chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Trzeba zacząć od tego, że Stalin był typowym politykiem któremu zależało na władzy a później panicznie bał się tą władzę stracić. Nie był żadnym ideowcem, śmiem wątpić czy w ogóle był komunistą ideologicznym. Hitler na pewno był gorszym politykiem bo nim kierowała ideologia i przeświadczenie, że wszystkie niepowodzenia w życiu mają jakiś głębszy sens. Jeśli chodzi o Polskie i Polaków to chyba więcej szkody wyrządził Stalin pragmatycznie mordując wszystkich co wartościowszych ludzi. Hitler jako tako uważał Polaków jako tych lepszych Słowian i nie chciał poddawać nas eksterminacji, ale co byłoby po ewentualnym zwycięstwie nie wiadomo. Pewnie zrobiono by z Polaków niewolników.
8
@Jaca27 przedsiębiorcy i ludzie mający własna inicjatywę to głowni wrogowie tej ekipy rządzącej od samego początku.
0
@Luki 10 włączony cały czas ale są czujniki w pokojach i czujnik pogodowy. Więc w tym momencie tylko wodę i od wielkiego dzwonu nieraz załączy się wieczorem jak spadnie temperatura w pomieszczeniach.
0
@Eto'o9 R10
Morrowind
Gothic
Red Dead2
Wiedźmin 3
Settlers 3
Skyrim
Broken Sword nie pamiętam już która to była część
Wiadomo, że pewnie większość to sentyment ale Morrowinda z 15 razy przechodziłem
0
@Luki 10 w tym momencie z 7-8 kg na dobę a jak mieliśmy tę pseudo zimę to tak koło 11-12. Domek 120m.
1
@Wojcio Jak tak to OK. Dobrze mama cię wychowała, nie bierz lizaków od obcych.
0
@Wojcio Dr Łukasz Rąbalski nie jest moim znajomym, ale myślę, że autorytetem i specjalistą jest większym od twojego "znajomego genetyka".
1
@Piotr89Sand hahaha dobry argument. Co ty nie powiesz, że ludzie umierają nadal na pospolite choroby. Tak umierają bo medycyna nie ze wszystkim na razie wygrywa. Za to o ile więcej ludzi by umierało gdyby nie medycyna. W średniowieczu średnia wieku była dużo krótsza nie przez to, że człowiek nie mógł dożyć wieku 90 lat tylko przez to, że brak nowoczesnej medycyny powodował szybkie zgony dzieci i młodych ludzi których układ odpornościowy nie zdążył dojrzeć do końca. Jeśli ktoś przeżył dzieciństwo miał szanse dożyć wieku starczego, chyba, że miał pecha i jakaś straszna choroba typu kamienie nerkowe go atakowała. Pewnie od 19 wieku lobby farmaceutyczne tworzyło skoki milowe w medycynie żeby teraz kontrolować cały świat. Skubańcy dalekowzroczni byli.
0
@Trojanek23 na szybko przychodzi mi Polski genetyk który jako pierwszy wyizolował ganom wirusa pobrany od pacjenta. Sam twierdzi, że jest pewny, że wirus jest naturalny. Każda sztuczna modyfikacja zostawia bardzo charakterystyczne ślady, których genetycy nie są w stanie przeoczyć. Jedyne o się podejrzewa, że mógł zwiać z laboratorium, ale nie jest tworem sztucznym był po prostu przetrzymywany w laboratorium. Tylko, że to są tylko przypuszczenia.
0
@Piotr89Sand ten argument o wyciąganiu własnych wniosków i swojej intuicji słyszę od każdego przebudzonego i oświeconego Polaka antyszczepionkowca. Gdyby nie autorytety i naukowcy to nadal byś umierał na większość pospolitych chorób. Kiedyś też nie wierzono w małe żyjątka (bakterie) i ludzie umierali jak muchy po operacjach bo nikt nie zachowywał sterylności, pewnie wyciągali własne wnioski.
0
@MesQueUnClub_87 praktycznie wszyscy genetycy twierdzą, że nie jest to wirus stworzony w laboratorium, ale łepki w internetach wiedzą więcej. No chyba, że każdy szeregowy naukowiec jest w spisku.
0
@Piotr89Sand pan Jurek inżynier medycyny, niech sobie wstrzyknie perhydrol dożylnie i zostanie tam gdzie się zaszył, pewnie po takim wstrzyknięciu na wieczność. Rozwój nauki i medycyny nie jest prosty i wiadomo, że będą błędy, ale słuchanie szarlatana którego każdy bardziej ogarnięty naukowiec punktuje na każdym kroku, jest słabym pomysłem.
1
@Przemek2323 co tam nie dopuści dla tego kurdupla liczy się władza więc w okręgach gdzie ludzie Gowina mają pewne pierwsze miejsca będą wystawieni. Chociaż jeśli tak dalej pójdzie to wybory mogą być wydmuszka bo wiadomo, że będzie wygrywała jedna słuszna partia po kres dni.
0
@Tasde nie jestem żadnym fanatykiem x, ale uważam, że w niedługiej perspektywie dużo bardziej perspektywiczną konsolą jest xbox. Po pierwsze microsoft jest dużo większą firmą której istnienie nie jest uwarunkowane ilością sprzedanych egzemplarzy konsoli. Poza tym mają bardzo ciekawy pomysł ze streamingiem gier na przyszłość więc myślę, że za 2-3 lata już sam sprzęt nie będzie ważny, za to centrala, system a za tym pójdą gigantyczne pieniądze na gry nieosiągalne dla sony.
0
@NeroTFP co innego gdyby ją trzymał w szafie lub na strychu, ale pewnie była dochodząca:]
12
@pride1899 tak samo jak w stanach mają do samoobrony, a rocznie mają najwięcej ofiar z powodu postrzału. Posiadanie broni w tak dziwacznym społeczeństwie jakie mamy w Polsce skutkowałoby tylko dodatkowymi tragediami ludzkimi a nie poczuciem bezpieczeństwa wśród obywateli.
2
@Barcelismo nie mam specjalnie nic do Bosaka, ale jeśli kandydat na prezydenta w dyskusjach prosi o nie potwierdzanie nie pasujących mu tez dowodami naukowymi bo to nie jest już dyskusja, to raczej z miejsca jest skreślony. Jak ktoś już napisał z nich są tacy wolnościowcy bo nigdy nie rządzili, a jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe to zakazywali by wszystkiego co niechrześcijańskie.
1
@koziar Nowe maja chyba kosztować co kolo 2500 więc nie jest to moim zdaniem wygórowana cena, ale tak jak pisali powyżej poczekać do premiery to X będzie kosztował pewnie z 600 zl, sam mam i śmiga bardzo ładnie i pewnie na jeszcze 2-3 lata straczy spokojnie.
0
@Valverde_In Ostatnimi czasy jeździłem po 3 województwach i nie miałem kompletnie żadnej kontroli, a jeździłem osobowym autem nie flotowym czy dostawczakiem. Nie omijałem też dużych miast, ale w Łodzi nie byłem więc nie wiem czy ta tak jest.
0
@Valverde_In no właśnie powinni zamknąć Śląsk dla swobodnego wjazdu i wyjazdu w celach innych niż zawodowych i oczywiście to co niezbędne może się przemieszczać. W tym momencie powinniśmy izolować ogniska bo są miejsca w Polsce gdzie przyrosty są minimalne i żeby tak zostało nie mogą teraz np. hurtem wyjeżdżać sobie ludzie ze Śląska bo boją się wirusa.
1
@MESSIah16 czego się spodziewać po piłkarzach. Spora część nie ma żadnego wykształcenia, ale za to mają pełno kasy. Bogaci ignoranci którzy myślą, że się na czymś znają bo cała ta grupa zawodowa to kółko wzajemnej adoracji tak samo jak celebryci.
22
@tobiasson92 bogaci i wykształceni to nie ich elektorat to jaką mają czelność zabierać pieniążki na bąbelka i harnasia.
1
@eckov osobiście uważam, że dla własnego dobra lepiej pozostać na 1 sezonie i uznać serial za b. dobry. Z fajnego tajemniczego scenariusza zrobili typowa strzelankę w stylu więźnia labiryntu itp.
1
@Kusco15 Tyson milaby jedynie szanse jeśli udałoby mu się tak zwane pierwsze pier...... na kurw...... Inaczej przegrałby warunkami fizycznymi i brakiem taktyki nie mówiąc już o technice. Boks od mordobicia ewoluował w szachy na pieści. Dla przeciętnego widza atrakcyjniejszy był boks lat 90 i wcześniejszych, dlatego tamci bokserzy wydają się wielkimi pięściarzami.
1
@Commando nie jakiś wybitny ale w fajnej konwencji. Ciekawy pomysł
4
@Shapiro no i właśnie widać że jedyne jego osiągnięcia to stanowiska które dostał od Jarka.
11
@Shapiro ziobrze udowodniono tylko opieszałość PO spowodowała, że nie trafił pod TS. Ten człowiek to mierda która bez Jarka by nic nie osiągnęła bo jest po prostu mierny w swoim zawodzie i teraz się mści na tych którzy niby go niedocenili. Cały PiS jest wyłożony takimi ludźmi. Mierni ale wierni
14
@Shapiro nie jestem adwokatem PO, ale tyle PIS mówi o złodziejstwie i zdradach Tuska a nie widzę żeby coś komuś udowodniono.
3
@Kompletny niestety sà tylko 2 osoby którym coś grozi (apaszka i długopis). Trybunał stanu to żaden straszak bo może tylko nałożyć zakaz obejmowania państwowych stanowisk. To tylko atrapa sprawiedliwości
30
@tobiasson92 zniosą żeby wyglądało legitnie na wybory, słupki zachorowań pójdą trochę w górę i po wyborach znowu nas zamkną. Ot logika dyktatury.