chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi pewnie na końcu, młodzi zdrowi ludzie nie są priorytetem
0
@Kurkmen ale jakie wejść na głowę? Z tego co kojarzę od lat czarnoskórzy nie chcą być tak nazywani ze względu na niedaleka historie. To my się przyzwyczailiśmy, że można tak mówić z powodu wielowiekowej dominacji Europy. Mają do tego prawo tak samo jakie miałbyś ty gdyby ktoś cię nazywał epitetami które tobie się nie podobają.
0
@mientusek1407 skoro chłop mimo tak skąpej gry „widowiskowo” od dłuższego czasu jest w czołówce i utrzymuje pewien poziom to o czymś świadczy
0
@mientusek1407 i może to jest jego geniusz;)
0
@mientusek1407 pytanie czy 35 latek musi jeszcze coś udowadniać? Jeśli pomimo takiego wieku strzela sporo goli to już świadczy o jego klasie a odpierając kontrargumenty, że gdzie nie był to wszyscy mu dawali karne lub pod niego grali, to jednak ten status sobie wywalczył. Piłkarski fenomen mimo dziwnego charakteru, taki futbolowy Trump.
0
@ObiektywnyKibic121 z drugiej strony czy jakby sędzia miał określić o kogo chodzi z „białych” użyłby określenia ten biały koleś? Trzeba wychodzić z założenia, ze jeśli nie chcą być tak nazywani to ich tak nie nazywajmy. Chyba każdy ma prawo do swoich preferencji, to, że przez lata nikt na to nie zwracał uwagi nie znaczy, że zainteresowanym się to podobało. Jeśli czarnoskóry wymyśliłby sobie, że będzie na mnie mówił śmietanka mam prawo protestować.
0
Taktyka rodem z fify cały zespół tempo przed wybiciem buffona metr od pola karnego i juve w 3 podaniach pod naszym polem karnym
0
@MESSIah16 wystarczy spojrzeć kto tym „stowarzyszeniem” zarządza, zrzeszają całe 2000 członków wiec jest to śmieszna grupka odmieńców w środowisku medycznym. Stowarzyszenie lekarzy a jak się wejdzie na oddziały wojewódzkie to najważniejsze informacje są o różańcu:)
0
@barcelonaLM widzę Trump niestrudzony:)
0
@DaPi ja w trzy lata zajechałem tak 4 lewe analogi. Szczerze nawet jak kombinowane było z rozkręcaniem to i tak już to dobrze nie działało.
2
@Chakalaka wiedząc do kogo chcą trafić myślę, że może to wyglądać bardzo podobnie:)
1
@tristan87 lubi biznes i pieniądze, jak widać jest w tym dobry
0
@Moriarty papież był informowany o wyczynach Tadka oficjalnymi kanałami, kasa od rzadu to nie dobrowolny datek tylko kasa z naszych kieszeni
0
@msmsms zero ma za małe poparcie w szeregach prawicy, bardziej uwierzę, że schedę przejmie Morawiecki bo pewnie bez kaczafiego będzie bardziej wywarzony.
0
@clyde sam zakupiłem cyfrową wersje i jedyne co się na razie ściągnęło to patch, gierka jeszcze się nie ciągnie. Niektórzy chyba mają szybszy dostęp
14
@masq śpieszę z wyjaśnieniami. Skoro jest możliwość prewencji zachorowań to się z niej korzysta. Na poczekalni nie ma ze sobą siedzieć multum ludzi często spora cześć to osoby schorowane i starsze. Jeśli podczas teleporady stan pacjenta wymaga osobistego stawienia jest wyznaczana godzina. Przypominam, że wbrew głupkowatym poglądom w POZ mają co robić i np. codziennie są szczepienia czy bilanse wiec chorzy ludzie mogliby mieć kontakt z innymi. To, że gdzieś nie ma możliwości pracy z procedurami epidemiologicznym czy się ma je w dupie nie oznacza, że ochrona zdrowia też będzie tak pracować. Od lat z badań wynika, że ponad 60% wizyt jest bezpodstawna i dlatego tworzą się takie kolejki.
1
@Moriarty co te komunikaty dają? chłop powinien być wyrzucony z KK i mnie osobiście dziwi, że wyjątkowo „postępowy” papież z nim nic nie robi. Na dziada nałożyć ekskomunikę to już podstaw do okradania Polaków by nie miał.
0
@don'T.R.I.P.e problemem demokracji jest to, że zmanipulować i zjednoczyć najprościej jest głupich więc szczwany populista który ma plany niedemokratyczne może wykorzystać legalne środki do ustanowienia dyktatury ( przykładów w historii jest multum).
4
@Barca1992 niestety ludzie się strasznie na to łapią, osobiście mam wielka nadzieje, że za cyrki i wojenki z UE zrobimy z nimi to samo co Ukraińcy Janukowyczowi. Jeśli ktoś wierzy, że takiemu Ziobrze czy Kaczorowi zależy na jakiejś wydumanej suwerenności to jest szczerze totalnym idiotą. Chłopy robią sobie podwaliny pod typowa dyktaturę co by im się nikt nie wcinał a dla nich faktycznie kasy nie zabraknie nawet bez UE a najbardziej po dupie dostaną ci którzy ten rząd popierają czyli najbiedniejsi i najmniej wykształceni.
1
@Chwytliwy przecież oni idą powoli na pewną wojnę z unia i prawdopodobnie wyjście za kilka lat. Orlen przejmuje następne gazety wiec propaganda będzie działała już nie tylko w TVP ale tez w gazetach i portalach regionalnych. Widać ewidentne, że zaostrzają retorykę i pytanie czy lud na to odpowiednio zareaguje czy staniemy się drugimi Węgrami a później już tylko droga w stronę Rosji.
0
@barcelonaLM myślę, że kwestie sporne należy omówić gdzieś za miesiąc;) i jestem w miarę pewny, że sprawa zostanie w dokładnie w tym samym miejscu co teraz, czyli sprawy zostały wyolbrzymione przez człowieka który nie potrafi pogodzić się z porażką.
0
@barcelonaLM w co wy wierzycie? Praktycznie wszyscy mówią, że te wymysły Trampa i jego sztabu to totalna bujda, nawet republikańscy politycy. Nie ma się co oszukiwać typek swoim obłąkańczym charakterem zmobilizował tak wielką rzeszę ludzi, że w konsekwencji przegrał.
0
@barcelonaLM te wszystkie doniesienia z USA brzmią jak z dzienniczka prawicowego prawiczka. Czytamy o tym od miesiąca a zabawa polega na wkładaniu dziwnych rzeczy w szarlotkę. Tyle ma to sensu.
1
@Max112 szczepionka była opracowywana na Sars 1, różnice między wirusami są bardzo małe i elementy nowego wirusa były dodawane teraz a jak chcesz lepszych wyjaśnień wystarczy poszukać wypowiedzi ludzi którzy na tym się znają a nie „specjalistów” z neta.
0
@FC1899Barca ciągle powtarzanie, że szczepionka została wymyślona w pół roku jest żenujące. Bardzo ładnie krok po kroku wytłumaczyła ten proces dzisiaj pani doktor w tvn24. Szczepionka jest opracowywana od 18 lat i żaden krok jej badania i zatwierdzania nie został pominięty.
1
@Zoker to, że nie pobiera się pensji nie znaczy, że robią to tylko z miłości. Zasiadanie na takim stołku otwiera duże możliwości i jak widać po poprzednikach nachapać się można.
0
@Tomo_95 ok będę relacjonował:] jako służba zdrowia pewnie nas już w grudniu zaszczepią to będzie można do stycznia lutego ocenić czy nic mi nadprogramowego nie urosło
1
@tobiasson92 a to z tego powodu że połowa nie chce się szczepić to reszta tez nie może? Ja się chętnie zaszczepie a do tego potrzebna jest cała logistyka. Poza tym jestem bardziej niż pewny, że jak szczepionka będzie już narynku i będzie skuteczna to się połowie tych co nie chcą nagle poglądy odmienia.
0
@maroon https://kobieta.onet.pl/czarnek-odwiedza-szkoly-nauczyciele-czekaja-z-kawa-i-ciastem/zlme46y. Jasny przekaz jak ideologicznie ma wyglądać szkoła sterowana przez PIS
1
@Hasszz jasne, że jest to sprawa gustu, ja mam w domu dużo akcentów drewna i czarnej stali to taki minimalistyczny czarny klocek pasuje, ale jak ktoś ma bardziej nowocześnie to plejak będzie pasował.