chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 aha czyli ogólnie 80 plus w sumie od razu powinniśmy powysyłać do komór to przynajmniej nie będzie na przyszłość problemu, że niby koronka ich zabiła.
0
@NaFazieHitman jeszcze Georgia wisi na włosku i nie zdziwię się jak Biden tam wygra.
0
@Survier tak tak z Iranem to Trump nie eskaluje konfliktu w ogóle:] A taki Putin to Trumpa traktuje bardziej jako pacynkę niż partnera do współpracy, taki trochę poważniejszy Seagal.
0
@NaFazieHitman wczoraj w cnn pokazywali jak tam wyglądają hrabstwa, Hrabstwo które na mapie zajmuje 1/5 stanu ma 4 tys osób głosujących więc nie ma się co dziwić, że Biden wygrywa.
2
@Przemek2323 na pewno globalnie jako UE zyskamy bo Trump jedyne co próbował to rozbijać Unie Europejską.
0
@clyde wiadomo, że S to jest bieda wersja. Robią to samo co iphone z "pro" i bez pro
1
@parpe no wiem wiem i myślę, że w USA coś takiego nie przejdzie bez echa. W zasadzie Trump łamie prawo nawołując do przemocy i to jako prezydent, zachowuje się jak tyran widzący niechybny koniec
1
@parpe To jest jakaś masakra, tak naprawdę republikanie powinni go wykopać z partii po przegranych wyborach
2
@parpe chłop Jarka się naaoglądał.
0
@Tomo_95 a czy ja mówię ze nie ma prawa tylko po porannej konferencji i wykrzykiwaniu, ze wszędzie ma olbrzymia przewagę teraz musi liczyć głosy. Po prostu przy jego bufonadzie mnie to śmieszy.
1
@Pogba czyli się pali pod tyłkiem;)
0
@barcelonaLM za dużo Arizony i teraz im się liczby dwoją
0
@IronSanHybrid testy laserowe są kij warte
0
@kamil9040 w wielu stanach frekwencję i ilość policzonych głosów podają później a wyniki się zmieniają
0
@kewin jedni podają, że tam już zliczone ponad 99% głosów inni, że 94% więc nie wiadomo co się tam będzie jeszcze działo.
4
@ArcyFilozof tak tak prześladowana prawica, widać to szczególnie u nas.
8
@MesQueUnClub96 dali je Żółtkowi.
0
@Rudi35 tak tak wy o tym ciągłym sprzedawaniu Polski Niemcom przez Tuska a przypominam, że nacjonalizowanie na siłę byleby utrzymać przy życiu jest raczej domeną "lewaków" a wy przecież lewakami nie jesteście.
3
@Bykunn też mi się wydaje, że Orban to Jarkiem kręci jak swoją własną laleczką.
0
@justfootball nie chce wiedzieć co by się tam działo gdyby on je organizował, jeszcze Duda by je wygrał.
3
To co Fort Baiden nam zostaje i Rzeczpospolita Obojga Narodów Polsko-Węgierskich bo Jarkowi Śmiałemu ostaje się ostatni sojusznik.
3
@RobiS nie wiem czy otrzymanie najwyższego stanowiska w polityce międzynarodowej w historii Polski to ucieczka.
1
@inViNcibl3 przecież było to wiadome jeśli jest tak dużo głosów korespondencyjnych. Zliczą wszystkie i wrzucają.
0
@michal26 Pensylwania to wielka zagadka bo jest jeszcze strasznie dużo głosów do zliczenia.
0
@barcelonaLM dogrywka w sądzie o ile Trump jej będzie potrzebował to będzie farsa i ostateczne ośmieszenie się tego bufona. Nie wiem jak można popierać człowieka i partię która otwarcie namawiała żeby nie iść na wybory i nie głosować a co najlepsze utrudniała oddanie głosów korespondencyjnych.
0
@barcelonaLM a czemu google podaje ten stan jako pewniak na Bidena?
2
@ranger3120 ciężko będzie Nevadę odbić bo jednak im dalej od głosowania tym więcej głosów raczej na demokratów bo później spływają z dużych okręgów i korespondencyjne.
0
@parpe teksas to jeśli miałby się odłączać to tylko w przypadku ograniczeń do dostępu broni, maja silnie zakorzenione poczucie własnej „państwowości” ( kiedyś oddzielne państwo) w oparciu o właśnie to prawo.
1
@Zoker bogata lepiej wykształcona część stanów.
0
@FilozofXD a to od kiedy podaje się dane osób uwzględnionych w sondażach?