1

@tomek8756 niestety prawica "tego" typu to wrzód na tkance naszego społeczeństwa.

0

@Tomason wiadomo, że tu chodzi ogólnie o ustępstwa NATO i UE względem Rosji i Białorusi ale znając to jakim sprawnym politykiem jest Putin nie zdziwiłbym się gdyby piekł wiele pieczeni na jednym rożnie a umacnianie PISu czy Orbana jest mu na rękę.

3

@Tomason dla Putina sytuacja kiedy w Polsce rządzi PIS jest idealna dla rozbijania UE więc nie zdziwiłbym się gdyby cała sytuacja była zarządzana z kremla właśnie dla celów propagandowych dla naszego rządu i dla samego Putina który będzie miał okazję do przedstawienia Polski i UE w złym świetle ( raczej bez jakiegoś dogadywania z oszołomami z naszego rządu)

1

@Bykunn otóż to, a labamba zapchana szczylami z konfederacji jara się zwykłymi rozgrywkami politycznymi jakby zaraz za broń mieli sięgać. Za dużo CoD i tym podobnych

4

@Abominacja według labamby trza strzelać jakiś profesorek nie będzie się tu wymądrzał

0

@Kurkmen Pozorowanie działań na potrzeby polityki wewnętrznej. Idealna sytuacja dla PISu, łatwo ukryć poważne problemy sytuacją która od dawna przy pomocy UE i NATO powinna być rozwiązana.

0

@Cochise pierwsza i najważniejsza sprawa to zaproszenie UE i NATO na naszą wschodnią granicę. Prowokowanie samotnej Polski a prowokowanie UE i NATO to coś innego. Poza tym, bardziej rozproszyłaby się odpowiedzialność. Niestety dla naszej wierchuszki ta sytuacja nie jest niczym więcej jak złotym politycznym strzałem na potrzeby polityki wewnętrznej. Udają że coś robią a tak naprawdę wciągają nas w Putinowskie burdy.

6

@Przemek2323 nie wiem jak dorosły poważny człowiek, historyk może pierdzielic takie głupoty. Jak widać PIS działa jak sekta i ludzie tam zamiast myśleć, wierzą w swoją prawdę.

0

@DonAndrzejos Hazard:)

0

@Kondziubarca z tego co kojarzę tylko Portugalia i Malta chcą zostać na zimowym, ale ostatnio coś przebąkiwano, że cała Europa ma zostać w swoich naturalnych strefach czasowych co oznacza, że mamy zostać na tak zwanym zimowym

0

@barcelonaLM za sranie na hiszpańskie galeony płaci się srogo

50

@kamilo0066 bardzo szkoda chłopaki w kominiarkach nie będą mogli odegrać rekonstrukcji bitwy po Empikiem, wielka strata dla historii niepodległej Polski

1

@JordiElNino nie słuchałem ale w głowie już słyszę jak brzmi, czyli wszystko na to samo kopyto z lini produkcyjnej ( w skrócie najczęściej bezmyślny słowotok)

2

@FC1899Barca Według najnowszych danych wśród najciężej chorych na COVID-19 w Irlandii sześć na 10 osób to niezaszczepieni (mimo że stanowią mniej niż 10 proc. dorosłej populacji).

29

@lucas/catalan porównywanie palenia mieszkań niszczenia miasta itp. do feministek, dobre

48

@lucas/catalan to wydarzenie już dawno powinno być zlikwidowane bo zostało zawłaszczone przez agresywne prawicowe bojówki które wmawiają innym co to patriotyzm. Marsz czy po prostu celebracja powinna być zorganizowana oddolnie przez stowarzyszenia kombatantów, powstańców. Jest to święto wszystkich Polaków więc powinien być zakaz wnoszenia transparentów politycznych, rasistowskich itp. tylko flagi i dobra atmosfera a nie impreza rodem z rozgrzewki przed ekstraklasą z lat 90. Niestety mamy głupią młodą demokracje i ludzie nie widzą jak świętować a banda imbecyli w kominiarach wkręciła sobie, że to oni są tymi prawdziwymi patriotami wyrywającymi pedalskie drzewka.

3

@IronSanHybrid cała ta grupa to jakieś zrzeszenie dżes i sebiksów którzy wymyślili sobie, że robią coś dobrego, ale tak na januszowy pomyślunek

3

@goldensun dokładnie to samo chciałem napisać:] sam jako pracownik służby zdrowia szczepie się już pewnie od 20 lat na grypę i jakoś żyję. Pfizer pracuje już nad szczepionką skojarzoną więc nie będzie raczej problemu z regularnym szczepieniem co rok jedną szczepionką na obie choroby, a wiadomo, że korona stanie się tym samym co grypa.

0

@Criss18Barca polecam radio 357, lub radio nowy świat

0

@JoeBlack Polska w 2020 rok wpuściła najwięcej migrantów z całej Unii, co więcej było to ponad 50% całej imigracji do UE. Boicie się garstki migrantów którzy w tym pierdolniku nawet zatrzymać się nie chcą a dajecie się dymać kurduplowi z Warszawy. Ci ludzie i tak są prześwietleni od góry do dołu a i tak sondaże w Polsce na tak prostym temacie nadal się robi.

0

@Chaoss hehe elity:] ciekawe takie hasło z przewodnika dla prawicowca. Tak mógłby zamieścić zdjęcie z 2 wojny światowej pokazujące koczujące dziecko, sens ten sam. Czy jeśli ktoś pisze artykuł o samochodach i wrzuci jakieś pierwsze lepsze zdjęcie z np. BMW to ktoś narzeka, że zdjęcie jest stare albo inna marka. Każdy myślący człowiek zna kontekst

0

@Chaoss czy Lis gdzieś napisał, że to zdjęcie z Polskiej granicy? jeśli nie to raczej chodzi o sytuacje dzieci. Kogoś próbował okłamać? nie wydaje mi się.

2

@NaFazieHitman chłopców z tej śmiesznej partii mi nie wysyłać bo jacy oni mądrzy i konsekwentni w swoich działaniach nie raz pokazywali

0

@rafi509 i co z tego? skoro mamy analogiczną sytuację na naszej granicy, raczej chodzi o kontekst sytuacji a nie przepychanie się czy zdjęcie aktualne czy nie

4

@Mr8lack a napisał coś niepoprawnego, przecież to jest dzicz pozwalać zamarzać dzieciom w lesie z powodu robienia polityki wewnętrznej.

0

@Janas11224 radze poczytać o kulisach tego programu:] jeden wielki pic

0

@FCBR4N a kto ma wygrać jakieś prawicowe oszołomy wymyślający teorie na wszystko na poczekaniu.

0

@Cwaniak4 brakuje elektroniki w dużej części właśnie przez produkowanie wielkich "kopalni" bitcoina itp

1

@Cwaniak4 trzeba podziękować kryptowaluciarzom:] jak mi w kilku salonach powiedzieli 6-7 miechów to zdecydowałem się na pokazowy i takie rozwiązanie polecam, samochód w zasadzie nowy a jednak sporo tańszy

2

@PodkarpackiKibic w ogóle te wszystkie bramki strzelone san marino itp powinny zostać odebrane CR i dodane Messiemu bo on by na pewno im nastrzelał ale nie ma takiej możliwości. Szkoda, że tym wszystkim drużynom jeszcze więcej nie nastrzelał ZP Depay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?