0

@Mathoue niestety przez te głupie przepisy są wylewane pełnoprawne szczepionki. Po akcji z celebrytami nikt nie zaszczepi poza kolejnością np. pacjentów bo się jeszcze służby z tvp dowalą, że niszczy się NARODOWY plan szczepień.

0

@bartekvisca w tym momencie szczepi się tylko w dwustu miejscach wiec te liczby nie będą ogromne pewnie za 2-3 tygodnie ruszą szczepienia w POZ a to będzie ponad 6000 miejsc szczepień. Poza tym każdy wakcynolog Ci powie, że badanie lekarskie przed szczepieniem jest bezsensowne no, ale u nas wymyślono taka procedurę i będzie się ciągnęło jak lasagne. Jak znam życie za miesiąc wszyscy z tych badań zrezygnują i powstaną punkty drive thru i wtedy będzie to szybko szło.

2

@FC1899Barca jeśli chodzi o pacjentów po 50 w zasadzie w własnego obcowania z nimi widzę, że ponad 90% chce się szczepić. Najbardziej na nie są 20-35 latkowie

3

@NaFazieHitman tak jak pisałem z 2 miechy temu, ten sceptycyzm jest taki troszkę udawany bo jak zwykle Polacy chcą być przeciwko koncernom itp. kiedy się okazało, że ludziom ręce nie odpadają od tego i celebryci walczą o szczepionkę to się ludziom opinie odwrócą.

0

@Ghotti ciekawostką może być, że przynajmniej oficjalnie nikt nie zgiął podczas budowy.

0

@herbblaugrana jeśli chodzi o ujednolicanie przekazu i eliminowanie konkurencji o innym przekazie to wiodą prym konserwatyści z prawej i to nie trzeba szukać ani daleko od naszych granic ani daleko w czasie. Putin, Orban, Erdogan i teraz nasi konserwatyści idą w tym kierunku.

1

@FC1899Barca cytat z Goebbelsa to pasuje jak ulał do Trumpa właśnie. Rozumiem, że jak tak anonimowa osoba pisze pierdoly w necie to portale maja to w tyłku, ale Trump to prezydent USA i ma wpływ na wiele osób i jego kłamstwa już doprowadziły do tragedii. To nie liberałowie i lewaki wymyślili sobie, że kłamie w sprawie wyborów tylko sądy. Może gdyby w 20 wieku była możliwość blokowania przekazu Adolfa, nsdap nie miałoby poparcia 40%

0

@FC1899Barca przecież faszyzm w Ameryce w latach 30 miał się bardzo dobrze i nie miał nic wspólnego z liberałami. Twórca srebrnych koszul oczywiście pochodził z konserwatywnej chrześcijańskiej rodziny.

0

@Joaquin88 z tobą nie ma normalnej dyskusji, uważasz za „ normalne” tylko to co sobie ubzdurałeś, nie ma to nic wspólnego z prawdą, najwiecej samobójstwa w skali globu jest w Japonii a to na wskroś tradycyjny i prawicowy kraj i tyle z twoich teorii.

0

@Joaquin88 no dobra to twoja opinia, bardzo subiektywna. Pytanie czy uważasz, że wszyscy powinni robić i myśleć jak ty? Ewidentne macie ciągoty do nakazywanie innym postępowania według swojego widzi mi się.

0

@Joaquin88 czyli każdy kto niezdrowo żyje nie powinien być leczony bo jest niedpowiedzialny

0

@Persyfl co do pierwszej sprawy jasne po prostu się nie rozwijałem, co do drugiej sprawy tak naprawdę nic nie jest pewne, ale przyjęło się ta granice jako pojawienie się świadomości, wiadomo, że na tym etapie układ nerwowy jest w powijakach ale coś trzeba było ustalić. Myśle, że minie kolejne 50 lat kiedy będziemy w stanie określić co to świadomość i kiedy się pojawia. Poza tym nie możemy brać świadomości na zasadzie ja osoba jestem, tylko ja czuje ból, słyszę itp.

2

@Joaquin88 a czy ja mówię, że ktoś ma sobie abortować ciąże w 8 miesiącu bo mu się tak chce? Do 3 miesiąca na życzenie później tylko w przypadku ciężkich wad lub zagrożenia życia kobiety. 3 miesiąc w medycynie to granica świadomości i w sprawach medycznych wyznacznikiem jest medycyna a nie religia czy filozofia

0

@Persyfl jasne jasne pisze na komórce ale mój błąd:) dzieki

3

@Joaquin88 nie no w książce Mikołaj ma męża koniec świata i powiedz mi co zlego jest w drug queen czytającej książki, jest to rodzaj sztuki tylko tobie w główce się coś poprzekręcało, ze to pewnie pedały i pedofile.

9

@Joaquin88 o mamo człowieku trochę miej tego co bierzesz bo wchodzi za mocno. Gdzie naczytałeś się tych bzdur? Pewnie na portalu prawy.pl albo coś w tym stylu:) Co do jakości życia nie muszę dyskutować są robione oficjalne rankingi i możesz sobie je poczytać. Co z ta eutanazja bo chyba była dla ciebie bardzo ważna, gdzie tak uśmiercają bo są nieprzydatni?

10

@Joaquin88 weź mi powiedz gdzie niby tak się dzieje? W wielu krajach masz eutanazje dozwolona i cały proces wszędzie jest bardzo skomplikowany. Może się tak dzieje w krajach skandynawskich od wielu wielu lat rządzonych przez lewice a może a australi lub nowej zelandi. Sami się oszukujecie i straszycie się lewica a w krajach rządzonych przez socjaldemokratów obywatelom żyje się najlepiej.

8

@Joaquin88 nie wiem co wy się na to tak uparliście. Facet sobie powiedział to powiedział nikomu nie każe tak mówić ani tak myśleć. Ja mam poglądy idące bardziej w lewa stronę i takie akcje tez średnio oceniam ale nikomu facet krzywdy nie robi i nikomu nic nie każe wole taka akcje od prawicowego nakazywania mojej żonie rodzenie za wszelka cenę bo sobie jakiś stetryczały dziadek o poglądach prawicowych wymyślił. Samo odmawianie modlitw w oficjalnych budynkach i podczas oficjalnych wydarzeń w świeckim państwie jest dziwne.

0

@Kurkmen no to jest dziwne oczywiście u nas Rodo wymaga wygaszenia nie dłużej niż 10 s po zaprzestaniu użytkowania. Mówię tylko, że gdyby służby dobrze zadziałały to sytuacji z kompami w ogóle by nie było.

0

@Benz LO panie używanie hiperboli raczej nic nie dodaje do dyskusji. Nie na ulicach nie leżą ale w kostnicy szpitalnej zalegają ciała co nigdy nie miało miejsca. Nie jest to żadna sieczka tylko fakt ale skoro masz takie nastawienie to na bank jest to sieczka medialna.

0

@NaFazieHitman no nie wiem wystąpienia na jednej mównicy z Giulianim po wyborach raczej sprawiają wrażenie, że mieli jednego mocodawcę.

0

@NaFazieHitman ciekawe czy mocodawca jej pomoże i dorzuci grosika

1

@Naturopata ta podobno Adamowicz uczestniczył w tym spisku ale coś nie pykło.

0

@Kurkmen najbardziej to są winni ludzie odpowiadający za służby, wiedząc co się może wydarzyć Kapitol powinien być otoczony na ten dzień kordonem a wyglądało to tak, że dom Jarka jest lepiej chroniony od najważniejszego budynku USA

1

Trzeba przyznać, że Trump z klasą zachowuje się w sprawie inauguracji! Klasa sama w sobie, dosłownie

0

@robsesh a czyja to wina, że w ogóle ktoś strzelał do samolotów w takim momencie?

0

@SiSenior po prostu gdzie indziej ma chłop biznesy bo tylko o to mu chodziło bo deeskalacją nie można nazwać zaognienia do granic możliwości relacji z Iranem przez co zginęło sporo cywilów w cywilnym samolocie.

1

@Survier w takich stanach nie zdolność do pracy zgłoszą bo ich ręka bolała po szczepieniu. Osobiście mam kontakt z kilkoma setkami osób zaszczepionych i faktycznie ból ręki jest częsty i niektórzy są z 2 dni rozbici (czasem niewielka gorączka) ale to tyle.

0

@Survier o tym przypadku czytałem już wcześniej i jak na razie nie jest to potwierdzone oczywiście sprawdzają. Oczywiście kobieta nie powinna być szczepiona z taką historią chorób, w tym momencie takich osób u nas się nie szczepi. W idealnym świecie każda osoba powinna być zbadana czy nie jest uczulona na któryś składnik, ale tka nie będzie, najczęściej chodzi o któryś konserwant a szczepionka pfizera pod tym względem jest jedną z najbezpieczniejszych na świecie. Było jeszcze kilka przypadków ale lajtowych.

3

@czosnekfcb najgorsze jest to, że prędzej czy później jakiś pacjent czy to w Polsce czy poza trafi do szpitala z jakimś bardzo poważnym odczynem alergicznym, przy takiej ilości szczepień nie da się tego uniknąć i wtedy co tu za bomba wybuchnie i w ogóle w necie, to klękajcie narody.:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?