chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Lamora zaraz pewnie będzie, że sędzia w korupcję zamieszany i brał narkotyki z Nowakiem na mecie u Donalda.
0
@Salwik92 jak widać da się być na pewno na tym samym poziomie.
1
@Ratamahatta śmieszni są. Żenujący poziom potoli, kaskę chcą zawsze, ale najlepiej za nic. Poza tym trochę śmiesznie brzmi zarzucanie komuś lewactwa przez najbardziej lewicową partię w tym kraju.
0
@lucca87 mundial 2002 kozak, pamiętam jak dziś, siedziałem w restauracji za granicą otoczony Niemcami i tylko ja ze znajomym za Brazylią
0
@Salwik92 nie generalizowanie, nie ma żadnych dowodów na to, że prawidłowo użytkowane maseczki jednorazowe są szkodliwe. Co innego jak ktoś nosi maseczkę chirurgiczną 8 godzin.
7
@Salwik92 skutki uboczne noszenia maski:) lekarze noszą maseczki pół życia i im nic nie jest. To jest wymyślanie problemów tylko po to żeby się czegoś czepiać.
6
@Salwik92 trochę wiedzy nie zaszkodzi. Wirus przenosi się droga kropelkowa, sam z siebie nie unosi się w powietrzu. Maseczka musi zatrzymywać w takim razie krople wody w których jest wirus a nie samego „suchego” wirusa. W takim przypadku nawet szmaciana maseczka może sporo pomóc i dlatego przed wirusem mogą chronić mniej profesjonalne maski niż używają np. lakiernicy. Trochę poczytaj a nie wierzysz w swoje lub czyjeś przemyślenia.
0
@ForcaMilosz pierwsze lepsze źródło w necie https://www.google.pl/amp/s/spidersweb.pl/2020/05/covid-19-szwecja-wskaznik-smiertelnosci-liczba-zgonow-per-capita.html%3famp=1
0
@ForcaMilosz taka dobra sytuacja że maja największy odsetek zgonów na milion mieszkańców.
0
@tobiasson92 co powaliło? jest duży wzrost zachorowań to co mają robić. Jak nagle zacznie się rozprzestrzeniać wirus tak jak w Hiszpanii to taki mały kraj na bank sobie poradzi z ogarnięciem takiej liczby osób potrzebujących hospitalizacji. Pozwólmy robić ludziom co chcą to się skończy tragedią, np. na takim Rodos jest 8 łóżek na intensywnej terapii puśćmy teraz tam multum turystów na imprezy, ciekawe jak szybko zapełnią wolne miejsca.
0
@tobiasson92 nie ma dużej śmiertelności w USA bo mają jeszcze wolne łóżka na intensywnej terapii, ale jak tempo rozwoju epidemii będzie wyglądać jak wygląda teraz to np. na Florydzie zabraknie łóżek w tym miesiącu i wtedy będzie kaplica jak we Włoszech i Hiszpanii gdzie wybierano kogo leczyć. W tej pandemii nie chodzi o śmiertelność wirusa tylko o skalę problemu bo respiratorów, personelu nie ma nieprzebranych ilości. Jeśli tąpnie służba zdrowia to śmiertelność od razu poszybuje do góry.
2
@tobiasson92 w zeszłym tygodniu mówili coś innego, żeby nie podążać ich drogą. Tak naprawdę to jest wielkie wróżenie z fusów, nikt nie wie jak potoczy się epidemia w danym kraju. Teoretycznie jak są robione testy na dużą skalę nie ma możliwości żeby doszło do tak lawinowych zachorowań jak we Włoszech lub Hiszpanii.
7
@FC1899Barca tak tak Gates planuje depopulacje, foliarze atakują.
0
@Bobo25 niestety c+ ma problemy finansowe i dla nich priorytetem jest nasza ekstraklasa, dlatego potracili ligi i LM. Jak się ma wysoki pakiet w c+ to luzik. Kiedyś typeczek w salonie mówił mi ( w momencie jak weszło eleven), że to wstęp do wejścia bein do Polski a oni maja tyle siana że wykupią wszystko i żeby się nie bawić we własna dystrybucja posprzedają rożnym platformą.
0
@ricardo0705 w tym momencie to ja nie pamiętam żebym chodził do fryzjera z marszu. Zawsze musiałem być umówiony.
0
@DonMatteo901 pytanie czy długopis by wtedy w 1 turze miał ponad 50.
0
@BarcaInfo nie wydaje się żeby Bayern był w stanie wyłożyć taką sumę, nawet jeśli byłoby ich stać to i tak wątpię, czy by chcieli.
3
@tobiasson92 hehe tak tak dezynfekcja i noszenie maseczek nic nie daje. Czytając co niektórych mam wrażenie ze żyje w 18 wieku. Polecam książkę 100 lecie chirurgów wtedy tez nie wierzono w małe żyjątka (bakterie) i wyśmiewano pierwszych lekarzy którzy wprowadzali dezynfekcje i odzież ochronna.
2
@maroon tylko że śmiertelność grypy to ułamki procenta, tutaj pewnie mamy śmiertelność koło procenta a łącząc to z dużymi możliwościami wirusa do zarażania wychodzą duże liczby zgonów. Rozumiem że skoro na nowotwory i inne choroby umierają rocznie miliony to dodatkowe kilkaset tysięcy dla ciebie nic nie znaczy.
2
@Adamski69 „koronaświru” powiedz to rodzinom osób chorych albo pójdź do zakaźnego
3
@joloskyy sprawa była dawno temu wytłumaczone i jak w większości przypadków był to bullshit antyszczepionkowców.
0
@Adamski69 czyli rozumiem że pozwolisz się bliskim zaszczepić groźną szczepionka i będziesz obserwował skutki.
21
@Ratamahatta jedyne zagrożenie jakie ze sobą przyniesie niedopracowana szczepionka to takie, że może być nieskuteczna, i tyle. Nie mogę słuchać wypocin randomów którzy się na tym nie znają, złap koronę zaraź dziadków i rodziców i pośrednio naraź ich na śmierć, ale będziesz dumny że jesteś mądrzejszy od systemu. Jak widać ogół społeczeństwa na całym świecie jest za głupie żebyśmy mogli opanować pandemie bez szczepionki lub leku. Maseczki be, zachowywanie odległości be, zakaz wesel masowych imprez be i na koniec szczepionka tez be. A jak przyjdzie co do czego to konowaly w szpitalach będą za wszystko odpowiedzialni bo leczyć nie potrafią.
0
@Kengo znowu łykacie te fake filmiki, wyprodukowane w hollywood przez NASA. Obudźcie się!!!
2
@Kettger takie podejście doprowadzi i u nas do sytuacji, że wrócimy do rządów autorytarnych. Nie ma się co oszukiwać, że Orban czy Kaczy mają inne zamiary. Słyszę, że wszyscy plują na Sorosa itp. ,że komuchy i żydy, ale jak rządy takie jak na Węgrzech czy Polsce idą w stronę Rosji zabijając demokrację, to jest wszystko cacy. Niestety większość społeczeństwa to matoły którym oczy otworzą się jak im państwo wejdzie na łeb i nie będą mieli już jak z nim walczyć. Teraz dla nich się liczy kasa, wóda i igrzyska (w tym momencie poluzowanie wszystkich obostrzeń związanych z COVID).
8
@Hiacynk ja bym się nie zdziwił, że byłby to powolny koniec projektu Kloppa w Live. Osiągnęli zamierzone cele wypompowując w dużej mierze przeciętnych ( oczywiście część to gracze klasy światowej) graczy do cna. Moim zdaniem przyszły sezon to będzie powolny zjazd,
1
@macio_944 ciemniaków i tak to nie obchodzi, puki nie zdrożeje wóda i mięso rządzący u nas mogą robić co chcą.
0
@Triv44 osobiście myślę, że nie będzie miał żadnego wpływu. Kraj w którym od tylu lat rządzą dwie siły mają zbyt dużo kasy i wpływów żeby przegrać kampanię z celebrytą a w USA kampania jest dużo ważniejsza niż u nas.
6
@ProMILs a czy ja powiedziałem, że tvn jest obiektywne. Pisze tylko, że Polsat z obiektywnej telewizji staje się telewizją prorządową bo tak łatwiej właścicielowi
1
@Shapiro a są ludzie którzy twierdzą, że Polsat jest obiektywny. Jak widać Solorz dla własnego spokoju sprzedał się władzy. Chłopa trzeba zrozumieć, wygra PIS będzie OK, przegra dla niego bez zmian, ale więcej kasy może spłynąć z współpracy z rządzącymi.