Dla mnie to żaden maraton. Oglądam tylko meczyki Barcy. Ale co jak co, ale w tym miesiącu mecze Barcy będą wyjątkowo często. I to cieszy ;) teraz dotrwać do 8 kwietnia...
To widocznie ma niezłe poczucie humoru. Skoro mówi takie rzeczy nie w prima aprlis. Z resztą wystarczy porównać statystyki Leo i CR-a żeby zobaczyć kto jest lepszy. Już nawet nie wspomnę że Messi sam sobie kreuje dużą ilość sytuacji podbramkowych. A Ronaldo to 70% strzały na pustą i karne. Poprostu koleś ma duże ego i sam siebie oszukuje...
Pedro to świetny zawodnik. Styl Barcy nie pozwala mu w pełni rozwinąć potencjału, tak samo jak Alexisowi. Pedro potrzebuje więcej miejsca. Jest szybki i w miarę dobry technicznie. Popracował by trochę nad strzałami i byłby z niego całkiem niezły snajper. We Włoszech spokojnie mógłby strzelic około 20/sezon (goli) w Anglii też by sobie poradził. Sugeruje się zawodnikami którzy od nas odeszli i jak tez sobie radzą. (Bojan, Alexis, fabregas, Tello) oni sobie radzą to Prdrito nie poradzi? !
Kur#@ niech to już się skończy ile można ciągnąć sprawę Neymara. Przez jakiś czas wszyscy siedzieli cicho nagle każdy czuje się oszukany i żąda odszkodowań itd.
Przecież nie każdy musi znać Messiego czy innych znanych... ja nie wiem kim jest David West. Może to jeden z najlepszych koszykarzy na świecie. Ale ja nie mam o tym bladego pojęcia. Tak samo nie każdy musi znać każdego. Kazdy ma różne zainteresowania. I nie miejmy pretensji do Davida, że nie wie kim jest Leo
Nie wiem czym się tu przejmować. Po pierwsze Koke jest za drogi, po drugie gra w Madrycie, a z tam tąd nikogo nie sprzedadzą do Barcy. Z resztą itak Koke pewnie nie chciałby u nas grać. A tak w ogóle mamy bana, a o transferach będziemy mogli mówić w grudniu miesiąc przed otwarciem okienka transferowego
Fabregas ma zwyczaj grać na wysokim poziomie jedynie na jesień. Szkoda mógł zostać. Co jak co ale jesienią nie wszystko nam wychodziło. Tak samo Alexis. Pod nieobecność Suareza mógł odegrać kluczową postać na skrzydle. Nadal myślę, że to było chu#owe posunięcie ze strony klubu. Jednak trzeba przyznać, że Suarez odwala robotę z ich dwóch ;)
Ja nie wiem co wam nie pasuje. Gramy na największym stadionie w Hiszpanii. Nawet gdybyśmy grali na stronie atleticu to nie byli byśmy faworytem? ! Chodzi o widowisko dla jak największej liczby osób. I jeśli uważacie że na Camp Nou wygramy spokojnie z A.Bilbao to jesteście w błędzie. Finały rządzą się własnymi prawami.
Zarząd chciał przedłużenie kontraktu na rok lecz Dani chciał na dwa. Teraz czytamy, że podpisze trzyletnią umowę. Za tydzień okaże się że podpisaliśmy umowę z Brazylijczykiem na 4 lata z opcją przedłużania na kolejny rok. Jak dla mnie to nie ma problemu, bo zawsze możemy go sprzedać (lepsze to niż odejście za free) tylko żeby Alves sobie nie żądał 200 tys/tygodniówki.
Kiedy jesteś pod presją, odczuwasz strach przed kolejną kontuzją. Wtedy kontuzja wraca. W psychice leży przyczyna. Teraz Tomas musi oczyścić się negatywnych myśli, skoncentrować na powrocie do formy. Trzymam kciuki
Też zauważyłem, że nasz niedoceniany, cichy bohater Sergio Busqueds jeśli jest w formie staje się ostoją naszej drużyny. Dzięki niemu gramy wysoko na połowie rywala. Z mascherano tego elementu niema. Nie zawsze byłem z Sergio ze względu na jego idiotyczne kiwki i straty. I niekiedy symulki. Ale jeśli gra na swoim najwyższym poziomie. To nasza drużyna zyskuje. To naprawdę dobry zawodnik, niezbędny jeśli mamy wygrywać z najlepszymi
Ja nie wiem. Czy im naprawdę zależy na zepsuciu reputacji klubu. Ja wiem każdy chce być bogaty. No ale oszukiwać na grube miliony. Jeśli oskarżenia są słuszne to jak najbardziej popieram aby poszli do paki. Lub zwrócili to co ukradli. Przez takich jak Rosell i bartomeu barce uważa się za zmowe z UEFA i FIFA. Za różne popełnione przestępstwa idt. Nw. Czy oskarżenia są słusznie, ale z jakiegoś powodu musiały zostać złożone
Mam nadzieje że udajesz... ale jeśli nie wiesz o co mi chodziło to ci powiem. Suarez dał nam pkt już w kilku spotkaniach ligowych. Oraz zapewnił nam wygraną na wyjeździe z City. Gdyby nie strzelił w Manchesterze to kto wie jak by się potoczył mecz w Barcelonie z the Citizens
"Dobry Real roznosił przez 45 min Barcelone" naprawdę? ! Hahaha no fakt kontrolowali mecz ale nas nie roznosili. Jak by nas roznosili to było by 0-3 a nie 1-1. Mecz wyrównany. Sprawiedliwe zwycięstwo Barcelony. Po mimo wielu niewykorzystanych okazji ze strony Barcy i Realu. Myślę że 2-1 to sprawiedliwy wynik
Wierzyłem w niego od samego początku. Ten gość robi swoje. Zapewnił nam zwycięstwo w lidze i lidze mistrzów nie jednokrotnie. Z całą pewnością już teraz można powiedzieć że to był świetny transfer. I gdyby nie to że jest nurkiem i ma dość nietypowe zachowania. To powiedział bym że należy do 5 najlepszych piłkarzy na świecie
4
Pewnie się dowiedziałeś o tej sytuacji w "Pierwszej połowie" od Dissblastera ; D
1
Skład nasz najbliższy sezon:
1- Ter Stegen
2- Alves
3- Pique
4-Arsenal ( ewentualnie Rakitic)
5- Sergio
6-Pogba ( jeśli dołączy w styczniu)
7-Suarez ( jeśli Pedro odejdzie to Luis przejmie numer)
8- Andreas
9- Sandro
10- Messi
11- Neymar
12- Rafinha
13- Bravo
14- Mascherano
15- Bartra
16- Alba
17- Reus ( jeśli dołączy w styczniu)
18- Roberto
19- Munir
20- Vermaelen
21- Adriano
22- Mathieu
1
5
0
A co to ma do rzeczy -_-
0
Dla mnie to żaden maraton. Oglądam tylko meczyki Barcy. Ale co jak co, ale w tym miesiącu mecze Barcy będą wyjątkowo często. I to cieszy ;) teraz dotrwać do 8 kwietnia...
1
To widocznie ma niezłe poczucie humoru. Skoro mówi takie rzeczy nie w prima aprlis. Z resztą wystarczy porównać statystyki Leo i CR-a żeby zobaczyć kto jest lepszy. Już nawet nie wspomnę że Messi sam sobie kreuje dużą ilość sytuacji podbramkowych. A Ronaldo to 70% strzały na pustą i karne. Poprostu koleś ma duże ego i sam siebie oszukuje...
1
Komentarz usunięty
4
Prima aprilis :)
0
Pedro to świetny zawodnik. Styl Barcy nie pozwala mu w pełni rozwinąć potencjału, tak samo jak Alexisowi. Pedro potrzebuje więcej miejsca. Jest szybki i w miarę dobry technicznie. Popracował by trochę nad strzałami i byłby z niego całkiem niezły snajper. We Włoszech spokojnie mógłby strzelic około 20/sezon (goli) w Anglii też by sobie poradził. Sugeruje się zawodnikami którzy od nas odeszli i jak tez sobie radzą. (Bojan, Alexis, fabregas, Tello) oni sobie radzą to Prdrito nie poradzi? !
0
Kur#@ niech to już się skończy ile można ciągnąć sprawę Neymara. Przez jakiś czas wszyscy siedzieli cicho nagle każdy czuje się oszukany i żąda odszkodowań itd.
2
Przecież nie każdy musi znać Messiego czy innych znanych... ja nie wiem kim jest David West. Może to jeden z najlepszych koszykarzy na świecie. Ale ja nie mam o tym bladego pojęcia. Tak samo nie każdy musi znać każdego. Kazdy ma różne zainteresowania. I nie miejmy pretensji do Davida, że nie wie kim jest Leo
0
Dobrze milordzie, zapamiętam :D
0
Nie wiem czym się tu przejmować. Po pierwsze Koke jest za drogi, po drugie gra w Madrycie, a z tam tąd nikogo nie sprzedadzą do Barcy. Z resztą itak Koke pewnie nie chciałby u nas grać. A tak w ogóle mamy bana, a o transferach będziemy mogli mówić w grudniu miesiąc przed otwarciem okienka transferowego
7
Twój real nie istniał przez 35 min i jakim wynikiem się skończyło? ?.......... 2-1 idź popłacz się do białych
1
Barca gościem na Camp Nou tego jeszcze nie było :D
0
Fabregas ma zwyczaj grać na wysokim poziomie jedynie na jesień. Szkoda mógł zostać. Co jak co ale jesienią nie wszystko nam wychodziło. Tak samo Alexis. Pod nieobecność Suareza mógł odegrać kluczową postać na skrzydle. Nadal myślę, że to było chu#owe posunięcie ze strony klubu. Jednak trzeba przyznać, że Suarez odwala robotę z ich dwóch ;)
0
Ja nie wiem co wam nie pasuje. Gramy na największym stadionie w Hiszpanii. Nawet gdybyśmy grali na stronie atleticu to nie byli byśmy faworytem? ! Chodzi o widowisko dla jak największej liczby osób. I jeśli uważacie że na Camp Nou wygramy spokojnie z A.Bilbao to jesteście w błędzie. Finały rządzą się własnymi prawami.
0
Zarząd chciał przedłużenie kontraktu na rok lecz Dani chciał na dwa. Teraz czytamy, że podpisze trzyletnią umowę. Za tydzień okaże się że podpisaliśmy umowę z Brazylijczykiem na 4 lata z opcją przedłużania na kolejny rok. Jak dla mnie to nie ma problemu, bo zawsze możemy go sprzedać (lepsze to niż odejście za free) tylko żeby Alves sobie nie żądał 200 tys/tygodniówki.
1
Kiedy jesteś pod presją, odczuwasz strach przed kolejną kontuzją. Wtedy kontuzja wraca. W psychice leży przyczyna. Teraz Tomas musi oczyścić się negatywnych myśli, skoncentrować na powrocie do formy. Trzymam kciuki
0
Ufffffffffffffffffff Messi jest kluczowy, nie możemy go stracić
1
Też zauważyłem, że nasz niedoceniany, cichy bohater Sergio Busqueds jeśli jest w formie staje się ostoją naszej drużyny. Dzięki niemu gramy wysoko na połowie rywala. Z mascherano tego elementu niema. Nie zawsze byłem z Sergio ze względu na jego idiotyczne kiwki i straty. I niekiedy symulki. Ale jeśli gra na swoim najwyższym poziomie. To nasza drużyna zyskuje. To naprawdę dobry zawodnik, niezbędny jeśli mamy wygrywać z najlepszymi
0
A kto by się nie cieszył. Normalna reakcja ;)
0
Ja nie wiem. Czy im naprawdę zależy na zepsuciu reputacji klubu. Ja wiem każdy chce być bogaty. No ale oszukiwać na grube miliony. Jeśli oskarżenia są słuszne to jak najbardziej popieram aby poszli do paki. Lub zwrócili to co ukradli. Przez takich jak Rosell i bartomeu barce uważa się za zmowe z UEFA i FIFA. Za różne popełnione przestępstwa idt. Nw. Czy oskarżenia są słusznie, ale z jakiegoś powodu musiały zostać złożone
2
Ano w Hiszpanii kryzys, a taki stadion to nie są tanie rzeczy... :) sam rozumiesz
0
Mam nadzieje że udajesz... ale jeśli nie wiesz o co mi chodziło to ci powiem. Suarez dał nam pkt już w kilku spotkaniach ligowych. Oraz zapewnił nam wygraną na wyjeździe z City. Gdyby nie strzelił w Manchesterze to kto wie jak by się potoczył mecz w Barcelonie z the Citizens
1
Sevilla, Valencia i Espaniol. A w międzyczasie pojedynki z PSG. Słowem zajebisty terminarz. Będzie cholernie ciężko.
1
"Dobry Real roznosił przez 45 min Barcelone" naprawdę? ! Hahaha no fakt kontrolowali mecz ale nas nie roznosili. Jak by nas roznosili to było by 0-3 a nie 1-1. Mecz wyrównany. Sprawiedliwe zwycięstwo Barcelony. Po mimo wielu niewykorzystanych okazji ze strony Barcy i Realu. Myślę że 2-1 to sprawiedliwy wynik
0
Wierzyłem w niego od samego początku. Ten gość robi swoje. Zapewnił nam zwycięstwo w lidze i lidze mistrzów nie jednokrotnie. Z całą pewnością już teraz można powiedzieć że to był świetny transfer. I gdyby nie to że jest nurkiem i ma dość nietypowe zachowania. To powiedział bym że należy do 5 najlepszych piłkarzy na świecie
22
Dałbym mu paczkę LM-ów w nagrodę. Naprawdę Solidny zawodnik