0

@ksobi z tego co czytałem to rząd w strachu ma zamiar poluzować obostrzenia i wtedy pewnie ten bunt przedstawią jako wspaniałe działa rządu.

0

@Pikaczu człowieku na całym świecie takich sytuacji i w jedną i w drugą stronę są miliony.

0

@patataj tu chodzi o to, że ta pani w sądzie używa takich argumentów i sądzi, że są ważne

0

@Pikaczu Charlie Hebdo obrażało muzułmanów i jakoś nikt im z tego powodu we Francji nie robił problemów. Wymyślacie sobie jakieś teorie i później uważacie, że to prawda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aureczek tylko na przedłużeniu w trakcie nie ma takiej opcji

2

@marcin62 hierarchiczne społeczeństwo silnie oparte na religii oto co mają w głowie

0

@patataj obraza uczuć religijnych a wysrywy o to co jest ciężkim grzechem w kościele to dwie różne rzeczy.

1

@MESSIah16 to co robi religia w niektórych głowach to szok, w jakim my kraju żyjemy, że coś takiego może się dziać w sądzie, za samo trzymanie gaci na mordzie panna powinna być usunięta z sali.

1

@maroon na post o spray do nosa który ma zabijać 99% wirusa w górnych drogach oddechowych napisał, że równie skuteczne będzie spożycia buraka. Więc go nie broń bo po pierwsze typowi się coś miesza i myśli, że jak jakaś substancja jest w buraku to będzie on równie skuteczny co lek nie mówiąc już o miejscu i sposobie działania leku który ma się nijak do żarcia buraka. Poza tym ten człowiek jest chodzącą encyklopedią spisków.

2

@Chakalaka ostatnio pisał, że buraki są równie skuteczne co nowy kanadyjski lek. Nie wiem po co komu laboratoria skoro można buraka sobie do nocha wepchnąć i będzie lepiej niż nowoczesny lek w spray.

4

@MaTt_BarcaFan nie popadaj ze skrajności w skrajność, choroba jest niebezpieczna, ale jak ludzie na stokach mają się niby od siebie pozarażać? To jest po prostu kretyńska walka z pandemią. Nie wiedzą co robić to wymyślają bzdurne zakazy.

8

@Tomo1989 tłumok nie ma o tym pojęcia, ale się wypowie żeby właśnie pod jego teorię to pasowało. Identyczna sytuacja z przed 2-3 lat jak Trump się śmiał z globalnego ocieplenia bo przecież śnieżyce były na północnym wschodzie USA.

3

@Stasiuburza może robota też wejść za mocno. Razem z żoną łapiemy się na tym, że sami nie zdejmujemy masek po pracy i do domu jedziemy opatuleni w maski z rękawiczkami nie zdarzyło mi się.

1

@NeroTFP dej mam choro córke

4

@tobiasson92 Polska to niestety kraj mem. Zapłon i rozeznanie mamy na poziomie jakiegoś pacyficznego państewka.

1

@tobiasson92 w ogóle cały system szczepień to komedia jak na razie. Szpitale nie zamawiają szczepionek bo jak będzie za dużo to nie mogą podać nadprogramowych np. pacjentom z oddziałów i przez to nie ma szczepionek dla personelu bo pakiety liczą 90 dawek. Poza tym dostaliśmy wczoraj info, że maksymalnie będziemy szczepić 30 osób tygodniowo bo nie wiadomo co z dystrybucją. Tragikomedia, ale czego spodziewać się po takich tuzach zarządzania.

2

@FC1899Barca czary to się zaczęły w głowie Trumpa i to nie portale sobie wymyśliły, że kłamie tylko sądy.

0

@DonMatteo901 3/4 tutejszych użytkowników na okrągło krytykuje wszystkie działania idące w lewą stronę i idealizuje konfederackie podejście a tu nagle od tygodnia czytam codziennie o tym, że prywatne portale to już tak naprawdę nie są prywatne i trzeba je kontrolować, regulować itp. Zdecydujcie się po której stronie w końcu jesteście bo jeśli sprawa poszłaby w drugą stronę to byłoby tu jedno wielkie pośmiewisko z lewaków, że są wyjaśniani i tym podobne.

0

@FC1899Barca jak nie oni to będą inne molochy tak wygląda świat i trzeba być niepoprawnym optymistą, że wierzy się w jakąś zmianę. Zawsze będą istniały takie molochy a co do Trumpa sam sobie jest winny, nikt nie blokował jego przekazu przez wiele lat do póki nie doszło do totalnego wylewu szamba z jego głowy.

22

@barcelonaLM TVP to ściek, ale chłop gadając takie pierdoły sam im dał temat do wałkowania. Gdyby się skupił na problemach przedsiębiorców i ominął głupoty mieli by trudniej.

6

@barcelonaLM ciekawe czy chip w spray da się zaaplikować?

1

@maroon aha powiedz to ludziom w krajach o najlepszej jakości życia w których od dziesiątek lat rządzą socjaldemokraci

0

@Joaquin88 otóż mówili, po pierwsze jest 51 przypadków z czego 49 to lekkie typu gorączka czy ból ramienia a 2 to anafilaksją nie wymagająca hospitalizacji, wiec nie twórz teorii

0

@barcelonaLM pewnie będzie chciał się przykleić do PO gdy będzie już bardzo duże zmęczenie PISem wśród społeczeństwa.

1

@maroon a co tu doceniać? Jedyne do czego może dojść to tragedia rozpętana przez oszołomów wierzących w dzikie teorie.

1

@barcelonaLM prawda jest taka, że przeczekają miesiąc dwa i 90% ludzi wróci na te portale bo gdzie będą rozpowszechniać swoje teorie, druga sprawa, że nie mają alternatywy. Osobiście uważam, że jawne okłamywanie ludzi dzień po dniu to propaganda która nie podlega pod wolność słowa

0

Hit naszego NARODOWEGO programu szczepień, MZ poinformowało POZty, że będą miały szczepić maxymalnie 30 osób tygodniowo i znowu limit wiekowy pierwszej grupy urósł z 70+ na 80+. Chyba Sasin coś maczał palce w tworzeniu tego planu.

0

@masq im więcej osób o tym pisze i relacjonuje tym lepiej, jeśli chcemy wrócić do normalności musi wyszczepić się jak największa liczna ludzi.

0

@Mathoue to jest po prostu przerost formy nad treścią. Powinniśmy cały system ułatwić maksymalnie, ale u nas wszystko musi być ustalone nakazami i zakazami. Z drugiej strony patrząc, znając mentalność Polaków gdyby poszło na żywioł to za 2 miechy zaszczepieni byliby wszyscy bogaci, celebryci, rodziny i znajomi personelu medycznego a reszta by czekała:] i mówię to jako pracownik szpitala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?