chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM pewnie jakiś wałek TVP odwali i będzie mała awaryjka:]
3
@maroon kiedy PO było przy władzy i były afery to mówili o tym i w TN i w TVP ciekawe czy teraz coś słychać w TVP o tym co wyczynia PIS
1
@rafik300010 myślę, że im się lampa trochę zapala, że mogą zatonąć razem z PISem a jeśli będą lawirować mogą trafić do następnego rządu. Nie zapominajmy, że tacy ludzie jak Jarek czy Ziobro są zdolni do wszystkiego i jeśli wydarzyłaby się jakaś tragedia Gowin nie chciałby być z nimi kojarzony, a sytuacja w Polsce wygląda coraz bardziej ekstremistycznie i to może skończyć się jakimiś ostrymi reakcjami.
3
@macio_944 KRLD pełną gębą jeszcze tylko płaczące baby w mocherach na plaży prawie się topiące i płaczące za odpływającym Kaczafim do Nieśmiertelnych Krain.
2
@MesQueUnClub96 gadają tak a cały rząd rozbija się bmw i innymi niemieckimi wynalazkami:]
1
@Katalończyk 99 obalić ten rząd może tylko on sam a dokładniej wszystko zależne jest od Gowina bo jeśli przekona swoich posłów do odejścia z koalicji to mamy przyspieszone wybory. Problem jest taki, że PIS te wybory wygra, ale bez możliwości koalicyjnych (przynajmniej tak się wydaje, chyba, że Hołownia wszystkich robi w jajo i udaje zmianę swoich poglądów) i będzie dalszy burdel bo rządy mniejszościowe raczej nie wchodzą w grę.
3
@szymonbarca10 wystarczy łamanie konstytucji i obchodzenie jej specustawami albo deformy szkolnictwa i sądownictwa. Zniszczenie wielu rzeczy które od wielu lat funkcjonowały świetnie tylko dlatego bo trzeba tam władować swoich: patrz Janów czy Polskie Radio
2
@szymonbarca10 nie ma w tym momencie w Polsce żadnego polityka o podobnej charyzmie i z podobną siła przebicia. Póki nie będzie takiego lidera to dla mnie tym liderem który wypierdzieli PIS może być nawet Tusk.
9
Gdyby co miesiąc wybuchały takie akcje w Polsce przed PIS lub w każdym innym cywilizowanym państwie świata, rząd już dawno by nie istniał. U nas za to konsoliduje nadal swój elektorat i pluje całej reszcie prosto w usta i mówi, że to błogosławieństwo.
1
@barcelonaLM powoli to wygląda tak, że Gowin będzie wyprowadzał Porozumienie z koalicji a przynajmniej tą większość która go popiera. W takim wypadku już nie ważne czy będą dalej w większości głosowali z PISem ważne, że PIS będzie miał nóż na gardle.
0
@tbas niestety święta prawda, trzeba by odciąć wsi TVP wtedy może byłaby równa walka podczas wyborów
16
@krajana to, że TVN manipuluje w jedną stronę to każdy wie, ale nigdy nie prowadzili tak chamskiej i prostej propagandy. W przeciwieństwie do TVP zapraszają ludzi ze wszystkich stron polityki a nie samych PISowców jak to roi TVP. Jest na pewno telewizją 2 klasy wyżej jeśli chodzi o merytoryczność.
0
@DonMatteo901 a to telewizja nie będzie nadawać bo wprowadzany jest podatek cukrowy? W takiej sprawie albo protestują koncerny których to dotyczy albo ludzie, media mogą informować.
0
@DonMatteo901 przecież wszystkie media (oczywiści wycinamy TVP) o większości z tych podatków trąbiły dzień i noc. Pan konfederata próbuje zbierać punkciki tam gdzie ich nie ma.
0
@avanes PIS miał zawsze poparcie koło 30% problemem jest to, że teraz żadna inna partia tyle nie uzbiera, opozycja jest mocno podzielona, ale zawsze mogą PISowi utrudnić stworzenie rządu większościowego chociaż nie jestem pewny czy Hołownia lub PSL weszło by w to.
4
@IronSanHybrid propaganda jedzie dalej, teraz nagle ich obchodzi zdrowie ludzi:] trzeba być niespełna rozumu żeby i wierzyć, chyba przed następnymi wyborami znowu trzeba będzie dziadkom schować dowody osobiste
0
@ksobi też się zdziwiłem, albo na chłopa nie mają takich haków jakby się mogło wydawać, albo chłop poszedł po rozum do głowy i bardziej ceni idee wolności od kolaborowania z tym rządem
0
@cata_luna czyli nadal masz problemy z czytaniem i nie ma czego ci tłumaczyć
0
@cata_luna hehe nie rozśmieszaj mnie, spójrz np. a wybory z 2011 to może zrozumiesz o czy piszę chociaż nie jestem pewien.
0
@cata_luna czy ty człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem? czy klepiesz byle klepać
0
@TheNekro94 niestety doskonale widać jak młode domokracje są narażone na prawicowy populizm zakrapiany patriotyzmem. W szczególności takie kraje gdzie była komuna i mentalność starszej i mniej wykształconej części społeczeństwa sprowadza się do kiełbachy i wódy. Jeśli to jest zapewnione inne rzeczy nie interesują, dla dużej części społeczeństwa za komuny było lepiej szedł do pseudo pracy nic nie robił dostał kasę wrócił do bloku zjadł schabowego wypił setke i git fajne życie a teraz prywaciarze ich wyzyskują bo każą pracować a sami mercami jeżdżą. No i oczywiście ciężko pracują tylko fizyczni a reszta to wykształceni złodzieje.
3
@Przemek2323 na razie możemy się z tego śmiać ale prędzej czy później jeśli nikt nie zaora tego rządu obudzimy się i w mediach będzie jeden przekaz rodem z Rosji czy Węgier.
0
@cata_luna chodzi o to, że w zasadzie istniało realnie tylko PO, teraz wyborcy którzy nie są za PISem są dużo bardziej porozrzucani po kilku partiach.
1
@cata_luna ciekawe, że rząd Polski obrał identyczną strategie co Putin 20 lat temu czy Orban kilka i oczywiście tam są wolne media. Skończy się tym, że rząd przejmnie wszystko i żadna kasa nie będzie zostawać w Polsce bo nie będzie miał jej kto zostawiać a wierchuszka rządząca będzie panować niepodzielnie i bez żadnych przeszkód będą okradać państwo.
0
@robsesh płaca grube miliony za wykupienie praw do transmisji wiec za darmo nikt Ci nie da. Jeśli uważasz, że 130 to za dużo to zrezygnuj ja płace 140 mam wszystko i jeszcze 2 multiroomy i uważam, ze jest to spoko cena.
0
Innego wyboru media nie mają i myślę, że najwięcej do myślenia ludziom da radio bo takiej zetki czy rmf słucha pewnie z 70% wyborców PISu z powodu głupkowatych konkursów i prostej muzyki. Telewizja nie będzie miała takiego przebicia bo wyborcy jedynej słusznej głównie oglądają tubę. Chociaż wyborcy PIS są już tak zacietrzewieni, że raczej takie rzeczy na nich nie działają. Wierzą w to, że wszyscy dookoła atakują PIS czyli polskość. Patrząc w tył PIS nawet kiedy przegrywał to miał podobne poparcie co teraz tylko teraźniejsza opozycja była skondensowana pod jednym sztandarem.
3
@Survier układasz sobie kolego wszystkie argumenty i teorie tak żeby pasowały pod twój światopogląd a nie znasz nawet historii tego o czym piszesz. Domyślam się, że pierwszy komentarz w tej dyskusji też jest przeklejony z jakiejś innej strony i nawet nie zainteresowałeś się głębiej tematem wyskakując, że najważniejsze w tej historii jest to, że lewicowa partia była nielegalna, ale to, że była nielegalna za Franco czyli konserwatywnego dyktatora już nie jest według ciebie ważne.
2
@michal26 nie jestem ekspertem w dziedzinie gospodarki ale widać, że PKB w zasadzie od 2015 ciągle rosło więc coś się tam zbierali od kilku lat, zeszłego roku nie ma co brać pod uwagę.
2
@michal26 we Włoszech też po drodze rządzili skrajni prawicowcy a kraj jak był w dołku tak jest
1
@michal26 przecież rządzi Nowa demokracja która jest prawicowa