chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 przecież rządzi Nowa demokracja która jest prawicowa
2
@Survier a w Grecji rządzi prawica z ministrami ze skrajnej prawicy a bezrobocie też kręci się koło 25%, i jaki z tego morał? Raczej żaden całe południe Europy niezależnie od kraju walczy ze skutkami kryzysu z 2008 a teraz doszedł covid.
6
@DonMatteo901 no ale słuchając państwówki można wywnioskować, że cały świat mówi o naszych geniuszach politycznych. Przecież sam Vateusz mówił, że kontroluje i popędza UE w sprawie szczepionek.
0
@pele1282 kiedyś gdzieś mi się obiło o uszy, że na masowa skale używali tych samych animacji w wielu filmach
1
@tomek8756 szkoda, że Jarek nie robi takiej czystki z zerem bo ten to jest dopiero niebezpiecznym człowiekiem. Najlepiej jakby zrobili porządek z cała swoją pseudo koalicją i się wyprowadzili do san escobar
2
@macio_944 z wywiadu z chłopakiem wynika, że nie utrzymuje kontaktów z wujem (nie mylić z wybitnym trenerem)
1
@Timishiru1337 szczepimy 3 tygodnie seniorów i jeszcze żaden źle nie zareagował
1
@kubix05 ach jeździło się, zajechane figurówki tez były w użyciu.
1
@barcelonaLM naucz się czytać ze zrozumieniem
4
@tomek8756 najbardziej podoba mi się Piątka Konfederacji!! kwintesencja tej partii. Tak na serio średniowiecze w światopoglądzie a jeśli chodzi o gospodarkę to utopia. Wystarczy poczytać o Grafton gdzie libertarianie robili wszystko żeby wprowadzić swoje zasady.
0
@Stoiczkow ja mieszkam na terenie natura 2000, w obszarze jednego z największych bagiennych siedlisk ptaków w Polsce a i tak tną starodrzew na wielką skalę, spora część tego co tną w niedalekiej przyszłości mogło by podlegać pod ochronę w ramach pomników przyrody. moim sąsiadem jest szef kół łowieckich zrzeszających cały powiat i chłop ma ciągły kontakt z leśnikami i sami przyznają, że nigdy tyle nie cieli i sami są zdziwieni skalą, ale dostają takie zarządzenia.
0
@draxidox https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C83379%2Cnaukowcy-moze-i-przybywa-lesnych-plantacji-ale-lasow-naturalnych-jest-coraz tutaj cos świeższego
0
@Stoiczkow https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C83379%2Cnaukowcy-moze-i-przybywa-lesnych-plantacji-ale-lasow-naturalnych-jest-coraz tutaj jeszcze opinia naukowców i jak widać moje subiektywne odczucie co do wyrębu nie jest subiektywne
1
@BorzyKrzys najważniejsza sprawa w tej wypowiedzi.
1
@Stoiczkow to, że się zalesienie od czasu wojny zwiększyło jest raczej sprawą naturalna bo podczas wojny wielkie połacie lasów zostały zniszczone przez działania wojenne. Poza tym tak jak pisałem lasy państwowe to jedna z największych "mafii" w Polsce. Sztucznie zawyżają powierzchnie dla kasy , nie ma się co dziwić, że ciężko jest się dostać do szkół leśnych bo płaci się tam taka kasę na dzień dobry, że można pozazdrościć.
0
@draxidox z tego co kojarzę jest to bardzo mocno przekłamana statystyka używana przez nasze władzę. Na papierze się zgadza, ale wzrost ten jest spowodowany przekwalifikowywaniem nieużytków i innych gruntów na grunty leśne co skutkuje ładowaniem większej kasy w lasy państwowe, nie ma to nic wspólnego z faktycznie zalesionymi terenami.
0
@BorzyKrzys mieszkam w mocno zalesionym miejscu i po dojściu PiS do władzy zaczęła się taka rzeźnia lasów ze szok. Lasy i jeziora są nie do poznania, tnie się na potęgę na nic nie patrząc, ale trzeba skądś brać na socjal.
1
@NaFazieHitman facet taki super kolorowy tez nie jest, poglądy ma podobne do Putina. Popierał aneksje Krymu jak i wojnę w Gruzji, w zasadzie chciał całkowitego zajęcia kraju. Za jego rządów Rosja pewnie byłaby trochę bardziej demokratyczna ale dla nas i dla zachodu bez zmian raczej byłoby dalsze nakręcanie konfliktu między imperialnym USA a wielka mateczka Rosja na potrzeby propagandy wewnętrznej.
0
@NaFazieHitman a co ma mówić minister? Za jakiś czas i tak będzie wiadomo jak żołnierze je przetestują na poważnie.
1
@Kgorecki2500 wojny z Ruskami i tak nie będzie bo nikomu się to nie opłaca ( przynajmniej do momentu kiedy jesteśmy w UE). Strategia obrony przed Rosja jest oparta na odrze wiec lądowanie kasy na flanke wschodnia jest bezsensowne bo w przypadku wspólnej obrony i tak musielibyśmy się wycofać na zachód.
1
@NaFazieHitman przypominam, że raporty przygotował i ujawnił Polski oficer a nie „niemieckie media”. Stworzono bubel pod hasłem „narodowy” karabinek, PIS kocha tworzenie wszelakiej kupy pod tym hasłem, narodowy socjalizm pełną gębą.
0
@NaFazieHitman my nie mamy konserwatywnego społeczeństwa tylko głupia cześć dała się zjednoczyć pod sztandarem debili kupionych swoją kasa a reszta społeczeństwa głosuje według swoich poglądów na różne partie. PIS dał kasę nierobom a rolnikom podkręcał tematy zastępcze typu lgbt chociaż wieś te tematy najmniej dotyczą.
3
@banann16 to jest śmieszne szczególnie kiedy szczepi się seniorów. 85 plus umrze 3 dni po podaniu szczepionki i już tworzone są pseudo artykuły tylko żeby kliknąć. Takie zbiegi okoliczności w grupie seniorów będą się zdarzać a oni będą mieli pożywkę.
4
@clyde no to już ewidentny błąd lekarza, nie powinien kwalifikować na szczepienie. Takich przypadków trochę będzie bo na bank z powodu braku czasu zrezygnujemy z kwalifikacji lekarskiej o czym mówią sami wakcynolodzy, że przy takiej skali szczepień nie ma innego wyjścia.
0
@kacper201 tak jestem po obu dawkach.
1
@Przemek2323 z tych 4, 2 przypadki już wiadomo, że na 99% nie ma żadnych korelacji ze szczepieniem. Czemu 49 latek znajdował się w DPS? Pierwszy przypadek w Polsce jest bardzo podobny, siedemdziesięciolatek który od 25 lat mieszkał w DPS z powodu choroby psychicznej i miał wiele innych chorób. W tym przypadku jest spore prawdopodobieństwo, że obciążony organizm produkcją przeciwciał nie wytrzymał.
0
@CatalanDream czy ja wiem czy patola od samego początku obrali sobie za cel sądownictwa i jak teraz widać mieli racje bo Ziobro zrobił sobie tam prywatny folwark dla celów politycznych i nie ma co mówić, że wcześniej było tak samo. W tym momencie prokuratura i coraz bardziej sady są zależne politycznie.
4
@Przemek2323 kobita rozwali potrzebny ruch społeczny tak samo jak zrobił to Kijowski
0
@lucca87 25 tys. miesięcznie raczej rzadko na etacie się zarabia a sam wspominałeś o kilku tysiącach. Papugować cos od ciebie ździebko bym się wstydził.
0
@lucca87 dobrze, że ty masz tak wielką klasę, że rozpoczynasz personalne wycieczki. W skali kraju osób zatrudnionych na etat zarabiających powyżej 50tys złoty jest niewiele, takie osoby są albo na działalnościach lub pozatrudniani w spółkach jako członkowie zarządów, kończy się to tak, że składki zdrowotnej płacą po 4 stówy.