chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fenyx to nie jest żadna podwyżka według PISu bo będziemy mogli w przyszłym roku kupić o 10 małpek więcej niż w tym.
1
@derlysy1979 przecież to oznacza tylko tyle, że będzie tak jak od kilku lat, czyli kupujesz sobie canal+ i musisz dokupić pakiet polsat premium. Zmieniłoby się na lepsze gdyby dogadali się, że canal wykupuje część praw i mecze są pokazywane na canal sport bo wtedy były najlepsze studia sportowe z dobrymi dziennikarzami a nie z Panasewiczem i gotowaniem kuraka.
1
@Peszko07 gen Skrzypczak w radiu 357 w niedziele ładnie całą sytuacje wyjaśnił. Nie można obwiniać administracji Bidena ani Trumpa o to co się wydarzyło bo sprawa wygląda tak, że CIA albo dała dupy albo ma jakieś biznesy w Afganistanie. Według generała CIA nie przekazywała administracji urzędującego prezydenta informacji na temat tego co się dzieje w wojsku afgańskim, jedna wielka korupcja, 3/4 żołnierzy miało w dupie po której stronie walczy i 300tys tylko na kartce bo rzeczywiście było może koło 60tys głównie sił specjalnych które szybciutko przekroczyły granice kiedy zauważono, że nie ma szans wygrać z talibami. Pytanie czy jest to porażka CIA czy zatajanie w celach biznesowych.
0
@KidusFCB qubus jest spoko i bliziutko do rynku
1
@Bartula to tylko świadczy, że broń w rękach laików jest nic nie warta i stanowi więcej zagrożenia niż pożytku więc nie twórz tutaj swoich własnych teorii. Ty pewnie zwiedziłeś cały świat znasz wszystkie nacje i już wiesz, że wszędzie brakuje broni.
0
@PatrykBarca cała ta zawierucha coraz bardziej wygląda na finansowaną przez Chiny więc nie mają u nich co szukać miejsca
2
@amanter cwaniaczki teraz latają z chustami na mordach i kałachami w łapie a jak mieli walczyć z "najeźdźcami" to po norach dupę chowali. Broń po amerykanach pewnie na sprzedaż bo dla partyzantki są to maszyny zbyt skomplikowane i pierwsza awaria równa się zezłomowanie.
1
@Dojaar tak bo różnice społeczne są równie wielkie jak u nich i frustratów jest równie dużo.
5
@Bogan wolę żeby przeciętny złodziej wchodził do mojego domu z łomem a nie z karabinem szturmowym lub pompką. USA jest idealnym przykładem, że im więcej broni tym niebezpieczniej więc nie wiem o czym tu dyskutować.
7
@Bogan życie to nie Szklana Pułapka, jak mnie napadnie grupa bandziorów na ulicy z gnatami to im oddam wszystko co mam a nie będę się z nimi strzelał i przeskakiwał po autach, bo zanim wyjąłbym broń dostane kulkę. Poza tym ile się słyszy w Polsce o napadach z bronią w ręku i warto to porównać do USA. O Szwajcarii pisałem.
32
@Dojaar porównujesz Szwajcarie do Polski? Mega bogate społeczeństwo i mega poukładane porównywać do zbiorowiska sfrustrowanych ludzi, zarabiających ułamek tego co na zachodzie i permanentnie ze sobą skłóconych. Wystarczy pojechać na krótkie wczasy do Szwajcarii żeby zrozumieć dlaczego Ci ludzie nie mają potrzeby i nie chcą do siebie strzelać pomimo dużej ilości emigrantów (bo już widzę, że argumentacja w tę stronę też się pojawiła)
62
@Bartula dopuszczenie do posiadania broni naszemu społeczeństwu jest z sensem? Przed kim mam się z giwerą bronić? Bo niedługo będą musiał przed gangusami i patolą z giwerami. Przypominam, że według badań z przed 2-3 lat w USA ponad 90% oddanych strzałów podczas samoobrony nie trafia w napastnika lub trafia w osoby postronne.
7
@adi7adi8 nie ma się co oszukiwać środowisko działaczy piłkarskich to taki wiejski jarmark zakrapiany wódką i zagryzany kaszaną. Papcio Perez powiedział prawdę o piłkarzach i tym środowisku, są to bogate głupie chłopaki więc prezes będzie pasował.
0
@taris szkoda, że Kręcina nie kandydował
0
@4cesc4 dane za następny kwartał pokazywały, że sporo krajów już radziło sobie lepiej od Szwecji nie mówiąc o danych aktualnych co raczej pokazuje, że podejście Szwecji miało znikomy wpływ na ich gospodarkę
0
@masq to właśnie przez te obietnice, całkowicie otwartego świata, robienia co się chce i kiedy chce, jest taki hejt. Po co gadać takie rzeczy skoro gra jest po prostu taka jak inne gry AAA, w mojej opinii nie ma w niej nic przełomowego. Nie mówiąc już o niedopracowniach bo była to pierwsza gra którą musiałem odstawić na 2 miechy bo była niegrywalna.
0
@FC1899Barca czyli równie dobrze można mówić o sukcesie podejścia polskiego bo od półtora miesiąca mamy po kilka zgonów lub w niektóre dni w ogóle. Tylko, że to jest efekt małej liczby zachorować przez całe wakacje, w Szwecji znowu się zwiększa liczba zachorowań więc ta super teoria za miesiąc, bo tyle gdzieś trwa średnio umieranie w szpitalu z powodu covid, będzie do kosza. Szwedzi sami krytykowali swoją strategię bo niepotrzebnie doprowadzono do zgonów wielu seniorów i osób chorych a przebieg epidemii pokrywa się z resztą kontynentu. Chciałbym też jakieś źródła o tym jak to gospodarczo wygrali tą pandemie z resztą świata.
2
@NaFazieHitman widać, że chłopy 3/4 życia szwendali się po jaskiniach w górach
1
@blue_shark Koło czasu
0
@ObiwanKenobi nie wiem czy chciałeś być śmieszny czy co ale wyszło żałośnie
0
@barpol11 tak oddział chorób zakaźnych teraz masz przekształcane całe szpitale i robione szpitale tymczasowe a i tak brakowało miejsc. W szpitalu covidowym w grudziądzu który jest przeogromnym gmaszyskiem chory personel mieszkał z chorymi i po nocy wracał do pracy bo nie było komu pracować. Gdyby ich puszczono na izolacje do domu ciekawe ilu by w szpitalu zmarło, no ale to szczegół bo ktoś panikuje i zamyka kraj. Ludzie poszczepcie się wszyscy i nie trzeba będzie o tym dyskutować bo nawet jeśli się pozarażamy to nie będziemy zapychać szpitali.
0
@FC1899Barca nie śmiertelność jest problemem a skala, trzeba nic nie wiedzieć o leczeniu tych ludzi i stanie służby zdrowia żeby wypisywać, że nie ma epidemii
0
@Barca1992 ja się zastanawiam czy wy udajecie czy wierzycie w to co wypisujecie, jakiś kontraargument z dupy nie odnoszący się w ogóle do kondycji służby zdrowia
0
@Kurkmen ciekawe czy osoba z lekkim upośledzeniem umysłowym potrafiłaby tak sprawnie prowadzić państwo, no ale ty wiesz pewnie lepiej
0
@FC1899Barca ja to się dziwie, że po takim czasie po tylu wyjaśnieniach ktoś się jeszcze lapie na te durne hasełka durnych ludzi. Niech sobie Pan odpowie ile osób z tych 360 tys trafiło pod respiratory lub do szpitali i czy korkowały system zdrowia. Na tym można dyskusje zamknąć.
2
@Barca1992 statystyki pokazują, że w tej chwili mamy najmniej ofiar z powodu zamachów terrorystycznych od momentu liczenia. W Europie najwięcej ludzi zginęło w zamachach z rąk europejczyków. Z tego co jest mówione to ściągają współpracowników a nie kogo popadnie więc są to ludzie raczej znający dany język i obcujący z naszą kulturą.
0
@Kurkmen debilizm to jednostka chorobowa raczej Pani premier NZ nie ma w historii choroby takiego rozpoznania.
0
@Kurkmen działanie takie sobie, ale nazywanie idiotami ludzi którzy rządzą krajem w którym żyje się tak łatwo i przyjemnie, jest dziwne. Prawdopodobnie każdy z nas chciałby żyć w tak nieskomplikowany sposób jak oni, bez szczujni, większych konfliktów i w miarę bogato.
0
@Janas11224 a w Polsce jak i krajach pierwszego świata nadal są ludzie którzy liberałami straszą bo LGBT i upadek ludzkości.
0
@Xwowrak typek w niebieskim będzie napierda.... jak czarny w predatorze