chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nihas innymi słowy jeśli klika uefoska wygra to znaczy, że są nie do ruszenia i wałki będą dalej szły. Jedyna nadzieje, że podpisane zobowiązanie do uczestnictwa zatrzyma kluby a głupia tłusza może poczyta o co chodzi i przestaną protestować.
0
@Deviler może być Chelsea ze względu na gazprom
0
@Encore United wątpię, za mocno złączeni z Amerykańskim rynkiem
3
@mcsarna ci wszyscy dziennikarze na akredytacjach UEFowskich i "eksperci" byli piłkarze którzy są menagerami na licencjach czy udziałowcami w akademiach itp. teraz będą krzyczeć i ujadać zaciekle bo chodzi o jedno, o "idee"
1
@DonMatteo901 ja tu raczej nie dzieliłbym na lepszy biznes i gorszy, to są dwie różne strategie szczególnie jeśli chodzi o Real i Bayern, pragmatyzm kontra ekspansywny biznes. Koniec końców Bayern jeśli nie będzie chciał zostać w tyle wejdzie do SL. Poza tym Bayern to cwaniaki są w lidze uprzywilejowani jak żaden inny klub na świecie w swojej lidze. W jakiej innej lidze można rozkupić rywali za bezcen? Więc nie ma się co dziwić, że wyglądają rozsądnie finansowo jak wyrywają serca i wątroby rywalom za grosze, dodatkowo funkcjonują w najmocniejszej gospodarce UE
2
@BarcaInfo pomarudzą, pomarudzą i przestaną jak będzie kasa na transfery i wielkie mecze do rozegrania. Sentymentalizm niczym nie poparty to bolączka ludzkości, najgłośniejszy zawsze są ci co najmniej wiedzą.
2
@LR9 po pierwsze nie uśmiecha się, jeśli akredytowany fotograf podszedł na szybko z aparatem to co miała nagle uciekać ze zdjęcia? Na dobrą sprawę nie wiadomo czy w tych workach w ogóle coś było bo rzucone na te nosze były od tak sobie więc mogły być to tylko worki, w prosektoriach takich noszy stoją na pęczki.
6
@DonMatteo901 właśnie takich nowym smaczków można się będzie spodziewać bo nie będzie trzeba czekać czy leśne dziady z UEFA to zatwierdzą, spodziewałbym się też jakiś ciekawych grafik i animacji podczas meczu nałożonych w "przerwach od gry" na murawę, z jednoczesnym komentarzem ekspertów. Mecz musi stać się interaktywnym wydarzeniem żeby przyciągnąć jeszcze szersze rzesze młodych widzów.
9
@DonMatteo901 ale co ona takiego zrobiła, pewnie podszedł jakiś fotograf powiedział, że zrobi zdjęcie i zrobił, ona się nawet nie uśmiecha. Ci ludzie pewnie tam pracowali kilka dni, jedna sprawa, że są na takie rzeczy odporni druga sprawa, że przecież nie będzie jako lekarz stała i płakała nad zmasakrowanymi zwłokami przez 24h na dobę.
1
@michal26grunt żeby nie było w Polsacie bo gotowania już więcej nie zniese!!
0
@Ingiel już kiedyś próbował wysłać ich drużynę koszykarską do NBA więc widać, że mocno inspiruje się biznesem amerykańskim.
0
@klemens100 myślę, że właśnie po to jest tak furtka dla dodatkowych 5 drużyn.
0
@Nieznajomy w latach 90 snooker też musiał przejść gruntowne reformy żeby się utrzymać na powierzchni (zwiększenie ilość turniejów itp.) i chyba na to nie narzekamy teraz a było to robione tylko ze względu na kasę.
0
@Nieznajomy snooker porównując do innych to sport biedaków. Wystarczy przeczytać biografie Ronniego.
0
@Barca1992 nie no myślałem, że dobrzy amerykanie uskuteczniają plan marshalla vol. 2. Takie kwoty raczej pokazują, że sponsorzy są zainteresowani i widzą jak dochodowy może być ten biznes
0
@Drozdu7 i to jest problem, że piłkarze są w zasadzie niewolnikami UEFA, co to ma znaczyć, że jakaś organizacja zabrania mu grać w reprezentacji narodowej. Dostał jeden z drugim powołanie od selekcjonera to ma tam prawo grać. W tej chwili to wygląda tak, że UEFA nie tylko zrzesza kluby i reprezentacje ale w zasadzie jest handlarzem niewolników (dobrze opłacanych z kas klubowych). Mają zdecydowanie za dużo władzy a kluby i piłkarze to nie ich własność i to głównie UEFA czerpie zyski z marek klubów a nie na odwrót.
0
@Huberc1kk może być nawet pokazywana przez Muska na orbicie byle stała się globalną marką przynoszącą kasę klubom a nie działaczom którzy nic poza biznesowymi obiadkami nie robią. Będzie pewnie więcej show, reklamy, występy gwiazd ale dzięki takiemu podejściu piłka będzie się rozwijać bo będzie kasa.
1
@FafitFCB leśne dziadki powiązani od lat z UEFA i FIFA teraz będą się rozwodzić o tym jak jest niszczona piłka a w mojej opinii właśnie czas iść z duchem czasu żeby nie popaść w marazm a taka klika jaka jest teraz zlicza tylko w piwnicach te cipciaki i są zadowoleni.
0
@barcelonaLM jak ze wszystkim nowym, ludzie pomarudzą 2 miechy i przejdą z tym do codzienności i pewnie okaże się, że będzie ciekawiej i więcej kasy dla klubu
0
@adambądkowski93 chłopaki mają narobione w gaciach to wymyślają, biedni działacze nie zarobią na mistrzostwach bo zabronią na nie jechać największym gwiazdom, w mojej opinii nie do zrobienia. Ktoś im w końcu zabiera wszechwładztwo nad klubami i piłkarzami to skamlą.
0
@Drozdu7 szczególnie patrząc na sponsorów, tak poważne firmy nie wchodziłyby dla hecy żeby utrzeć nosa FIFie czy UEFA, projekt musi być bardzo konkretny i wiadomo już mnie więcej jakie przychody będzie generował itp. No chyba, że banki liczą na to, że po dogadaniu z UEFA będą mogły uszczknąć trochę tortu ale w to wątpię. Myślę, że szykują się rozgrywki w Amerykańskim klimacie, podczas transmisji meczu przy każdej przerwie reklamy itp. pewnie na początku będzie trochę wkurzać ale jak ma to rozruszać finansowo najmocniejsze ekipy to dobrze bo w końcu oglądamy piłkę bo chcemy żeby grali najlepsi i najlepiej w największych klubach.
0
@Barca1992 no i co takiego, pracodawca chce mieć spokój a nie chorujących pracowników, poza tym nie kazał im tylko zaproponowali premie
1
@MatiFCB2000 bardziej poszedłbym w to co nie polecam:] a nie polecam audycji Zamachowskiego bo przynudza i jest jedna audycja na 357 w środku dnia 14-16 laseczka prowadzi z muzyką z filmów i też często nie pasuje do mojego gustu, ale poza tym dobra muzyka puszczana przez prawdziwych redaktorów i co najważniejsze jest wszystko bo wieczorami często dobra muzyka elektroniczna leci. W mojej opinii najlepsze radia na Polskim rynku, no ale skoro PIS zepsuł dwa świetne radia to gdzieś dziennikarze musieli się podziać.
1
@Kvothe07 w robocie 357 lub nowy świat. ze względu na muzykę
1
@Nocturno nie ma się co oszukiwać, ten współczynnik raczej jest bardziej zależny od stopnia wykształcenia i zamożności. Odchodząc już od tego, że czarni sami często tworzą sobie takie środowisko życia to myślę, że gdybyśmy odwrócili sytuacje i to biali byliby biedniejszą częścią społeczeństwa to i większy odsetek przestępstw byłby wśród tej grupy. Współczynnik morderstw wśród grupy czarnych tylko to potwierdza, najczęściej tłuką się we własnych korwidołkach.
2
@lucca87 nie no kocham chodzić w maseczce przyłbicy przez 12 h a na zagrożonych oddziałach w pełnym rynsztunku gdzie przez pandemią wchodziłem w kitlu i było ok. Ja wy musicie wejść do sklepu w maseczce to dostajecie spazmatycznej duszności i -150 do praw obywatelskich ale my się rozkoszujemy taka sytuacją. Kochamy jak jest burdel w szczepieniach i pacjenci nam przychodzą na szczepienie bo dostali sms a maja termin za miesiąc i nam awantury robią, kochamy to oby pandemia trwała w nieskończoność.
4
@Barcaa12 hahaha nie rozśmieszaj mnie, a ile osób wyzdrowiało bez żadnego leku. Mogę podać 90% chorym na covid mentosa i wyzdrowieją, czy to oznacza, że jest to skuteczny lek na covid. Jeśli nie znasz się na prowadzeniu badań medycznych to się nie wypowiadaj, Pan doktor też ostatnio w wywiadzie mówił, że podwójna ślepa grupa badawcza nie jest potrzebna bo on wie, że lek jest skuteczny. To już w samym założeniu deprecjonuje jego badania.
2
@JANEK777 nie ma publikacji badań nie ma potwierdzonego działania i nie wolno podawać lekarzom takiego leku, koniec dyskusji. Wysrywy z "NARODOWYCH i PATRIOTYZNYCH" mediów mnie nie interesują. Zasady badań i wprowadzenia preparatów medycznych znane są od dawna a jeśli Pan doktor udaje, że ich nie zna to znaczy, że nie ma żadnych dowodów. Lek w walce z ciężkimi przypadkami covid był badany już w meksyku i nie dawał żadnych wyraźnych efektów. W lekkim i średnim przebiegu mamy inne leki które są bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Doktor za mocno poleciał już w swoich bajaniach ewidentnie stawiając się w roli ofiary systemu, bardzo pasuje w tej narreacji do poszkodowanych przez los narodowców.
1
@JANEK777 doktor nauk filozoficznych z katolickiej uczelni pisze o masonerii, bardziej oklepanego shitu nie da się znaleźć. A to członek światowej masonerii z grupy elit jest nagle autorytetem? Jedyne o czym wspomina to przekształcanie się światowej gospodarki po pandemii a nie, że to spisek. W zamyśle przekształcenie na lepsze. Poza tym eksperci wieszczący wielkie kryzysy zmieniające świat zawsze będą mieli racje bo krzycząc o tym co rok w końcu doczekają się kryzysu gospodarczego bo tak działa rynek.
0
@JANEK777 a ja radze wczytując się w takie "dzieła" dzielić wszystko przynajmniej przez 20 po 90% takich ksiąg to domysły autorów. Każde notki które znajdzie się o p. Krajskim zaczynają się od tego, że jest zwolennikiem teorii spiskowych więc z założenia nie jest obiektywny. Wykształcenie tego pana też raczej nie świadczy, że jest człowiekiem któremu można zaufać.