chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@tobiasson92 zniosą żeby wyglądało legitnie na wybory, słupki zachorowań pójdą trochę w górę i po wyborach znowu nas zamkną. Ot logika dyktatury.
4
@NaFazieHitman to wynika głównie z demobilizacji elektoratu który nie chce uczestniczyć w wyborach. Frekwencja pewnie będzie koło 20% a dudus będzie się cieszył jak małpa z banana.
0
@Kapitan hawk myślisz, że jemu się poglądy zmieniły, to typowy polityk z zapędami dyktatorskimi który teraz powie wszystko żeby mu słupki rosły. Przypominam, że Orban też wyjściowo jest liberałem ale władza deprawuje.
14
@Shapiro Włosi w tym momencie są tak uzależnieni finansowo od Unii, że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam forsował takich pomysłów. Ludzie obudziliby się ile im daje UE jakby się skończyły luźne wyjazdy za groszem za granice nie mówiąc już o swobodnym przepływie towarów. Podzielona Europa to prezent dla Putina trumpa i Chin bo znika jedno z mocarstw. A takie sondaże w dobie katastrofy nie są miarodajne. Zobaczymy za rok jak cała UE zacznie zjeżdżać na wakacje do Włoch i ludzie zostawią tam kupę kasy, ciekawe czy wtedy będą tacy chętni do wychodzenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tobiasson92 z tego co kojarzę to szczepionkę w fazie badań klinicznych maja Hamerykany
2
@Cochise chrześcijaństwo pewnie się powoli przekształci w jakiś zlepek innych religii. Religie ewoluują i tak np. wielu chrześcijan nie chce przyjąć do wiadomości, że wiele idei zaczerpnięto ze starszych religii a niektóre fundamentalne rzeczy wręcz skopiowano. Dobrym przykładem jest spore podobieństwo teologii zaratusztrianizmu do chrześcijaństwa czy życiorys proroka.
1
@Gitarkafcb żeby to było takie proste. Odizolować starych i chorych i po problemie:) ciekawe skąd tyle przypadków zachorowań w dps? Skoro od dawna nie można ich odwiedzać? Jest też bardzo dużo osób starszych którzy musza pracować np: lekarze POZ którzy w dużym procencie to osoby po 60.
0
@FC1899Barca po prostu jesteśmy o 2 miechy mądrzejsi. Powoli wiadomo jak częściowo leczyć pacjentów, służba zdrowia mniej więcej daje radę i społeczeństwo nauczyło się żyć z obostrzeniami bo się ludzie przestraszyli ( 2 miesiące temu wszyscy się z wirusa śmiali bo był daleko). Wiadomo już, że do opracowania szczepionki wirus nie zniknie i możemy tylko zmniejszać przypadki zakażeń a państwa nie mogą przez 3/4 roku funkcjonować w izolacji.
4
@Koors tylko, że te środowiska używają tych symboli do promowania nacjonalizmu, w akcji kobiet raczej chodzi o coś zupełnie innego.
1
@Stoiczkow głupotą ludzi jest wiara w to, że staruch miliarder nie jest z tej oligarchii. Trump krzyczy na wszystkich dookoła a to co się dzieje teraz w USA w dużej mierze jest jego winą bo oczywiście jak to populista i wszechmądrala wiedział lepiej od całego świata czy wirus jest groźny czy nie. On prowadzi retorykę typowego Janusza który na wszystkim zna się najlepiej, jest tak zakochany we własnym zdaniu, że po prostu nie nadaje się na sprawowanie tak ważnego urzędu.
0
@olejtm tylko u nich zastosowano trochę inne środki zapobiegawcze których u nas nie da się zastosować. Chyba, że ktoś popiera zaspawywanie klatek w blokach;)
1
@olejtm przecież tego nikt nie jest w stanie przewidzieć dokładnie. Są analizy matematyczne ale wystarczy jakiś dps w którym masowo wyjdą zachorowania i masz już wzrost względem dni poprzednich. Myśle że z taką zachorowalnością jak mamy teraz będziemy się toczyć kilka miesięcy ( o ile dane podawane przez ministerstwo są prawdziwe a nie manipulowane żeby Jarek sobie wybory mógł zrobić).
1
@klemens100 prezydent na jedna kadencje. Na pewno lepszy niż ten ekscentryk, który nie nadaje się na prezydenta potęgi światowej.
0
@Hosh jeśli kosiniak dostanie się do drugiej tury to PiS nie pozwoli żeby się odbyły wybory do końca bo nagle zasłoni się bezpieczeństwem obywateli. To i tak jest kolorowy scenariusz bo pewnie w tych super uczciwych wyborach w pierwszej turze zwycięży nasz super przystojny prezydent.
0
@BaRcA!FaN sytuacje maja sprzyjająca bo kto będzie protestował w takiej sytuacji. Jedyna nadzieja, że służby nie są ślepo zapatrzone w rządzących.
1
@Shapiro chamstwo u sowy straszna afera:) amber gold można porównywać ze skokami które jest tuszowane jak się da. To co było za PO to był spokój w porównaniu z tym co jest teraz, ludzie są zmanipulowani propaganda TVP lub są rolnikami którzy uwierzyli ze UE to zło i PiS zrobi z nimi porządek. Przypominam ze jest to grupa która zyskała na członkostwie najwiecej a teraz psioczy ze jakieś przepisy musza przestrzegać. Mieszkam i pracuje na wsi i ci ludzie z maluchów poprzesiadali się w land Rovery i John dEere i tak pierdziela razem z pisem że unia ich doi.
6
@Shapiro ja to się zawsze zastanawiałem czy są jakieś dowody na te przekręty i zdrady Tuska? nie jestem jakimś zwolennikiem jego osoby ale to jak PIS zaszczepił nienawiść do tego człowieka połowie społeczeństwa to jest niewyobrażalne. Ja raczej pamietam jego rządy jako spokojne a to by się nam przydało. Wiadomo, że jako człowiek władzy za uszami ma sporo, ale w porównaniu do tego co robi PIS to Tusk był aniołem.
0
@Danny Gaucho władza deprawuje nawet najuczciwszych. Jeśli jesteś na stołku i masz możliwość dzięki temu pomoc swojej rodzinie zrobisz to. Poza tym będąc pod wpływem grup lobbujących może się politykowi wydawać ze robi dobrze, to są ludzie wiec się na wszystkim nie mogą znać i maja doradców którzy pod wpływem innych namawiają do wielu rzeczy. Nie zdziwiłbym się gdyby Jarek wierzył, że to co robi jest dobre dla Polski.
1
@tobiasson92 jeśli kosiniak dotarłby do 2 tury to ma duże szanse, tylko że te wybory to cyrk i drugiej tury nie będzie bo dudus będzie miał 90%. Ja to się zastanawiam, że taki młody chłop brnie w to gunwo dla starego piernika. Jarkowi nic nie grozi i jest stary a takiego MM czy Dupę może czekać niezbyt ciekawa przyszłość. MM to najwyżej ucieknie i tak ma kupę kasy, ale Duda może mieć problemy.
0
@Ksavix rozumiem, że wróżbita Maciej Ci to powiedział czy rozmawiałeś z Kopacz i Ci powiedziała. Chyba mamy do czynienia z trolem bo nie wierze, że ktoś wygaduje takie głupoty.
1
@Ksavix na tym polega analiza i myślenie a nie bezmyślne robienie wszystkiego co ktoś powie, ale skąd maja to wiedzieć ludzie dla których kult brata bliźniaka jest wszystkim i słowa objawionego są świętością.
1
@barcafan9512 problemem właśnie jest to, że chyba sporo ludzi traktuje poważnie ( tez myślałem przez długi czas ze tego już nikt nie ogląda ). Niestety oglądanie wiadomości to tradycja w domach w Polsce i wielu ogląda to bezkrytycznie i łykają propagandę. Myślenie, że ogół społeczeństwa kontempluje to co ogląda i słucha jest myśleniem życzeniowym w które ja tez długo wierzyłem:/
4
@Ksavix wystarczy poczytać i odkryjesz, że przy świńskiej grypie who nie zalecało kwarantanny na szeroką skale bo jest to wirus znany dla naszych organizmów wiec wytworzenie społecznej bariery było dużo prostsze i bezpieczniejsze. Widać ze TVP robi dobra robote
0
@ViscaElBarca321 przypominam, że dla PISu konstytucja i prawo ma małe znaczenie, zawsze można pchnąć jakąś specustawę. Gdyby była wola Jarka to nie byłoby problemu z przesunięciem wyborów. Im chodzi tylko o łatwe zwycięstwo a jeśli byłyby jakieś problemy to listy można spalić i tak wygra długopis.
0
@Chwytliwy Kung Pow: wejście wybrańca, tak mi się przypomniało po latach o tej bzdurnej komedii
13
Niestety jakiś kurdupel zrobił sobie z naszego państwa prywatną piaskownice i robi sobie co chce. W tym wszystkim najgorsi jednak są jego wyborcy którzy o wszystkich dookoła krzyczą zdrajcy i komuniści a sami głosują na partie rodem z PRLu. Niestety powoli się nam szykuje rząd autorytarny przy wsparciu najgłupszej części społeczeństwa. Co najlepsze Jarek nawet się nie kryje że nie chce wyborów np. za rok bo ludzie mogą mieć pretensje do władzy i mówi o tym w radiu. Ten chłop wie, że mu już teraz wszystko wolno.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dniel Chińczycy ostatnio podali że podczas prowadzenia masowego testowania społeczeństwa teraz po epidemii bezobjawowym jest 78%.
3
@macio_944 naprawdę nie wiem skąd oni maja takie poparcie. W dużej mierze jest to wina słabej opozycji, ale niestety tez mamy głupawe społeczeństwo.