1

@Tomason przecież FOX jest na wskroś republikański a nie trochę po stronie Trumpa.

0

@Tomo_95 wystarczy się chociaż trochę zagłębić w temat żeby doczytać, że to nie źle robione sondaże tylko jest to znany trend w USA. Wyborcy republikańscy często wprowadzają w błąd bo nie mówią prawdy na kogo będą głosować. Dla mnie osobiście jest to śmieszne, że wstydzisz się swojego kandydata, podobnie w tym momencie wygląda sytuacja w Polsce gdzie "nikt" nie głosuje na PIS a później ma 40%.

3

@ranger3120 przecież Trump ma za sobą jedną z największych telewizji w USA.

2

@Triv44 w Pensylwanii nokautuje w zliczonych mocno prowincjonalnych hrabstwach. Jak widać nie tylko u nas do głosu dochodzą nierozgarnięci ludzie z prowincji. Plus bardzo dużo głosów które będą spływać do piątku.

1

@ranger3120 fox News? Jedna z największych telewizji USA i jedna z najbardziej opiniotwórczych.

7

@NeroTFP złoto, jak potrafią się ładnie kompromitować

4

@lucca87 a to jakby zmarła ta osoba chora na covid to ok? widzę, że powoli zaczyna się u nas napiętnować osoby chore na covid. To chyba nie ich wina, że rząd zrobił jedno wielkie G i teraz służba zdrowia dogorywa a ładni chłopcy na konferencjach mówią, że wszystko jest pod kontrolą.

1

ten człowiek razem ze swoim przełożonym nadaje się do leczenie, co gorsze duża cześć społeczeństwa popiera jago słowa.

0

@michal26 bezpośrednio tego tyrana nie obalą, ale lżejsze frakcje partii na bank maja dość tego co Jaruś wymyśla i to może być droga do rozłamów.

0

@Marlon85 myślę, że ten socjopata jest na tyle bezczelny żeby to powtórzyć.

1

@kerouac w tym momencie ciężko kogoś wybrać ale do rządzenia na pewno najlepiej przygotowane jest po bo maja dobrze rozbudowane struktury samorządowe. Grunt żeby przyszła partia która wygra musiała wejść w koalicje (w miarę wyrównana) bo wtedy nie wydarzy się to co za PISu.

21

@banann16 wiedza do jakiego typu ludzi ten przekaz trafia wiec nie musi być to logiczne

0

@tobiasson92 nie wiem czy rzepliński faktycznie coś palną czy nie, ale stwierdzenie, że mazurek by nie kłamał jest słabe. Facet zawsze nagina wszystko pod swoje zdanie i nie obchodzi go czy ktoś ma racje, musi być tak jak mazurkowi pasuje

1

@Encore do wyborów jeszcze daleko jeśli nie podburza drugi raz tak społeczeństwa to kiełbasa wyborcza i rozdawnictwem niestety znowu głupich ludzi kupią.

1

@meez PIS największy miłośnik polskiej konstytucji

0

@tobiasson92 jak widać w naszej polityce ważniejszy jest światopogląd wiec pójdą za rączkę żeby dowalić „lewakom” i niepatriotom (czyli wszystkim którzy maja inny światopogląd)

0

@tobiasson92 kantar podawało 26 wiec rzeczywiste poparcie pewnie z 28. W takim wypadku PiS może tylko ratować koalicja z konfą.

0

@Barwindg protesty w małych miastach mówią o tym coś innego. Jedyne co ratuje PiS to spora odlaglosc do wyborów.

3

@kazbychu tez mam nadzieje, że wszyscy ci dziennikarze polecą na bruk. Nie wierze, że ci ludzie tak się sprzedali i myślą, że PIS będzie rządził wiecznie.

1

@DonMatteo901 tylko, że ona walczy o wolność wyboru a nie o to, że ona komuś każe usuwać bo nie lubi dzieci. Dla mnie obie sprawy nie mają nic wspólnego bo one walczą o podstawowe prawo człowieka do samostanowienia.

27

@DonMatteo901a od kiedy kobieta musi mieć parcie na dziecko? Powiedział prawdę i co myśli w tej sprawie a dla niektórych to śmieszne. Chcesz mieć dzieci to je sobie rób jak ta Pani woli psy to jej sprawa i nie jest to na pewno śmieszne.

0

@gontex ze najprawdopodobniej ujemny, tak mówiła mi kobitka z sanepidu. Chodzi o to ze laboratoria wprowadzają priorytetowo do systemu zarażonych a reszta może czekać

0

@Baaarca95 dla sanepidu priorytetem są dodatnie wiec jeśli w przeciągu 24h nie ma wyniku to raczej jest się ujemnym, ja czekam trzeci dzień i pani z sanepidu mówiła ze średnio czeka się 48

5

@Volk Francuzi jako jedyni kolonizatorzy dawali obywatelstwo francuskie mieszkańcom kolonii. Większość tych ataków dokonują imigranci z 3-4 pokolenia mieszkającego we Francji. Co do czynu to tylko widać co religie (wszystkie bez wyjątku) robią w głowach. Świat byłby piękniejszy bez religii.

4

@NeroTFP PISowscy patrioci. I później się dziwić, że marsz niepodległości ma taka opinie a nie inna jak takie lepki całej reszcie mówią jak być patriotą.

1

@mateusz33 tez czekam już 3 dzień a mówili podczas badania ze koło doby i będą wyniki, przez to na przymusowej kwarantannie człowiek siedzi i traci kasę.

0

@clyde powoli ci objawienie się wykruszają. Jeszcze miesiąc temu się tu burzyli i coś o plandemi gadali a teraz cisza.

1

@Barwindg z punktu prawnego od czasu sędziów dublerów orzeczenia TK są nieważne wiec jak do władzy dojdzie normalna władza to te orzeczenia będą wyrzucone do kosza.

1

@SiSenior przecież o to mi chodzi. W tym momencie grupa skrajnej lewicy chce dominować podczas tych protestów a w marszu prawicowcy wiele lat temu już przejęli nad organizacja władze i to ich głównie się zauważa. Powinno się teraz antife z tych protestów usuwać tak samo jak z marszu wywalić na zbity pysk brunatnych chłopców.

0

@Mathew86 nikt by nic nie miał do marszu niepodległości gdyby sposobu świętowania i organizacji nie przejęły środowiska faszyzujące. Przypominam, ze na tej manifestacji naszej niepodległości wyrywano pedalskie drzewka, pedalski bruk i pedalskie ławki. Zarzucacie, że w protestach kobiet jest duży aspekt lewicowy a z drugiej strony pochwalacie przygłupów z prawicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?