chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 może dlatego, że już wiadomo że odporność po przechorowanie jest krótsza a wszystko już trwa 1,5 roku? Gdyby się wszyscy zmobilizowali to już widać że szczepienia Max potrwały by z 7-8 miesięcy i mielibyśmy sytuacje opanowana do łatwo wylapywalnych ognisk.
0
@masterandservant o tym, że wirus został odkryty w 2012 lub 13 pisało kilka źródeł bo jeden z wirusologów chińskich pisał prace na temat 3 górników zarażonych podczas sprzątania odchodów nietoperzy i mieli bardzo podobne objawy do koronki. Nie zmienia to faktu, że wirus raczej jest tworem naturalnym tylko im spierdzielił z laboratorium.
1
@NaFazieHitman tylko, że macie zaszczepione niecałe 50% wiec sami sobie jesteście winni. Od początku mówiono, że pomoże minimum 75% wyszczepionego całego społeczeństwa wiec nie wliczając dzieci musi być zaszczepione conajmniej 85%. Nie chcą się ludzie szczepić to będziemy się z tym bujać jeszcze długo a najgłośniej o lockdown będą krzyczeć właśnie niezaszczepieni. Nikt nie pozwoli na załamanie służby zdrowia wiec na życzenie samych ludzi będą siedzieć w domach.
0
@koksik2700 ja osobiście robię tak, że netflixa wykupuje co 2-3 miechy i nadrabiam a hbo mam za darmoszkę z nc+. Myślę, że najlepiej sobie co jakiś czas wymieniać w końcu o tą wygodę w tych platformach chodzi. Często coś fajnego też pokazuje się na amazonie więc trzeba żonglować.
0
@koksik2700 jakość produkcji zdecydowanie hbo, netflix idzie na ilość. Jakbym miał wybierać na razie bym wziął netflix jako zapchajdziura a niedługo ma u nas ruszyć hbo max i wtedy się przerzucić bo oferta będzie gigantyczna.
2
@JimMorrisonFCB domyślam się, że przy każdych zmianach była dokładnie taka sama gadka
2
@ander123 gdyby nie ewolucja języka mówilibyśmy ciągle jak w średniowieczu, naturalna sprawa
8
@Jacu327 kupili sobie głosy części społeczeństwa która raczej nie zmienia swoich preferencji bo ich kupsko obchodzi. Niewykształconych i emerytów raczej nie obchodzi gospodarka czy stosunki międzynarodowe ważne, że ktoś im wmawia, że siedząc przed familiadą i pijąc wódkę są patriotami no i oczywiście daje im kasę za nic. Fidesz robi dokładnie to samo wieś, głupi i emeryci starczają do rządzenia. Strategia polityczna idealna głupi łatwiej manipulować.
44
Patrząc na ten mecz i na naszych chłopaków człowiek się zastanawia czy nasi tak naprawdę nie trenują ot choćby warcabów.
1
@AntekGriezmann mnie to strasznie zastanawia jak dorosłe chłopy mogą podchodzić tak na poważnie do naszej reprezentacji w piłkę kopaną, że oni "zniszczyli czyjeś marzenia". Tylko człowiek nie znający się na piłce może oczekiwać czegoś dobrego od naszej drużyny, do nich trzeba podchodzić z dużym dystansem. Rozumiem, że można narzekać na porażki siatkarzy ale oni są w czołówce od lat a w piłkę prócz lat kiedy piłkarz mógł chlać i żreć co chce Polska nie istniała na światowym podwórku więc to wspominanie i dmuchanie balonika u nas w kraju jest niepojęte.
2
@tobiasson92 Pinokio i Duduś zaraz nie będą mieli z kim się obściskiwać. Wszyscy przeciwko nam.
0
@amanter myślę, że homoludzie przy strzelaninach co 2 dzień to mały problem. Jak widać stary ład zdemoralizował ludzi do takiego stopnia, że co chwile do siebie strzelają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcinnikt to że w założeniu cała akcja ma walczyć z rasizmem ( nie oceniam jak im to idzie) a kolonializm był oparty u podstaw na rasizmie.
0
@Barca1992 nie chcieli to nie klękają ale gwizdy to wiocha.
1
@Elosek a co jest pięknego w wygwizdywaniu? Nikt im nie kazał a Belgowie jako państwo które było mocarstwem kolonialnym i to jednym z gorszych ma prawo do tego podchodzić jak chce.
0
Dziwie się, że nie występuje Zenek, gwiazda o takim formacie nie została dostrzeżona. Skandal Kurski petycje będzie pisał.
0
@Borneo tylko tylko, że i Włosi i Hiszpanie są liczniejszymi narodami
0
@Borneo nie zapominaj o Włoszech i Hiszpani. Włochy to jednak gospodarka kilometry przed nami.
0
@Elisan12 no to wiadomo, chociaż najprawdopodobniej zaraz będzie można od 6 miesiąca, to nie był atak:)
1
@Karzel o następny z debilnym argumentem o pół roku. Szkoda komentować, poczytaj trochę a nie powtarzasz głupoty.
0
@Elisan12 tylko po co szczepi się dzieci i młodzież na wiele chorób, nawet jeśli możliwość zachorowania na chorobę jest znika czy w przypadku COVID możliwość cieżkiego przejścia jest bliskie 0. Tylko po to żeby nie powstawały rezerwuary wirusa co w przypadku pandemii jaką mamy teraz jest kluczowe, więc w tej pierwszej fali szczepień powinniśmy zaszczepić absolutnie wszystkich bez wyjątku jeśli chcemy opanować względnie wirusa i doprowadzić do jego zbicia w ogniska które można będzie w przyszłości dzięki szczepionkom i mam nadzieje lekowi da się w całości kontrolować. Tak się walczy z epidemiami od czasu wynalezienia szczepionek, wystarczy poczytać jak wyglądała walka z ospą prawdziwą.
0
@Jinx tak czytałem i tez nie pisze, że nagle wszystkich wyleczą. Trzeba pamiętać, że jest to pierwszy taki lek i na pewno będzie udoskonalany przez producenta jak i inne firmy.
5
W Stanach właśnie dopuszczono pierwszy lek w historii który ma działać na przyczynę Choroby Alzheimera. Jest to przełomowy i historyczny sukces w walce z chorobą która dosięga coraz większą część społeczeństwa ( z powodu starzenia się społeczeństwa). Ciekawy strasznie jestem czy też będzie taki skowyt ludzi "oświeconych" i "wolnomyślących' bo zła medycyna znowu coś wymyśliła niebezpiecznego bo lek sam w sobie jest eksperymentalnym ludzkim przeciwciałem. Pewnie jest tak samo niebezpieczny i będzie miał skutki długofalowe jak szczepionki. Lepiej zostawmy wszystko naturze i stwórcy a ludzie jak już mają to niech umierają jak im natura każe.
Link z przed 2 lat bo o dziwo w medycynie badania nad wieloma rzeczami trochę czasu trwają nie to co dwugodzinne przejrzenie czeluści internetu.
https://pulsmedycyny.pl/aducanumab-jednak-skuteczny-w-leczeniu-alzheimera-biogen-zamierza-zlozyc-wniosek-o-rejestracje-leku-973937
3
@Jakchcesz przecież te argumenty są tak głupie, że szkoda komentować. Za 10 lat będą mówić o hiperpoźnych powikłaniach i jak będziemy umierać za 50 lat to będą mówić, że to po szczepionce.
3
@amanter kluczową sprawą to jest często prześledzenie życiorysów tych "ekspertów" którzy wymyślają takie teorie. Ostatnio było piękne podsumowanie w CNN dwóch lekarzy z USA którzy krzyczą o złych szczepionkach i, że trujemy społeczeństwo. Oczywiście tacy z nich eksperci, że Pani doktor okazuje się dermatologiem który ma gabinet usuwania tatuaży i doktor ortopeda chirurg. Eksperci wakcynologii, że hoho.
6
@amanter haha długofalowe skutki?? Nie znasz się to się nie wypowiadaj cały materiał podawany w szczepionce jest usuwany w przeciągu kilku dni z organizmu a do pracy bierze się układ odpornościowy. Koniec „czarnej magii” ,wymyślacie sobie pojęcia i teorie nie mając nawet pojęcia o czym piszecie.
0
W drugiej połowie spuchnie
0
@Geble Zanzibar można wyłapać tanio u Wojtka na Zanzibarze, fajne hoteliki i atmosfera ale lot zawsze oddzielnie płatny i chyba u niego najtsńszy czarter koło 2500 od osoby
1
@daniel32778 mugga 50% deet( środek przeznaczony na tropiki), nic nie siada tylko nie piskaj w pobliżu dzieci i jedli rozsmarujesz po ciele umyj ręce bo deet rozpuszcza plastik wiec jak się czegoś plastikowego dotkniesz typu reklamówka to ci kolorek na łapach zostanie