42 gole. Messi 36 występów 41 goli. I za kim przemawiają statystyki? Też uważasz że Ronaldo jest lepszy od Messiego. Statystyki to nie wszystko.
Prawda jest taka że Bravo ma tyle interwencji w trakcie meczu ile ja mam palców u jednej ręki. Diego Alves ma już ciężej. Gra w znacznie gorszym klubie z gorszą obroną i to on zasłużył na Trofeo Zamora. Co pokazał we wczorajszym meczu z Realem. Nie podważam wysokiej klasy Bravo jednak z jego gry można wywnioskować, że w tym sezonie był bezrobotny. Jednak duży szacunek w stronę Bravo za oddanie dla drużyny.
Ostatnio wywnioskowałem to samo. Wystarczy popatrzeć MNS jest w gazie i ogólnie cała drużyna. Też się zastanawiam jaka w tym zasługa Luncho. Wszyscy chwalą Enrique, w styczniu chyba 99, 9% chciało wywalenia Enrique, a teraz każdy kozaczy tekstem " Gdzie są Ci którzy chcieli odejścia Enrique" a gdyby Messi był kontuzjowany i drużyna przegrałaby kilka spotkań więcej to Enrique byłby nazywany drugim Martino. Rajkard-Ronaldinho = Enrique- Messi tych trenerów ciągneli genialni piłkarze. A w innych klubach Ci wielcy trenerzy nir osiągnęli NIC.
Wie ktoś coś na temat strajku AFE. Co się stanie z ostatnimi meczami z Deportivo, Atletico i Athletic B. Zostaną przełożenie czy liga zakończy się wcześniej, bez rozegrania pozostałych meczów? Trochę się martwię, bo jeśli odwołają PK to w tym roku maksymalnie zdobędziemy 2 puchary
Do spotkania trzeba podejść z respektem do rywala. Mam nadzieję, że piłkarze Barcy nie lekceważą graczy Davida Moysa jak kibice na tej stronie. Gramy o 3 bardzo ważne punkty. Spotkanie trzeba wygrać niedużym nakładem sił. Bo za 5 dni Bayern.
Mecz w Pucharze Króla w 2011 Ronaldo zdobył (jedyną) decydującą bramkę. Może spoglądasz z nieco mniej obiektywnie (jako fan barcy) ale masz rację. CR strzela gdy drużyna jest w gazie.
11. Mogliście nie pisać tego, ze Ney wydaje tysiące na fryzurę jak pewien Portugalczyk. Ney na razie swoją pracę w drużynie Barcy wykonuje świetnie, lecz jest trochę kontrowersyjny, A jego ciało to jak żywa reklama. Imprezuje, wydaje dużo hajsu na fryzjera itp. To jego wybór, nic mi do tego. Dobrze odgrywa swoją role w drużynie i przynajmniej nie gwiazdorzy.
Messi w tym sezonie - 51 gier, 53 gole, 27 asyst, 282 dryblingi, 136 wykreowanych okazji, 3397 podań i 152 odzyskane futbolówki. Tak, to robi wrażenie...
Mathieu jakby odmłodniał, a może to po prostu uśmiech :)
Mam nadzieje, że z Mascherano nic nie jest. Oby naszych zawodników omijały kontuzje. Na tym etapie kontuzje są bardzo prawdopodobne, mecze co 3 dni jednak puki co wszystko jest w porządku i nasza drużyna pewnie idzie po trofea
WoW nawet nie wiedziałem, że Xavi ma tyle asyst. Naprawde wielki szacunek. 28 meczów w tym 11 z ławki na końcówki spotkań. A mimo to tak wspaniałe statystyki jak na 36latka
2015.05.06, godz. 23:27, Raulegend
ja piernicze juz nie mogę tego farta barcwelony ile można?! Najpierw słabe city potem psg a tera osłabiony Bayern i plus sędzia który powinien wywalić alvesa, pique i Suáreza. I gdyby nie bramkarz Barçy to by przegrała co najmniej 0:4/5, ja nie wiem ile Bayern mógł setek zepsuć. .
Co tu dużo mówić, Idiota!
Jestem taki dumny. Ten mecz przeżywałem bardziej niż El Clasico. Z racji tego że ostatnie pojedynki Barcy i Bayernu kończyły się wygraną Bawarczyków. Z początku było nerwowo, ale Messi miał dzień i pokazał jak gra Bóg futbolu. Powiedzmy szczerze Ronaldo nigdy nie był, nie jest i nie będzie Lepszy od Messiego. To był recital jednego zawodnika, Messi nota 11/10. Nie ukrywam chciałbym żeby na Alianz Arena powtórzył się dzisiejszy wynik. Może wtedy kibice realu zamkną szczekaczki. A za to my będziemy się z nich śmiać jak opadną z Juventusem. Vamoossss!
0
Nawet z Leo koszulką się wymienił :D
0
Najbardziej cieszy mnie fakt, że Neymar w tym sezonie ani razu nie był kontuzjowany. To mu pozwoliło na osiągnięcie tego niesamowitego wyniku czyli 50 goli w 87 meczach.
0
Szkoda, nie oglądam meczów Realu. Ale ten z Valencia bym z przyjemnością obejrzał. Liga jest nasza, a real ma tylko matematyczne szanse na tryumf.
0
Artykuł taki na siłę. Dla mnie to wygląda tak: wygramy z Deportivo i Atletico. A Real guzik mnie interesuje czy wygrają czy przegrają albo zremisują.
5
Douglas z fanem na zdjęciu ;)
0
Fajnie gdyby udało nam się wygrać 52 mecze w 60 spotkaniach. To by było coś!! I jeszcze pobicie rekordu Ronaldo- Benzema-Higuain 118 goli. MSN brakuje 6 trafień, a do rozegrania mamy 5 spotkań. Ten rok będzie wyjątkowy(z resztą już jest)
Jeśli:
□Wygramy La Liga
□Ligę Mistrzów
□Puchar Króla
□Leo zdobędzie Pichichi
□MSN pobije rekord RBH 119 goli
□Claudio Bravo zdobędzie Zamore
0
Ale dałeś porównanie, nie ma co...Nie będe się z tobą kłócił, każdy ma swoje zdanie. Ale dam Ci przykład: Ronaldo 33 występy 42 gole. Messi 36 występów 41 goli. I za kim przemawiają statystyki? Też uważasz że Ronaldo jest lepszy od Messiego. Statystyki to nie wszystko.
0
Prawda jest taka że Bravo ma tyle interwencji w trakcie meczu ile ja mam palców u jednej ręki. Diego Alves ma już ciężej. Gra w znacznie gorszym klubie z gorszą obroną i to on zasłużył na Trofeo Zamora. Co pokazał we wczorajszym meczu z Realem. Nie podważam wysokiej klasy Bravo jednak z jego
gry można wywnioskować, że w tym sezonie był bezrobotny. Jednak duży szacunek w stronę Bravo za oddanie dla drużyny.
0
Ostatnio wywnioskowałem to samo. Wystarczy popatrzeć MNS jest w gazie i ogólnie cała drużyna. Też się zastanawiam jaka w tym zasługa Luncho. Wszyscy chwalą Enrique, w styczniu chyba 99, 9% chciało wywalenia Enrique, a teraz każdy kozaczy tekstem " Gdzie są Ci którzy chcieli odejścia Enrique" a gdyby Messi był kontuzjowany i drużyna przegrałaby kilka spotkań więcej to Enrique byłby nazywany drugim Martino. Rajkard-Ronaldinho = Enrique- Messi tych trenerów ciągneli genialni piłkarze. A w innych klubach Ci wielcy trenerzy nir osiągnęli NIC.
0
Wie ktoś coś na temat strajku AFE. Co się stanie z ostatnimi meczami z Deportivo, Atletico i Athletic B. Zostaną przełożenie czy liga zakończy się wcześniej, bez rozegrania pozostałych meczów? Trochę się martwię, bo jeśli odwołają PK to w tym roku maksymalnie zdobędziemy 2 puchary
0
23
Po prostu pochwalił Messiego, a wy szukacie podtekstów.
1
Szczerze?
- Nic z tego nie mogę zrozumieć...
Ale mam pomysł, niech ten pieprzony strajk zrobią sobie w czerwcu i lipcu i połowę sierpnia, a nie teraz.
3
Do spotkania trzeba podejść z respektem do rywala. Mam nadzieję, że piłkarze Barcy nie lekceważą graczy Davida Moysa jak kibice na tej stronie. Gramy o 3 bardzo ważne punkty. Spotkanie trzeba wygrać niedużym nakładem sił. Bo za 5 dni Bayern.
0
3
Mecz w Pucharze Króla w 2011 Ronaldo zdobył (jedyną) decydującą bramkę. Może spoglądasz z nieco mniej obiektywnie (jako fan barcy) ale masz rację. CR strzela gdy drużyna jest w gazie.
1
0
11. Mogliście nie pisać tego, ze Ney wydaje tysiące na fryzurę jak pewien Portugalczyk. Ney na razie swoją pracę w drużynie Barcy wykonuje świetnie, lecz jest trochę kontrowersyjny, A jego ciało to jak żywa reklama. Imprezuje, wydaje dużo hajsu na fryzjera itp. To jego wybór, nic mi do tego. Dobrze odgrywa swoją role w drużynie i przynajmniej nie gwiazdorzy.
2
Świetny felieton. Przyjemnie się czyta.
3
Messi w tym sezonie - 51 gier, 53 gole, 27 asyst, 282 dryblingi, 136 wykreowanych okazji, 3397 podań i 152 odzyskane futbolówki. Tak, to robi wrażenie...
0
Mathieu jakby odmłodniał, a może to po prostu uśmiech :)
Mam nadzieje, że z Mascherano nic nie jest. Oby naszych zawodników omijały kontuzje. Na tym etapie kontuzje są bardzo prawdopodobne, mecze co 3 dni jednak puki co wszystko jest w porządku i nasza drużyna pewnie idzie po trofea
8
WoW nawet nie wiedziałem, że Xavi ma tyle asyst. Naprawde wielki szacunek. 28 meczów w tym 11 z ławki na końcówki spotkań. A mimo to tak wspaniałe statystyki jak na 36latka
4
Ronaldo grzmoci każdą piłkę jprdl :D Hahaha
6
W rewanżu nie będzie chodzić o strzelanie jednej bramki, tam będzie zemsta za 4-0 z 2013. Liczę na MNS. To ma Boleć! !!!!!!!!
0
No właśnie! Ja nie wiem co za troll. Takie bzdury pisać widać ma ból dupy. Bayer powinien wygrac 4/5 -0 hahhahahaha
1
2015.05.06, godz. 23:27, Raulegend
ja piernicze juz nie mogę tego farta barcwelony ile można?! Najpierw słabe city potem psg a tera osłabiony Bayern i plus sędzia który powinien wywalić alvesa, pique i Suáreza. I gdyby nie bramkarz Barçy to by przegrała co najmniej 0:4/5, ja nie wiem ile Bayern mógł setek zepsuć. .
Co tu dużo mówić, Idiota!
0
Messi Suarez Neymar -111 goli we wszystkich rozgrywkach!!!! Niesamowite! Ten rok przejdzie do historii w niezwykły sposób.
0
Fuck! Co ja będę oglądał !!!! Kilka tygodni bez Barcy?!
0
Jestem taki dumny. Ten mecz przeżywałem bardziej niż El Clasico. Z racji tego że ostatnie pojedynki Barcy i Bayernu kończyły się wygraną Bawarczyków. Z początku było nerwowo, ale Messi miał dzień i pokazał jak gra Bóg futbolu. Powiedzmy szczerze Ronaldo nigdy nie był, nie jest i nie będzie Lepszy od Messiego. To był recital jednego zawodnika, Messi nota 11/10. Nie ukrywam chciałbym żeby na Alianz Arena powtórzył się dzisiejszy wynik. Może wtedy kibice realu zamkną szczekaczki. A za to my będziemy się z nich śmiać jak opadną z Juventusem. Vamoossss!
1
Barca Barca Barca!!!!!!!!!!!!!!! Kocham ten klub! real może sobie o finale. Ronaldo!!! Tak się strzela, a nie na pustą! !! Vamosssssss