chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@NaFazieHitman teraz trzeba będzie zaskarżyć starożytnych Greków za usystematyzowanie matematyki, bo ewidentnie uczestniczą w spisku lewackich mediów.
0
@DonMatteo901 mogą mieć fałszywie dodatnie ale nie fałszywie ujemne. Oczywiście w przypadku początku lub końca choroby wtedy najczęściej przy pierwszym teście dostaje się wynik niediagnostyczny z laboratorium
2
@MesQueUnClub96 a to nie pierwsi i nie ostatni którzy kłamią podczas zeznań, to czy kłamią i tak będzie do nieudowodnienia bo jeśli nie ma nagrań to będzie słowo przeciw słowu. jeśli nagrania są to nie ma o czym mówić i to w jedną jak i w drugą stronę a w stanach jest obowiązek nagrywania całego procesu liczenia i jego akceptacji.
19
@IronSanHybrid to są te straszne kraje gdzie rządzą socjaldemokraci. Pewnie w tych szpitalach sprzedają dzieci gejom pedofilom, a w piwnicach odbywają się orgie homoseksualnego personelu szpitalnego.
3
@Thomas99PL cały ten cyrk jest rozdmuchany tylko po to żeby do końca życia Trump mógł opowiadać, że przegrał bo go oszukali, już taki typ człowieka a i tak wie, że demokratycznie przegrał. Dziwi mnie ilu ludzi tutaj ubóstwia chłopa którego tylko lubią przewódcy takich państw jak Rosja, Korea Północna, Węgry, Polska czy Białoruś, czyli same tak zwane ostoje demokracji. Oczywiście pewnie zbieg okoliczności, że najlepiej dogaduje się z prawicującymi populistami o zapędach dyktatorskich. Przy okazji to o co walczą republikanie w Pensylwanii dopiero zakrawa na skandal i obchodzenie demokracji (deomokratycznymi sposobami). W taki sposób zawsze działali tyrani dochodzący do władzy, a w Polsce tak mamy od 5 lat.
2
@4drian0 a co w tym specyficznego wszyscy od początku mieliśmy x, od dzieciaka do teraz. Jeśli ktoś się spotykał żeby popykać w fife lub fiht nighta albo inne bijatyki to wiadomo że xbox zawsze był lepszy bo pad był i jest bezkonkurencyjny.
1
@MesQueUnClub_87 zależy od znajomych u mnie np. wszyscy maja xbox:]
0
@Uukasz_93 ten sport raczej definitywnie zaczyna wypaczać pogoda i raczej skakanie na śniegu skończy się w przeciągu kilku lat.
0
@DonMatteo901 jeśli jest na samym początku choroby lub na końcówce to testy będą tak wariować bo materiału genetycznego wirusa może być bardzo mało w organizmie.
1
@meneloweplus nie chodzi o spisywanie protestujących przed sejmem tylko używanie gazu do protestujących którzy nic groźnego nie robili, ta sama policja 11 zamiast pałować prawicowe bojówki demolujące stolice to biła dziennikarzy.
1
Wystąpienia pinokia to czysty populizm(Trump byłby dumny). W tym przemówieniu było zawarte wszystko co chcą usłyszeć wyborcy PISu wielka Polska która jako jedyna pokazuje patologie zachodu, straszni banksterzy(o matko mówi to prezes banku) i europejskie komuchy. Z tego posiedzenia jedyne warte do zapamiętania jest zachowanie z klasa Czarzastego.
0
@Foro nie wiem czemu, ale kiedyś mi się ta piosenka kojarzyła z twórczością The Beatles, myślałem, że cos mi się ubzdurało ale gdzieś na forum zobaczyłem, że sporo osób pisze to samo. Nie wiem czy ktoś gdzieś kiedyś w radio podał błędnie czy co.
0
@Hopner15 haha czego tu gratulować? Typ idzie w zaparte, że nie ma pandemii to tylko świadczy o głupocie nie mówiąc o "szczęść Boże" w sejmie który jest instytucją świecką.
0
@AdiKingu96 to czy mają kryzys to się okaże jak zaczną grać o cos faktycznie ważnego.
1
@tbas sam pracowałem w szpitalu i jestem pracownikiem służby zdrowia i to fakt, że po 20-30 latach ci ludzie mają ostro położoną lachę na pacjentów. Spowodowane jest to wypaleniem zawodowym, sam ze szpitala zrezygnowałem po kilku latach bo nie idzie wyrobić. Zawody medyczne są specyficzne a poziom roszczeniowości naszego społeczeństwa jest ogromny. Wymaga się od personelu miłego i cierpliwego podejścia a co 3 pacjent lepiej wie jak się leczyć a jak nie jest po jego myśli to w tych czasach już czekają prawnicy przy drzwiach szpitala. Pracując często po 18H a co niektórzy lekarze potrafią ciągnąć 2 doby bez przerwy ( uprzedzając najczęściej chodzi o braki personalne a nie o pazerność ludzi) po 20 latach pracy ma się dość użerania z ludźmi. Sytuacja wyglądała by inaczej gdyby personelu w Polsce było 2 krotnie więcej wtedy ty też nie miałbyś problemu z takim traktowaniem. Jeszcze jedną rzeczą są zarobki bo u nas dobrze zarabiają lekarze i nieźle pielęgniarki, reszta dostaje ochłapy. Ostatnio wypowiadali się nawet fizjoterapeuci z Poznania pracujący z Covidem, zarabiają trochę powyżej najniższej krajowej i przez ministerstwo oczywiście są pomijani przy dodatkach za pracę z zarażonymi. Więc jak C ludzie nie mają być zmęczeni i sfrustrowani swoją pracą.
8
@tbas niestety nie ma kto pracować a ci co pracują od prawie roku w szpitalach ciągną po 12-16 h na dobę. A w komentarzach widzę tylko pod tym artykułem jazdy po personelu, tu trzeba jechać nasze władze.
1
@kewin u na nie ma żadnego problemu, nieraz ciężko sie dodzwonić, ale jak jest potrzeba to na wizytę jest się umawianym a reszta jak skierowania czy recepty to elektronicznie
0
@marcin62 ogólnie dużo lepszy dostęp jest na wsiach i małych miastach, w metropoliach zawsze była kaszana a teraz to już masakra.
0
@NaFazieHitman ortografia najważniejsza sprawa, szczególniejak się pisze z doskoku
7
@arasz1819 idealne podsumowanie Polski za rządów PIS, nie ma się co dziwić, że taką Polska pasuje rolnikom i januszeri bo to jest ich gust. Zamiast promować coś wartościowego leziemy w stronę bagna umysłowego.
4
@LuisSalvano ich życie dopóki jest pępowiną połączone z ciałem matki.
10
@LuisSalvano możesz się brzydzić takimi kobietami ale nie zapominajmy, że jest to ich życie i ich wybór. Jeśli chcą to niech robią.
4
@Przemek2323 łapki po kasę z Unii to pierwsi wyciągają ale jak coś w zamian to zaraz górnolotne stwierdzenia o suwerenności. Ach ta prawica i ich ideały:]
3
@barcelonaLM słupki spadają to trzeba trochę propagandy sukcesu, jeszcze zaraz bój z UE to trzeba usiąść na spokojnie przygotować odpowiednia linie partii i przekaz u Kurskiego
0
@Triv44 od 15 lat rządzą u nas partie centro prawicowe wiec jeśli chcemy zmiany to zostaje lewica
1
@Triv44 jeśli chcielibyśmy jakąś sensowną zmianę w Polsce to zostaje lewica, problem jest tylko jeden w jej szeregach są teraz ludzie rodem z konfederacji tylko 180 stopni w drugą stronę. Zandberg w przeciwieństwie do takiego Bosaka to mega mądry człowiek ale poglądy ma niebezpieczne.
1
@barcelonaLM generał pełnił oficjalne funkcje w państwie, bardzo wysokie więc ciężko go porównywać do terrorysty który w zasadzie był bezpaństwowcem.
1
@ArdoFCB przeciez jest napisane 1600 na trumpa 800 na bidena:]
0
@ArdoFCB to i tak tylko 1000 na plus dla Trumpa
2
@Przemek2323 "Polacy to nie Węgrzy i nie dadzą" przecież nasze społeczeństwo to banda baranów która sprzedało się za 500 zł. 3/4 społeczeństwa ma w pupie czy mamy demokrację czy nie, ważny jest schabowy, familiada, wóda i pińcet na koncie.