0

@barcelonaLM jeszcze jak zawetują budżet UE może odejdzie część gowinowców. Pytanie czy ta mniejszość faktycznie będzie coś znaczyć bo ci ludzie i tak będą na resztę głosować jak PIS.

9

@Michvl disco polowcy za panowania kurskiego odlecieli w kosmos tak samo jak PIS. Ten Pan coś mówił, że ludzie w szpitalach równie mocno jak lekarzy potrzebują muzyki:]

0

@TheGoldenEleven tu nie chodzi o przyznawanie się do błędu tylko po co ładować nowego trenera jak pewnie zaraz nowy prezes będzie chciał zatrudnić swojego kandydata. Euro jest co 4 lata i zagramy jeszcze na wielu a zmiana teraz i tak raczej nic wielkiego by nie dała.

4

@killingjoker101 a czy 70 letnia emerytka z 3 pietra w radomiu wie kto to Najman, dla niej mógłby nagrywać program o fizyce kwantowej i byłoby to normalne, ważne, że leci w państwówce.

0

@ObiektywnyKibic121 w Polsce najwięcej zarażonych i hospitalizowanych jest w grupach wiekowych 30-39 i 40-49 więc o jakiej młodości mówisz? nie da się tych grup oddzielić od społeczeństwa wybiórczo bo to jest główna siła napędowa gospodarki. Nie ma idealnego rozwiązania, jedyny kraj któremu się udało to Nowa Zelandia, ale tam też doszedł czynnik geograficzny i mądre ogółem społeczeństwo.

0

@ObiektywnyKibic121 jasne że idzie w górę ale na pewno wolniej a o to im tylko chodzi. Już teraz nie da się z nim wygrać bez szczepionki a do tego czasu trzeba utrzymać służbę zdrowia w jakimś znośnym stanie. Jeśli nie chcemy doprowadzić do sytuacji, że pacjenci z wielu powodów będą umierać w domach to trzeba przeczekać to w taki nieudolny (ale konieczny) sposób.

0

@mate92 tylko, że ebola nie ma podjazdu do korony jeśli chodzi o zaraźliwość bo zabija swoich nosicieli szybko. Na grypę też co roku nowy szczep ale szczepionka już opracowana więc nikt od zera co roku nie będzie zaczynał.

12

@Shapiro oczywiście dwa kraje w których tajemnicą poliszynela jest, że rządzą miękcy dyktatorzy.

0

@Mat_Cat im więcej producentów tym lepiej, może tylko pierwszą partię kupią pfitzera a później od kogoś innego. Prócz skuteczności ważna jest też długość odporności ma koronkę a z tego co czytałem to ta pierwsza wywołuje bardzo mocną odpowiedź organizmu i odporność będzie dłuższa niż w przypadku przechorowania.

0

@lucca87 jak widać żeby ludzie sobie uświadomili, że muszą nosić maseczki się zachowywać rozsądnie potrzebne są obostrzenia. Sam jeszcze niedawno mi tu wyskakiwałeś, że maseczki bee respiratory niezajęte i w ogóle plandemia.

1

@ObiektywnyKibic121 jak możemy dać normalnie żyć jak mamy zapchaną służbę zdrowia przez co cierpią pacjenci covidowi jak i cała reszta, i to jest gigantyczny problem.

0

@tbas pytanie czy ktoś się bawi statystykami, czy lekarze rodzinni razem z pacjentami podejmują decyzje, że nie robią testu a pacjent sam sobie idzie na tygodniowy odpoczynek do domu. U nas już kilku takich covidowców ewidentnych jest, nie chcą testu a są w stanie bez problemu te 7 dni sobie w domu posiedzieć.

1

@Encore jack i pink floyd

0

@Triv44 przecież sąd najwyższy w USA to nie nasz trybunał to są poważni sędziowie i nie orzekają jak im ktoś karze wiec nie ma co na to patrzec z naszej perspektywy. Sprawy czysto ekonomiczne dobre dla kraju nieważne z której strony idą są rozpatrywane obiektywnie, wiadomo, ze w sprawach swiatopogladowych może to wyglądać różnie ale przy tej wolności poszczególnych stanów i tak wszystko się wyrównuje.

1

@Triv44 a co mogą ruszyć w sądzie jeśli sędziowie pełnia służbę dożywotnio?

14

@tobiasson92 poziom ich bezczelności sięgnął już chyba jowisza

1

@tobiasson92 ja raczej skłaniam się do tego, że w drugiej grupie która nie chce się szczepić jest dużo osób które tak gadają bo na razie szczepionka jest nienamacalna. Jak będzie dostępna i skuteczna zmienia zdanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Na co zgodził się Korwin zakładając profil.

0

@lucas/catalan ja tylko przytaczam argumentacje Korwina i prawicowców. Każdy na swojej ziemi ze swoją własnością może robić co chce, no więc facebook jest własnością Zuckerberga który jest lewicowcem i jemu wypociny prawej strony mogą się nie podobać wiec ich usuwa. Jeśli Korwin i spółka chce swój portal niech znajdą jakiegoś wybitnego twórcę i założą prawicowy portal. Problem jest tylko taki, że rozwój technologiczny w dolinie krzemowej pchany jest praktycznie tylko przez lewicowców i ciężko będzie znaleźć kogoś odpowiedniego.

13

@NeroTFP nie wiem co się rzuca. Dziwię się, że w ogóle miał profil na lewackiej stronie a i przy okazji jest takim wolnościowcem i kapitalistą więc powinien wiedzieć, że z prywatnej strony mogą go usunąć (przecież mają do tego prawo). Nie powinien płakać bo zaprzecza sam sobie.

0

@AV0CAD0 a kto straszył uchodźcami?

1

@Tomo_95 to zdanie powtarzane przez ludzi niewykształconych jak mantrę jest tylko ich teoria i raczej myśleniem życzeniowym. Najprostszym przykładem są nobliści, weź mi pokaz jakiegoś z podstawowym wykształceniem a są to najinteligentniejsze osoby na świecie( oczywiście żeby nie było wyłączamy Nobla pokojowego).

3

@Tomo_95 jeśli ktoś ma wykształcenie wyższe jest raczej w tej inteligentniejszej części społeczeństwa. Spójrz sobie jakie poparcie ma PIS u ludzi z podstawowym wykształceniem i do kogo prosta propaganda dociera.

1

@mpolska25 pierwsza sprawa jest taka, że PIS socjalem i strachem zawładną wyborcami PSL oraz głupszą częścią społeczeństwa. Z czymś takim nie da się wygrać chyba, że dojdzie do katastrofy w rządzie (co wydaje się, że następuje). Tusk myślę, że czeka na odpowiedni moment zmęczenia społeczeństwa, gdyby wrócił rok czy 2 lata temu to odbiłby się od ściany bo dla elektoratu PIS wszyscy są źli tylko błogosławiony Jarek ich wiedzie (propaganda TVP na którą oczywiście podatniejsi są gorzej wykształceni i emeryci).

10

@Barcelismo prawie jak szarża rohirrimów pod minas tirith

0

@AduŚ07 to daleko bo ja kujawsko-pomorskie, to ciekawe czy to prawda czy byli mega pechowcami. Jednak nie wolno się szczepić jak ma się inne choroby.

5

@maroon selfie jest odbiciem lustrzanym

0

@AduŚ07 a jaka miejscowość bo serio dzisiaj słyszałem o tym przypadku w zakładzie pracy w moim mieście i dokładnie ta sama historia, że nie wiedział, że jest zarażony?

1

@lucca87 mam samsunga qled 65 i sony 55. Z sony od początku były problemy, był już wymieniany bo matryca padła, z kolei samsunga mam 1,5 roku i jest wszystko git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?