chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kurkmen i przyjechał na niedźwiedziu
6
@tristan87 ja bym się nie zdziwił gdyby ten gość już nie miał nawet poparcia wśród działaczy i dlatego tak szczeka, jak można prowadzić wojnę przeciw najbardziej utytułowanym klubom które są pocztówką europejskiej piłki a wynosić na piedestał sztuczne arabskie twory. Myślę, że wielu w UEFA się to nie podoba.
0
@clyde byłem z 7 lat temu, typowy Gołębiewski i tyle;]
5
@macio_944 typowa zamordystyczna partia z zapędami autorytarnymi, głupich ludzi najłatwiej zjednoczyć pokazując im wroga, tak więc mamy stan oblężenia permanentnego przez cały świat
0
@FCMichalo przecież wiadomo, że nie zrobią typowej napierdzielanki z 20 lat starszymi aktorami bo wyglądałoby to komicznie. Wygląda, że film będzie bardziej tajemniczy i przyziemny (może bez etosu ratowania świata), trochę inne spojrzenie na temat może być dobre bo nie można zapominać, że mamy do czynienia z odrębnym filmem a nie typowym sequelem
2
@JohnnyBarca może angole też się przekonają, że współpraca z tymi organizacjami nie ma nic wspólnego uczciwością, kluby płacą kupę kasy piłkarzom a jak przychodzi co do czego okazuje się, że piłkarz to "murzyn" UEFA czy FIFA
2
@Dojaar odchodzą pewnie Bale, Isco, Marcelo którzy pobierają kupę kasy wiec pewnie im znaczące wydatki nie wzrosną
2
@pawelke3n niestety cały system jest chory, pracuję na oddziale z fizjoterapeutami którzy zarabiają najniższą krajową po 20 latach pracy a muszą zapieprzać po kilku oddziałach bo szpitala nie stać na zatrudnienie większej ilości ludzi.
0
@zadafcb hameryka
17
@Wittgenstein słuchawek wewnętrznych się nie pożycza, a co do "miodu" w zdrowym uchu powinien być, usuwa się tylko nadprogramowy
0
@barcelonaLM służby medyczne już od dawna są wrogiem narodu według PISu bo wiedzą, że wśród tej części społeczeństwa mają znikome poparcie
1
@nico724 do wszystkich,
4
@Yosemite jeden z najbardziej ikonicznych piłkarzy.
6
@Seba_89_ patrz ponad sto lat tłumy piłkarzy grających w Europie nie potrafiły nastukać takim San Marino tylu goli. Chyba jakieś ułomki z nich byli.
4
@draxidox tylko świadczy jak społeczeństwo jest głupie. PIS mógłby nas wyprowadzić z UE, pozabijać przeciwników politycznych i zrujnować gospodarkę a i tak ludzie będą bardziej się bać 20 Afgańczyków na granicy z Białorusią. Po co uprawiać poważną politykę skoro można ludzi straszyć pierdołami i grać na uczuciach. Ostatnio w radio puszczali wypowiedzi ludzi z wiosek koło granicy i oczywiście jakieś babki dziadki gadali, że boją się, że przejdą granicę i będą rabować i gwałcić. Oto esencja wyborców PISu.
1
@Shapiro zabijanie to zabijanie
4
@Shapiro a z drugiej strony wbijanie igieł lub smażenie na fotelu nie jest problemem i grzechem.
8
@skubi99 z dwa Iphony 12pro
0
@Olkovsky9 nikt z tego pierdolnika by teraz nie wycisnął nic pięknego więc ciężko Go oceniać.
0
@baartekk97 rozumiem spożywke, wszędzie można nabyć przez 6 dni, ale ludzie mieszkający w mniejszych miejscowościach jak chce kupić coś bardziej „specjalnego” elektronikę itp. często maja tylko niedziele żeby pojechać do większego miasta
1
@puyol_presidend5 nie wiem co ma pierwsza część wpisu do mnie? co do drugiej części wystarczy znać trochę historii żeby wiedzieć, że CIA jest państwem w państwie sama agencja obalała dyktatorów i ich zastępowała. Wpływ gabinetu prezydenta na działanie CIA jest bardzo mały w szczególności jeśli chodzi o kraj na drugim końcu świata gdzie działania agencji są poza jakąkolwiek kontrolą. Oczywiście jest ciche przyzwolenie polityków na takie działanie bo w założeniu uważa się, że CIA działa na korzyść USA, jednak tam się przewalają takie pieniądze, że różnie z tym bywa.
2
@puyol_presidend5 radzę posłuchać co o sprawie mówią ludzie którzy się na tym znają (wojskowi). Za sytuacje w Afganistanie odpowiada CIA która bawi się we własną grę i nie informowała gabinetu Trumpa ani Bidena o sytuacji w armii afgańskiej. Prezydentura Trumpa to jeden wielki cyrk zakończony szturmem na Kapitol gdzie zginęli Amerykanie z rąk Amerykanów na własnej ziemi.
3
@ChampionLW Trumpka i Nixona raczej nikt nie przebije
0
@barcelonaLM trzeba efektywniej wlewać więcej bigosu ludziom do głów
1
@tobiasson92 to już jest bardzo zaawansowany etap Alzheimera
0
@sokot wystarczy obejrzeć sobie dokument o historii sprzedaży obrazu "Salvator Mundi' który poszedł za 450 mln i stał się najdroższym obrazem w historii. Okazało się, że kupił go szejk bo wymyślili sobie, że stworzą arabską wersje Luwru w otoczeniu największego dzieła Da Vincii. Gdyby chłopy posłuchali znawców z Europy zapaliłaby się im czerwona lampka bo wielu mówiło, że obraz wyszedł tylko częściowo spod ręki Da Vinciego a resztę namalowali jego pracownicy więc nie jest tyle wart. Kiedy oficjalnie stwierdzono, że obraz to tylko dzieło pracowni a nie samego mistrza obraz zapadł się pod ziemie a araby siedzą już cicho. Tak to jest jak się ma kasę w zasadzie z niczego i się za bardzo kozaczy.
2
Dlatego nie ma innego wyjścia tylko uwolnić się spod kurateli UEFA, widać, że słoweński mafioso wybrał sobie za cel kluby z historią a pod stołem katarczycy go zadawalają stópką.
1
@Criss18Barca Polsat widzę, że już się nawet ostatnio nie kryję, że stał się tubą PISowską
1
Słowa Leonardo raczej potwierdzają transfer, przecież chłop bezpośrednio zaatakował żółwa więc bardzo wątpię, że chłop będzie chciał tam grać przez rok. Nie dość, że konflikt z szejkiem to jeszcze kibice będą po nim cały sezon jechać. W ogóle wypowiedź Leonardo jakaś taka mało logiczna mówi, że Mbappe nie pójdzie za darmo, ale teraz nie chcą kupy kasy. Jak zwykle chcą sypnąć kasą i zamknąć zawodnika w klatce, zdają sobie sprawę, że dla większości piłkarzy jest to klub przejściowy albo końcowy tylko dla kasy dla klasy i legendy idzie się do Barcy, Realu czy innych wielkich klubów z historią.
2
@GeneralXavi z tego co kojarzę to już kilka źródeł podawało, że żaden klub formalnie z SL nie wyszedł, raz z powodów finansowych a raz, że zostawiają sobie otwartą furtkę. Jedynie ludzie powiązani z UEFA wykrzykują, że projekt martwy bo bez Anglii ale cos mi się wydaje, że mogą zakłamywać rzeczywistość i projekt powróci szybciej niż się nam wydaje.