0

@Barca1992 może dlatego, że już wiadomo że odporność po przechorowanie jest krótsza a wszystko już trwa 1,5 roku? Gdyby się wszyscy zmobilizowali to już widać że szczepienia Max potrwały by z 7-8 miesięcy i mielibyśmy sytuacje opanowana do łatwo wylapywalnych ognisk.

0

@masterandservant o tym, że wirus został odkryty w 2012 lub 13 pisało kilka źródeł bo jeden z wirusologów chińskich pisał prace na temat 3 górników zarażonych podczas sprzątania odchodów nietoperzy i mieli bardzo podobne objawy do koronki. Nie zmienia to faktu, że wirus raczej jest tworem naturalnym tylko im spierdzielił z laboratorium.

1

@NaFazieHitman tylko, że macie zaszczepione niecałe 50% wiec sami sobie jesteście winni. Od początku mówiono, że pomoże minimum 75% wyszczepionego całego społeczeństwa wiec nie wliczając dzieci musi być zaszczepione conajmniej 85%. Nie chcą się ludzie szczepić to będziemy się z tym bujać jeszcze długo a najgłośniej o lockdown będą krzyczeć właśnie niezaszczepieni. Nikt nie pozwoli na załamanie służby zdrowia wiec na życzenie samych ludzi będą siedzieć w domach.

0

@koksik2700 ja osobiście robię tak, że netflixa wykupuje co 2-3 miechy i nadrabiam a hbo mam za darmoszkę z nc+. Myślę, że najlepiej sobie co jakiś czas wymieniać w końcu o tą wygodę w tych platformach chodzi. Często coś fajnego też pokazuje się na amazonie więc trzeba żonglować.

0

@koksik2700 jakość produkcji zdecydowanie hbo, netflix idzie na ilość. Jakbym miał wybierać na razie bym wziął netflix jako zapchajdziura a niedługo ma u nas ruszyć hbo max i wtedy się przerzucić bo oferta będzie gigantyczna.

2

@JimMorrisonFCB domyślam się, że przy każdych zmianach była dokładnie taka sama gadka

2

@ander123 gdyby nie ewolucja języka mówilibyśmy ciągle jak w średniowieczu, naturalna sprawa

8

@Jacu327 kupili sobie głosy części społeczeństwa która raczej nie zmienia swoich preferencji bo ich kupsko obchodzi. Niewykształconych i emerytów raczej nie obchodzi gospodarka czy stosunki międzynarodowe ważne, że ktoś im wmawia, że siedząc przed familiadą i pijąc wódkę są patriotami no i oczywiście daje im kasę za nic. Fidesz robi dokładnie to samo wieś, głupi i emeryci starczają do rządzenia. Strategia polityczna idealna głupi łatwiej manipulować.

44

Patrząc na ten mecz i na naszych chłopaków człowiek się zastanawia czy nasi tak naprawdę nie trenują ot choćby warcabów.

1

@AntekGriezmann mnie to strasznie zastanawia jak dorosłe chłopy mogą podchodzić tak na poważnie do naszej reprezentacji w piłkę kopaną, że oni "zniszczyli czyjeś marzenia". Tylko człowiek nie znający się na piłce może oczekiwać czegoś dobrego od naszej drużyny, do nich trzeba podchodzić z dużym dystansem. Rozumiem, że można narzekać na porażki siatkarzy ale oni są w czołówce od lat a w piłkę prócz lat kiedy piłkarz mógł chlać i żreć co chce Polska nie istniała na światowym podwórku więc to wspominanie i dmuchanie balonika u nas w kraju jest niepojęte.

2

@tobiasson92 Pinokio i Duduś zaraz nie będą mieli z kim się obściskiwać. Wszyscy przeciwko nam.

0

@amanter myślę, że homoludzie przy strzelaninach co 2 dzień to mały problem. Jak widać stary ład zdemoralizował ludzi do takiego stopnia, że co chwile do siebie strzelają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcinnikt to że w założeniu cała akcja ma walczyć z rasizmem ( nie oceniam jak im to idzie) a kolonializm był oparty u podstaw na rasizmie.

0

@Barca1992 nie chcieli to nie klękają ale gwizdy to wiocha.

1

@Elosek a co jest pięknego w wygwizdywaniu? Nikt im nie kazał a Belgowie jako państwo które było mocarstwem kolonialnym i to jednym z gorszych ma prawo do tego podchodzić jak chce.

0

Dziwie się, że nie występuje Zenek, gwiazda o takim formacie nie została dostrzeżona. Skandal Kurski petycje będzie pisał.

0

@Borneo tylko tylko, że i Włosi i Hiszpanie są liczniejszymi narodami

0

@Borneo nie zapominaj o Włoszech i Hiszpani. Włochy to jednak gospodarka kilometry przed nami.

0

@Elisan12 no to wiadomo, chociaż najprawdopodobniej zaraz będzie można od 6 miesiąca, to nie był atak:)

1

@Karzel o następny z debilnym argumentem o pół roku. Szkoda komentować, poczytaj trochę a nie powtarzasz głupoty.

0

@Elisan12 tylko po co szczepi się dzieci i młodzież na wiele chorób, nawet jeśli możliwość zachorowania na chorobę jest znika czy w przypadku COVID możliwość cieżkiego przejścia jest bliskie 0. Tylko po to żeby nie powstawały rezerwuary wirusa co w przypadku pandemii jaką mamy teraz jest kluczowe, więc w tej pierwszej fali szczepień powinniśmy zaszczepić absolutnie wszystkich bez wyjątku jeśli chcemy opanować względnie wirusa i doprowadzić do jego zbicia w ogniska które można będzie w przyszłości dzięki szczepionkom i mam nadzieje lekowi da się w całości kontrolować. Tak się walczy z epidemiami od czasu wynalezienia szczepionek, wystarczy poczytać jak wyglądała walka z ospą prawdziwą.

0

@Jinx tak czytałem i tez nie pisze, że nagle wszystkich wyleczą. Trzeba pamiętać, że jest to pierwszy taki lek i na pewno będzie udoskonalany przez producenta jak i inne firmy.

5

W Stanach właśnie dopuszczono pierwszy lek w historii który ma działać na przyczynę Choroby Alzheimera. Jest to przełomowy i historyczny sukces w walce z chorobą która dosięga coraz większą część społeczeństwa ( z powodu starzenia się społeczeństwa). Ciekawy strasznie jestem czy też będzie taki skowyt ludzi "oświeconych" i "wolnomyślących' bo zła medycyna znowu coś wymyśliła niebezpiecznego bo lek sam w sobie jest eksperymentalnym ludzkim przeciwciałem. Pewnie jest tak samo niebezpieczny i będzie miał skutki długofalowe jak szczepionki. Lepiej zostawmy wszystko naturze i stwórcy a ludzie jak już mają to niech umierają jak im natura każe.
Link z przed 2 lat bo o dziwo w medycynie badania nad wieloma rzeczami trochę czasu trwają nie to co dwugodzinne przejrzenie czeluści internetu.
https://pulsmedycyny.pl/aducanumab-jednak-skuteczny-w-leczeniu-alzheimera-biogen-zamierza-zlozyc-wniosek-o-rejestracje-leku-973937

3

@Jakchcesz przecież te argumenty są tak głupie, że szkoda komentować. Za 10 lat będą mówić o hiperpoźnych powikłaniach i jak będziemy umierać za 50 lat to będą mówić, że to po szczepionce.

3

@amanter kluczową sprawą to jest często prześledzenie życiorysów tych "ekspertów" którzy wymyślają takie teorie. Ostatnio było piękne podsumowanie w CNN dwóch lekarzy z USA którzy krzyczą o złych szczepionkach i, że trujemy społeczeństwo. Oczywiście tacy z nich eksperci, że Pani doktor okazuje się dermatologiem który ma gabinet usuwania tatuaży i doktor ortopeda chirurg. Eksperci wakcynologii, że hoho.

6

@amanter haha długofalowe skutki?? Nie znasz się to się nie wypowiadaj cały materiał podawany w szczepionce jest usuwany w przeciągu kilku dni z organizmu a do pracy bierze się układ odpornościowy. Koniec „czarnej magii” ,wymyślacie sobie pojęcia i teorie nie mając nawet pojęcia o czym piszecie.

0

W drugiej połowie spuchnie

0

@Geble Zanzibar można wyłapać tanio u Wojtka na Zanzibarze, fajne hoteliki i atmosfera ale lot zawsze oddzielnie płatny i chyba u niego najtsńszy czarter koło 2500 od osoby

1

@daniel32778 mugga 50% deet( środek przeznaczony na tropiki), nic nie siada tylko nie piskaj w pobliżu dzieci i jedli rozsmarujesz po ciele umyj ręce bo deet rozpuszcza plastik wiec jak się czegoś plastikowego dotkniesz typu reklamówka to ci kolorek na łapach zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?