0

@Chakalaka jeśli koszule "garniturowe" to polecam lancerto, bardzo dobra jakość

0

@maroon no tak ale jest podawany osobom chorym którym może pomoc wiec podejmuje się ryzyko jego skutków ubocznych, w sprawie korony nic nie jest udowodnione co przyznają sami profesorowie ( nie pamietam nazwisk) którzy u nas rozpoczęli badania. Jeden z nich wczoraj albo 2 dni temu mówił sam, że doniesienia, że komuś się lepiej zrobiło nie jest żadnym dowodem naukowym. Oni są dopiero w 1 fazie badań wiec nie podawano nawet leku na szersza skale ludziom, wiec nie rozumiem jakiegoś śmiesznego hejtu, że jakiś spisek nie chce dopuścić leku.

3

@maroon ludzie leków o działaniu przeciwwirusowym jest multum, uparliscie się na amantadyne która sprawdzają ale nie liczyłbym, że będzie to jakiś hit. Już wcześniej badano jej wpływ na koronę w Meksyku i nie było jakiegoś wielkiego przełomu. Pierdzielicie kocopaly o lobby farmaceutycznym a w przypadku amantadyny to samo lobby innych firm może działać. Wrzeszczycie, że szczepionki niezbadane ale lek który ma mnóstwo skutków ubocznych już od dawna udowodnionych chcecie bez pełnych badań podawać ciężko chorym ludziom.

2

@tobiasson92 tzw. Narodowy Napalm

1

@FC1899Barca ja to się dziwie, że nie było p. Ziemkiewicza, taka wybitna jednostka. Chłop by poszperał i od razu znalazłby, że niedawno zmarła jedna z wybitniejszych matematyczek NASA i o dziwko była czarna.

2

@DaPi powinno być sub-zero:] orginał pasuje jak ulał

0

@Wojcio aha, dziękuje za wytłumaczenie, życzę udanego leczenia. Pozdrawiam

1

@Wojcio inteligencja z twoich wypowiedzi aż się wylewa z monitora, tylko się cieszyć, że jesteśmy współobywatelami.

0

@Wojcio a weź mi jeszcze oświecony wytłumacz jak się za mnie zabiorą, to się przygotuje?

1

@Stasiuburza za 15%-20% nowotworóch układu oddechowego odpowiada zanieczyszczenie powietrza

0

@Odcinkowy wpiszesz sobie w wyszukiwarce znajdziesz dziesiątki artykułów, pewnie większość nie będzie spełniała twoich wymagań co do autentyczności bo wiadomo "niemieckie media" do tej liczby podanej w artykułach dolicz sobie osoby pośrednio umierające z powodu smogu, czyli duża część ludzi chorujących na choroby obturacyjne, zapalenia dróg oddechowych itp.

0

@maroon głupotą to jest negowanie wszystkiego co nie pasuje na chłopski rozum. Kiedyś zabroniono palić kobiety na stosach, straszna głupota ograniczono ludziom świetną rozrywkę.

0

@tobiasson92 poproszę o argumenty a nie głupie odzywki. Smog zabija więcej osób niż nowotwory czy wirusy razem wzięte, łącząc to z zanieczyszczeniem dźwiękiem wychodzi środowisko bardzo niezdrowe. Moda na wyprowadzkę na obrzeża miasta nie wzięła się znikąd.

0

@FDJ proste, ze skrajności czy to prawej czy lewej wyrasta się.

0

@patataj myślę, że pojmowanie wolności gospodarczej trochę się zmieniło przez lata i teraz patrzy się na centrum jak na socjalistów a na konfederacje jak na wolnościowców gospodarczych a tak naprawdę to co mówi konfa to utopia taka sama jak komunizm.

2

@tobiasson92 czy debilny okaże się za kilka lat, ilość samochodów rośnie, zaraz się okaże, że z centrum miasta będą musieli wyprowadzać się ludzie bo nie da się tam normalnie mieszkać.

1

@tobiasson92 pierwsza i najważniejsza sprawa jest taka, że chodzi o centrum miasta. Już w wielu miastach świata w ścisłym centrum są ograniczenia. Druga sprawa to jest to pomysł jakiejś grupki ludzi a tu już pianie jakby świat burzyli.

1

@DonMatteo901 z tego co ostatnio się mówi to Hołownia jeszcze bardziej w lewo skręca:] coraz bardziej się boje, że może to być jakaś ukryta opcja jarka, bo nie wierze, że można tak szybko zmienić poglądy. Poza tym jak widać po wielu latach rządów prawicy w Polsce czas może na coś bardziej postępowego a nie ciągle ta kościelna konserwa.

0

@DonMatteo901 tylko jak teraz PO ma odróżnić się od PIS? Muszą podjąć jakieś odważne decyzję światopoglądową.

9

@Janiama popieram, aborcja to sprawa medyczna a nie sprawa sumienia starych bab z kościoła. Do 12 tygodnia po całej procedurze powinno być na życzenie, później w przypadkach wad i zagrożenia życia i tyle. nikogo nie powinno w tym momencie interesować widzimisię Januszy itp. bo nie ich to dotyczy i nie oni o tym decydują, od tego są kompetentni ludzie jak lekarze i psycholodzy, psychiatrzy, dlatego też nie popieram referendum bo zmanipulowani ludzie którzy nie mają o tym pojęcia pójdą i zagłosują jak im reżimówka kazała.

2

@maroon tymczasem w Australii wprowadzają lockdown jeśli mają po 100 przypadków i jako jeden z niewielu krajów na świecie świetnie sobie z koronką radzą. Emidemia to bardzo wiele zmiennych i nie upraszczajcie.

2

@Katalończyk 99 trzeba nie mieć żadnej wiedzy epidemiologicznej żeby w takiej sytuacji twierdzić, że bez lockdownu byłoby tak samo. Prawdopodobnie w tym momencie leczyli by ludzi w warunkach polowych.

0

@zadafcb ciekawe czy mu będą waloryzować jak na tak długi okres, bo chłop za 10 lat będzie biedował

1

@Yanek przecież w tamtej lidze druga drużyna co chwile kręci wyniki po 6-0 5-1, ta liga to żaden wyznacznik

0

@LeoMessi1994 raczej zdecydowanie za wysokie

0

@LeoMessi1994 nie mówię o Probierzu, ale na pewno jest wielu trenerów ze słabych lig którzy gdyby dostali szansę w topowych ligach to daliby radę, najczęściej ich problemem jest pochodzenie. Myślę, że taki Probierz gdyby dostał średniaka ligi niemieckiej ze spoko kasą i brakiem uprzedzeń ze strony kadry coś by ugrał.

1

@Rothan1 dan simmons terror lub letnią noc spoko horrory

0

@JimMorrisonFCB tak to wygląda, ale na żywo jeszcze nie widziałem

0

@DonMatteo901 ja o jednym ty o drugim. Ja mówię o sytuacji ogólnej, w tym przypadku skoro wiedzieli, że będzie taka sytuacja trzeba było w ogóle nie wpuszczać na mecz.

1

@Janas11224 wnuków narób będzie szczęśliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?