chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rielan zapomną zapomną a jak nie zapomną to się im tą pamięć zagłuszy jakimś 500+ lub policyjną pałką.
1
@Amigo_Blanco tamci po prostu byli politykami z krwi i kości a nie populistami zapychającymi sobie gęby ideami co by wyłapać głosy motłochu.
1
@Amigo_Blanco patrząc na to co się działo u tego ....... w tym momencie to jest jak sprzedanie liścia swoim wyborcom, chociaż z drugiej strony oni celują w elektorat który za dużo nie chce pracować to im taka sytuacja na rękę.
0
A kościoły oczywiście ponad wszystkimi:]
0
@Barca1992 pytanie co lockdown ma do szczepień, szczepienia będą trwały cały rok to lockdown będzie też cały rok trwał:]
0
Jeśli posuwają się znowu do tego a niby sytuacja według oficjalnych danych jest opanowana to co tak naprawdę musi być w tym prawdziwych liczbach?
0
@patataj takie rozporządzenie nagle jest potrzebne prawicowcom bo największe media społecznościowe powstały dzięki lewicowym pracownikom doliny krzemowej. Przypominam, że przecież prawica jest za całkowitą wolnością w sprawach własnego majątku. Ciekawy jestem czy 0 byłby nagle taki aktywny gdyby facebook należał do jakiegoś wypłosza z prawicy. Skoro właścicielom tych portali nie podobają się, treści prawicowe to maja prawo je blokować nie jest to portal państwowy.
1
@tobiasson92 to nie chodzi o alergie ogólnie na leki tylko na pewien składnik i tak to wyglada przy wszystkich preparatach medycznych, że jak jesteś uczulony na pewien składnik to nie możesz. Najbezpieczniej byłoby to indywidualnie sprawdzać ale to drogie badania, z drugiej strony prawdopodobieństwo silnego uczulenia jest znikome. Ludzie spały itp żrą jak cukierki a w ulotce jest dokładnie taka sama wzmianka.
1
@Ratamahatta to jest odpowiedź na pytania niektórych o "mityczną" praworządność i braku jej wpływu na życie szarego obywatela. W tym momencie nie mamy już żadnej szansy na wygranie z państwem w sądach itp. bo po prostu mogą wysłać trepa z pałką żeby ci pokazał gdzie twoje miejsce. To samo dzisiaj w Warszawie wchodzenie policji do czyjegoś mieszkania bez nakazu bo komuś się nie podobała flaga z błyskawicą na balkonie więc policja go zdjęła. Cyrk na kółkach.
0
@tobiasson92 obrazowo to wygląda tak, że zapisujesz się na szczepienie i dostajesz termin pierwszego i drugiego szczepienia od razu.
0
@Tomo_95 zdaje sobie z tego sprawę, że w ten sposób przy amerykańskim systemie wyborów można wypaczyć wyniki fałszując mała liczbę głosów. Tylko, że kompletnie nie wierze, że w taki państwie i to w takich czasach gdzie wszystko jest nagrywane, scyfryzowane można doprowadzić do fałszerstw w kilku stanach często nieprzychylnym demokratom. W mojej opinii to co widać to raczej niekompetencja często zwykłych obywateli zasiadających w komisjach, zresztą takie wybryki dzieją się na całym świecie. W ostatnich wyborach u nas też się zdarzyło, że całe pakiety szły na innego kandydata.
0
@priest9999 jasne, że spłycam żeby nie rozwodzić się na temat różnych chorób czy powodów zgubienia leków. Co do demencji to jednak ty używasz stereotypowego myślenia osoby z demencją, mówisz o już zaawansowanych etapach choroby a to nie zaczyna się tak, że ktoś niczego nie ogarnia. Większość przez wiele lat radzi sobie sama świetnie, często nie mając po prostu wyjścia. Co do drugiej sprawy Ci ludzie całe życie płacili podatki i teraz nadal mają opodatkowaną emeryturę więc przynajmniej u schyłku ich życia kiedy nie są często w stanie samemu o siebie zadbać państwo nie powinno im życia utrudniać. Oszczędności niech szukają w swoich gabinetach zawalonych wiceministrami itp. seniorzy raczej nie handlują lekami na czarnym rynku.
2
Z cyklu jak funkcjonuje w tym momencie nasze państwo. Od stycznia lekarze POZ mają obowiązek sprawdzania w systemie czy pacjenci 75+ nie pobierają zbyt dużo leków refundowanych. Czyli jeśli dostali leki na 3 miesiące to np. za 2 miesiące nie będą chcieli powtórki. Sprowadza się to do tego, że pacjenci którzy często cierpią na demencje czy np. gdzieś im powypadają jakieś tabletki będą karani tym, że następne recepta będzie wypisywana na 100%. Państwo w tym momencie szuka kasy i kara najbiedniejszą część społeczeństwa oczywiście PRowo zwalając to na "bogatych" lekarzy.
1
@NaFazieHitman do takiej pluralizacji społeczeństwa sam Trump przez 4 lata dążył a ostatni rok to był wybuch takich podziałów wiec nie ma się co dziwić, że kraj został podzielony na zwolenników Trumpa czyli biali z prowincji (tutaj jakoś nikt się nie dziwi, że Trump miał po 80% głosów) i kolorowych którzy (może poza Latynosami) poleca za demokratami. Reszta społeczeństwa to raczej klasa średnia której zawsze bliżej do liberałów i jest tych ludzi znacznie więcej w miastach. Co do weryfikacji zawsze to wygląda tak, że muszą być dowody nadużyć żeby przerywać proces wyborczy bo w innym przypadku każdy mógłby sobie utrudniać procedury według własnego widzimisię.
0
@Tomo_95 ale błędy były też w poprzednich wyborach a nie było wtedy głosowania korespondencyjnego poza tym raczej ciężko sfałszować 7 mln głosów.
4
@arasz1819 ja osobiście uważam, że u nas nie dojdzie do żadnego wymarcia starego pokolenia bo jak widzę jak wychowują ludzie w moim wieku swoje dzieci to ewidentnie to koło się zamyka. Jeśli jesteśmy wychowywani przez rodziców i częściowo przez szkołę na mesjasza narodów i wiecznie pokrzywdzoną "cywilizację" to później z tego taki butny i kłótliwy naród się tworzy.
1
@Pawel1980 pewne jest jedno dzień przed zaprzysiężeniem będą się nadal pojawiały nie tylko tutaj głosy, że wszystko jest jeszcze możliwe i, że będzie gorąco. A już po, że Trump zaskarży treść zaprzysiężenia bo jest tam decydujący błąd i SN (który jest w większości po jego stronie) unieważni najpierw zaprzysiężenie a później wynik wyborów. Wiadomo jest od lat, że z maszynami jest problem i błędy (nie wałki) pojawiają się przy każdych wyborach, a jeśli ktoś chce żeby było oddawane mniej głosów (czytaj Trump i jego negatywne podejście do korespondencyjnych) w mojej opinii optuje za ograniczeniem demokracji.
0
@Rastafarnianin o ile konfa wejdzie bo sondaże słabiutkie ostatnio a do wyborów 3 lata i takim partiom raczej spada.
0
@Triv44 gdyby Fury miał ogarnięta głowę byłby najlepszym pięściarzem wszechczasów.
0
@cchesterr43 sullivan nienawidzi grać z selbym o czym sam wielokrotnie mówił więc może być ciekawie
0
@barcelonaLM republikanom to już ostro odwaliło:)
1
@NaFazieHitman a tak się zastanawiam czy 4 lata temu nie głosowano na tych samych maszynach? Wtedy jakoś nikt nie kręcił pseudoafer. A mówienie że podobnych problemów nie było w wyborach w przeszłości jest kłamstwem, nie mówiąc już o jawnym wałku z Bushem i Floryda gdzie jego brat był gubernatorem.
11
@Przemek2323 Amerykanie jacy są to każdy widzi., ale system prawny i demokratyczny traktują bardzo poważnie. W takich sprawach u nich partyjniactwo nie wchodzi w grę. Gdyby u nas PIS chciał zrobić z Jarka monarchę i współczesne wcielenie Jezusa to trybunał już by się palił żeby udowadniać że świętość Jarka jest zgodna z konstytucją.
0
@macio_944 z błędów które mam przeżył bym jakieś buble graficzne których jest pełno ale gubiących się dźwięk na długie minuty z powodu tego nie mogę robić misji pobocznych i klinowanie się auta spowodowało, że odstawiłem. Gram na series x i okazuje się, że do teraz nie ma żadnego parcha i gram na podstawie. Grałem w wiele gier w których były błędy ale nie tak niszczące przyjemność gry.
0
@Kettger z nowych narazie mam AC i cyber ale są wgrane na wewnętrzny. W ta i z powrotem przewaliłem fife nowa (jak się zorientowałem, że działają z zewnetrznego). Muszę coś nowego na próbę wrzucić na zewnętrzny , pewnie Fry Cry.
0
@DaPi szczerze to nie wiem o co chodzi z tym dyskiem. Miało być tak, że działa tylko ten oficjalny który kosztuje chyba coś koło 1500 zł a ja sobie wpialem 2 tera ktore miałem podpięte do poprzedniej generacji ( tylko jako takie miejsce na bibliotekę bo tak miało działać) i wszystkie gierki z zewnetrznego normalnie na series x działają.
2
@NGTRX mam nową generację i też działa jak karykatura gry;) narazie odwalili taki bubel, że szok
0
@Michallublin ja pisze o tym co przyjęli a nie o wcześniejszych przepisach. Co do pro life gdyby się skupili na mówieniu prawdy naukowej a nie na własnych poglądach moralnych i rzeczach niezgodnych z nauką to może ktoś by ich brał na poważnie. I jeszcze co do źródła to chyba trzeba to przemilczeć;)
4
@Michallublin oczywiste kłamstwo bo aborcja we Francji po 12 tygodniu jest dozwolona tylko w przypadku bardzo ciężkich dysfunkcji i musi być to skonsultowane z dwoma niezależnymi lekarzami. Właśnie tak powstają bzdury opowiadane w necie, dE facto stan prawny takich przypadków jest taki sam jak u nas do momentu obstrukcji rządu.
2
@Michallublin jeśli faktycznie ktoś się boi to przez ludzi opowiadających te bzdury to samo tyczy się szczepień i opowiadania zasłyszanych historii. Tak powstają plotki. Poza tym żeby zrozumieć zapiski w ustawach trzeba znać ich szczegóły bo ogólnikowe gadanie, że ktoś pozwala zabijać narodzone dzieci jest kłamstwem.