chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 jeśli ktoś czytał Dana Simmonsa wie czym może się to skończyć:]
1
@FCBKasza ta i strzeli mu muke w szczepionkę
1
ciebie i katolików to obraża (sam nie uważam żeby to było mądre)a mnie np. obraża, że KK pcha się do zarządzania moim życiem i życiem obywateli świeckiego państwa. Skoro kościół może prowadzić swoją propagandę za pieniądze obywateli to i inne środowiska mają prawo to robić.
1
@barcelonaLM nie ważne kto wygra i tak wiek 21 pierwszy będzie wiekiem Chin. Im szybciej Trump przestanie być prezydentem tym lepiej dla całego świata a w szczególności dla samych stanów. Ten człowiek ośmiesza urząd i obywateli tego kraju.
0
@Coutinho007 https://www.google.com/search?q=ronnie+coleman&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiRjJS2jr7rAhVlwIsKHYRjCTAQ_AUoAXoECCAQAw&biw=1920&bih=975#imgrc=K-3ENSZXlJJcHM
1
@Tomo1989 tylko raz zdarzyło mi się kupić nowość rok po roku i to tylko dlatego, że całkowicie zdezelowałem 10 i naprawa kosztowałaby 3/4 ceny nowego. Jeśli ktoś lubi i ma fundusze to niech sobie kupuje co roku nowego, jego wybór:]
0
@Mr8lack ogólnie jeśli chodzi o płynność działania sprzętu od apple to nie mają sobie równych i jako sprzęt do pracy działają idealnie. Może z tą 11 trafiłem pechowo na egzemplarz bo nigdy nie miałem z iphonemi takich problemów.
1
@Bykunn ja mam 11pro i muszę przyznać, że jest to najgorszy apple jakiego miałem. Problemy których nigdy nie było z tymi urządzeniami typu zawiechy tutaj są nagminne. Na pewno na kilka lat sobie odpuszczę zakupy nowych modeli.
2
@Bykunn lo panie to jak za darmo. Od kilku lat koło 5 tysi każdy nowy.
0
@Quavosk przecież to są milionerzy, wyprowadzi się do Anglii, ale dom w Barcelonie będzie sobie stał. Każdą wolną chwile może spędzać w Hiszpanii, przelot pewnie z Manchesteru 2h trwa, plus prywatny odrzutowiec. Dzieląc tak czas kupę wolnych chwil może spędzać w Barcelonie.
28
@Kurkmen bogate prostactwo broni biednego prostaka i przestępce. Gdyby chłopaki nie rzucali piłką pewnie by latali po dzielniach z gnatami.
1
@Kurkmen jeśli sytuacja będzie się przedłużać to do żadnej rewolucji nie dojdzie bo nie będzie czasu, a zespól zostanie bez Leo.
2
Patrząc szerzej odejście Messiego nie będzie tylko problemem Barcy, ale też Realu i całej LaLigi. W ostatnich latach mieliśmy rywalizacje Messi CR ( ta magia działała na cały świat). Ostatnio się to skończyło, ale Messi sam utrzymywał to centrum piłkarskiego świata w Hiszpanii. Po odejściu ich obu cała Hiszpania straci a klasyki i liga już nie będą tak medialne, może za kilka lat wszystko wróci do normy.
0
@lucca87 LaLiga zawsze stanie w takiej sytuacji po stronie Barcy bo dla nich Messi to kasa więc niczego innego po się nie spodziewam.
3
@obcy o a to kiedy już te mecze w nowym systemie rozegraliśmy? chyba coś przespałem. Gadanie o zmianach już słyszymy od nie jednego trenera a i tak dostajemy to samo.
0
@DanielOOL może mieć jakieś głupie klauzule skoro co roku mu renegocjują kontrakt. Ne zdziwiłbym się gdyby dla ratowania pupy Barto dał Messiemu w poprzednich latach wszystko co tylko chce nawet możliwość pół darmowego odejścia.
1
@KrystianR jaki pstryczek w nos, ze statystyk wynika, że ponad 85% pocisków wystrzelone przez osoby trzecie w takich sytuacjach w USA są niecelne lub trafiają nie tą osobę którą powinny. Trzeba mieć wyszkolenie żeby dobrze użyć broni w sytuacji stresowej więc tak lepiej żeby dostęp do broni był ograniczony bo takie przypadkowe łepki nie będą mieli czym terroryzować.
0
Fajny klimacik tej walki, taki mortal kombat 20 lat temu w tle
0
@Kuczek na jakim kanale?
0
@Mesi12 przecież w średniowiecznej Polsce nie było afropolaków!
5
@Kusco15 to jest Ameryka oni zagubili się już w pseudo walce z rasizmem i z przemocą (wykorzystywaniem) kobiet. Przechadza z jednej skrajności w druga.
2
@JimMorrisonFCB Django na pewno ustępuje Bękartom, ale warto. Z czwórki najnowszych filmów Tarantino Django jest najprostszy ale też z tego powodu bardzo dobrze się go ogląda. Nienawistna też sztos a co najlepsze z wręcz teatralnej scenografii da się zrobić wybitnie wciągający film.
0
@JimMorrisonFCB szkoda, że tarantino nie zdecydował jednak, że nienawistna to sequel django. taki smaczek jeszcze mógł podkręcić film, ale reżyserowi klimaty się nie zgadzały:]
1
@masq musiałem sprawdzić czy film był w tej dekadzie i mogę jeszcze polecić Polowanie i Grand Budapest z naszych jeszcze cichą noc (wielkie zaskoczenie trafiłem zupełnie przez przypadek)
4
@Kyman 3 billboardy, django, manchester by the sea
2
@Chakalaka i to jest legenda muzyki, ja się zastanawiam jacy pseudoartyści będą legendami dla dzisiejszej młodzieży. Seleny Gomes itp.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messiah10 może herbatki, Puten częstuje
0
Tylko co to da że klub mu powie, że musi. Jeśli ma ważny kontrakt to może sobie z Messim przegarować do końca umowy:)
0
@ArdoFCB przecież wiadomo, że nikt nie będzie tego egzekwował w normalnych przypadkach. Chodzi o ekstrema, jeśli będą sygnały, że pies jest zaniedbywany lub katowany policja i inne służby mają dodatkowe paragrafy na bezproblemowe odebranie psa.