chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos kolejne tempy pustak co myślał, że szybko i łatwo zarobi pokazując cytrynę w necie chłopcom z portfelem. Teraz żałuje. Ciekawe czy Dubaj zahaczyła bo mogą zaraz wyciec filmiki w stylu schwester.
0
@bartekvisca bardzo dobra rodzima produkcja z dobrą grą aktorską, hbo go też wyskoczył z nowym kryminałem na bardzo wysokim poziomie Mare z Easttown, polecam.
1
@Coutinho007 i pewnie rozegrałby sezon od deski do deski z dobrymi statami, klimat hiszpański nie pasuje wielu, ciekawe co jest tego powodem. Myślę, że słaby warsztat trenerów od przygotowania fizycznego i specyfika ligi.
2
@kamyk_23 spoko można się pocieszać:] grunt, że u sąsiada też źle
0
@Herbert niestety rzesza niewykształconych Angoli głosowaniem za wyjściem możliwe, że strzelili sobie w kolano bo Szkocja już teraz a mówi się też o Irlandii Północnej. Mogą mieć gorące lata na wyspach.
3
@tobiasson92 jak każdy polityk szczególnie w Stanach
1
@Kacper1998 bazując na amerykańskim kinie powinien pierdzielnąć w LA lub NY, nic co z kosmosu nie zapuszcza się dalej więc możemy być spokojni.
4
@FC1899Barca im większa federalizacja tym większy spokój geopolityczny co w szczególności powinno interesować Polskę bo leżymy w nieciekawym miejscu. Osobiście uważam, że scalenie UE z dużą samodzielnością poszczególnych państw czy jak by jest w przyszłości nazywać jest dla przyszłości Europy najlepsze.
6
@tobiasson92 tak im strasznie wyprali mózgi, że sobie żyją w kraju o najwyższym współczynniku jakości życia. Ciekawe czemu tam siedzą znajomi skoro tak nienawidzą "socjalizmu"?
0
Usunięta łąkotka u niesportowca równa się po kilku max kilkunastu latach endo. Zawodowy piłkarz nie da rady grać bez łąkotki bo dodatkowo dochodzą problemy z geometrią stawu co może jeszcze skutkować nawracającymi kontuzjami mięśniowymi. Jeśli będą musieli mu ja wyciąć to raczej chłopak będzie musiał zapomnieć o długiej karierze.
2
@amanter a na co maja go wrzucać? trener jest od zbudowania zespołu, prezes ma mu zbudować wygrywającą maszynkę żeby przypadkiem Xavi się nie sparzył? to po co trener
3
@speed1 partia Razem ma bardzo konkretne i niebezpieczne
0
@Kgorecki2500 wynik konfederacji może niepokoić (struktura społeczna chętnych do głosowania na konfe jest znana są to najczęściej młodzi średnio wykształceni chłopcy z mniejszych miejscowości)ale jeśli chodzi o lewice to raczej chodzi o ogólnikowo rozumiany liberalizm a nie o pomysły gospodarcze.
0
@Bobo25 ludzie którzy siedzą w necie i wyszukują takich newsów też sobie na siłę tworzą problemy bo jak znam życie to sprawa tak ważna, że jutro o tym każdy zapomni bo pewnie znalazł się jeden typek co zrobił aferę. Obie strony wzajemnie się nakręcają.
0
@bolinho89 to co ci napisały i powiedziały pielęgniarki, nie patrz na te z systemu bi tam jest totalny burdel. Dla pewności możesz zadzwonić do przychodni się upewnić.
0
@michal26 radzę poczytać później się mądrować. Dzięki odporności po szczepieniu szybko eliminujemy wirusa ze śluzówek dróg oddechowych co przekłada się na znaczne zmniejszenie możliwości zarażenia osób trzecich.Jeśli teraz zaszczepi się bardzo dużo osób to w przyszłości tylko nieliczne grupy będą przyjmować szczepionkę. Radzę trochę się zainteresować tematem później wymądrzać się.
0
@michal26 co wymyśla ci co tamci, innymi słowy złe siły. Na takich nie ma bata. Co to jest względnie pozytywny wynik? Po pełnym szczepieniu masz małe szanse na zachorowanie i jeszcze mniejsze na zarażenie kogoś. Tu chodzi o minimalizowanie zagrożenia a nie 100% jego wyeliminowanie. Ciekawe czy ktoś wpadnie ze bez paszportu nie będę mógł sobie pojechać do Afryki do ludzi postrzelać sportowo? Sami sobie wymyślacie problemy i teorie. Co do kwestii pełnej swobody podróżowania to ten paszport jest po to żebyś mógł sobie latać gdzie i kiedy chcesz jak najszybciej. Poleć se teraz do Indii wróć zaraz polowe swoich współpracowników, zamknął zakład, wyzywaj ze ci zamknęli robotę. Taka logika. Przy okazji jeszcze może jakiś zarażony sobie zemrze, ale ch..j mógł nie pracować w twoim otoczeniu, przecież miał wybór.
0
@Barca1992 wejdzie do użytku w sytuacjach imprez masowych, transportu masowego na dużą odległość, przekraczania granic i w razie zdarzeń nagłych służby mogą działać bez przeszkód wiedząc ze pacjent jest zaszczepiony lub ma ujemny test. Do restauracji nikt ci nie zabroni wchodzić bez opaski na ręce, przypominam, że diabetycy coś takiego noszą i nie czuja się przesladowani
0
@Barca1992 paszporty Polsatu tez były faszystowskie bo segregowały ludzi
0
@michal26 chcesz gdzieś pojechać możesz zrobić test, jest negatywny możesz lecieć. Ciężka dedukcja
0
@michal26 teoria spiskowa jest wymyślanie, że ktoś cię będzie chciał ciagle kontrolować paszportami i szczepionkami. O tym mówili naukowcy długo przed powstaniem szczepionki, że podczas tej pandemii na czas jej trwania trzeba będzie taka kontrole wprowadzić, jasno zostało wytłumaczone dlaczego. Jedynym problemem jest to, że taka konfa staje okoniem ze wszystkim co jest przedstawiane przez naukowców w ich rozumienie mainstreamu za to jak sobie jeden łepek coś wymyśli ale za to kontrowersyjnego to już jest super fajny.
0
@michal26 porównujesz podniesienie podatku do jakiejś wyimaginowanej teorii spiskowej? Ciekawe
0
@NiemoralnyAdam dlatego, że od 1919 był w biurze politycznym i eliminował wszystkie przeszkody żeby przejąć władze? Takie trudne? poza tym wystarczy trochę pogrzebać to się dowiesz jakie stosunki panowały między panami. Poza tym sekretarzem generalnym był już za życia lenina
0
@michal26 statystyki takich krajów jak Brazylia czy Indie można obserwować z przymróżeniem oka. Zgonów mają kilkakrotnie więcej niż oficjalnie, nikt tego nie raportuje a w wielu miejscach nikt nawet nie testuje a co mówić o zliczaniu. Poza tym w tych statystykach jednak królują same małe kraje co jest zrozumiałe.
1
@Barca1992 no się bardzo zdziwię. Od półtora roku tutaj można poczytać jak to co chwile są tworzone teorie spiskowe i wszystko się sprawdza.
0
@maroon a to co mówi pinokio to można puścić mimo ucha, kłamca i cynik w jednym a głupi się na to łapią
2
@TSWKRK w konfederacji to już w ogóle są mistrzami w dopasowywaniu faktów do swoich poglądów, nawet jeśli dane fakty z założenia są niezgodne z ich poglądami.
1
@DonMatteo901 ludzie paszport ma obowiązywać tylko na czas pandemii która pewnie do końca roku minie (oby). Druga sprawa Mentzen krzyczy o zamykaniu gospodarki itp. no wiec te paszporty właśnie po to są żeby grupa ludzi zarażonych nie poleciała np. do Grecji i nie wyłączyła czyjegoś biznes z obiegu tak samo u nas.
6
@Chinaski to nie ludzie to ameby
1
@Chwytak nie mówię jak było itp. ale z tego co kojarzę w zasadzie wszyscy ojcowie rewolucji na czele z Leninem uważali Stalina za tyrana nie podzielającego "ideologii" komunistycznej, rewolucyjnej. Lenin pod koniec życia wypowiadał się w tym tonie otwarcie więc jakieś podstawy lewica do takiego gadania ma.