chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JANEK777 tak jest jak klechom kościół pozwala obracać się tylko w męskim gronie i młodzi ministranci tak wyzywająco się ubierają. W pierdlu nagle też sobie chłopaki znajdują pod prysznicem miłość swojego życia. Pedofilia wśród księży nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem tylko ze środowiskiem w jakim się obracają plus mętlikiem w głowie które im robi kościół w seminariach. Nie usprawiedliwiajcie patologii w kościele swoimi chorymi argumentami bo zaraz się dowiemy, że księża gwałcą bo "lewacy" atakują wielebnych i kościół.
11
@JANEK777 dobrze, że o wynaturzeniach w "normalnych" rodzinach w ogóle nic nie słychać.
0
@MesQueUnClub_87 jak dobrze posegregujesz to nawet jeśli ten papier wrzuciłbyś do zwykłego dużego worka czarnego np.budowlanego to zabiorą. Sąsiad wszystko wrzuca luzem do koszy 260l (chyby) w różnych kolorach i biorą od niego luzem ja segreguje w kolorowych worach i biorą w worach a jak są plastiki z ogrodu to wrzucam do worków po ziemi i też biorą jako plastik bez problemu.
0
@kamilo0066 bana bo mam inne poglądy od ciebie i kto tu coś komuś narzuca. Raz przeszedłeś łagodnie obyś drugi raz tez tak przeszedł, jest multum ludzi po reinfekcja którzy za drugim razem mają zkasztanione płuca na całe życie.
0
@kamilo0066 tak mówią bo najmądrzejsze społeczeństwo nie pójdzie się zaszczepić, nic nie da 50% wyszczepienia a na to się zanosi. To jest tak samo jak z wyborami jeden z drugim gadają ze nie idą bo jeden nic nie znaczy i później frekwencja 55
0
@tadzik447 a pomyślałeś ze mógł nie zarażać już albo jeszcze? Trochę wiedzy o tym jak się wirus roznosi by się przydało.
0
@Pawello328 przypominam, że kiedy było wszystko otwarte jak leci w holandii czy Belgii wiara przesiadywała w pubach do późnych godzin nocnych i później się okazywało ze są to kraje w których jest największy odsetek ciężko chorych młodych ludzi i najwyższa śmiertelność na milion mieszkancow. Jak narazie nie ma żadnej skrajnie niebezpiecznej wersji która by uciekała przeciwcialom i bardzo mali prawdopodobne ze do takiej mutacji dojdzie bo wirus musiałby bardzo mocno zmutować, a jedli zahamujemy jego transmisje dzięki szczepieniom to ograniczamy mutacje do minimum. Jak myślisz dlaczego na wiele chorób szczepili się raz za młody? Bo to inne wirusy, głupsze? Nie są tak rzadkie w społeczeństwie że nie mutują w szybkim tempie wiec jeden wariant szczepionki starcza.
18
@kamilo0066 jak może być kolejna fala jak dzięki szczepieniu nabierzemy odporności? Czy wy rozumiecie jakiekolwiek łańcuchy przyczynowo skutkowe, zaszczep się człowieku żebyś mógł później normalnie żyć a nie narzekać ze ci restauracje zamknęli bo sam mam już tego dosyć. Poczytaj sobie jak walczono z ospa prawdziwa bo uważam, że jest to najlepsza lektura dla antyszczepionkowców. Nikt się wtedy ludzi nie pytał czy się zgadzają tylko zagrożone grupy były szczepione. Dzięki temu choroba nie istnieje i nie zabija
5
@msmsms nie ma co dyskutować z ludźmi używającymi argumentów których sami nie rozumieją i jeszcze w ciemno powtarzają je bez jakiejkolwiek refleksji. Ingerencja w dna jest chyba jednym ze śmieszniejszym argumentów folijek.
0
@bartekvisca już widać u osób 70+ ze poszło średnio dużo w dużej mierze przez durny komunikat epidkopatu co pokazują statystki szczepień zaraz po tym pięknym tekście (szczepienia seniorów lawinowo zwolniły), myśle, że Max na jaki możemy liczyć to będzie 50-55% bo ludzie zachłyśnięci statystykami wakacyjnymi będą myśleć ze po wszystkim.
0
@tadzik447 znowu argumentacja z dupy i zerowa wiedza jak to wyglada, już nie raz tłumaczyłem jak to wyglada i rząd nie ma wielkiego pola do popisu jeśli chodzi o manipulowanie ilością testów bo to w 90% wysyłają na badania lekarze POZ no chyba ze wszyscy są w spisku
7
@msmsms domyślam się ze jednym jest janeczek;) mistrz argumentów z ultrakatolickich artykułów?
1
@bartekvisca nie chodzi, że poszli do restauracji bo od tego te restauracje są, tylko, że jak zwykle brakuje zdrowego rozsądku, jak widzisz ze zbiera się tłum to chyba można sobie odpuścić a nie pchać się jak bydło. Głupota ludzi nie zna granic przez takie zachowanie na jesieni będzie powtórka z rozrywki bo jak widać naród zbyt tłumnie tez się nie wyszczepii i później będę znowu bluzgi ze coś jest zamykane. Jak widzę takie zachowania to się zastanawiam czy ludzie faktycznie boja się tylko zakazów a myślenia nie ma w ogóle. Później się dziwić ze jedynym możliwym sposobem walki z pandemia są nakazy i zakazy.
2
@JANEK777 a wiesz kto to biegły? znalazło by się z milion lekarzy którzy by mówili że się da, opinie wystawia biegły. Wśród lekarzy są ludzie i ludziska, masz przykład swojego ukochanego lekarza od amantadyny, coś mu chyba nie pykło.
14
@JANEK777 mam pytanko posiadasz wiedze medyczną w tych sprawach bo sąd np. opiera wyrok na wiedzy biegłych lekarzy a myślę, że oni wiedzą dużo lepiej od Ciebie jakie jest stan pacjenta. Medycyna to nauka a nie poglądy etyczne i moralne.
0
@kuz teraz to nie ma znaczenia, pełno jest piłkarzy którzy przed transferem reklamują przyszłe koszulki, zobowiązania kontraktowe
0
@DaPidejpi z tego co kojarzę to micro już zapowiedzieli, że gry od wykupionych producentów nie będą exami w takim znaczeniu jak u konkurencji, będą chyba dostępne na game pass za darmoszkę od premiery ale na ps można też będzie kupić. Ogólnie uważam, że X lepiej się rozwija od ps więc też w zeszłym roku postawiłem na series
0
@DaPidejpi gry PS5 reszta moim zdaniem X
0
@joloskyy przecie konowały to przekupne złodzieje
0
@Uukasz_93 im więcej zabobonów tym lepiej na świecie. Nie wiem jak można takie rzeczy robić w imię religii, zakłamanie totalne no ale niestety tak wygląda 99% wyznawców niezależnie jakiej religii.
0
@jeyx77x jeśli się ludzie poszczepią
0
@barcelonaLM tak kończyła się ale przy jakich stratach w ludziach, nikt nie pozwoli sobie z pójściem na żywioł i naturalne dojście do odporności stadnej bo nie żyjemy w średniowieczu
1
@tobiasson92 chęć do szczepień spada bo mamy spadek zachorowań, identyczna sytuacja była z 2 miechy temu w Izraelu, niestety ludzie są zbyt krótkowzroczni. Na ta sytuacje dzialania rzadu maja znikomy wpływ, gdyby było tak jak w marcu to chętnych byłoby więcej. Niestety w październiku obudzimy się z kolejnym lockdownem bo ludzie teraz sobie wymyśla ze już nie trzeba bo po wszystkim.
0
@mat32 ostatnio płaciłem koło 300 za metr sześcienny, ale są duże różnice między firmami
1
@Mario96w z Lidla
1
@Zielony55 może dlatego, że zdaje sobie sprawę, że z ta mafia trzeba walczyć bo uefa zarabia na LM co roku kilka miliardów a daje klubom ochłapy. Dla Anglików i szejków to duży problem nie jest bo miliarderzy rzuca kasa ale dla reszty to duży problem jeśli nie chcą zostać w tyle. Bałkański gangster w zasadzie swoimi decyzjami powoli uśmierci europejska piłkę bo liczyć się będzie 4-5 klubów angielskich i PSG. Na dłuższa metę nawet bayern który rozkupuje swoją ligę za bezcen odpadnie z wyścigu bo reszta go we wszystkim przelicytuje.
1
@Mario96w dobre są szmatki jednorazowe z podła są przy kasach.
1
@Barca1992 pierwsza i najważniejsza sprawa, nie leczymy innych bo personel został przesunięty, a cześć była w odwodzie. Nie przyjmuje się na zabiegi bo nie ma anestezjologów ( są zarezerwowani do COVID, nie oceniam) tu nie chodzi o złe zarządzanie epidemia tylko o złe zarządzanie służba zdrowia od lat i o brak kadr. Inna sprawa, że jest sporo oddziałów które stały bez sensu bo w reżimie dało się pracować, z drugiej strony były szpitale w których w jednym czasie było pozarażane 60% personelu i cześć tego personelu z powodu braków musiało pracować na oddziałach COVID i tam zostawać na cała dobę mimo choroby.
1
@MesQueUnClub96 nie chodzi mi o przekupstwo w najprostszej postaci, raczej o zachęty a z drugiej strony naciski polityczne.
0
Strasznie się dziwie, że 12 największych klubów nie potrafiło przynajmniej przez 2-3 miesiące utrzymać jedności i mieć mocna pozycje negocjacyjna, a tak Angole zostali przekupieni i teraz jeszcze uefa się porzuca z karami i w tym wszystkim oczywiście Anglicy i szejki po dupskach strasznie nie dostaną ale Hiszpanie i Włosi już tak. Już widać ze uefa pójdzie na rękę tym najbogatszym dla romantyzmu piłki i skończy się tak ze za 3-4 lata prócz angoli i Psg nikt nie będzie się liczył.