chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@amanter obejrzyj później się wypowiadaj, ale pewnie nie zniósłbyś prawdy o swoim idolu
4
Wszystkim obrońcą Trumpa polecam dokument „ Trump Wszechmogący” pięknie widać, że ten człowiek na tym stanowisku miotał się jak dziecko we mgle.
0
@bartekvisca a misja czerwony wieszcz jak nie działała tak nie działa:)
0
@Striker o to to z ta minimapa to jakaś masakra to już w grach sprzed 10 lat takie patenty były
1
@NaFazieHitman dobra złe zrozumiałem z ta ciotka:), ale według dzisiejszej wiedzy nie ma na całym świecie takiej ilości pamięci komputerowej żeby zgrać wszystkie dane z jednego mózgu wiec w sprawie tego patentu i produktu finalnego możemy mówić jedynie o pewnej wydmuszce
0
@NaFazieHitman jeśli byłaby taka możliwość to pewnie dużo wygodniejsze niż noszenie wszędzie komorki
2
@NaFazieHitman z tym przekazywaniem informacji to moim zdaniem trochę fantastyka naukowa bo mózg nie działa tak, że podłączamy kabel i git, jeśli taki chip pobudza tylko 1000 neuronów to raczej jest zdolny do pobrania jakiś podstawowych informacji o pracy tych neuronów całkowicie biernie bez naszej świadomości. Możliwość powiedzmy świadomego wyobrażenia i zwizualizowania sobie pewnych danych pobranych z komputera wymagałaby pobudzenia milionów neuronów z wielu ośrodków w mózgu.
1
@NaFazieHitman jak do czego zmierza? Przecież po to jest nauka żeby iść do przodu, nie ma co wyobrażać zaraz sobie komputerowych zombie ale np. dzięki takim technologiom może osoby po udarach albo z demencjani będą wracać do zdrowia.
0
koronkę miał to pewnie dlatego tak zmarniał
0
Zbychu cos kiepsko wygląda chyba wczoraj z wujem balował.
0
@Getek najwięcej do straceniu tutaj ma FIFA i UEFA do których piłkarze są raczej źle nastawieni. Hipotetycznie patrząc wiadomo, że to FIFA by się ugięła bo działacze stracili by kasę na takim jakościowym upadku reprezentacji i rozgrywek pod ich egidą.
0
@sawyer00 tobie się ewidentne myli polityka z populizmem. Co innego mieć przekonania a co innego dla własnych korzyści gadać kłamstwa. Odsyłam dalej do definicji populizmu.
1
@sawyer00 przeczytaj sobie chłopie definicje populizmu i masz odpowiedz gotowa czemu Trump to populista taki sam jak pisowcy a Biden nie.
3
Biden mocno, myślałem, że odpuści Trumpowi, ale dobrze trzeba pokazać zakłamanie populistów.
2
@barcelonaLM jeśli to nie są dawki na już to nie ma to żadnej różnicy czy z puli unijnej czy na własną rękę. UE zakupuje tyle ile może więc do nich bym się nie czepiał tutaj wszystko zależy od producenta. W 2 czy 3 kwartale to i pula unijna by nam wystarczała, szczepionek nie ma teraz i wątpię, że będzie to zakup na teraz.
0
@RobiS a tak przy okazji się podłączę bo poszukuje lapka dla żony tylko do pracy wykładowcy czyli prezentacje itp. z 1,5 roku temu kupiłem taki za 1800 i było takie gowienko, że oddałem bratanicy.
0
@BarcaInfo jeszcze się skończy wydłużeniem do 3
0
@tobiasson92 zwrócono już na to uwagę też w Turcji. Nie ma raczej sensu szczepienie specyfikami chińskimi i rosyjskimi bo przy 50% skuteczności będziemy szczepić w nieskończoność. Są to szczepionki wektorowe dużo mniej zaawansowane od produktu moderny czy pfizera, zobaczymy co będzie z astra zeneca bo też ma być wektorowa, ale skuteczność dużo większa. Tak się kończy tworzenie czegoś dla propagandy wewnętrznej byle szybko.
0
@clyde to były wyścigi ostatnio przez przypadek na euro wpadłem na jakiś współczesny i kompletnie żadnej zawodniczki nie kojarzę. Trzeba jeszcze dodać biathlon z Sikorą, świetnie się to oglądało no i dyscyplina dużo ciekawsze niż same biegi czy skoki.
0
@Wossi61FCB nasz kadra to 2-3 poziom więc nikt z największych nie będzie chciał przyjść, poza tym wątpię żeby PZPN miało kasę na wielkie nazwiska, no chyba że zaoszczędzili po wuju.
0
@priest9999 tylko, że u nas wygląda to raczej tak, że jak zwolnimy kogoś z 12 mln kontraktem to będziemy się cieszyć, że jakoś podratowaliśmy budżet. 1 do 1 raczej w tym momencie to nie będzie działać.
0
@tobiasson92 co ich obchodzi zaufanie, w sondażach i tak ciągle 35%, widać, że TVP i pińcet działają jak powinny
0
@DonMatteo901 przecież cały ten system to kpina, rząd się chwali, że ma 6000 punktów sczepień, ale jak się wybujały system nie zmieni lekarze zaraz będą rezygnować e szczepień i tu nagle będzie 1000 punktów. U nas zawsze wszystko od dupy strony zamiast namówić ludzi i uprościć maxymalnie to jest z tego zrobiona taka machina urzędowa że szok.
3
@RobiS można cofasz się do momentu wejścia do wieżowca na spotkanie z Arasaką
24
@kamilo0066 dali by ci 3 miesięczny ludzki płód i taki sam psi to byś nie rozpoznał. Kilkudniowy zlepek komórek to nie dziecko.
3
@Zoker myślę, że w wieku 15 znaczna większość polskiej młodzieży jest po pierwszym kontakcie z alkoholem, co do sexu to nie wiem jakie są statystyki, ale pamiętając czasy podstawówki to się wiele dziwnych rzeczy działo. Teraz o tym trąbią, jak u mnie na wiosce na początku lar 90 3 braci na dysce zatłukło typa na śmierć to nikt o tym nigdzie nie mówił a i chłopaki mają teraz firmy pozakładane i sobie dostatnio żyją. Inne czasy, inne media.
2
@NaFazieHitman nie byłbym tego taki pewny, Trump widać, że próbuje studzić atmosferę, ale republikanie dla ratowania wizerunku mogą poprzeć. Wszystko zależy czy postawią na swój macierzysty elektorat czy na Quanonowych oszołomów.
0
@PatrykBarca przecież oni grają 1,5 roku bez przerwy, wiadomo było, że spuchnął i tak jakoś wyjątkowo ich kontuzje omijały. Myślę, że max już osiągnęli i teraz będzie zjazd.
2
@Bartunek jakaś dziwna i skomplikowana fabuła, nie przywykłem
2
@itmustbejoke podejrzewam tu jakieś mokre fantazje