chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@NaFazieHitman obejrzałem swego czasu kilka dokumentów o eutanazji w Holandii i w mojej ocenie wyglada to na dużo bardziej humanitarne podejście niż utrzymywanie często ciężko chorych i cierpiących na sile przy życiu. Sama procedura nie jest łatwa i nie wyglada to tak, że żona powie, że mąż chciał eutanazje i go uśmiercany. Pacjenci musza podpisywać dokumenty dużo wcześniej kiedy są zdalni do rozumienia decyzji później jest cały proces terapeutyczny z psychologiem itp. Sprawdzają czy pacjent na pewno w razie czego chce faktycznie zastrzyku lub odłączenia od aparatury. W przypadku ludzi „zdrowych” (osoba zdrowa nie chce popełniać samobójstwa) powinno się raczej przeprowadzić żmudna psychoterapię, raczej w zdecydowanej większości są to osoby cierpiące na depresje. Z drugiej strony jeśli za to płaca i są pewne to jest to ich decyzja i sumienie wiec nikogo bym za to karał.
0
Już dzisiaj musiałem odpuścić sobie narazie cyberka prócz błędów o których już pisałem zaczyna mi zanikać dźwięk i podczas jazdy słyszę tylko lekki szum. Poszperałem trochę i okazuje się ze redzi sobie robią jaja i nie ma jeszcze parcha na series x i ciagle latam na wersji 1.0.0.6. Dla mnie komedia co odwalili z ta grą, oceniam bardzo przeciętnie tą produkcje, jakbym grał w grę z gameplayem początku 21 wieku.
0
@DonMatteo901 przecież doskonale wiadomo o co chodzi. Mamy jedno z najgłupszych społeczeństw na świecie jeśli chodzi o sprawę szczepień. Większość ludzi wierzy bardziej w suplementy, których nikt nie kontroluje i możemy łykać np. gips, niż w szczepionki. Nie ma co nakręcać rzesz ludzi którzy się na tym nie znają opiniami jednostek. Ważne są tylko i wyłącznie publikowane badania i jeśli coś będzie nie tak w badaniach to wtedy można mówić o niebezpieczeństwie. Mamy przykład z dzisiaj i szczepionce z Australii, opublikowali badania, że po szczepieni pojawiały się przeciwciała AIDS i chociaż nie było ryzyka zarażenia się HIV to i tak ją odrzucili. To pokazuje, że nikt nie robi sobie eksperymentów i jedyna wartość naukowa maja potwierdzone badania a nie opinia jednostek.
11
@Ojciec5tkidzieci nasza liga to jest żart z ciężko pracujących ludzi. Nie wiem jak można się chociaż trochę pasjonować tym kopaniem piłki bo dyscypliną tego nie da się nazwać. Powinni jeszcze większa kasę tym kopaczom dawać.
0
@MesQueUnClub_87 gram od dwóch dni i trafiam na błąd za błędem oprócz sporej ilości błędów w filmikach które mocno się rzucają w oczy są np. zaklinowany auta którymi nie da się dalej poruszać. Skutecznie to psuje zabawę, dodatkowo od czasu do czasu lubi się zawiesić na jakieś 10 sekund. Gram na nowej generacji wiec nie spodziewałbym się, że gra będzie tak średnio chodzic. Mogę jeszcze dodać pływające i roztapiający się drzewa.
9
@Ojciec5tkidzieci już obalono mit tego antycovidowego wymysłu. Sprawą zajęła się firma która specjalizuje się w badaniu fake News w internecie i potwierdzili, że sytuacja zdjęcia i nagrania są prawdziwe wiec opinie typu, że kogoś się zna i powiedział są denne.
0
@olikwierk10 na ten moment AC zdecydowanie mniej błędów. Cyberpunk wyszedł za szybko i jest masa błędów.
1
@MESSIah16 nic by mnie bardziej nie ucieszyło jak rozwalona koalicja i płacz zera do Jarka przed wyborami.
0
@Barca1992 błędów jest masa szczególnie filmikach a to pistolet w głowie a to pudełko przyklejone do ręki, problemy z działaniem misji pobocznych. Ja osobiście jestem narazie zawiedziony. Zalatuje mi trochę starszymi grami i może był taki zamysł.
0
@NaFazieHitman Trump by tak samo palcem nie ruszył to nie jest w interesie USA, strategia obrony Europy przed atakiem ze wschodu opiera się na Odrze i nic tego nie zmieni. Poza tym nie będzie takiej sytuacji bo nikomu się to nie opyla, świat to biznes między mocarstwami a nie wojenkowanie.
1
@Varkond gram na serie x i myśle że na kompie za 10 kafli ta gra wyglada bardzo podobnie. Na ten moment gra przehajpowana. Do takie RDR pewnie podjazdu nie będzie miała, ale zobaczymy co dalej z fabułą.
3
Szczerze po pierwszym dniu grania w cyber jestem trochu zawiedziony. Misje fajne dialogi świetne ale gra wydaje się anarchiczna. Gram na nowej generacji a grafika jak z gra 5 i w mojej opinii strasznie słabo wyglada i sprawuje się panel postaci w grze no jakoś tak przestarzałe.Narazie gra 7 na 10.
0
@Abominacja może dlatego, że świat idzie do przodu i ludzie rozumieją, że piracenie to wiocha i przestępstwo. Nad takimi grami pracują wielkie grypy ludzi często geniusze w swoich dziedzinach i zrozumiałe jest to, że za ich pracę powinno się płacić.
0
@barcelonaLM szybciej poleci zero. Jaro z Matim raczej ustalali co i jak wiec to Zioberek jest odstawiamy na boczny tor.
0
@Azi ale o co chodzi? Skoro się okaże, że trener w taki sposób obrażał sędziów to musi być ukarany bo to jest taki sam rasizm jak w drugą stronę. I tyle, nie rozumiem problemu i eksponowania tego, że niby walka z rasizmem dotyczy tylko czarnoskórych.
1
@barcelonaLM od samych wyborów słyszymy co 2 dni, że coś tam Trump z prawnikami wymyślił i po następnych dwóch słychać, że oddalone. Każdy normalny człowiek widzi, że to cuda na kiju, tak Floryda jest stanem W najbliższej historii typowo republikańska
5
@Coutinho007 bundesliga dzięki swojemu racjonalnemu zarządzaniu bardzo dużo zyska dzięki pandemii. Wyjdą w bardzo dobrej kondycji finansowej co może takie borussi czy rb pozwolić zatrzymać najlepszych piłkarzy
5
@barcelonaLM same stany republikańskie wiec Trumpek jeszcze próbuje się ratować zakłamując rzeczywistość, coś ala PiS teraz w sprawie budżetu. Wszyscy wiedza, że nie mają racji ale dla swoich wyborców coś muszą wymyślić.
0
@malicinho widzisz pracuje w szpitalu z osobami chorymi ( w tym momencie siedzę na izolacji bo sam jestem zarażony) z mojego najbliższego otoczenia zmarły dwie osoby w tym jedna po 40 która na nic nie chorowała. Pacjentów w tym momencie mamy kilkunastu po drugiej stronie. W naszym kraju poważnie do sprawy podchodzi tylko służba zdrowia cała reszta uważa że ich to nie dotyczy, często do czasu. Przypadki „nawróceń” sceptyków też mamy sporo. Całe życie się szczepie na wszystko to samo moja rodzina, rodzice którzy są lekarzami, multum pacjentów i dosłownie nigdy nie mieliśmy przypadku jakiś ciężkich powikłań po szczepionce chyba że ktoś bolącą rękę i jednodniową temperaturę za takie uważa.
2
@Mathew16 np. drugi od lewej? Co do klękania to sobie to wymyślają za bardzo zaangażowani biali, nic nie slyszalem żeby jakaś organizacja zrzeszająca czarnych kazała mi klękać.:)
0
@malicinho podaj mi jakikolwiek produkt, lek czy cokolwiek dostępne na szeroką skalę który nie może komuś zaszkodzić. Firmy produkujące żelazka też zrzekają się odpowiedzialności zamieszczając instrukcje żeby na sobie nie prasować. Oczywiste jest że przy milionach zaszczepień znajda się ludzie z powikłaniami tylko, że patrząc na historie szczepionek prawdopodobienństwo powikłań poszczepiennych jest kilkadziesiąt razy mniejsze niż powikłania po przejściach danych chorób.
0
@Barca1992 jeśli twierdzisz że nie było wszystkich testów to jesteś naiwny. Można to sprawdzić w wielu źródłach nikt nie dopuści na kilku kontynentach preparatu bez wszystkich badań a prawo USA i UE różnią się. Mogli pójść ścieżką epidemiologiczną na która zezwala europejskie prawo ale nikt z tego nie korzystał żeby właśnie eksperci internetowi nie mieli podstaw do opowiadania głupot.
1
@Mathew16 sprawa jest oczywista, czarnoskóry jest czarny. Szkopuł w tym, że mówienie czarny na murzyna nie byłoby obraźliwe gdyby rzesze krajów zachodu nie odwaliły maniany z niewolnictwem i ludobójstwem a jeszcze niedawno segregacji. Jeśli Ci ludzie teraz nie chcą być utożsamiani z takimi słowami (które kiedyś było nagminnie używane w celach obrażania i ucisku) to maja do tego prawo. Sędzia jest imbecylem, że jako oficjalny wysłannik uefu gada coś takiego oficjalnie w meczu, pewnie gdyby to był jego kumpel to nikt by nie miał z tym problemu tu chodzi o instytucjonalizacje takich określeń.
1
@NaFazieHitman wystarczy zrobić testy alergiczne, wydali komunikat bo myślą racjonalnie i nie chcą nikogo narażać do momentu sprawdzenia sytuacji. Takie są przepisy farmaceutyczne, że jeśli są jakieś podejrzenia to często tymczasowo zamyka się dystrybucje leku czy np. serii leku. Podczas badań klinicznych na bank było to sprawdzane. Przecież lekarz z POZ nie będzie teraz każdego sprawdzał pod tym kontem za to odpowiada firma farmaceutyczna. Poza tym na razie nie wiadomo czy to od szczepionki.
1
@lucca87 jakie bronienie? Na razie to nie ma czego bronić bo w przeciwieństwie od takich ekspertów internetowych jak ty tam wszystko się bada i sprawdza a nie powtarza pierdoly. Jakiś czas temu wypisywałeś do mnie pierdoly o tym, że nie ma epidemii respiratory nie są zajęte wiec dyskutowanie z tobą nie ma sensu.
3
Co do dyskusji o szczepionce to pierwsza i najważniejsza sprawa jest taka, że jak widać nic nie jest zatajane, druga sprawa można poczytać wywiady z ludźmi uczestniczącymi w badaniach (było ich aż 50000) i tez mówią, że następne dwa dni po szczepieniu czuli się źle wiec pewnie niektóre osoby będą się gorzej czuć. Co do przypadków odpowiedzi alergicznej trzeba najpierw sprawdzić czy jedno z drugim ma jakiś związek bo jeśli ktoś choruje na różne alergie może mieć taką reakcje w każdym momencie np. na alergen w jedzeniu.
0
@NaFazieHitman określenie Żyd nie jest obraźliwe bo jest to słowo opisujące wyznawcę judaizmu, pedał i czarny to tylko i wyłącznie wymysł części społeczeństwa o zabarwieniu negatywnym i jeśli ktoś nie chce być tak nazywany to jego wybór do którego ma prawo.
0
@maroon oczywiście o ludzi na stadionach
1
@Homeopata8989 jak widać strategia się nie sprawdziła i potrafią się do tego przyznać odwrotnie do psychowyznawców odporności stadnej i przeciwników maseczek i obostrzeń.
0
@maroon ale to tylko świadczy o głupocie ludzi to robiących. Nie odwracajmy kota ogonem, nie każdy musi wytrzymywać ataki całego stadionu. Kiedyś mordowano w obozach Żydów a to znaczy, że teraz jednego mogę ubić bo mam na to ochotę.