0

@MESSIah16 aha czyli ogólnie 80 plus w sumie od razu powinniśmy powysyłać do komór to przynajmniej nie będzie na przyszłość problemu, że niby koronka ich zabiła.

0

@NaFazieHitman jeszcze Georgia wisi na włosku i nie zdziwię się jak Biden tam wygra.

0

@Survier tak tak z Iranem to Trump nie eskaluje konfliktu w ogóle:] A taki Putin to Trumpa traktuje bardziej jako pacynkę niż partnera do współpracy, taki trochę poważniejszy Seagal.

0

@NaFazieHitman wczoraj w cnn pokazywali jak tam wyglądają hrabstwa, Hrabstwo które na mapie zajmuje 1/5 stanu ma 4 tys osób głosujących więc nie ma się co dziwić, że Biden wygrywa.

2

@Przemek2323 na pewno globalnie jako UE zyskamy bo Trump jedyne co próbował to rozbijać Unie Europejską.

0

@clyde wiadomo, że S to jest bieda wersja. Robią to samo co iphone z "pro" i bez pro

1

@parpe no wiem wiem i myślę, że w USA coś takiego nie przejdzie bez echa. W zasadzie Trump łamie prawo nawołując do przemocy i to jako prezydent, zachowuje się jak tyran widzący niechybny koniec

1

@parpe To jest jakaś masakra, tak naprawdę republikanie powinni go wykopać z partii po przegranych wyborach

2

@parpe chłop Jarka się naaoglądał.

0

@Tomo_95 a czy ja mówię ze nie ma prawa tylko po porannej konferencji i wykrzykiwaniu, ze wszędzie ma olbrzymia przewagę teraz musi liczyć głosy. Po prostu przy jego bufonadzie mnie to śmieszy.

1

@Pogba czyli się pali pod tyłkiem;)

0

@barcelonaLM za dużo Arizony i teraz im się liczby dwoją

0

@IronSanHybrid testy laserowe są kij warte

0

@kamil9040 w wielu stanach frekwencję i ilość policzonych głosów podają później a wyniki się zmieniają

0

@kewin jedni podają, że tam już zliczone ponad 99% głosów inni, że 94% więc nie wiadomo co się tam będzie jeszcze działo.

4

@ArcyFilozof tak tak prześladowana prawica, widać to szczególnie u nas.

8

@MesQueUnClub96 dali je Żółtkowi.

0

@Rudi35 tak tak wy o tym ciągłym sprzedawaniu Polski Niemcom przez Tuska a przypominam, że nacjonalizowanie na siłę byleby utrzymać przy życiu jest raczej domeną "lewaków" a wy przecież lewakami nie jesteście.

3

@Bykunn też mi się wydaje, że Orban to Jarkiem kręci jak swoją własną laleczką.

0

@justfootball nie chce wiedzieć co by się tam działo gdyby on je organizował, jeszcze Duda by je wygrał.

3

To co Fort Baiden nam zostaje i Rzeczpospolita Obojga Narodów Polsko-Węgierskich bo Jarkowi Śmiałemu ostaje się ostatni sojusznik.

3

@RobiS nie wiem czy otrzymanie najwyższego stanowiska w polityce międzynarodowej w historii Polski to ucieczka.

1

@inViNcibl3 przecież było to wiadome jeśli jest tak dużo głosów korespondencyjnych. Zliczą wszystkie i wrzucają.

0

@michal26 Pensylwania to wielka zagadka bo jest jeszcze strasznie dużo głosów do zliczenia.

0

@barcelonaLM dogrywka w sądzie o ile Trump jej będzie potrzebował to będzie farsa i ostateczne ośmieszenie się tego bufona. Nie wiem jak można popierać człowieka i partię która otwarcie namawiała żeby nie iść na wybory i nie głosować a co najlepsze utrudniała oddanie głosów korespondencyjnych.

0

@barcelonaLM a czemu google podaje ten stan jako pewniak na Bidena?

2

@ranger3120 ciężko będzie Nevadę odbić bo jednak im dalej od głosowania tym więcej głosów raczej na demokratów bo później spływają z dużych okręgów i korespondencyjne.

0

@parpe teksas to jeśli miałby się odłączać to tylko w przypadku ograniczeń do dostępu broni, maja silnie zakorzenione poczucie własnej „państwowości” ( kiedyś oddzielne państwo) w oparciu o właśnie to prawo.

1

@Zoker bogata lepiej wykształcona część stanów.

0

@FilozofXD a to od kiedy podaje się dane osób uwzględnionych w sondażach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?