0

@tristan87 trochę śmieszne bo od kiedy słowo Internazionale jest zarezerwowane dla nazwy klubu.

0

@marcin62 tak na prawdę co z tego skoro ja osobiście już grę przeszedłem z tymi bugami. Grałem na xbox series x i tak jak w dwa tygodnie naprawili większość błędów tak problemy z dźwiękiem w dialogach i podczas jazdy znikały i pojawiały się wraz z kolejnymi patchami. Tak oto kończyłem grę nie słysząc odgłosów aut podczas jazdy i brakiem głosu u moich rozmówców (wyświetlały się tylko napisy). Gierka fajna miła dla oka, ale myślę, że tytułu gry kultowe nie osiągnie. Za dużo naobiecywali a za mało dali i odwalili techniczną maniane.

0

@Abominacja myslę, żę branie chin jako przykładu nie jest dobrą drogą:]

0

@DonMatteo901 no ja wiem, że nasi zrobili jedną wielka kupę. Mówię tylko, że nie ma żadnego złotego środka.

0

@lukaszbarca15 nikt tego nie wie

5

@DonMatteo901 patrzenie oczywiście tylko na liczbę a co się za nimi kryje już nie. Rozumiem, że puszczenie samopas wirusa i jeszcze większe zapchanie szpitali niż były zmniejszyłoby ilość zgonów u nas? Żadnej kraj na świecie może poza Japonią, Wietnamem i NZ nie poradził sobie z koronawirusem w sensowny sposób, Szwedzi mają inne podejście ale cała strategie poszła kosztem ludzi starszych za co sam król i premier przepraszali. Poza tym jak spojrzymy na Niemcy to pewnie dane będą bardzo podobne, to są różnice w służbie zdrowia i zdrowiu społeczeństwa a nie różnice w podejściu do wirusa.

4

@lukaszbarca15 bo jest duża część osób która nie może przyjąć szczepionki z wielu przyczyn i rezerwuary wirusa są dla nich zagrożeniem. Podstawowa wiedza z zakresu zdrowia publicznego.

1

@Recha_0684 to czy będzie się trzeba szczepić częściej nikt jeszcze nie wie. To że szczepimy się raz na wiele chorób zawdzięczamy szczepionkom które wyeliminowały na wielką skalę rozprzestrzenianie się wirusa. Gdyby udało się nam wyeliminować koronkę z większości społeczeństwa też nie będzie mutował bo nie będzie miał jak przy ograniczonym rozprzestrzenianiu.

0

@MesQueUnClub_87 wielkie firmy produkujące pestycydy od lat płacą kary i tak się stosuje ich produkty. I tak w różnych dziedzinach, wszystko może zadziałać źle, ale prawdopodobieństwo jakichkolwiek ciężkich powikłań po szczepionce jest kilkudziesięciokrotnie mniejsze niż po przechorowaniu. To, że o takich rzeczach wiemy już świadczy, że ktoś to kontroluje i nie zataja przypadków niepożądanych. Służba zdrowia to dziura bez dna i może politykom na twoim zdrowiu bezpośrednio nie zależy ale na kasie tak i dla państwa dużo taniej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć. Kraje zachodu to zrozumiały już dawno, chociażby rzucając kupę kasy na profilaktykę nowotworów, tylko u nas średniowiecze.

1

@Naturopata osteopatia w jednej swojej części opiera się na terapii manualnej więc wiadomo, że u pacjentów bólowych może pomóc (jednak trochą tych badań z zakresu terapii manualnej na świecie jest), druga część osteopatii to już szarlatanerka typu leczenie zakażeń wirusowych i bakteryjnych rękami. Nikt w tym kierunku nie robił badań bo wszyscy wiedzą, że są to kłamstwa. Na pseudo skuteczność takich działań ma wpływ placebo i naszego mózgu. Opieranie skuteczności leczenia na swoim widzimisię nie ma żadnego sensu bo każdy terapeuta widzi to co chce obaczyć. Jeśli nie ma badań nie ma skutecznej terapii. Nadal nie rozumiem skąd bierzecie te wywody z twojego ostatniego zdania i pewnie nigdy nie zrozumiem.

0

@MesQueUnClub_87 gdyby nikt nie ingerował w twój wybór w sprawie szczepionek to do teraz umieralibyśmy na wiele chorób. Dla społeczeństwa w którym większość nie zna się na medycynie szczepienia obowiązkowe są potrzebne, nie chce wiedzieć co by się działo w Polsce gdybyśmy nie wymusili obowiązkowego szczepienia dzieci.

1

@Naturopata miałem się już ciebie kiedyś zapytać czy jesteś jakiegoś rodzaju osteopatą czy innym tworem dziwnych nauk paramedycznych bo nawijanie o braku wirusów i bakterii oraz o samooatakującym się organizmie zakrawa na nauki rodem ze średniowiecznej Anglii.

3

@maroon u mnie w szpitalu w pewnym okresie wyłączonych z pracy było prawie 80% personelu. Kto was będzie leczył jak wszyscy będziemy siedzieć w domach?

6

@kkbarca a wy ciągle o super świeżej szczepionce, o tej szczepionce w najpoważniejszych gazetach medycznych pisano 8 lat temu. Zmieniono w ostatnim roku gen kodujący białko, jak to ładnie ktoś opisał to w zasadzie zmiana karty sim w tej samej komórce.

8

@damian16161212 zapomniałem, że jesteście we własnych oczach tą częścią społeczeństwa oświeconą, wolnomyślącą i wyzwoloną. Mam nadzieje, że będziecie tak wyzwoleni i niezależni jak stanie się coś poważnego z waszym zdrowiem.

13

@kkbarca napisałbym za kilka lat, że wszystko ok to będziesz pisał, że ciekawe jak to wpłynęło na moje dzieci i tak do usranej śmierci. Nie macie żadnych argumentów tylko wypisujecie bzdury zaczerpnięte z neta.

7

@Abominacja mam wrażenie, że w Polsce jak cos nie pasuje na chłopski rozum to na bank nie działa i jest dziełem szatana:]

6

@damian16161212 zaszczepiłem się 20 min temu jak wszyscy w naszej placówce, pielęgniarki tydzień temu i jakoś wszyscy żyją bez najmniejszych dolegliwości.

62

@damian16161212 człowieku czy ty wiesz co to w ogóle jest szczepionka? Boicie się szczepionek a wszelakiej maści syfy w siebie ładujecie jak popadnie, fajki, wóda, suplementy, śmieciowe żarcie jest ok a preparat tworzony w laboratoriach przechodzący badania jest bee. Mamy chyba najgłupsze społeczeństwo na świecie.

1

@barcelonaLM tak tak co chwile coś lub ktoś ratuje Trumpa, przestalibyście się oszukiwać:]

1

@Chakalaka on jest odklejony od rzeczywistości a co najgorsze ciągnie za sobą najbardziej oddanych fanatyków, tak się tworzy wielkie bruzdy w społeczeństwach ale wiadomo, że multimilionera to raczej nie obchodzi. Mam tylko nadzieje, że Republikanie się tego typka pozbędą bo chociaż mam inny światopogląd od Republikanów to jednak mają tam genialnych polityków mających mnóstwo klasy "politycznej" nasi z prawej strony mogliby się wiele nauczyć.

10

@MontelQ dla nich bardziej bulwersujące są jakieś głupoty (tak to jest głupota) od namawiania do fałszerstw wyborczych czy kłamanie o fałszerstwach

2

@Bobo25 w cyrku zwanym polską służbą zdrowia

2

@Witam jutro mam szczepienie, ale pielęgniarki u nas już zaszczepione

4

@NeroTFP przecież ten człowiek nie ma swojego zdania więc o czym ma się wypowiadać. Jak mu Kaczafi fax z tekstem wyślę to wtedy pojawi się przed kamerami i będzie ubolewał nad zbitą flaszką:]

1

@NaFazieHitman pociętych bo pociętych gdzieś myślę, że z 15 min. i nie wiem czemu na siłę go bronisz. Chłop ewidentnie wiele razy powtarza, że chce żeby znaleźli o jeden głos więcej. W zasadzie trąbią o tym już wszystkie media z obu stron a nie tylko nieprzychylne Trumpowi. Poza tym ewidentnie widać, że mocno najeżdża na sekretarza próbując coś wymusić.

0

@barcelonaLM mi chodzi raczej o kwestie zaufania do jego osoby a nie oficjalne procesy. Twierdzenie, że takie słowa z ust przegranego w stanie prezydenta nie mają podtekstu jest śmieszne, klarownie z tej rozmowy wynika, że mają zrobić wszystko by wygrał. Poważny polityk w demokratycznym państwie takich rzeczy nie mówi a to, że nie wierzy w swoją przegrana też świadczy tylko o zamiłowaniu swojej osoby ponad miarę.

0

Ciekawe czy te nagrania z Trumpem to prawda bo jeśli tak to chyba jest to jego ostateczny koniec w polityce. Żeby człowiek na takim stanowisku dawał się tak łapać to jedno, drugie to, że On wierzy, że ktoś by mu poszedł na rękę i sobie całe życie rozwalał.

1

@PizzerMan tak właśnie tak to wyglada we wszystkich klubach

0

@MESSIah16 niestety w stanach osoby skazane na smierć trafiają do specjalnego skrzydła z takimi samymi jak oni. Normalna praktyka jest tam traktowanie ich lepiej niż zwykłych więźniów, dostęp do wielu udogodnień typu tv, konsole lepsze żarcie itp. Zdążały się sytuacje, ze ludzie skazywani na 200lat czyli defacto dożywocie zabijali np. współwięźnia bo i tak mieli w perspektywie kilkanaście lat( bo najczęściej w celi śmierci siedzi się ponad 10 lat czekając na egzekucja) lepszego traktowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?