1

@MESSIah16 decyzja o tym, żę trzeba nosić w przestrzeni otwartej jest podyktowana tylko tym, że ludzie mają cała sytuacje w głębokim poważaniu do puki im się coś nie przytrafi. Z punktu medycznego jest nieistotna bo na otwartej przestrzeni musiałby ktoś nam kichnąć w twarz żeby się zarazić.

4

Za to, że teraz musimy nosić maski wszędzie podziękujmy głąbom którzy nie przestrzegali żadnych obostrzeń bo mają swoje widzimisię i osobom które mniej lub bardziej świadomie źle noszą maseczki.

0

@lucca87 co zakłamuje zaszczepiona nią 30 mln ludzi a u kilku setek pojawiło się powikłanie które do teraz jest badane czy faktycznie szczepionka miała wpływ. Jeśli ktoś nie ma wiedzy to tylko ty, jesteś trolem który się naczytał bzdur i próbuje wmówić reszcie, że ma racje.

1

@LucaBrasi ten człowiek jest wystrzelony w kosmos.;) oczywiście lucca

0

@lucca87 to poczytaj opinie 99% lekarzy, ale pewnie ich opinia nie jest ważna bo w kraju gdzie liczba ludzi pracujących w służbie zdrowia przekracza 400 tys garstka sobie wymyśli swoją opinie. Szczepionka na grypę w 2010 okazała się niepotrzebna bo wirus grypy świńskiej jest nadal grypą która nasze organizmy znają, poza tym jest wirusem sezonowym wiec nie roznosiła się z taka szybkością i wygasła sama jak hiszpanka. Koronawirus już widać ze nie jest wirusem sezonowym poza tym roznosi się w super szybkim tempie. Nie wiem po co z tobą dyskutować skoro na sile zakłamujesz rzeczywistość, brakuje miejsc w szpitalach, zapełniają się codziennie miejsca respiratorów o kilkadziesiąt, ale rozumiem że tak się dzieje zawsze.

1

@lucca87 nie pisze, że jesteś głupi tylko głupkowate argumenty popierasz właśnie takimi artykułami jak wyżej. Jak chcesz poczytać coś co ma jakąś wartość medyczną zapraszam do pubmedu. Takich ludzi wśród służby medycznej jest dużo a ja mam jednego ratownika w szpitalu który od początku krzyczał, że epidemii nie ma a lekarze niszczą płuca respiratorami. Przy okazji typek jest grajkiem na weselach i od tygodnia siedzi na zakaźnym pod tlenem.

4

@tobiasson92 po pierwsze mieszasz do dyskusji chorobę bakteryjną która świetnie się teraz leczy antybiotykami. po drugie gdyby szczepionka na covid powstawała niezgodnie z procedurami to byłbyś nią szczepiony już od 2-3 miesięcy bo preparat już istnieje tylko przechodzi badania. Wytłumacz mi czemu szczepimy się od lat na choroby które mają rzadko przebieg ciężki (również dzieci), dlatego żeby uniknąć choroby i ich powikłań, na tym polega nowoczesna medycyna.

2

@lucca87 a wiesz co to fazy wprowadzania preparatu medycznego i co się w tych fazach wykonuje? mówisz o przypadku 1 na kilka tysięcy (badają czy miała na to wpływ szczepionka), ale przeszkadza ci w drugą stronę 1 przypadek na kilka tysięcy nieskuteczności szczepionki

1

Komentarz usunięty

1

@MESSIah16 nie mam zamiaru zmuszać zdrowego 30 latka, mówisz o konsekwencjach szczepionki to co dopiero narażanie się na konsekwencje i powikłania covid jeśli lubisz takie ryzyko nie obciążaj państwa i rodaków kosztami swojego możliwego leczenia

3

@tobiasson92 czemu do poziomu absurdu? Tacy jak ty w 19 wieku pewnie mówili o higienie i nowoczesnej medycynie tak samo. Spisujecie jakiś ludzi na straty bo was bezpośrednio to niedotyczy a pasuje do waszej filozofii. Ludzie z nadciśnieniem umierają z powodu COVID a ty gadasz ze to nadciśnienie zabiło.

1

@tobiasson92 czyli rozumiem, że nie ma sensu zamykać morderców czy operować i leczyć ludzi bo i tak śmierć to nieodłączna cześć ludzkiego życia

3

@DonMatteo901 to teraz proszę sobie wyobrazić ilu ciężko chorych by zmarło z powodu Covid gdyby nie restrykcje w szpitalach. Nie ma złotego środka i tak już w tym momencie wszystko działa praktycznie normalnie.

0

@Tomo1989 personel medyczny wykształcą w pół roku dobre:) reszta się zgadza

0

@Danny Gaucho wiadomo, że wydaje się to chore, ale z drugiej strony to piłkarze generują sporą część kasy. Poza tym wszędzie tak wygląda, że podczas kryzysów najszybciej po tyłku dostają pracownicy najniższego szczebla co jest normalne.

0

@tomcias10 przypominam, że nawet Clinton zdobyła więcej głosów w poprzednich wyborach wiec z tym, że zwykli ludzie wolą Trumpa bym się nie rozpędzał.

1

@Hasszz Trump to jest inteligentny typ który w młodości miał bardzo dobre wyniki w szkołach, ale jest po prostu kretynem zakochanym w sobie i swoim zdaniu co wyklucza pełnienie tak ważnych stanowisk. Poza tym znając jego życiorysu można powiedzieć że jest po prostu złym człowiekiem idącym po trupach do celu.

1

@Deathwing112 ratowany był tylko dlatego, że setki osób leciały na bruk, plus wpływy wśrród socjety USA od której się odcina i niby nie jest członkiem tych środowisk i jak widać łykają to ludzie aż miło leci.

3

@FC1899Barca najpierw dowiedz się jak te miliardy zdobył, jak je właściwie stracił i musiały go ratować banki. Człowiek wykorzystujący ludzi, kupujący polityków zastraszający wrogów. Gdyby to był każdy inny polityk byłby spalony, ale na niego ludzie myślący patrzą jak na pajaca i z tych śmiesznych wypocin na różne tematy można się pośmiać. Wystarczy też spojrzeć kim był jego ulubiony koleżka i adwokat od ratowania tyłka. Mowa o Cohne który bronił tylko mafiozów i przestępców. Warto poczytać o zażyłości między dwoma Panami i przy okazji życiorys Cohna. Takie znajomości mówią wszystko o człowieku.

2

@LucaBrasi tylko że wpisy typków w necie to co innego, zwalnianie i zatrudnianie trenerów w naszej lidze to komedia. Uważam, że sam styl i stawianie na młodych powinno być karta przetargową trenera Lecha na kilka sezonów. Dać trenować a nie patrzeć na trofea to nie czołówka Europy że wyniki muszą być na teraz.

3

@Jakchcesz najgorsze jest to, że ci co na nich głosowali zaraz jak wszystko pierdzielnie będą albo krzyczeć, że ich oszukali i to nie ich wina albo, że na nich nie głosowali. Ja pracuje z ludxźmi i jak tak słucham to nocny nikt na nich nie głosuje a nagle mają 40% poparcia.

5

@mroofkoi4t nie ma takiej możliwości zaraz się zlecą tutaj znawcy służby zdrowia z pod gwiazdy antycovid. Prawda jest taka, że np. w kujawsko-pomorskim wczoraj zamknięto jedyny szpital jednoimienny bo nie maja miejsc i mają zarażony personel. W tym momencie nie ma za bardzo gdzie leczyć ludzi bo w Toruniu brakuje respiratorów, zostaje tylko Bydgoszcz.

0

@amanter w czym bredzę? w tym, że chłop się na tym nie zna a opowiada bzdety tak samo jak "przebudzeni" znawcy z neta

0

@maroon przecież pisze, że ma przejść łagodnie, źle bym życzył gdyby miał nadzieje, że go fest trzepnie

0

Komentarz usunięty

1

@chudymc nie słyszałem żeby jakaś choroba w ostatnich latach powoli zapełniała szpitale ( w małopolsce nie ma miejsc na zakaźnych to samo na podlasiu) albo doprowadzała do tego że powoli brakuje respiratorów ( mamy koło 9 tys, ale rozrzuconych po całym kraju) do tego stopnia, że w Toruniu w zeszłym tygodniu zmarł pacjent 72 letni z powodu koronki bo w szpitalu został im 1 wolny i mieli do wyboru chorą 34 latkę ( też koronka) wiec ja wybrali.

0

@Aaron10 na xbox one x gra nie działa w ogóle. Kupiłem miesiąc temu od tego czasu wgrywałem 3 razy i ciągle wyskakuje brak dlc. Ostatnio zagrałem w tryb areny to mi działało do momentu zakończenia instalacji wraz ze ściągnięciem wszystkich pakietów plików. Pierwszy raz mam coś takiego na konsoli, że wyrzuciłem 250 zyla w błoto.

0

dobrze, że wspominasz bo bym przegapił

1

@Chakalaka po twarzy widać, że to zły człowiek. Nie lubię PISu, ale za wywalenie tego typka biłbym im brawo.

2

@tobiasson92 wpływ maseczki może być przeceniany bo przez zachowanie większości społeczeństwa mogą nic nie dawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?