chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skok o tyczce to dla mnie zawsze byłą duża zagadka, wszyscy zawodnicy skaczą z tyczki o takiej samej długości, nie wiem jak to wygląda ze sztywnością i są takie gigantyczne różnice między zawodnikami. W teorii najwięcej tutaj powinna mieć do powiedzenia długość tyczki i jej sztywność no i może wzrost zawodnika, nie wiem skąd biorą się takie różnicę, wygląda jakby niektórzy potrafili się jeszcze na koniec z ręki wybić;] może jest ktoś kto się zna na technice tej dyscypliny
2
@tobiasson92 nie wiem skąd ty bierzesz te liczby bo jak się w necie wpisze poparcie w takiej grupie wiekowej to jakoś widzę większość badań wskazuje na Hołownie lub Lewice. Konfa to mokry sen dzieciaków jak każda skrajność, daje im jeszcze jedną kadencje i lecą z sejmu, o ile uczciwe wybory będą się jeszcze odbywać bo widać jarkowi będą wadzić.
1
@Objectivo nie wycofają się bo gargamel zbiera głosy do poparcia reżimowych ustaw a wiadomo, że sumienie najlepiej zagłusza się kasą.
1
@Abominacja Tolkien tworzył w innych czasach, historia jest bardziej moralizatorska bajką co nie zmienia faktu, że Tolkien jest jednym z twórców fantastyki. LeGuin też tworzyła dziwne jak na współczesnego czytelnika powieści z pogranicza fantastyki i scifi a jednak wykreowała wybitne książki. Czy amazon potrafi odpowiednio podejść do takiej tematyki będziemy mieli sposobność sprawdzić jeszcze w tym roku bo będzie premiera koła czasu a jest to fantastyka pełna gęba i ciężko będzie to dobrze przełożyć na ekran.
0
@Cvzx kto co lubi, mi żona kindla kupiłana święta rok temu i leży w szafie, lubię trzymać papier, ale jak ktoś często wyjeżdża to przydatna rzecz ( o ile nie są to wyjazdy z małymi gnomami bo wtedy nie ma szans na poczytanie;))
5
@Fenelon my ogólnie mieliśmy niezłych prezydentów i bardzo dobre prezydentowe, ale teraz to jest jakaś totalna kaszana. Od Endrju nie wymagam zbyt dużo, ale pierwsza dama mogłaby coś od siebie dać, ale chyba ich jedynym zajęciem jest drżenie przed wszechmocną ręką bliźniaka.
0
@lambard jakby tak jeszcze stracił z 5 lat to już w ogóle sztosik
0
@barcelonaLM ja to się dziwie takim dziennikarzom z prawicowymi poglądami nie związanymi z rządem, że z niewiadomych powodów popierają tak chore pomysły rządu tylko dla zasady. Takie totalitarne działania jak zabijanie wolnych mediów raczej kolidują z wzorami i ideami prawicy. Mam wrażenie, że cała grupa takich dziennikarzy zachowuje się tylko na złość temu co nazywają mainstreamem i zachowują się jakby byli odurzeni tym, że udaje się utrzymać pseudo prawicowy rząd. W taki sposób sprzedają kraj w ręce obłąkańca za kasę a jak przyjdzie co do czego i za kilka lat zginą ludzie bo trzeba będzie władzę obalać a nie demokratycznie przegłosować to i tak nie poniosą konsekwencji swojej cichej "kolaboracji".
3
@FanBarcy123 ale to piłkarze Porto i PSG
0
@masq polecam Świnoujście, super plaża i fajnie zadbane miasto wzdłuż plaży. Cały kompleks Radisson i Hilton spoko.
5
@Kgorecki2500 to jest po prostu tok rozumowania każdej partii totalitarnej, tylko nasza linia działania jest słuszna i koniec kropka, PIS do tego nurtu pasuje idealnie. Kto nie jest z nami ten wróg. Duża część społeczeństwa lubi jak im przedstawią jak mają myśleć bo sami nie mają swojego zdania i nie lubią się "zastanawiać".
2
@Tomo_95 proces przechodzenia z ustroju demokratycznego w ustrój autorytarny trochę trwa. Jeśli ktoś twierdzi, że ta władza idzie w inną stronę sam siebie oszukuje. Powielamy sposób działania Putina, Orbana czy Erdogana a jak powszechnie wiadomo są to miłośnicy demokracji. Więc tak może tobie i wyborcom PISu już to spowszedniało i macie to w nosie bo wam wmówiono, że jesteście patriotami i pod tym sztandarem niszczycie kraj i pozwalacie nam wrócić to cudownych czasów PRL. Populizm spod sztandaru patriotyzmu (najprościej jest w taką grupę zbić i skonsolidować najgłupszą część społeczeństwa bo ciołki za takimi hasłami lecą jak za kiełbasą) jest najprostszym sposobem demokratycznego przejęcia władzy i późniejszym jej wykończenia ( praktycznie każdy tyran przeszedł taką drogę)
0
@Hasszz problem jest tego typu, że w 21 wieku nie powstał żaden nowy antybiotyk bo nie jest to opłacalne. Badania nad antybiotykami pochłaniają kupę kasy a nowe preparaty byłyby skierowane tylko do wąskiego grona odbiorców. UE pracuje nad stworzeniem instytutu który by pracował nad antybiotykami z pieniędzy podatników, nie w formie biznesowej. Oby się udało coś takiego stworzyć bo jeśli obudzimy się w świecie antybiotykoopornych bakterii nie będą możliwe podstawowe działania medyczne ratujące życie.
1
@Kgorecki2500 niestety ten człowiek jest chory więc wszystkiego można się spodziewać. Niestety ta mniej ogarnięta część społeczeństwa będzie temu przyklaskiwać bo w końcu pokazujemy "nasze miejsce".
4
@messi564 po to miała być SL, jak tak dalej pójdzie to nigdy nie dogonimy Anglii, robią sobie co chcą na rynku, wykupują najlepszych ze wszystkich lig ( bawią się jak Bayern na własnym podwórku). Jeszcze w nagrodę za wycofanie się z SL UEFA popuszcza im FFP w imię romantyzmu oczywiście.
2
@michal26 może i masz rację bo, że PIS ma w dupie ludzi to wiadomo, ale każda inna partia która to poprze jest przegrana a u koryta jest tylko PIS. Myślę, że to nie przejdzie, straszak i temat zastępczy dla problemów z UE.
0
@JoeBlack z tego co wiem to sprawa była dawno wytłumaczona i Komorowski wszedł na specjalny podest do zdjęć i inne delegacje mają identyczne zdjęcia, ale sprawa ładnie się w necie sprzedała i dotarła do odpowiedniego elektoratu.
6
@sergio5 wszystko wskazuje na to, że jednak żółwik do Realu dlatego tak PSG szasta kasą
0
Teraz podstawowe pytanie, jak szybko dowiemy się którędy szła reszta pensji.
0
@Mocher91 niestety mam wrażenie, że większość użytkowników tego nie rozumie i wymyślają sobie w główkach, że możliwe wytransferowanie Griza poskutkuje sprowadzeniem jakiejś gwiazdy. Tutaj jest walka o podpisanie Messiege a nie nie Lautarów Halandów itp.
0
@NaFazieHitman pomysł badziewny bo nikt nie ma na to czasu a ludzie którzy nie chcą i tak nie posłuchają lekarzy czy pielęgniarki. Jeśli rząd chce żeby się wyszepiło więcej osób musi działać tak jak Macron nie ma już teraz innego wyjścia które wpłynie na tych którzy się wahają.
0
@shoZu Korcula w Chorwacji, osobiście uwielbiam to stare miasto nad morzem , Sirmione Włochy nad Gardą.
2
@Pawlak1992 i co z tego skoro grają dokładnie taka sama padake.
1
@barcamember Żmijowisko "wybitna" gra aktorska i "wybitne" dialogi pisane przez edzia spod sklepu. Na serio to dobra była Wataha sezon 1.
1
@Benz no jeśli ludzie zaczną chorować i zgłaszać się do lekarzy POZ z chęcią wykonania testu to tak wtedy będzie większa liczba testów a co za tym idzie większa statystyka zachorowań. Logiczne
0
@LukaszFan wiem jak to wygląda bo sam szczepię, jako ośrodek już podjęliśmy decyzję, że od lipca nie szczepimy bo szkoda zachodu i użerania się z NFZ. Kto chciał to się zaszczepił, chodziło głównie o seniorów a młodzi jak będą chcieli to sobie pojadą.
0
@kaamil1910 osobiście chciałbym żeby tak było, ale chłop jak zwykle kłamie. Grunt żeby w TVP propaganda sukcesu się sprzedała.
0
@Colon Mac ruajal z serem
0
@Barca1992 no i? od kwietnia duża cześć straciło odporność po przechorowanie, a z kolei ze statystyk hospitalizacji w UK wynika, że grubo ponad 3/4 pacjentów to osoby niezaszczepione chociażby jedna dawką, jeszcze w połowie czerwca z powodu wersji indyjskiej w szpitalach w UK było kilku pacjentów w pełni zaszczepionych.
2
@Fartlow a ty jesteś wirusologiem, że stawiasz takie wyjątkowe tezy? Jak na razie wszyscy naukowcy twierdzą coś zupełnie innego, przynajmniej na razie szczepionki działają na wszystkie odmiany ale jak nie opanujemy przenoszenia może powstać taka wersja ze będzie potrzebna nowa szczepionka. Wyjścia nie ma albo opanujemy wirusa szczepieniami albo będziemy przechodzili z lockdownu w lockdown. Domyślam się, że lek tez nic nie da bo ludzie będą dla zasady na nie, a tak jak pisałem wyżej żaden rozwinięty kraj nie pozwoli sobie na to żeby załamała się służba zdrowia.