chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Ojciec5tkidzieci czytałem kiedyś artykuł na ten temat i według specjalistów najtrudniejszą dyscypliną jest biathlon bo łączy bardzo duży wysiłek i precyzją.
1
@Ciule123 karpie rzucili?
4
@JimMorrisonFCB od tego ma kurie i kąpiących się w złocie kupli w Watykanie
0
@Sysia11 A Bale to jest Belgiem? Poza tym Baleowi się kontrakt chyba kończy.
1
@Oskar00 Hakimi to poszedł bo Real musiał zbilansować budżet
0
@Titanito Dla dużych klubów może być to teraz dobra opcja na pozbywanie się piłkarzy z dużymi kontraktami. Nie zdziwiłbym się gdyby taki Real znalazł sobie właśnie miejsce na upłynnienie Belga.
0
Ktoś już pykał w FarCry? Jakie wrażenia, mi się całą noc 70 GB ciągnęło aktualka więc jeszcze nie mogłem wypróbować.
1
Newcastle kupi MC i ma drużynkę gotową. Szprytny plan
0
@JohnnyBarca a myślałem, że Lecha
2
@maciar nie wiem czy oni wśród młodych mają elektorat, z tego co kojarzę ze wszystkich sondaży wynika, że w tych przedziałach wiekowych mają szczątkowe poparcie
0
Jeden z największych i najwybitniejszych patriotów w naszej ojczyźnie
https://www.facebook.com/TygodnikNIE/videos/1504251933270042
3
@goldmetaxa a to od kiedy usługodawca wszystkie podwyżki (których mamy teraz multum) bierze na siebie. Wiadomo, że odbije się to na klientach, sam przez ostatnie 6 lat podniosłem ceny o 100%.
0
@tomek8756 co z tego skoro mamy od 6 lat tak skonstruowane państwo, że wszystkie te przekręty odbijają się jak od ściany. Jeszcze z 10-15 lat temu po takich rzeczach nie byłoby rządu a teraz pancerny elektorat ma to w dupie bo ich nafaszerowali patriotycznymi hasłami o obronie granic, moralności przed lewackim zachodem no i oczywiście kabze wypchali jednym banknotem.
0
@Bobo25 służba medyczna to inny rodzaj problemu, prócz lekarzy i pielęgniarek w niektórych dziedzinach, cała jest niedofinansowana. Ratownicy jak i inni pracownicy mogą dorobić dobrych pieniędzy ale tylko jeśli będą zapierdzielać po 16h a dobę. Ratownicy w czasie covid potrafili powykręcać po 18-19 tys na miesiąc.
2
@jordus100 no niestety czysta prawda, najlepsze, że pracownicy fizyczni na każdym kroku o tym mówią i czują się z tego powodu dumni a wykształconych się wyśmiewa. Dodatkowo do tej mentalności trzeba dodać poczucie "poznania sensu prawdziwego życia" bo ci sprzed biurek nie wiedzo i nie znajo co to życie.
3
@Wilczeq został potraktowany tak samo jak on by traktował wszystkich emigrantów „obcych kulturowo”, na pewno to on jest bardziej obcy dla Brytyjczyków niż potomkowie z 3,4 pokolenia emigrantów
0
@masq zmieniają się zasady odsprzedaży i powtórnego wykorzystania energii. Z tego co czytałem opłacalność zmniejsza się o 1/3, na starych zasadach zostają tylko gospodarstwa posiadające już foto na kolejne 15 lat. Musisz dokładnie poczytać ale zmieniają się dotychczasowe preferencyjne ceny odsprzedaży od 1 stycznia.
0
@masq mam oczyszczalnie od 3 lat i nie ma problemu, jedli chodzi o pompę to tylko z fotowoltaiką i jeśli już to do końca roku bo po nowym roku zakładanie opłaca się bardzo średnio, nie zdąży się zwrócić i trzeba będzie wymieniać a pompa bez paneli nieopłacalna. Polecam gaz nawet jeśli trzeba wkopać butle (chociaż zapowiadają wzrost cen przez następne 10 lat o 500%). Przyszłościowo jeśli chodzi o opłacalność to chyba pellet będzie najstabilniejszy ale jest trochę roboty przy piecu.
0
@Ratamahatta prócz kasy chodzi jeszcze o bzdurne wymagania typu jednej słusznej filozofii gry. Jeśli zarząd od początku komuś narzuca formacje to jaki topowy trener na to pójdzie. Staliśmy się ofiarą pewnego systemu który przestał działać a na sile jest forsowany w klubie, jeśli trener ma inny pomysł bo piłkarze pasują do innego ustawienia to trzeba dać szanse. Taki Klopp nigdy nie przyjdzie do nas bo lubi szybka eksplozywną grę a tu mu powiedzą, że ma pykać po obwodzie.
0
@michal26 z tego co kojarzę jeśli chodzi o zgony to ostatnio podawali, że w GB ponad 99% to niezaszczepieni jedli chodzi o hospitalizacje to pewnie jakieś 80-20 lub coś podobnego
0
@goldmetaxa jakby tak było to może i przegralibyśmy LM ale za to jaki historyczny wynik w LL byśmy wyśrubowali
0
@kingJAMES radzę się zapoznać ze statystykami zgonów z powodu covid wśród zaszczepionych i niezaszczepionych wtedy może zrozumiesz sens szczepień.
3
@A_Gomesinho_21 głupszych rzeczy dawno nie czytałem, znjąc historię chociaż na poziomie podstawowym powinno się wiedzieć, że wszystko co najgorsze w naszej historii zaczyna się od takich "pogadać każdy może".
1
@Shapiro cicho bo się zaraz zlecą miłośnicy potajemnych spotkań w "Błękitnej Ostrydze" i ci wyjaśnią co to wolność i kapitalizm a nie chory i zgniły zachód.
3
@tomek8756 ta pseudo partyjka to jest moralne średniowiecze, które swoją drogą chciałaby wprowadzić na terenie kraju. Bliżej im do NSDAP niż do cywilizowanych partii politycznych. Pozwalając na coś takiego możemy się spodziewać powrotu demonów przeszłości bo ludzie "lubiący" takich oszołomów dostając wzory z góry mogą ruszyć ze swoimi wizjami. Takich ludzi powinno się eliminować z polityki bo obudzimy się w dzikim kraju rodem z centralnej Europy pierwszej połowy 20 wieku.
3
@ściah radzę Pradze poczytać i obejrzeć kilka dokumentów i będziesz wiedział jaką szemraną „kariere” Trumpek zrobił. Gdyby nie koneksje polityczni-mafijne już dawno byłby bankrutem.
0
@ściah tak samo jak według Trumpa wojska amerykańskie w 1775 zajmowały lotniska czy kraje bałkańskie i bałtyckie to to samo
0
@Klaudix ja uważam, że w drogeriach typu Duglas zapachy są lepszej jakości, kiedyś kupowałem te same perfumy przez neta i wydawały się mniej trwałe, ale przy zapachach za 400-600 zł faktycznie różnica może wynosić piec dych i więcej
0
@KrystianR jeśli się nie myle to od jakiegoś czasu tablic nie trzeba zmieniać niezależnie czy ten sam powiat czy drugi koniec Polski
0
@Encore a gdzie 6 litrowa butelka wódy?