chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę że UEFA powinna przemyśleć jeszcze nowe rozgrywki o puchar strefy Schengen, zwycięzca będzie mógł zagrać w półfinale pucharu narodów
0
@Kgorecki2500 wojna idzie coraz bardziej po myśli Ukrainy czyli pewnie dojdzie do jakiś kompromisów. Coraz bliżej etapu odbudowy Ukrainy na której można zarobić i oczywiście pojawiamy się my. Jak zwykle w szatach Mesjasza walczący o sprawiedliwość dziejowa przepuszczający kolejną okazję ale za to dumni że doebalismy do pieca. WB, Francja, Niemcy sobie zarobią ale to prawda będzie po naszej stronie.
2
@Azi u nas w tym momencie nie ma żadnej sensownej opcji, bo na ideowców spod brunatnej bandery głosować się nie powinno.
1
@Bernard777 ogólnie uważam, że podnieta filmikami z dronów itp. czy po jednej czy po drugiej stronie jest chorą rzeczą. Nie rozumiem czemu w ogóle to może śmigać sobie tak bez ograniczeń np. po face. Zidiocenie ludzi, jedni i drudzy są pionkami w grze polityków a inne pionki podniecają się i świetnie się bawią oglądając kończące się życie ludzi.
0
@draxidox świadczy o tym że biała część społeczeństwa która stanowi około 90% jest bogatsza od imigrantów z Afryki i mogą sobie polecieć na mundial do USA, a że piłka to sport silnie fizyczny to murzyni którzy mają przewagę genetyczną w kraju z dużą ilością imigrantów stanowią o sile reprezentacji.
2
Ogólnie decyzja śmieszna, zawodnik biegnie pełnym sprintem obrońca podstawia nogi w ślizgu, nawet bez kontaktu napastnik ma utrudniony strzał i sytuacje bo albo się przewraca albo musi przeskakiwać nad nogami.
1
@CLS63AMG jak zwykle ludzie dają się wkręcić w szczucie na lekarzy na podstawie jednego typa który jest politykiem. Powyżej 100 tys miesięcznie zarabia niecałe 3% lekarzy i to są wybitni specjaliści. Dobrze zarabiający lekarz to wróg narodu, ale tak dla przykładu podam np. sciągają budowlańcy bo jestem na bieżąco i nikt się o to nie rzuca. Remontuje kamienice i miałem do wyfrezowania dwa kominy, roboty dla firmy na półtora dnia a koszt 15 tys. i to trzeba z pocałowaniem ręki bo panowie czasu nie mają. Lekarze uczą się do 35 roku życia a później z własnych pieniędzy dokształcają się. Wielu lekarzy studia i później specjalki też robi za swoje pieniądze to ile mają zarabiać a przypominam jak trudne są to studia i jaka jest zawodowa odpowiedzialność.
4
@KrychaFCB debil debila debilem pogania, zidiocenie ludzi sięga granic. W Krakowie pokazano że można w cywilizowany sposób odwołać prezydenta więc jeśli społeczeństwo jest niezadowolone ma środki ku temu żeby się wykazać. Sprawa pewnie do sądu trafi i dobrze.
0
@FioletoweOczy przerwy na trucie insektów
8
@Deathwing112 ludzie mają krótką pamięć. Nie bronie tych łepków u władzy ale jednak PIS zrobił sobie taki folwark z państwa, że te afery były dużo dużo grubsze a nie lekarz który sobie półtorej bańki wyskrobał ze skarbu państwa.
1
@doc Mendy co najwyżej pójdzie na wypożyczonko i będą opłacać jego pensje, ot taki biznes rodem z Barcelony.
0
@Bobo25 nic by nie storpedowali. Te krzyki i oburzenie na Niemcy miną od razu po dojściu do władzy. Oczywiście dla swojego najgłupszego elektoratu nadal coś tam w TVP by leciało na Niemcy ale to tyle. Za dużo kasy i biznesów robimy na wspólnym rynku.
0
My to co najwyżej tak przycisnąć moglibyśmy Curacao drink. Szok jak my daleko za światem jesteśmy.
0
@pluszek stadion chyba rozłożysty. Kamery daleko wiszą
0
Ale imprezka na stadionie. Mariachi i jazda
0
@draxidox romantyczny zbój kocha najbardziej
0
@Colon proponuje coś osłonowo na żołądek bo ketoprofen mocno obciąża, ale zbilansowana dieta keto sztos
0
@Aragorn33 niech im jeszcze lusterka pokaże
1
@Kgorecki2500 cud, że wiedzą co to świeży owoc
0
@Kessie dyktatorskie relikty
0
@marcin62 opcja druga to strzał w dziesiątkę.
0
@Kamiloza91wiadomo mają zwycięstwo z pierwszego meczu, ale postawili się w ciężkiej sytuacji z tymi straconymi bramkami. Daje większe szanse na awans Bawarczykom
5
@michal26 klasyka, ludzie chcą zmiany to zagłosują na najbardziej radykalną stronę i w dłuższej perspektywie sami sobie zaszkodzą. Przypominam, że z 5 lat temu Merz to był mokry sen prawicy a już jest bee. Rozumiem zmiany, ale nie na oszołomów i to się tyczy każdego kraju.
1
@Giwera aż poleje sie krew to jest jego wybitny pokaz umiejetnosci. Były to ostatnie lata tak dobrego kina, później doszło do degregolady.
5
@gumaz to na bank nie na raz. Takie wyniki robi się pijąc od kilku dni na okrągło. Pojedyncza dawka alkoholu w takiej ilości doprowadziłaby do wniebowstąpienia.
0
@Foton widzę, że ludzie próbują prowadzić wojenki nawet na gruncie dobroczynności. Jedna zbiórka lepsza od drugiej.
1
@Arden dobrze, że to robią. Ostatnio wypowiadał się jakiś typek w radio, że co do transparentności tej fundacji jest dużo znaków zapytania bo np. z sprawozdań wynika, że 60% funduszy fundacji przeznaczane są na wynagrodzenie zarządu.
1
@draxidox pani minister w przeszłości ratowała szpitale powiatowe przed bankructwem. Jest dobrą ekonomistką, ale u niej liczą się tylko tabelki. Niedługo poleci bo będzie duży sprzeciw społeczny, we wszystkich dziedzinach wydłużamy kolejki. Nadwykonania od połowy zeszłego roku nie są wypłacane. Kobita próbuje wersji hard naprawy systemu, ale na tym najbardziej dostaną po głowie zwykli pacjenci.
1
@wyrek prawda jest taka, że jednego ułomka mniej w społeczeństwie i dobrze, ale sprawę trzeba zbadać bo ludzie posiadający broń też zaraz nie mogą sobie z zamiarem wychodzić i strzelać do osób które według nich na to zasługują. Tutaj trafiło na patusiarza, ale jakiś posiadacz może też sobie kiedyś wymyślić, że komuś się kulka należy bo mu się nie podoba. Ciężka sprawa bo od tego powinna być policja ale coś czuje, że funkcjonariusze zachowali by się w tej sytuacji jak paralitycy.
6
@BillyButcher znając przygłupa sam zamknąłby cieśninę dla Europejczyków