chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@lucca87 chcą otworzyć ale nie otworzą bo nie będą mieli z czego oddać państwu i od samego początku o tym piszę a wojenki prywatne ty zaczynasz wyskakując z tekstami o słuchaniu TVP.
0
@lucca87 nawet jeśli płaci wyższą to ze wszystkich składek zebranych z całego życia pewnie nie opłaciłby 100% jednorazowego pobytu w szpitalu z powodu jakiejś poważnej choroby lub wypadku.
2
@jedrek7000 nikt jej nie ukarze bo mają zbyt krucha przewagę w sejmie, mogłaby babe na pasach przejechać i tak byłaby dalej posłem
0
@FC1899Barca nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile musiałbyś bulić za pełne ubezpieczenia zdrowotne. W tej chwili płacisz 300 zl miesięcznie ubezpieczenia, jest to równowartość jednej wizyty lekarskiej. Wymagaj teraz od przeciętnego Polaka a tym bardziej emeryta, że będzie sam sobie opłacał prywatne ubezpieczenie albo sam prywatnie się leczył. System Amerykański jest jednym z największych bubli medycznych świata, przez ten system Ameryka przepłaca trzykrotnie w stosunku do jakości świadczonych usług.
0
@lucca87 o znowu odnalazł się wszytkowiedzący. Wiele osób i firm dostało sporo pieniędzy, sam dostałem ponad 7 tys. dwoje moich znajomych z branży rozrywkowej i eventowej dostali grubo po ponad 20 tys co im pozwoliło zahibernować firmę i oczywiście teraz byliby zmuszeni otworzyć ale nie mają za co oddać państwu. Widzę, że kochasz gadać uogólniając o wszystkim.
0
@ksobi no to każdy wie, tylko wyobraź sobie, że osoby które nie mają teraz żadnych pieniędzy nagle musza oddać często dziesiątki tysięcy złotych.
1
@Quavosk nie tylko, ludzie po prostu kochają żyć w niewiedzy. Przekaz z jednego źródła im starcza i nie chcą "marnować" czasu na poszperanie innych źródeł a, że w Polsce państwówka w wielu domach to tradycja to mamy co mamy. Pokrywa się to z wykształceniem co pokrywa się automatycznie z poparciem takiego PISu i nie ma się tu co czarować ani obrażać, że ktoś szufladkuje słabo wykształconych. Widać od kilku lat to dokładnie na wyborach.
0
@FC1899Barca niestety dużo firm dostało kasę i jeśli otworzą będą musieli oddać chociaż nie mają już za co żyć. Otworzą tylko Ci którzy albo dostali mało albo nie łapią się pod te śmieszne tarcze.
9
Jak widać do 35% społeczeństwa przekaz już trafił. Jest git bo na jedynce tak mówili więc można zasiąść do schabowego.
2
@Przemek2323 musza stołki obsadzić. W zasadzie zarząd już jest i od wielu miesięcy kasa płynie.
0
@NaFazieHitman to widzę, że wyborcom PISu albo to wisi albo kłamią w sondażach żeby wyjść korzystniej, bardzo podobna sytuacja jak z wyborcami republikanów. Jest to sprawa bardzo ważna wiec teoretycznie PIS powinien mieć poparcie rzędu 15-20%.
1
@D1OS niestety mamy ciężko chory kraj zakochany w katolickim średniowieczu. Najlepsze jest to, że ci sami katolicy którzy tak krzyczą ze bee, pierwsi lecieli by usuwać gdyby ich to dotyczyło.
0
@CatalanDream tylko, że 99% lekarzy uważa, że aborcja musi być dostępna, wiec słaby argument
0
@CatalanDream ja mam poglądy dużo bardziej liberalne i patrzę ze strony medycznej ale uważam, że po prostu nie trzeba było tego ruszać. Pewnie za 10-15 lat i tak zostanie to zliberalizowane tak jak na zachodzie bo społeczeństwo raczej idzie bardziej liberalną stronę.
0
@NaFazieHitman tak Grażyna ze sklepu wie lepiej od lekarzy:) takie bajki to możecie wciskać Godek i tym podobnym
7
@Janiama nie wiem jak można popierać takie średniowiecze
0
@CatalanDream aborcja to sprawa medyczna a nie sumienia, nie nadaje się do referendum bo ludzie nie wiedzą w 99% o co chodzi, jak wyglądaj i dlaczego się wykonuje. Propaganda TVP głupia swolocz przekonałaby do swojego.
0
Komentarz usunięty
0
@cules100pro do przychodni dotarła rozmrożona więc nie mogą znowu zamrozić
0
@tomek8756 albo łepki liczą na to, że gdzieś to opchną w co bardzo wątpię bo mają na to 3 dni, albo dla rodzinki:] ciekawe czy będą wiedzieć jak szczepić
2
@tmQbassive doskonale widać, że za kasą klasa i inteligencja nie idzie.
0
@FC1899Barca z tego co kojarzę to jest to fotoszopeł
3
@norbi77 brytyjski świetny szkoda, że odwołany po 2 sezzonach
3
@macio_944 nie ma się co oszukiwać jedyną nadzieją na odsunięcie PIS od władzy jest partia która im odbierze z 10-15% tych niezdecydowanych, lekko za PISem więc nie patrząc na to co gada Hołownia (nie moje gusta) trzeba za niego trzymać kciuki.
0
https://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/42760_szpital-we-wloclawku-szczepil-na-covid-19-last-minute-posel-borowiak-pyta-czy-uczciwie-.html Ja już nie wiem czy w PIS prześcigają się wygadywaniu bzdur czy po prostu mają tak postrzelone kadry. Pani dyrektor szpitala "ratowała" szczepionki bo żaden inny szpital nie chciał (już widać dlaczego)a ta pierdzieli o następnej aferze.
0
@tobiasson92 a jakieś cytaty bo nie spotkałem się z taką opinią a jestem zainteresowany?
2
@tobiasson92 a kto powiedział, że to nie jest biznes? jak ktoś ładuje tak gigantyczne pieniądze w coś takiego chce też gigantyczne pieniądze zarobić. Żeby zarabiać takie gigantyczne pieniądze trzeba też wprowadzić produkt dobry tak działa rynek nawet jeśli chodzi o drowie ludzkie. Poza tym nie słyszałem żeby ktoś mówił, że to nie jest biznes.
2
@Majkel34 mam kilku policjantów znajomych i im się to też nie podoba, ale takie mają rozkazy. Przy tej władzy wykorzystywani są chłopcy do noszenia piłek, jak były protesty w Warszawie i mieli chłopak z naszego miasta wysyłać do tłumienia to 80% komendy zwolnienia lekarskie brało.
6
@amanter obejrzyj później się wypowiadaj, ale pewnie nie zniósłbyś prawdy o swoim idolu