chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier o tym przypadku czytałem już wcześniej i jak na razie nie jest to potwierdzone oczywiście sprawdzają. Oczywiście kobieta nie powinna być szczepiona z taką historią chorób, w tym momencie takich osób u nas się nie szczepi. W idealnym świecie każda osoba powinna być zbadana czy nie jest uczulona na któryś składnik, ale tka nie będzie, najczęściej chodzi o któryś konserwant a szczepionka pfizera pod tym względem jest jedną z najbezpieczniejszych na świecie. Było jeszcze kilka przypadków ale lajtowych.
3
@czosnekfcb najgorsze jest to, że prędzej czy później jakiś pacjent czy to w Polsce czy poza trafi do szpitala z jakimś bardzo poważnym odczynem alergicznym, przy takiej ilości szczepień nie da się tego uniknąć i wtedy co tu za bomba wybuchnie i w ogóle w necie, to klękajcie narody.:]
0
@lucca87 tak w szpitalu pracowałem przez dwa lata w ramach wolontariatu, trochę z przymusu trochę z chęci ale odpękałem tam sporo czasu za darmo. Dalej widzę zasłanianie się pieniędzmi tylko po to żeby nie przyznać racji, że może pogląd na sytuacje by się zmienił gdybyś kilka dni posiedział w takim szpitalu.
0
@lucca87 już ci udowodniłem kłamstwa w postaci tego co wypisywałeś na początku 2020 roku o koronawirusie. O tym, że nie są zajęte respiratory i łóżka w szpitalach chociaż nie wiem z perspektywy czasu czy można to nazwać u ciebie kłamstwem czy po prostu niewiedzą lub wiarą w pewną teorię. Czyli oczywiście nadal nie wiesz o co chodzi z wolontariatem tylko głupkowato próbujesz odwracać kota ogonem. W szpitalu masz się przekonać co to covid a nie zarobić, możesz to zrobić z pobudek patriotycznych bo pomoc bliźnim w szpitalu za darmo to jest prawdziwy patriotyzm.
4
@lucca87 jeśli nadal nie rozumiesz o co mi chodziło z wolontariatem to prezentujesz poziom dyskusji jakiego po tobie mógłbym się spodziewać. Jeśli ja gdzieś wyolbrzymiam to w takim razie jak można nazwać poziom umniejszania przez ciebie wpływu koronawirusa na zdrowie ludzkie. Skoro piszesz o kłamstwach to poproszę o chociaż jedno.?
0
duszność praktycznie u wszystkich, trzydziestokilku latkowie mają zadyszkę po przejściu kilku schodów, problemy z koncentracją czy omdlenia lista jest długa, problemy ze wzrokiem
3
@norbo80 wystarczy poczytać jaka jest wiedza ludzi o szczepionkach tutaj, nie raz łapałem się za głowę. To nie jest żadna tajemna wiedza tylko mało kto próbuje najpierw coś zgłębić w konkretnych źródłach. Za to kochają się tutaj przepychać używając sloganów. A jeśli chodzi o sytuacje jak wygląda walka z Covid, to mam tą wiedzę bo jestem jedną z osób która jest w środku i mogę powiedzieć tyle, że śmiejecie się z przekazów telewizyjnych, że was straszą przesadzają, ale to co mówią o szpitalach w 90% jest prawdą. Ludzie na oddziałach covidowych są zabierani często jeden po drugim w worach i to nie tylko starzy. Z personelu z którym pracuje zmarła 40 letnia pielęgniarka i ordynator interny. Już kiedyś tu pisałem w październiku mieliśmy taką sytuacje, że prawie 80% personelu było zakażonego a powikłania ma na pewno ponad połowa.
5
@lucca87 człowieku o czym ty do mnie piszesz? jak na razie o pensjach swoich to tylko ty tu piszesz. Nie mam zamiaru się tu przepychać na pensję ale sam możesz się domyślić ile może zarabiać lekarz w szpitalu i w kilku innych miejscach których pracuje. Tobie wierzyć nie można bo od roku powtarzasz bzdury tylko przesuwasz powoli granice, bo części twoich wypocin już nie da się wybronić (coś podobnego do przesuwania akceptowalnych rzeczy w religii). Najpierw nie było wirusa, póżniej może jest ale to grypa, następnie no jest ale nie zabija, no może zabija ale mało i w końcu zabijają choroby współistniejące. Wierz sobie w co chcesz, ale nie ładuj tego innym do głowy bo są to kłamstwa zaprzeczające nauce. Mieliśmy przykład ze Stanów jak się kończy wkładanie ludziom bzdur do głów.
3
@norbo80 a możesz siedzieć nikt ci nie zabrania. Nigdzie nie napisałem, że masz siedzieć, jesteś po prostu w grupie większego ryzyka i tyle. Czy zachorujesz to już od ciebie w sporej mierze zależy. Ja tutaj pisze tylko o tym że ludziska się mądrują o czymś o czym nie mają pojęcia, nikomu nie każe panikować bo sam w miarę normalnie żyje. Tylko mam trochę głębszy wgląd w to co się dzieje niż 90% ludzi tu piszących i mądrujących się jak to liczby przekłamują a te liczby to ludzie ale widzę, że dla większości to nie ma znaczenia.
3
@kamilkrycha człowieku chyba napisałem, że ma to być nauka a nie praca, żeby nie gadał bzdur o ludziach chorych na covid. Czytajcie ze zrozumieniem a później się plujcie.
3
@lukaszbarca15 a kto powiedział, że ja pracuje w wolontariacie? umiesz czytać? Ja pracuje w szpitalu na kontrakcie.
5
@lucca87 nono 90+, 70+ dane podobierane ładnie, śmiertelność w grupie 90+ to ponad 20% więc jeśli przechodziła jak przeziębienie to musiała mieć szczęście, ale po tym co wypisujesz od roku dane za ekranu raczej są miało wiarygodne. Co do wolontariatu jak mówiłem taki chojrak a pewno by się bał to wymyślą o grubych tysiączkach zarabianych w 2 dni.
6
@lucca87 tak tak ludzie z przewlekłymi chorobami nerek nagle umierają na zapalenie płuc z powodu nerek, bredzisz. Możesz iść w dni w których nie pracujesz to ma być nauka a nie sposób na zarobek, ale wymówkę jakoś sobie zawsze znajdziesz byle wszystko pasowało do teorii którą sobie nakreśliłeś w głowie. Może jak ciebie bezpośrednio to będzie dotyczyło to zmądrzejesz. Zza klawiatury to każdy mądrutki, że hoho.
5
@Survier a to wstukując indiwidualny kod na klatkę w bloku jeszcze cię nie rozpoznali?
8
@lucca87 1% gadających co oni sądzą wszędzie się znajdzie, umierają ludzie chorzy na cukrzyce którzy mogliby jeszcze żyć 20-30 lat. To jest to umieranie na choroby współistniejące. Pracuje z ludźmi chorymi m.in. na covid i bzdury które opowiadacie powinny być blokowane bo nie macie o tym pojęcia a mądrujecie się od roku. Proponuje kilkudniowy wolontariat w szpitalu (chętnie was przyjmą) ciekawe co wtedy będziecie wypisywać.
9
@Benz proponuje żebyś opatentował sposoby uprawiania i hodowli bez chemii dla 8 mld ludzi. Jeśli człowieku nie masz żadnego pojęcia o chorobach i medycynie to się naprawdę nie uzewnętrzniaj bo jak słyszę, że ludzie umierają na choroby współistniejący milionowy raz to mnie naprawdę krew zalewa.
5
@cules100pro gdzie tam to, że jest taka śmiertelność bo mamy nowoczesną medycynę nie pasuje do wzoru
5
@Survier yhy wykop sobie bunkier wzorem przyjaciół z Ameryki i tam się zaszyj. Wtedy nowy porządek cię nie dosięgnie.
8
@Survier tak tak nowy porządek jakby stary porządek najbogatszym i tym u władzy w czymś przeszkadzał
0
@NaFazieHitman republikanie tez się boja co może jeszcze przez dwa tygodnie odwalić dlatego kazano wszystkim doradcom zostać na stanowiskach i stłamsić Trumpa(praktycznie wszyscy chcieli się wczoraj podać do dymisji)
0
@barcelonaLM myśle, że chłop zdaje sobie sprawę, że jak ktoś się uprze i odtajni dokumenty o nim i jego szemranych interesach będzie miał po firmie a jemu tylko chodzi o samego siebie wiec raczej nie będzie się w takie kupy bawil
0
@IronSanHybrid no niestety w tym momencie jedyna zmiana to upolitycznienie sądów, ale czego można było się spodziewać po typie który w swoim środowisku jest pośmiewiskiem
2
@IronSanHybrid nauka dla Polski która niestety przegraliśmy przy głupkowatych uśmieszkach głupiego ludu polskiego, bo sędzia bogaty to znaczy sprzedajny zlodziej
1
@tobiasson92 osoby przechodzące bezobjawowo mają słabszą odpowiedź organizmu więc są bardziej narażone na ponowne zakażenie, dlatego rekomenduje się u takich osób normalne szczepienie, z kolei u osób przechodzących ciężko lub średnio na razie zaleca się odczekanie co najmniej 3 miesięcy. Co do trwania odporności to zależy kto się wypowiada, myślę, że sami nie wiedzą. Jedyne co jest potwierdzone to, że zaszczepieni w grupach badawczych mają nadal przeciwciała, czyli od marca, i to, że u wielu zarażonych naturalnie sars 1 nadal występują przeciwciała czyli nawet po 17 latach. Trzeba pamiętać, że nie same przeciwciała odpowiadają za odporność bo jest jeszcze pamięć limfocytów T i to one mogą odpowiadać za długotrwałą odporność, ale tego nikt jeszcze do końca w tej chorobie nie zbadał.
0
@FC1899Barca przecież to jest zbroja reprezentacyjna, panicz sobie stał na wzgórzu i wysyłał na rzeź pospulstwo. Ci którzy walczyli robili to w dużo lżejszym opancerzeniu, oczywiście zdarzały się jednostki bardzo ciężko opancerzone, ale była to raczej jazda i w przypadku upadku z konia taki delikwent albo giną bo nie dało się w tym walczyć, albo i co było bardziej powszechne wycofywał się z bitwy. Hollywodzkie rzezie raczej rzadko miały miejsce.
1
@ranger3120 pfizer i moderna na bank mrna, astra zeneca i jakies tam chińskie i sputnik wektorowe
0
@maroon krytykować możesz, ale jeśli krytykujesz tą firmę na platformie której jest właścicielem to może ona sobie twoją krytykę skasować.
1
@Tomo1989 do tych ludzi nie dociera, że to hipokryzja, krzyczą, że lewacy to lenie i nieroby a jak się okazuje, że największe firmy zakładali ludzie z lewicowymi poglądami i mogą sobie blokować prawicowe wysrywy to wielki hurdur.
0
@Naturopata wystarczy sobie wpisać leczenie infekcji w osteopatii i jest pierdyliard stron jak to się chwalą z leczenia górnych dróg oddechowych terapią czaszkowo-krzyżową. Kompletnie żadnych dowodów naukowych. W medycynie wszystko co nie jest poparte badaniami jest kłamstwem nikt teraz nie będzie siadał i robił badań nad wydumanymi teoriami. Obowiązkiem ludzi którzy takie teorie wysnuwają jest udowodnienie tego w sposób naukowy, dopiero wtedy można uznać to za prawdę.
1
@Yoshi94 a to od kiedy ta teoria przestała być teoria spiskowa nie poparta żadnymi dowodami?