0

@tomono w tej chwili też zmienił się system, że ruchem pacjentów zawiadują właśnie koordynatorzy i może szpitale czekają na ich ruch. Teraz jest taki mentlik, że ci ludzie też nie nadążają za co rusz "nowymi strategiami walki z wirusem" prezentowanych średnio co 2 dni na konferencjach.

0

@Rewolucja123 stare dziadki u władzy mają te ciągoty do trochę "molestowania";]

4

@tomono przecież zrozumiałe jest, że szpital który nie jest w stanie zapewnić miejsca i leczenia nie przyjmie pacjenta bo bierze za niego wtedy odpowiedzialność.

10

@tobiasson92 żałośni są, ludzie umierają a ci dla PRu będą się dumnie stawiać.

2

@Pogba ciężko powiedzieć skoro na Słowacji wyszło, że 1% jest zarażonych więc pewnie w pół roku max 10% było chore więc do jakiejś odporności stadnej daleko.

4

@tobiasson92 człowiek który jest jedną wielką machlojką szuka innych machlojek, ach ta polityka:]

0

@tobiasson92 taka mała ilość głosów i tak nic nie zmieni, ale kombinować teraz będą z Bushem i też na Florydzie tak pokombinowali, że w końcu wygrał.

0

@JoeBlack a propo sezonowości to to kto się spodziewał czegoś innego skoro wirusy naturalnie mutują, będzie przygotowywana szczepionka na tej samej zasadzie co szczepionka na grypę. Pewnie za kilka lat koronka będzie na tyle znana naszym organizmom, że nie będzie potrzeby szczepienia tak dużej ilości osób.

0

@JoeBlack wystarczy spojrzeć nawet na historie tak demonizowanej szczepionki robionej na prędce podczas AH1N1. Przypadków podejrzeń, że spowodowała jakieś poważne skutki uboczne było kilkadziesiąt a zaszczepionych ludzi było ponad 100mln więc porównaj sobie prawdopodobieństwa.

0

@insp1re a to wiadomo taka już przekorność ludzka

6

@cchesterr43 wczoraj pan ratownik już został wyjaśniony przez diagnostę laboratoryjnego. Zauważyłem ostatnio pewny trend, że ratownicy wychodzą w prowadzeniu na teorie spiskowe w sprawach covidu. A to testy be a to respiratory wysadzają płuca, chyba im się zawody pomyliły i się okazuje, że powinni być lekarzami a nie ratownikami. Jest to bardzo specyficzne środowisko "ludzi pozytywnie zakręconych" więc trzeba ich opinie dzielić często przez 2.

0

@MESSIah16 nie chodzi mi, że musisz. Chodzi o to, że jednak możliwość jakichkolwiek powikłań na pewno jest dużo dużo większe po przejściu covid niż po zaszczepieniu potencjalną szczepionką.

0

@MESSIah16 jeszcze większej znakomitej większości zaszczepionych szczepionka nic złego nie uczyni.

0

@Geble otóż to, ludzie biorą zdanie jednego człowieka jakby to on ustanawiał prawo i nimi rządził. Nikt nikogo nie zmusi, a np. niemożność uczestnictwa w imprezach masowych przynajmniej na początku dla nieszczepionych jest zrozumiały bo ta sytuacja nie będzie się znacząco różniła od tego co mamy w tym momencie.

1

@MESSIah16nikt nie zaszczepi 80% społeczeństwa bo jest to niemożliwe, trzeba będzie połączyć efekt szczepionek z efektem odporności naturalnej

6

@Piter1988 przecież to było wiadomo od początku mógł Trump namawiać ludzi tez do takiego głosowania to miałby dużo większe poparcie. Gdybyś wiedział jak wyglądają procedury liczenia i archiwizacji kart w USA to nie gadałbyś, że poszło fałszerstwo na tak wielką skalę. Trump próbuje po prostu nadać narrację sfałszowanych wyborów i oszukanych republikanów. O dziwo zawsze tak wygląda po prawej stronie, że jak przegrywa to fałszują (patrz PIS) a jak wygrywają to jest cacy.

18

@NaFazieHitman w Pensylwanii na bezpośrednie uczestnictwo obserwatorów stron nie pozwala prawo dlatego nie ma obserwatorów demokratów ani republikanów. Po to są w salach kamery. Republikanie próbują tworzyć własną rzeczywistość, chociaż już widać, że część partii jest zniesmaczona tym co wygaduje Trump.

0

@kaamil1910 no na początku Trump miał prawie 700 tys przewagi i już widać, że przewali ten stan.

2

@Tomo_95 w sprawie Pensylwanii wypowiadała się w CNN przewodnicząca komisji wyborczej ze prawo zakazuje uczestnictwa obserwatorów jakiejkolwiek ze stron i nie ma ani demokratów ani republikanów są kamery. Wiec trump sobie jak zwykle nagina rzeczywistość.

0

@michal26 Pensylwanii przewali i to nie na styk tylko wyraźnie, tempo odrabianie baidena jest bardzo wysokie

1

@Jordi10 najlepsze jest to, że w tej tragicznej sytuacji już nawet skłóceni są ratownicy z personelem szpitalnym. Jedni i drudzy chcą wykonywać swoją prace ale nie maja jak jedni nie maja łóżek drudzy jeżdżą od szpitala do szpitala a vateusz mówi ze to wina senatu;) tragikomedia i pełna ruina państwa a ci się zajmują karaniem policjantów bo ktoś Jarkowi kartony na płocie zawiesił

1

@Kamilos84 może najpierw strzelaniny muszą wygrać z bojówkami trumpa i wtedy będą liczyć

1

@MesQueUnClub96 nevade to niby podają że najszybciej w niedziele, nie mam pojęcia dlaczego

0

@Tomo_95 u nas to było przekładane nie bo korespondencyjne oszukane (chociaż patrząc na to co robi PIS nie zdziwylbym się) tylko dlatego, że kampanie na wirusie robił Duda a reszta siedziała w domach i kampanii nie było, a przypominam , że jest to jeden z elementów podstawowych demokracji.

3

@bartekvisca plan jest taki żeby państwo zawierzyć Maryi Królowej Polski i zacząć wypędzać wirusa wodą świeconą. Na to jeszcze nas stać.

0

@Maker0 tego łezpadołu już na nic nie stać. Rozdali wszystko co było po tłustych latach, a motłoch im wiwatował. Lud głupi to teraz zobaczą jak pięknie jest pisowkim kraju, pewnie niedługo będą wykrzykiwać, że na nich nie głosowali a tak w ogóle to ich oszukano.

0

@Triv44 przecież według google spadła z 20 na koło 18? a 98 przynajmniej w google jest od wczoraj wieczorem

0

@MESSIah16 z tego co ostatnio czytałem to za ostatni kwartał który przesłali do WHO mają przyrosty względem roku poprzedniego po 8-9 tys. więcej zgonów miesięcznie. Oczywiście nikt nie wie czy to wirus czy coś innego bo się tego nie bada a poza tym Łukaszenko takich danych nie wypuści.

0

@MESSIah16 czyli ogólnie chcesz im zabierać prawa, ale jeśli te same prawa zabiera się tobie to jest bardzo źle. Co do źle założonych maseczek albo buntu przeciwko maseczkom to przodują mężczyźni w wieku 20-30 lat, pracuje ze starszymi osobami i to oni w tym momencie najbardziej przestrzegają procedur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?