chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 historie słyszałem już od kilku osób wiec albo już historyjka łańcuszek albo facet był z mojego miasta:)
1
@bari_94 możliwe, że u pacjentów z lekkim lub średnim przebiegiem faktycznie pomaga, ale nie brałbym tych doniesień jako znalezienie cudownego leku.
0
@NismoFCB nie mówię, że ta szczepionka będzie git, ale tak dla obrony firmy i samej szczepionki trzeba wspomnieć, że mieli już spore podwaliny bo pracowali nad szczepionka od 2002. a sars1 jest bardzo podobny do sars2, wiec to nie tak, że stworzyli szczepionkę w 8 miechów.
1
@NaFazieHitman cejrowski i rzetelne źródło wiedzy;) prawda jest taka, że sady odrzucają pozew za pozwem bo prócz insynuacji nie maja żadnych dowodów. Problemy oczywiście są bo wielki Trump przegrał, jak widać republikanie maja to do siebie że lubią chachmęcić przy wyborach(patrz Bush).
0
@NaFazieHitman Ziobrowa prokuratura? Co najwyżej dziennikarzy co „nachodzą” biednego kardynała będą ścigać.
0
@maroon 99% lekarzy, pielęgniarek nie ma pojęcia jak wyglada opracowywanie i produkcja szczepionki, przecież to nie jest ich dziedzina. Ich obawy o skuteczność wynikają z tych samych pobudek co zwykłego Kowalskiego. Ja osobiście jako pracownik służby zdrowia zaszczepię się bez żadnych obaw, szczepie się na grypę od 20 lat byłem szczepiony na wszystkie wymagane choroby, swoje dzieci szczepie na wszystko co wymagane plus dodatkowe płatne, tak samo jak cała moja najbliższa rodzina i nikt nigdy nie miał żadnych niepożądanych skutków ubocznych( może poza bólem ręki)
4
@patataj nie Tusk po prostu uderza w tą najgłupszą część naszych "patriotów" co mówią o naszej cywilizacji, naszych zasadach itp. W Polsce tak stereotypowo kojarzy się patriotyzm przez łepków w kominiarkach wyrywających pedalskie drzewka i przez dużą część polityków którzy do takiego pojmowania patriotyzmu namawiają.
4
@Tasde PIS jak Stalin czystki tak dla zasady byle swoich powsadzać chociaż bez kompetencji.
1
@justfootball to samo było mówione 4 lata temu;)
1
@RIP_IABC komentarz i wypowiedź p. Kraśki ( też słuchałem) które powinny być pokazywane wszystkim naszym obłąkańcom z PISu i ich walniętym ultra wyznawcom.
0
@daniel32778 fizjolog ci powie, że chłop może dziecko zrobić 2 minuty po śmierci:)
0
@Khardan chodzi tylko o tradycje czy raczej pierwsze negatywne oceny prezydentury?
0
@Khardan a niby czemu za 2 lata maja izbę odbić?
0
@Janiama trochę się zapędziłeś z niektórymi sprawami ale faktycznie stosunki z NATO i UE powinny się poprawić i to bardzo dobrze dla nas.
2
@barcelonaLM praktycznie wszyscy komentatorzy mówią, że takie płacze przegranego nigdy w stanach nic nie dały. Trump będzie się tylko ośmieszał, Giuliany już się ośmieszył mówiąc ze im się wydaje itp. żadnych konkretów.
7
@barcelonaLM z iranem to zaostrzył konflikt wyjątkowo, nie mówiąc o standardach dyplomatycznych wewnętrznych i międzypaństwowych które zmienił tylko na gorsze. Z Korea nic nie zmienił, zagrywka PR która kompletnie nic nie przyniosła a z UE bez sensu wchodzi w konflikt gdzie jako cywilizacja zachodnia powinnismy trzymać sztamę.
0
@kaamil1910 myślę, że nawet Trump w to nie wierzy:)
0
@Barca1992 to jest z góry przegrana sytuacja jeśli nie damy łóżek covidowcom będą umierać w domach i tak samo w druga stronę. Mamy po prostu zablokowany system zdrowia dokładnie to ten system już dogorywa.
0
@barcelonaLM no ale dopuszczeni głosy korespondencyjne wiec jedli teraz by coś innego orzekli to jest działanie prawa wstecz
6
@DawidekFCB przypominam, że w rankingu jakości życia w pierwszej 15 są tylko dwa państwa w których rządzi prawica (tylko w jednym to tradycja Szwajcaria) reszta to kraje socjaldemokratów i to w większości tych krajów lewica rządzi od wielu wielu lat.
0
@barcelonaLM a od kiedy prawo działa wstecz? Poza tym chyba im więcej głosów zostało oddane tym lepiej dla demokracji.
1
@Chakalaka no w Filadelfii to trzeba powiedzieć, że godnie Biden pojechał.
0
@barcelonaLM A impeachment to niby za co? tylko za to, że demokrata bo nie rozumiem?
0
@Zip wszędzie lewactwo, na całym świecie. Ja osobiście się cieszę bo symbolicznie i pośrednio wygrana Bidena może trochę zahamować pochód prawicujących populistów, szczególnie w Europie.
3
@Przemek2323 ciekawy jestem czy partia jakoś zareaguje na słowa które tak naprawdę próbują podkopać fundamenty amerykańskiej demokracji. Chłopa powinni republikanie pogonić dla własnego dobra bo w swoich szeregach mają wielu dużo lepszych przyszłych kandydatów na prezydenta a ten może swoim gadaniem im ciągle bruździć.
0
@IronSanHybrid myślę, że będzie mocno eksponowana na stanowisku wiceprezydent i będzie naturalnym kandydatem demokratów w przyszłych wyborach
0
@JoeBlack tylko, że wtedy chodziło o jeden stan i tam też poszły machlojki ze strony republikanów bo jeśli się nie mylę brak Busha był wtedy gubernatorem florydy.
6
@barcelonaLM ja mam lepszy pomysł niech Trump zaskarży całe wybory i niech od razu sąd najwyższy orzeknie, że jest prezydentem dożywotnio
1
@Joaquin88 przecież to chodzi tak naprawdę o walkę z czarnym rynkiem, który jest dużo bardziej niebezpieczny. Kto chce mocnych narkotyków ten po nie sięgnie a przynajmniej w tym momencie będzie miał pewnie od razu zapewnione wsparcie psychologa itp. Taki sposób walki z twardymi narkotykami jest dużo bardziej efektywny niż całkowity zakaz. Nie wydaje mi się żeby przez to miała wzrosnąć sprzedaż np. heroiny gdzie amerykanie po nią sięgają głównie przez futrowanie się lekami przeciwbólowymi których po jakimś czasie nie chcą im już lekarze pisać więc szukają dilerów.
0
@michal26 Węglarczyk chyba niedawno podawał odwrotnie, że zostały głosy praktycznie korespondencyjne w których Biden ma sporą przewagę, oczywiście w Georgii.