5

@fart niestety społeczne głąby doprowadziły do wygrania nieudaczników którzy nic poza polityką w życiu nie osiągnęli a tacy ludzie są niebezpieczni. Przerażające jest to, że z fajnego otwartego kraju który podziwiała Europa staliśmy się autorytarną dziurą. Obraz Polski najbardziej tworzą fajni otwarci ludzie z miast, ale niestety oni teraz nie mają nic do powiedzenia bo jako osoby myślące głosują różnie za to PIS zjednoczył dół społeczny znalazł im wroga i ma grupę wyznawców z którą ciężko wygrać.

0

@takisobiektos gdyby w zeszłym sezonie wygrała Bara lub Real to na koniec wrzuciliby cieszącego się szejka jak podpisują kontrakt z Messim

0

@Peszko07 można tutaj przytoczyć wypowiedź jednego z najwybitniejszych Polaków w historii "Jak sobie pomyślę że płacimy za "globalne ocieplenie" i popatrzę za okno to mnie trafia szlag:/"

1

@Kgorecki2500 kumpel Trumpa więc czego można się spodziewać;]

2

@Kgorecki2500 tylko, że ostatni raczkujący dyktatorzy jak Orban, Putin, Erdogan wszyscy opierają swoją władzę o prawicowy populizm bo to trafia do najgłupszych ludzi. Jak widać w Polsce też to zadziałało. Z tego wszystkiego najśmieszniejsze jest to, że Orban czy Erdogan zaczynali jako liberałowie a motłoch nagle o czymś takim zapomina.

4

@Mow_mi_Douglas niestety fala prawicowego populizmu kilka lat temu rozlała się na kilka państw i we wszystkich tych państwach dzieją się cyrki. W USA udało się już sprawy naprostować ale w takiej Brazylii już łepek zapowiedział, że nie uzna swojej porażki w wyborach a z sondaży wynika, że raczej przewali. Na Węgrzech Orbanowi też pali się dupa ale pewnie coś wymyśli podobnie jak Kaczor będzie pewnie chciał powtórnego głosowania jak przewalą w wyborach. Tacy ludzie nie oddają władzy pokojowo.

0

@patry295 pytanie czy przy tym co się dzieje jest jeszcze sens gryźć się w język bo sytuacja może wyglądać tak, że za kilka lat ktoś zginie bo trzeba będzie karaczany od władzy odsunąć i wtedy odpowiedzialność za to powinni ponieść wszyscy którzy z nimi kolaborują. Teraz temu trzeba zapobiegac

1

@DonMatteo901 ci jak zwykle sypia populizmami a jak co do czego to z PIS pod rękę. Sprzedadzą kraj swirowi bo dla nich polityka to „beczka” i masakrowanie lewaków w necie

5

@tobiasson92 jemu to już styki mocno poleciały, chłop liczy, że po wprowadzeniu w życie rządów autorytarnych będzie do koryta przyspawany po wszeczasy. Doskonale wiadomo, że już nigdzie nie zabłyśnie więc kasy brak.

9

@tobiasson92 co nie zmienia tego, że konfederacja to mem, uciekają od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Można wywnioskować, że popierają ustawy antydemokratyczne skoro nie są przeciwko takim bublom.

4

@Borneo pewnie jakieś opłacone przez Pfizera badania, jakiś typ na youtube twierdzi inaczej i jemu wierzę

2

@macio_944 kolega szedł ramie w ramie z Pawełkiem więc mógłby na tego alkusa jakoś wpłynąć, z tego co kojarzę Szramka był bliskim współpracownikiem

3

@eXi to byłby już plan idealny szejka, wszyscy w klubie szczęśliwi na czele z żółwem

0

@Colon Antonioo Margarettti

0

@Encore tatuś, kuzyn lub wuja przelali tyle hajsu, że się z biur wysypuje

0

@Volk to było pewne, że przy odpuszczonym FFP teraz go zatrzymają ale pewnie za rok za darmo do Hiszpanii trafi.

0

@Odcinkowy pewnie połowa wielbionej tutaj na stronie konfy

0

@brzucho ale się teraz będą stanowiska jak z rękawa sypać

1

@Krzysiek_FCB dobrym przykładem jest Urban który był i jest mega inteligentnym człowiekiem a ludziom wmawiał co chciała wladza

1

@LuisSalvano mam nieodparte wrażenie, że kolega mieszka w Amstetten i gdyby nadarzyła się okazja to zaopiekowałby się się Leo jak Josef Elisabeth.

1

@Cobra303 teraz to już pewnie pełno w porach ma. Taka presja.....

0

@Uukasz_93 gdybyś widział tak pęczniejące konto też byś się uśmiechał a już na pewno twoja kobieta:]

0

@Criss18Barca fajny jest po kopci cygara na jachtach, nasz pan bunga bunga

0

@Ciule123 trenerzy zawsze puki transfer nie jest na ostatniej prostej gadają to samo, przecież oni nie mają pojęcia o kwestiach finansowych klubu.

0

@dzefrej234 na pewno będzie dobra atmosfera w drużynie jakby klub chwytał się takich trików żeby wywrzeć presje na innych piłkarzach i stawiał ich pod plutonem egzekucyjnym złożonym z kibiców

1

@Survier to jest dopiero patola, niech te łby spojrzą na siebie bo to nie francuz wybrał na prezydenta bartololo

3

@barcelonaLM nie wiem jak wygląda dokładnie teraz sejmowa matematyka ale wydaje mi się, że jeśli wszyscy z Gowinem odejdą to Kukiz nic PISowi nie daje, muszą szukać niezależnych i odłam nacjonalistów z Konfy. Swoją drogą przerażające jest to jak alkohol może wyżreć dziurę w głowie takiemu Kukizowi i idzie ramię w ramię z Kaczym (antysystemowiec pełną gębą).

7

@barcelonaLM dziadek odleciał nie zdziwiłbym się ze go młodsi usadzą. Są pewnie dwa frontu kaczafii Ziobro chcą iść na całość, pionokio z reszta bardziej miękkie podejście. Wyglada na to, że wojna z TVN i skręcanie ku dyktaturze może naszego małego tyranka kosztować utratę władzy.

6

@DonMatteo901 jak już prawicowi publicyści zaczynają jeździć po PIS wiadomo, że coś się z tą władzą dzieje. Jeszcze 3 lata temu byli ich bożyszczami.

0

@messi564 domyślam się, że była doktoryzacja z tej dziedziny:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?