Dżeko przy nim nie istniał? ! Hahaha jaja se robisz?! Owszem Pique zagrał bardzo solidnie ale Dżeko oddał chyba co najmniej 3 bardzo groźne strzały (to wystarczajaco duzo) i gdyby piłka wyszła na odpowiedni kant głowy było by nieciekawie. Ale mówienie, że Dżeko nie istniał to po prostu absurd.
Ewentualnie to on na 10mln zasługuje, ale pod warunkiem - brak symulki i od uczenie bycia panienką. Dla porównania 15mln to messi zarabiał w latach 2012-13 a busquets teraz tyle... 15 mln to przesada
Sezonowy to jesteście wy. Jak tak to krytykujecie za marynowane setki, za różne inne sytuacje, a komuś zarzucacie bycie sezonowcem za like na fb. Jeżeli komuś zaimponowała gra zawodnika i polubił zawodnika na fb to od razu jest sezonowcem?! Chyba każdego pilkarza doceniacie za dobry mecz. Dzięki czemu zyskuje w waszych oczach. Tak jest właśnie w przypadku Suareza
Ps. Odnoszę się do osób krytykujacych ↓
Widzę, że nie zrozumiałeś. Mówię że kibice nie rozważają "za" i "przeciw" tak samo w meczu z Malagą "wygramy 5-0" zwykle gadanie. Nie powiedziałem, że złe jest kibicowanie swemu klubowi, a brak obiektywizmu. A z resztą co ci będę tłumaczył i tak pewnie nie zrozumiesz...
Z kibicami każdej drużyny tak jest. Odnosząc się do odcinku SUKI. Czyli pompowanie balonika i zwalnianie trenera po kilku porażkach. Np. Kibice realu, zawdzięczają wiele Ancelottiemu, a jak nadszedł kryzys to od razu OUT...
Zastanawiające jest to, dlaczego żaden kibic Barcelony nie stawia na city. Grają u siebie, swój ostatni mecz wygrali w przeciwieństwie do nas. My mamy lepszy jakościowo skład, ale oni mają drużynę odpowiednio "wyregulowaną" na każdej pozycji. My mamy SUPER atak i złudnie dobą obronę. Jako kibice Barcy świetnie, że wierzymy w swoją drużynę, ale przydała by się odrobina obiektywizmu. Bo bezpodstawne gadanie, że wygramy 2-0, 3-1 itd nie ma sensu. :)
Zaczynam się martwić, że wszystkie pieniądze poszły w błoto. Gość nie zagrał od początku sezonu i nie wykluczone, że nie zagra już do końca. Nie wydaje mi się, żeby przebił się do 1 skład zwłaszcza, że nie grał już kilka miesięcy. I wątpię żeby teraz już zawsze był zdrowy. Cały czas w niego pakujemy kasę. Na rekonwalescencje, kontrakt, Co mamy w zamian?! Na pewno nie dochodody za sprzedane koszulki, na pewno nie przypływ fanów. Raczej anty fanów którzy śmieją się z transferów typu (Daglas, vermaelen) może się mylę ale najlepiej było by go sprzedać. Tylko kto kupi stłuczoną szklankę?! Najlepszą decyzją było by zerwanie kontraktu w takim wypadku.
Pewnie bolało by cię bardziej jak by ta porażka nastąpiła bezpośrednio po porażce z RS. Choć strata punktów wynosi dokładnie tyle samo co w styczniu. Mnie trochę martwi bo zagramy z Atletico na wyjeździe no i z Realem ale na camp nou. Ta strata punktów była bez sensu
Z city łatwiej będzie strzelić bramkę, grają ofensywnie więc Neymar, Messi i Suarez będą mieli dużo przestrzeni. To spotkanie będzie obfitowało w bramki jestem tego tak pewny, że chyba obstawianie min 3 bramki w spotkaniu.
Siemka. Dziś obchodzę mały jubileusz mianowicie 69 dni w serwisie :D. I przed chwilą minęła moja dwudniowa kara od redakcji. Co do meczu z City to nie sugerował bym się wynikami z przed roku. Tak samo nie wiemy w jakiej jest nasza drużyna, przegraliśmy z Malagą, a City zrobiło miazgę z Newcastle. Jako, że nasza drużyna przeważa pod względem umiejętności w ataku stawiał bym na minimalną wygraną Barcy myślę że wynik będzie taki 2:3 ; 1:2
Szkoda, że Suarez trafił do nas, kiedy nie ma już Guardioli. Guardiola docenił by umiejętności Suareza w przeciwieństwie do tego jak postąpił ze Zlatanem. Suarez to pracuś, odciąga obrońców, daje zaskakująco dużo asyst, stwarza okazje strzeleckie, które często marnuje. Ale nad tym da się popracować. Za "Ery Pepa" mieliśmy kilera Messiego i gdyby był wtedy jeszcze Suarez. To myślę, że obrona tytułu ligi mistrzów w 2012 była by bardzo realna. A także wpier#ol od Bayernu pewnie też by nie nastąpił. Nie wiem jak by to wszystko się potoczyło, ale posiadanie Suareza to duży przywilej. Wiem, wiem popłynąłem "D
Oczywiście geniuszu :) densywny pomocnik powinien być powolny, powinien popełniać straty jak to robi Busquets (kiwki z rywalami po czym strata gola). No i po za tym pomocnik nie powinien umieć strzelać z daleka. No i musi być stary. Zakladam, że to są właśnie najważniejsze dla ciebie cechy defensywnego pomocnika
Ps. Bardzo oryginalny link.
Oby to były tylko plotki. Odmówienie takiej propozycji było by skrajną głupotą. Nie mówię, że Busquets jest zły, ale można by kupić Pogbe, za takie pieniądze. Jak to powiedział: henry95.Pogba jest młodszy, zwinniejszy, szybszy, bardziej bramkostrzelny . Ma umiejętnoś kontroli piłki w każdej sytuacji. Nie wiem jak tam u niego z rozgrywaniem piłki bo naszej "Piątce" wychodzi bardzo dobrze. Ale moim zdaniem świetnie by zastąpił Busquetsa.
Jak Messi dostał butelką w głowę to jakoś sprawcy za bardzo szukać im się nie chciało (Mecz Valencia-Barcelona) oczywiście nie popieram takiego zachowania, ale wielu już było wyzywanych bądź obrażanych np. W alvesa ktoś rzucił bananem. Właśnie takie zachowania powinny być tępione w pierwszej kolejności, a nie bo ktoś ma status gwiazdy i gwiazdeczki nie można upokokarzać. Cyrk
obejrzyjcie od 5:13 Może da wam to coś do myślenia. Polecam tym co zmieniają zdanie na temat trenera za każdym razem kiedy zagramy dobrze bądź źle. Raz " Enrique geniusz" bądź " Enrique weuefista"
Nie rozumiem.. Jak Suarez grał dobrze, ale nie strzelał to wiele osób pisało, że nie odpali, skreślając go na starcie. Teraz wiele osób pisze, że odpali. Nie wiem czy są to te same osoby, ale nie lubię takich nie jednoznacznych wypowiedzi. Przecież Suarez gra cały czas na wysokim poziomie. Czasem czytając komentarze podczas meczu można doszukać sie takich wypowiedzi jak "ale zje#@ł to, 80 baniek poszłoooo, " nie potrafi nawet przyjąć piłki, ale pajcuje," kopiąc z nie czystej pozycji ludzie mówią ale setka , nawet najtrudniejsze akcje zmarnowane przez Suareza to "setki". Chodzi mi o to że wystarczy jedna okazja niewykorzystana, a już w waszych oczach zawodnik staje się nikim. Czyli popularnie mówiąc "drewnem" DOBRANOC
1
Dżeko przy nim nie istniał? ! Hahaha jaja se robisz?! Owszem Pique zagrał bardzo solidnie ale Dżeko oddał chyba co najmniej 3 bardzo groźne strzały (to wystarczajaco duzo) i gdyby piłka wyszła na odpowiedni kant głowy było by nieciekawie. Ale mówienie, że Dżeko nie istniał to po prostu absurd.
0
Ronaldo i Morata ?! Hahahhahahahahhahahahahhaahhahahahagahahahhahahahahahahqhhahahah
0
Ewentualnie to on na 10mln zasługuje, ale pod warunkiem - brak symulki i od uczenie bycia panienką. Dla porównania 15mln to messi zarabiał w latach 2012-13 a busquets teraz tyle... 15 mln to przesada
3
Sezonowy to jesteście wy. Jak tak to krytykujecie za marynowane setki, za różne inne sytuacje, a komuś zarzucacie bycie sezonowcem za like na fb. Jeżeli komuś zaimponowała gra zawodnika i polubił zawodnika na fb to od razu jest sezonowcem?! Chyba każdego pilkarza doceniacie za dobry mecz. Dzięki czemu zyskuje w waszych oczach. Tak jest właśnie w przypadku Suareza
Ps. Odnoszę się do osób krytykujacych ↓
1
Ja tak samo, :( 40min opuściłem. Co do rewanżu to emocje będą na pewno. Strach i euforia tak będzie wyglądał mecz z City na CampNou
1
No pentaly no party
0
Hahhahahahahahaha alles co zrobił. Dobrze mu trzeba było nie stymulować
0
Pomyliłem się. I trochę racji masz, jednak zapadła mi w pamięć ta szata prosto w ręce Ter Stegena i wpuszczane gole przeciwko PSG w grudniu
0
Bravo jest lepszy ze względu na doświ.
0
100% racji. dałbym ci "polecone" ale jestem dopiero 2 miesiące w serwisie.
0
Jeśli chodzi ci o pisownię Nazwiska Sergio. To wybacz ale nie potrafię się nauczyć pisać poprawnie. Jest zbyt trudne. Niestety
0
Ktoś taki jak Touré przydał by się na gorsze dni Busquedsa czyli całą pierwszą połowę sezonu
0
Widzę, że nie zrozumiałeś. Mówię że kibice nie rozważają "za" i "przeciw" tak samo w meczu z Malagą "wygramy 5-0" zwykle gadanie. Nie powiedziałem, że złe jest kibicowanie swemu klubowi, a brak obiektywizmu. A z resztą co ci będę tłumaczył i tak pewnie nie zrozumiesz...
1
Z kibicami każdej drużyny tak jest. Odnosząc się do odcinku SUKI. Czyli pompowanie balonika i zwalnianie trenera po kilku porażkach. Np. Kibice realu, zawdzięczają wiele Ancelottiemu, a jak nadszedł kryzys to od razu OUT...
0
Zastanawiające jest to, dlaczego żaden kibic Barcelony nie stawia na city. Grają u siebie, swój ostatni mecz wygrali w przeciwieństwie do nas. My mamy lepszy jakościowo skład, ale oni mają drużynę odpowiednio "wyregulowaną" na każdej pozycji. My mamy SUPER atak i złudnie dobą obronę. Jako kibice Barcy świetnie, że wierzymy w swoją drużynę, ale przydała by się odrobina obiektywizmu. Bo bezpodstawne gadanie, że wygramy 2-0, 3-1 itd nie ma sensu. :)
0
Zaczynam się martwić, że wszystkie pieniądze poszły w błoto. Gość nie zagrał od początku sezonu i nie wykluczone, że nie zagra już do końca. Nie wydaje mi się, żeby przebił się do 1 skład zwłaszcza, że nie grał już kilka miesięcy. I wątpię żeby teraz już zawsze był zdrowy. Cały czas w niego pakujemy kasę. Na rekonwalescencje, kontrakt, Co mamy w zamian?! Na pewno nie dochodody za sprzedane koszulki, na pewno nie przypływ fanów. Raczej anty fanów którzy śmieją się z transferów typu (Daglas, vermaelen) może się mylę ale najlepiej było by go sprzedać. Tylko kto kupi stłuczoną szklankę?! Najlepszą decyzją było by zerwanie kontraktu w takim wypadku.
1
Co ma znaczyć "Neymar i Suarez to piłkarze tego samego kalibru jak reszta" Reszta czyli średnicy?! To są piłkarze z top 10 na świecie z Agero na czele
3
Dzięki posiadaniu piłki przez Barce przeciwnik ma mniej okazji na ataki. I to my kontrolujemy przebieg spodkania. Ale co ja tam wiem :)
0
Jedyny zespół któremu udało się nam zabrać piłkę był Bayern i jak się to skończyło? Jednak ekipa z Manchesteru może sobie pomarzyć. ;)
0
Pewnie bolało by cię bardziej jak by ta porażka nastąpiła bezpośrednio po porażce z RS. Choć strata punktów wynosi dokładnie tyle samo co w styczniu. Mnie trochę martwi bo zagramy z Atletico na wyjeździe no i z Realem ale na camp nou. Ta strata punktów była bez sensu
0
Z city łatwiej będzie strzelić bramkę, grają ofensywnie więc Neymar, Messi i Suarez będą mieli dużo przestrzeni. To spotkanie będzie obfitowało w bramki jestem tego tak pewny, że chyba obstawianie min 3 bramki w spotkaniu.
1
Siemka. Dziś obchodzę mały jubileusz mianowicie 69 dni w serwisie :D. I przed chwilą minęła moja dwudniowa kara od redakcji. Co do meczu z City to nie sugerował bym się wynikami z przed roku. Tak samo nie wiemy w jakiej jest nasza drużyna, przegraliśmy z Malagą, a City zrobiło miazgę z Newcastle. Jako, że nasza drużyna przeważa pod względem umiejętności w ataku stawiał bym na minimalną wygraną Barcy myślę że wynik będzie taki 2:3 ; 1:2
6
2
Szkoda, że Suarez trafił do nas, kiedy nie ma już Guardioli. Guardiola docenił by umiejętności Suareza w przeciwieństwie do tego jak postąpił ze Zlatanem. Suarez to pracuś, odciąga obrońców, daje zaskakująco dużo asyst, stwarza okazje strzeleckie, które często marnuje. Ale nad tym da się popracować. Za "Ery Pepa" mieliśmy kilera Messiego i gdyby był wtedy jeszcze Suarez. To myślę, że obrona tytułu ligi mistrzów w 2012 była by bardzo realna. A także wpier#ol od Bayernu pewnie też by nie nastąpił. Nie wiem jak by to wszystko się potoczyło, ale posiadanie Suareza to duży przywilej. Wiem, wiem popłynąłem "D
0
Oczywiście geniuszu :) densywny pomocnik powinien być powolny, powinien popełniać straty jak to robi Busquets (kiwki z rywalami po czym strata gola). No i po za tym pomocnik nie powinien umieć strzelać z daleka. No i musi być stary. Zakladam, że to są właśnie najważniejsze dla ciebie cechy defensywnego pomocnika
Ps. Bardzo oryginalny link.
0
Pogba może grać na pozycji defensywnego pomocnika .nie jest to jego nominalna pozycja, ale grywał już na niej. Więc nie wiem gdzie widzisz problem
0
Oby to były tylko plotki. Odmówienie takiej propozycji było by skrajną głupotą. Nie mówię, że Busquets jest zły, ale można by kupić Pogbe, za takie pieniądze. Jak to powiedział: henry95.Pogba jest młodszy, zwinniejszy, szybszy, bardziej bramkostrzelny . Ma umiejętnoś kontroli piłki w każdej sytuacji. Nie wiem jak tam u niego z rozgrywaniem piłki bo naszej "Piątce" wychodzi bardzo dobrze. Ale moim zdaniem świetnie by zastąpił Busquetsa.
0
Jak Messi dostał butelką w głowę to jakoś sprawcy za bardzo szukać im się nie chciało (Mecz Valencia-Barcelona) oczywiście nie popieram takiego zachowania, ale wielu już było wyzywanych bądź obrażanych np. W alvesa ktoś rzucił bananem. Właśnie takie zachowania powinny być tępione w pierwszej kolejności, a nie bo ktoś ma status gwiazdy i gwiazdeczki nie można upokokarzać. Cyrk
0
2
Nie rozumiem.. Jak Suarez grał dobrze, ale nie strzelał to wiele osób pisało, że nie odpali, skreślając go na starcie. Teraz wiele osób pisze, że odpali. Nie wiem czy są to te same osoby, ale nie lubię takich nie jednoznacznych wypowiedzi. Przecież Suarez gra cały czas na wysokim poziomie. Czasem czytając komentarze podczas meczu można doszukać sie takich wypowiedzi jak "ale zje#@ł to, 80 baniek poszłoooo, " nie potrafi nawet przyjąć piłki, ale pajcuje," kopiąc z nie czystej pozycji ludzie mówią ale setka , nawet najtrudniejsze akcje zmarnowane przez Suareza to "setki". Chodzi mi o to że wystarczy jedna okazja niewykorzystana, a już w waszych oczach zawodnik staje się nikim. Czyli popularnie mówiąc "drewnem" DOBRANOC