4

@Criss18Barca a co może zrobić UE np militarnie (dyplomatycznie pracują, sankcje dla wierchuszki Putena nic nie znaczą bo im do głowy nikt spluwy nie przystawi)? Dla Europy zunifikowania militarne UE byłoby tylko na plus, między sobą wrogami nie jesteśmy.

0

@draxidox z moich doświadczeń czystko ogrodniczych nie plantacyjnych mogę powiedzieć, że klimat centralnej Polski jest za ostry. Mam dwa drzewka oba żyją 3 rok i maja gdzieś pewnie po 5 metrów, ale po zeszłorocznej mocnej zimie połowa przyrostu zeszłorocznego do obcięcia. Ładne liście, jak na razie nie kwitły wiec ciężko mi powiedzieć jak się wtedy prezentują.

2

@bartas97 Libreoffice jest za darmoszke s podstawowe funkcje spelnia

37

@Azacca bo przygłupy mylą samca alfą z dyktatorem, podśmiechujki z tego, że dycyzyjnosć w dyktaturze jest szybsza niż w demokratycznym świecie to też bolączka młodych głupich. Chłop terroryzuje pół Europy, własny naród trzyma w nędzy a prawilnym chłopcom się to podoba bo jeździ na niedźwiedziu

7

@Kurkmen popieram, kretyni zza biurek niech sami sięgają za broń jak im tak spieszno. Zawsze się dziwiłem młodym kolesiom którzy tak chętnie szli na front, później ginęli jako anonimowy żołnierz a na paradzie i w historii zapamiętany generał i polityk.

0

@leomessi1710 Atletico jest z tak wysokiej półki w tym sezonie ze jest za nami w tabeli a sami jesteśmy na żenujacym miejscu z żenującą strata do Realu

0

@leomessi1710 no gra pierwsze skrzypce z powodu naszej sytuacji, każdy zdrowo myślący człowiek doskonale wie, ze Dani już nie nadaje się na mecze z topem . Gdybyśmy mieli kasę lub dobrego wychowanka nikt by nawet nie myślał o jego powrocie.

0

@OsamaDembele gra tylko z powodu fatalnej sytuacji finansowej klubu, gdyby to inaczej wyglądało nadałby grzał tyłem w Brazylii

1

@bartekvisca polecam Biały lotos, dla mnie wielka niespodzianka, świetny serial. Ostatnio oglądałem Them, horror o tematyce prześladowania czarnych w USA w latach 50 (domyślam się ze tematyka nie do przełknięcia dla szerokiego grona Ła bamby), świetnie zagrany z bardzo dobrym klimatem horroru.

3

@bartas97 jakieś słabe badania bo nie pasują oświeconym z prawej strony

7

@tomek8756 to jest po prostu nierób który w życiu nic konstruktywnego nie zrobił, taki odpowiednik działacza PZPN starej daty

0

@puyol_presidend5 problemem takich cabrio jest jeszcze spora masa auta co może przełożyć się na osiągi i spalanie

8

@Kusco15 no niestety w portfelu pełno we łbie pusto

3

@OsamaDembele na bank starożytni kosmici

4

@Kgorecki2500 czyli w zasadzie przekaz rządowy ogląda prawie 5 mln Polaków

0

@Ojciec5tkidzieci ciekawe jak to będzie wyglądało u abonentów canal plus którzy w umowach maja zapewnione hbo go. Ciekawe czy będą aneksy z podniesieniem ceny.

0

@Gitarkafcb ja nie tankuje na orlenie bo po prostu w okolicy jest najdroższy i nie wiem jak to działa, że wszyscy mają z orlenu paliwa i są tańsi od samego orlenu (są to różnice 15-20 gr)

3

@Barca1992 właśnie budowanie jak najszerszych sojuszy daje największe bezpieczeństwo a nie machanie szabelką de facto militarnie kraju trzeciego świata, zgadzam się w poprzednikami najwięcej niedobrego to Rzeczpospolita w całej historii zrobiła sama sobie siedząc w swoim swojskim i nieomylnym korwidołku.

0

@ObiwanKenobi co ty za pierdoly gadasz to aż bolą oczy, idź popracuj do szpitala chociażby jako salowy i później się wypowiadaj bo dyskusja z człowiekiem który nie ma pojęcia o czym mówi nie ma sensu. Dyskusja nie prowadząca do nikąd bo w waszych głowach wryły się takie pierdoly, że już nikt i nic tego nie naprostuje, żegnam i życzę miłego życia w bance głupoty.

0

@ObiwanKenobi A i jeszcze wróce do tego zakazu podawania witamin, bo to tez jest hit i pewnie uproszczenie przez pielęgniarkę dla swoich teorii. Tak jest zakaz podawania na prawo i lewo witaminy c czy d bo sobie wpada pacjent lub rodzina pacjenta i każą jakieś kosmiczne dawki podawać bo w necie im ktoś napisał. Podaje się tylko po badaniu i wykryciu niedoboru, medycyna wyglada niestety w ten sposób a nie bo ktoś sobie poczytał na szemranych stronach.

0

@ObiwanKenobi Już kiedyś w komentarzach pisałem czym się leczyło, poszukaj sobie. Pielegniarka ci powiedziała czyli jak zwykle super źródło, dobrze ze ci ratownik nie powiedział ze testy są fakeowe bo na colę reagują. Wszystkie leki przeciwwirusowe w COVID podawane są w warunkach szpitalnych, bo są to leki niespecyficzne dla COVID geniuszu, pacjenci którzy przechodzą lekko chorobę w domu nie maja potrzeby brania leków niespecyficznych z długa lista działań ubocznych. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale pacjentki np. ginekologiczne z dodatnim testem leżą na ginekologii a nie na covidowym i jeśli taka pacjentka umrze z powodów ginekologicznych nikt jej jako powodu zgonu nie wpisuje COVID. Każda statystykę da się dopasować do swojego toku rozumowania, uproszczające jej przekaz, właśnie mistrzami są w tym antyszczepy. Na canal leci często piękny dokument pokazujący cała maszynę antyszczepionkowców z USA i jakie pieniądze się za tym kryją, a szefuniem jest pan doktorek bez prawa wykonywania zawodu za fałszowanie badań na temat autyzmu spowodowanego niby przez szczepionkę skojarzoną. A wierząca niech sobie będzie ale nie wplątuje tego w sprawy państwowe i nie opowiada bzdur publicznie opartych na wierze a nie nauce.

0

@ObiwanKenobi człowieku zakaz podawania leków witamin, nie rozśmieszaj mnie, pracowałem ponad pół roku na covidowym. Tak tak, sam wpisywałem wypadkowych jako COVID. Tak skutecznie leczą ze im pół miliona zmarło. Nie wiem skąd wy te hiciorzaste sensacje o pracy w szpitalach bierzecie. Jeszcze a propo pani poseł twierdzi, że sprowadzone przez nią relikwie św boboli do sejmu doprowadziły do uspokojenia sytuacji na wschodniej granicy. Kwintesencja waszych ekspertów.

0

@kaamil1910 pani poseł powtarza wszystkie bzdury powtarzane przez oświeconych od początku pandemii. Pierwsze zasadnicze pytanie, czym pani poseł chce leczyć (odpowiedzi nie ma bo nie było do teraz leku), druga sprawa, hełm na głowie pani ma chyba chronic przed przyswojeniem wiedzy bo jedli pani twierdzi ze osoba chora z powodu innych chorób, ciezko przechodzącą covida, umiera na chorobę współistniejąca to oznacza, że kobieta ma zerowa wiedzę medyczna. Trzecia sprawa jak szczepionki są nieskuteczne wystarczy sobie spojrzeć na statystki zachorować w stosunku do zgonów Polski kontra kraje zachodnie, taka Francja ma 4 krotnie więcej chorych a zgonów 20 tys więcej, zreszta zobaczymy ilu będzie u nas zaraz umierać po 5 fali i można będzie to porównać do UK czy innych krajów. Ciekawostka na temat szerokiej wiedzy pani nauczycielki jest to, że twierdzi że stare drzewa zabierają tlen wiec trzeba je wycinać, szur jak zwykle z szeroką wiedzą o wszystkim.

2

@JonSnow uuuuu widzę szykuje się kolejna bitwa pod Epikiem lub wojna kebabowa

1

@DawidGrob o czym ty człowieku piszesz?

1

@Huck uczepiliście się tych chorób przewlekłych czy współistniejących a równie dobrze mogliby ci teraz znaleźć np. RZS z którym możesz żyć do 90 i jak byś się zawinął na covid też byś wisiał w statystykach jako choroby współistniejące

0

@amanter po fali w UK 200 tys dziennie i Hiszpanii 180tys 400 zgonów to i tak niewiele a od tych najwyższych wyników właśnie tak średnio mija 3 tyg czyli też średnia leczenia pacjentów pod respiratorem.

0

@kamilo0066 głównie tak, szpital nie będzie brał odpowiedzialności za pacjenta któremu nie jest w stanie zapewnić należytej opieki bo później będzie nagonka i ciąganie po sądach ze uśmiercili i wpisali COVID bo kasę z tego maja

3

@Kluivert_P jedynie można winić państwo za to, że tak wygląda sytuacja w służbie zdrowia, lekarze czy szpitale nic nie poradzą jak nie ma kasy i personelu a to są błedy systemowe


Powyżej dobry przykład tego jak pięknie to wygląda tylko w telewizji i głowach laików którzy są oburzeni na prace naszego systemu.

4

@tomek8756 raz Wyborowa raz Sobieski to i taki zmienny człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?