chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Amigo_Blanco żal tylko reszty społeczeństwa które myśli i chce normalnego nowoczesnego państwa. Nie jestem zwolennikiem PO jakimś wielkim, ale chciałbym żyć w państwie w którym miałem spokój a nie byłem zalewany ciągle nienawiścią do ludzi o innych poglądach i ciągłą propagandą prokatolicką. Żyło się przed PISem po prostu spokojniej.
0
@4drian0 nie uda im się uniemożliwić protestów, tylko, że duża część naszego społeczeństwa ma to w dupie co pokazują sondaże, PIS stoi równo pomimo syfu który robi. Nasze tępe społeczeństwo chce kasy, wódy i kiełbasy nic ich więcej nie obchodzi.
15
@Survier jeśli uważasz, że tu było coś rozważane to naprawdę jesteś naiwny. TK w tym momencie nie jest od rozważania tylko ogłaszania tego co chce wódz
14
@IronSanHybrid zaraz pewnie płacz, że ją facet zaatakował
0
@MESSIah16 a jak sobie wyobrażasz prace lekarzy o różnych specjalizacjach przy pacjentach chorych na covid? Na bank ginekolodzy czy interniści którzy nie mają pojęcia o medycynie ratunkowej będą się narażać w imię PISu. Bez takich zapisów nikt nie będzie zgłaszał się do pomocy a i tak personelu na bank zabraknie.
0
@PitBullx najlepszym pomysłem to byłoby zrobienie kas pierwszeństwa dla chorych i niepełnosprawnych plus pierwszeństwa przy takich stoiskach jak mięsny warzywniak
3
@NGTRX coś tu śmierdzi tematem zastępczym, procedowanie pewnie pójdzie w jakieś komisje a na 2 tyg będzie temat do protestów itp. Rekordy zejdą na drugi plan.
0
@messi564 ja z kolei znam kilku którzy raczej mówią że przynajmniej nasza cała jednostka jest bardzo anty PIS co nie znaczy, że wojsko ma się mieszać w politykę.:)
5
@filon właśnie to, ludzie nie wiedzą o kim i o czym piszą, ale już podchwycili słowo pucz i hura. W szkołach jednak powinni uczyć historii w trochę szerszym kontekście niż tylko historia naszego europejskiego zaścianka.
5
@DonMatteo901 można nosić maseczkę ale starczy jeden bałwan z drugim który ci w twarz nakicha albo napluje gadaniem z 30 cm bez maseczki i tyle z profilaktyki. Muszą nosić wszyscy żeby było to skuteczne i tyle. A pan Ziemkiewicz albo jest niedouczony, albo głupi, problemem jest to, że jest osobą publiczną i wielu czyta jego wypociny.
0
@Mizander jak nie generalizować grupy zawodowej która w ostatnich wyborach w mocy 70% zagłosowała za Dudą. Wiadomo, że są wyjątki, ale ogół rolników jest za PIS i ich propaganda jest mocno nastawiona w tych wyborców.
2
@banann16 PIS doskonale wie, że rolnicy na nich i tak zagłosują ze względu na "patriotyzm" i "tradycję" więc nie muszą nic robić. Chłopki się wyszaleją i pojadą do domów. Nie ma co w tv straszyć rolnikami bo na to łapie się ta mniej wykształcona część społeczeństwa do której często rolnicy się zaliczają. Z lekarzami jest inaczej, nagonkę na służbę zdrowia łatwo jest rozkręcić i ci mniej wykształceni i gorzej zarabiający to łapią. Poza tym walka ze służbą zdrowia dla PISu nic nie znaczy bo poparcie w tych kręgach mają znikome.
0
@konrad1661 pytanie co da zamknięcie cmentarzy jeśli "mądre" społeczeństwo porozjeżdża się po rodzinach i będą chlać wódę w salonach przed tv. Takie rozwiązanie jest gorsze niż przynajmniej tymczasowy pobyt na świeżym powietrzu na którym możliwość zarażenia jest jednak sporo mniejsza. Wysłać hordy policji z wojskiem na cmentarze i walić mandaty za noszenie maseczek na brodzie lub pod nosem i myślę, że po 1 nie byłoby katastrofy.
0
@Barcaa12 Co ma grypa do koronawirusa? Więcej zakażeń jest bo wróciliśmy do całkowicie normalnego trybu życia, wróciły szkoły a przez pogodę jesteśmy pozamykani w nieprzewietrzonych pomieszczeniach.
1
@AV0CAD0 zarażonych najprawdopodobniej jest koło 100 tys dziennie w tej chwili więc musimy liczyć, że osób wymagających hospitalizacji będzie jak najmniej. Wirus najprawdopodobniej mutuje w mniej zjadliwy typ ale bardziej zaraźliwy co jest raczej dobrym prognostykiem.
2
@barcelonaLM łatwo jest mówić z pozycji kolesia przed kompem. W żaden sposób nie usprawiedliwiam naszej władzy bo tyle czasu ile stracili to ich, ale nie zapominajmy, że ludzie rządzący w normalnych krajach będą rozliczani ze śmierci i rozprzestrzenianie się wirusa. Jeśli w jakimś kraju po epidemii dorwie się jakaś narwana opozycja do władzy to za błędy w czasie pandemii mogą być poprzednicy pociągnięci do odpowiedzialności. Oczywiście nie mówię o naszym kraju bo nasi mogliby zrzucić atomówkę na Warszawę a i tak by wygrali bo LGBT i 500plus. Osobiście myślę, że twardego lockdownu nie ma już co wprowadzać bo jak widać obostrzenia już średnio pomagają, trzeba przypudrować trupa jakim w tej chwili jest wiele państw i próbować dotrwać do wiosny lub szczepionki.
0
@Barca1992 a jaki pomysł na upadek służby zdrowia i umierających po kątach w swoich domach. Nie ma złotego środka i rządy wybierają między gospodarką a zdrowiem publicznym.
1
@Nano22 nie można zapomnieć ze rolnik często prosty człowiek to łatwo postraszyć miastowymi pedałami i imigrantami wiec na bank wynik PISu w następnych wyborach wśród rolników będzie bardzo podobny
2
@NaFazieHitman już widać powolny odpływ i aktywność mądrali oświeconych których nie obchodzi nic prócz własnego czubka nosa.
0
@NeroTFP covidowych jest koło 1000, ogółem jest dużo więcej, ale są też inni potrzebujący tego typu leczenia.
0
@LucaBrasi wiadomo było od początku, że osiągnięcie odporności stadnej (czyli koło 75%) jest bez tragedii epidemiologicznej nie do osiągnięcia. Tylko naiwniaki mogą sobie ubzdurać, że jest to łatwy i miły sposób walki z epidemią. Musi powstać szczepionka i znaczna część społeczeństwa musi zostać zaszczepiona i pewnie trzeba będzie to powtarzać co kilka miesięcy.
6
@NeroTFP Ziobro całe życie był nieudacznikiem, gdyby nie Kaczyński nic w tym swoim życiu by nie osiągnął. Ciężko spodziewać się, że ministerstwo jemu podległe będzie dobrze pracować.
1
@Janas11224 a ile mógłby kupić "białego sera" (bo już jest) za te 70 mln?!
7
@Odcinkowy oni chyba wierzą, że ktoś będzie narażał swoją przyszłą karierę zawodową w czasach psychola Ziobry który nienawidzi lekarzy. Przejadą się teraz na tym szczuci całej służby zdrowia, powinni poprotestować ludzie pracujący w szpitalach mswia to może politycy by się obudzili.
0
@Colon jakoś super twórczości king crimson czy wish bone ash nie kocham ale niektóre kawałki mieli wybitne. King crimson w całej rozciągłości kariery ciężko lubić bo tak zmieniali style, że trzeba by kochać wszystkie odmiany rocka:)
2
@tobiasson92 Pan profesor oczywiście może mieć swoje zdanie które eksponuje od samego początku pandemii. Może wyjść, że ma racje lub nie, oczywiście jego podejście jest podejściem znacznie mniejszościowym w kręgach medycznych. Dziwie się tylko czemu podaje znowu głupi argument o śmiertelności skoro zwykły użytkownik tutejszego forum bez tytułu profesora wie czemu jest mniejsza śmiertelność od wybuchu pandemii.
5
@NeroTFP ciężko ludzi z TVP nazywać dziennikarzami i jeśli się zmieni władza (oby) to mam nadzieje, że zniknął w czeluściach takich tworów jak TRWAM czy Gazety Polskiej i nie będą widoczni dla większości społeczeństwa.
6
@DonMatteo901 znając PIS wytoczą teraz konkretne działa (LGBT, uchodźcy, lewicowe wychowywanie dzieci w szkołach i inne bzdury) byle nie mówić o sytuacji z koronką.
1
@Bykunn no jeśli ktoś się jakoś wyjątkowo nie wstrzeli w rynek to raczej z tego wyżyć się nie da u nas.
0
@Bykunn a co się dziwić wydawnictwom w Polsce skoro statystycznie chyba koło 70% Polaków w tym roku nie przeczytało żadnej książki a 20% nie posiada w domu żadnego egzemplarza książki wykluczając Biblie i podręczniki.