chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 dali zielone światło dla badań klinicznych a nie leczenia masowo ludzi. To nasz lek z Lublina jest w bardziej zaawansowanej fazie badań a i tak mówią, że najszybciej dla ludzi będzie dostępny pod koniec 21
4
@SiSenior retoryka upadającego dyktatora
0
@Kuczek ostatnia ma być wiosna ale coś czytałem, że przez koronkę nie pracowali nad tym wiec może być różnie.
8
@Survier a czy prawica nie ma wrogów? Jeśli ktoś wierzy w skrajności polityczne zawsze ma wrogów dlatego najlepiej głosować na centrystów, przynajmniej potrafią współpracować ze wszystkimi, niestety młodzi tego nie rozumieją a do rządzenia krajem trzeba rozwagi.
0
@messiandiniesta to jest logiczne. Osoba niewierząca posługuje się etyką „własną” a co za tym idzie nie musi być przymuszany do odpowiednich zachowań. Od zawsze jest tak, że jeśli ludziom się coś każe to średnio to działa a religie wymuszają schematy działań. Ateiści są od takiego błędnego koła uwolnieni i jeśli ktoś nie jest socjopatą to własna etyka jest niepodważalna bo nie trzeba się do niej zmuszać.
0
@mr_robot głazem będzie rzucał w hordy lewaków
0
@Tomo_95 śmiać można się z naszych rządzących którzy z powodu braku kasy testują tylko objawowych a tak nie da się przerwać łańcucha zakażeń.
2
@Przemo91 szczęśliwie to tylko świadczy, że się jeszcze trochę boją społeczeństwa
5
@PatrychoO z klechami trzeba walczyć i ta mafią w tej postaci z kraju usunąć. Nie może być tak, że państwo liże stopy czarnej korporacji a zwykłych obywateli gnoi. Wolność wyznania, ale państwo w 100% świeckie i w sprawach państwa i prawa świeckiego nie mają nic do gadania.
0
@FCMichalo poziom zjechał niesamowicie. Nie ma już tej magii co kiedyś, pewnie też z tego powodu, że każdy zdaje sobie sprawę, że nie są to już drużyny top3.
0
@FCbarca750 ja nie mówię, ze musi wychodzić do każdego wywiadu bo może tam iść każdy z doświadczonych piłkarzy Barcy, ale nie może być tak ze przy każdej porażce nie można do niego podejść bo jest wkurzony. On musi pokrzykiwać i przekonywać innych, że się uda a nie człapać wkurzony.
0
@IronSanHybrid jak taki człowiek może mieć miejsce i głosy ludzi w naszej polityce. Rozumiem, że sprzedawanie i kupowanie ludzi jest bardzo katolickie
0
@justfootball ci ludzie powiązani z PIS i Polska prawica już ostro odlecieli, uważają się za jedynych normalnych i oświeconych. Problemem jest to, że tak zachwiana struktura społeczna za kilka lat odbije ostro w lewo żeby zemścić się na prawej stronie. W polityce powinni być tylko ludzie umiarkowani i rozsądni którzy potrafią współpracować z obiema stronami.
4
@Yoshi94 wkurzony może być, ale jako kapitan ma obowiązki
2
@neeed ciężko żeby drużyna funkcjonowała dobrze bez presezonu po przyjściu koło 8 nowych ludzi
0
@ArdoFCB patrząc na jakość życia i wykształcenia w Skandynawii to widać, że raczej wykształceni i myślący głosują na lewice.
0
@Tomek54321 jak widać pisze „większość”. Pracuje w tym środowisku i z większością nie ma tam żadnej dyskusji, naoglądają się TVP bo to tradycja i później powtarzają te pierdoly jak prawdy objawione.
3
@Blantozaur przypominam, że poza tymi partiami zostaje nam tylko lewica bo myślący człowiek nie zagłosuje na konfederacje. Niestety w tym momencie lewica jest niebezpieczna z powodu zandberga i jego ludzi w tym ugrupowaniu, taka konfederacja w drugą stronę.
0
@Blantozaur z wyborcami PISu (oczywiście poza wsią tam są w większości to wykrzykują swoje mądrości o złodziejach z miast) maja to do siebie, że ewidentne wstydzą się tego na kogo głosują bo wiedza ze w dużej mierze sprzedali się za swoje własne pieniądze.
3
@MESSIah16 jesteś młody dla ciebie pewnie faktycznie konsekwencje znikome, pamiętaj tylko o rodzicach i dziadkach
0
@FanBarcy22 sanepid już nie ogarnia wiec nie masz co liczyć na telefon. Maja już chyba odgórnie nakazane żeby nie brnąc za bardzo w dochodzenia epidemiczne bo pół polski na kwarantannę by wysłali. Sam na siebie nałóż kwarantannę w porozumieniu z lekarzem rodzinnym który ci zwolnienie wystawi.
4
@Rudi35 patrząc na to co się dzieje to przydałoby się, byle się znaleźć w niemieckiej lub austriackiej części;)
0
@tbas są pielęgniarki i lekarze:) nie masz pojęcia o czym mówisz. Emerytowani ortopedzi, interniści maja leczyć ludzi w trybie medycyny ratunkowej? Ci ludzie często na oczy nie widzieli respiratora a co dopiero mówić o procedurach leczenia takich chorych. Jak wyczarujesz skądś anestezjologów specjalistów medycyny ratunkowej to wysyłaj ludzi do „uzdrowisk”
1
@MesQueUnClub_87 kto ich przegoni jeśli wjadą ciężkim rolniczym sprzętem pod chałupę wodza. Sami go wybrali niech jemu dupę trują a nie innym ludziom.
0
@maroon tak chce! Bo w normalnym państwie każdy ma prawo za siebie odpowiadać, a jak widać w wielu sytuacjach osoby bardzo cierpiące tego potrzebują i jeśli procedury są dobrze przygotowane dla wielu ludzi jest to ratunek przed katuszami.
0
@killingjoker101 jaki zdrowomyślący mikroprzedsiębiorca, czy nawet właściciel średniej firmy z klasy średniej zagłosuje ja takich troglodytów moralnych? Jeśli frakcja wolnościowców gospodarczych chcą reprezentować klasę średnia to musza uciekać ze statku na którym są Brauny itp. Swoją drogą ciekawy jestem jaki światopogląd ma taki Dziambor.
0
@Wossi61FCB chłopak ma grać a nie siedzieć na trybunach. Pogra rok dwa jak będzie się rozwija to cały piłkarski świat przed nim stanie otworem.
1
@mate92 powili ale konsekwentnie zmierzamy w stronę państwa wyznaniowego.
0
@Triv44 SLD pewnie nie ale lewica po jakimś czasie na pewno. Liberalizacja tego prawa jest konieczna( oczywiście bez skrajności)tak samo jak trzeba się przyjrzeć eutanazji na życzenie. Prawo takie obowiązuje w wielu krajach i jest to jedno z najbardziej humanitarnych praw człowieka.
1
@Katalończyk 99 mają bardzo fajnych kibiców, całe miasto stoi za Lechem jak i za Wartą. Problemem są bezmózgowcu z młyna, ci ludzie powinni mieć zakazy stadionowe a młyn zostawić kochającym klub a nie chuliganom.