chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ermitano Dokładnie Konfederacja to jest sklejka różnych poglądów. Są tam ludzie którzy mówią rozsądne rzeczy i oszołomy które widzą spiski wszędzie. Niby partia wolnościowców ale w sprawach światopoglądowych wszystkiego chcą zakazywać. Trochę to śmieszne, poza tym wiadomo, że najmocniejsze hasła przemawiają do młodych a tych na stronie najwięcej. Dorosną to poglądy im się trochę utemperują.
2
@BarcaInfo Najlepsze, że w drugiej części swojej kariery w Madrycie był jednym z najczyściej grających stoperów w lidze:]
2
@Odesseiron Straszne jest to, że ludzie przyklaskują procesowi całkowitego rozwalenia systemu sądownictwa pod hasłem wielkiej rewolucji w wymiarze sprawiedliwości. To na odległość śmierdzi dyktaturami z całego świata gdzie głupi lud wierzy w takie bajki. Te działania mają tylko za zadanie umocnić rządzących przy władzy a później tacy rządzący wykorzystają motłoch do zrobienia porządku z resztą niewygodnych. O dziwo dla PIS nie ma żadnych autorytetów które są poważane na całym świecie, ale za to słowa ludzi którzy nic nie osiągnęli w życiu są bardzo wiele warte (patrz Ziobro). Czy nie tak wyglądały Niemcy lat 30 i 40 gdzie zakompleksieni nieudacznicy (patrz Himler, Goebels) dorwali się do władzy. Tacy są lojalni bo znaczą coś dzięki partii.
1
@Kusco15 Najgorsze, że ten człowiek staje się coraz bardziej partyjny i liczy się tylko jedna słuszna linia partyjna. Co by nie mówić o poprzednikach to każdy był bardziej niezależny od swojej macierzy a Duduś powoli zaczyna szaleć bo doskonale wie, że już się zapędził w róg i musi iść z wiatrem partii. Myślę, że zdaje sobie sprawę co mu grozi jeśli nie wygra PIS (tym bardziej, że sam jest prawnikiem).
0
@FafitFCB Takie trójkąty ( pewnie i rąbiki by się dało) to można wyrysować na siłę w każdym meczu każdej drużyny. Trzeba czekać na rozwój całej sytuacji a nie dmuchać balon.
0
@IAmBackCules Sam używam Kasperskiego i chwale sobie, ale ostatnio informatyk zajmujący się kompami u mnie w pracy mówił, że tylko Norton.
0
@Coutinho007 Wiadomo, że Benek
17
@DonMatteo901 Pan Ziemkiewicz jak zwykle wyrocznia ludu. Człowiek nie może być katolikiem bo jest za świeckim państwem, komedia. Przypominam, że sam papież nie ma nic do homoseksualistów, ale większą wyrocznia jest dziennikarz i nasz cudowny polski kler.
0
@TheMefju w Madrycie był taki niedawno i wytrzymał pół roku a niby jednak powinien mieć jakiś posłuch bo w karierze trenerskiej wygrał trochę.
1
@ToWinaSedziego Smutne, że musimy się tłumaczyć w UE? Ludziom się powaliło już, jeśli ktoś spojrzy porównawczo na Polskę i Ukrainę (startowaliśmy z tego samego poziomu) od razu powinien zobaczyć ile nam Unia dała. Wstępując musieliśmy przyjąć pewne obowiązki i dlatego musimy się teraz tłumaczyć. Jak braliśmy kupę kasy od Europy to było cacy (najlepiej to widać wśród rolników którzy najbardziej zyskali na wstąpieniu do Unii a teraz hurtowo na czele z PISem krzyczą jak im źle) jak mamy spełniać pewne warunki to wielki problem i nagle wielki patriotyzm. Polacy to dziwny naród, kombinujemy na wszelkie sposoby i nie szanujemy innych przez co sami sobie kopiemy dołek.
0
@Odesseiron Żeby wszystko było spójne lepiej obejrzeć poprzedni sezon. Serial ma swój klimat lekko artystyczny więc lepiej się w to wkręcić od początku.
1
@Bartek46 Ciekawe co szykują, dla nas raczej nic dobrego.
6
@zadafcb Zdjęcie oddające kwintesencje Ameryki
0
@YoungMan Pożegnali Go tak jak sam Casillas chciał i wielokrotnie o tym mówił, że prosił klub o taką formułę pożegnania.
0
@Joe_Pesci Tylko, że wymieniona dwójka miała młodsze i lepsze wersje tych piłkarzy którym teraz nie chce się już wypruwać żył.
5
@Artsss Chińczycy to sojusze mają głęboko w czterech literach. U nich liczy się biznes co pokazali nie raz już Rosjanom. Co do tego, że Rosjanie zgwałciliby Polskę w 24 h nie ma wątpliwości. Jednak Polskę trzeba postrzegać jako Unię a już z siłami Europy i NATO Rosja ma małe szanse. Rosjanie to kolos na glinianych nogach, wystarczy spojrzeć jak mały budżet względem USA czy Chin przeznaczają na wojsko. Ich ratują tylko głowice które działają odstraszająco.
0
@contowsky najgorsze jest to, że laik widzi, że źle się dzieje ale wyjdzie jakiś trol typu Tramp albo nasza PISowska wierchuszka i powiedzą, że to dyrdymały opowiadane przez lewaków i ekologów. Dalej walmy sam wungiel a będzie pięknie, Polska sobie wyschnie i będzie git( oczywiście duże uproszczenie).
4
Uwaga małe spojlery!
Jestem po dwóch odcinkach Wieśka i oceniłbym tą produkcje na max 4/10. Pierwszy odcinek nawet spoko, oczywiście stroje i gra aktorska zostawia wiele do życzenia, ale ogólnie ciekawie. Drugi odcinek to już pokaz miernoty totalnej. Nie da się brać tego serialu na poważnie po scenach z Kozlo-diabło-człowiekiek i jego elfickimi kumplami wyglądającymi jak żule z doklejonymi kawałkami kartonu do uszu. Straszliwa gra aktorska i efekty rodem z seriali klasy b. Kompletnie nie trafiony klimat rasy elfów (w mojej opinii ideał to subtelne ale groźne elfy Tolkiena) W mojej opinii takie płytkie i uproszczone pokazywanie wątków (szkolenie Yennefer) niczym dobrym się nie skończy. Po 2 odcinkach jestem tak zniechęcony, że narazie sobie odpuszczę.
1
@feiticeira Na szczęście w tej Unii jesteśmy i mamy pewne zobowiązania i przywileje z tym związane. Nie może być w kraju samowolki prawnej i obsadzanie wszędzie swoich. Obsadzenie wszystkich resortów siłowych swoimi i ustawienie całego aparatu prawa w państwie pod swoim pantoflem prowadzi tylko do rządów autorytarnych. Po tych pseudo reformach (nie mają nic wspólnego z poprawą działania sądów dla obywatela, co pokazują np. wydłużenie okresów rozpatrywania spraw) zostają PIS tylko media do uciszenie. Dokładnie to samo dzieje się na Węgrzech, w tym momencie 90% mediów należy do świty Orbana. Nagle takie działania nikomu nie przeszkadzają, ale gdyby polityk nie był "prawicowym" populistą to byłby robiony taki pierdolnik, że szok.
0
@Odesseiron To, że Katalonia jest bogatym regionem nie oznacza, że po odłączeniu od Hiszpanii, a co za tym idzie wyjście z Unii, nie doprowadziłoby do mocnego zubożenia regionu. Na pewno doprowadziłoby to do wycofania się wielu dużych firm, które będą unikać ryzyka i przeniosą się do Hiszpanii. Mam wrażenie, że "motłoch" o takich rzeczach nie myśli.