9

@Hosh ludzi pogrzało, człowiek chce z pracy wrócić musi normalnie zatankować i nie może bo komuś panika do łba się wkręciła, papier toaletowy vol.2

7

@macio_944 to jest najbardziej cywilizowane miasto w Rosji, jak się kiedyś sytuacja uspokoi to polecam każdemu. Miasto jak na zachodzie Europy w ogóle nie czuć paździerzowej Rosji

1

@LyFT to tak nie działa. Ci ludzie przyzwyczajają się do widoku śmierci a jeśli poniosą jakieś straty ze strony Ukraińców to palma odbije. Nie ważne jakie to wojska podczas każdej wojny dochodzi do bestialstwa po każdej stronie. Warto poczytać co robiły wojska alianckie z mieszkankami Włoch podczas wyzwalania a niby ta lepsza cywilizowana strona.

2

@Chaoss wczoraj coś mówili, że cel Ukrainy to zestrzelenie co najmniej 300 maszyn bo takie straty wprowadzą Putina w wojnę na dłuższą skale a na to go nie stać.

34

To nie jest żadne siadanie do negocjacji tylko próba zwalenia odpowiedzialności za dalszy przelew krwi na Ukrainę. W narracji Rosji wyjdzie, że oni dążą do pokoju tylko imperialny zachód z reżimem z Ukrainy prze do wojny.

0

@FC1899Barca stolica blisko granicy to problem strategiczny, pewnie zaraz będą się do Lwowa przenosić.

2

@D10SLEO to czy oni go wybrali naprawdę nie byłbym pewny:]

1

@marcin62 przecież obwód Kijowski graniczy z Białorusią więc wystarczyło im przejść granicę.

3

@Matan_Zajcev to wszystko ładnie brzmi, ale pewną zmienna jest mózg człowieka opętanego wizja zwycięstwa, jeśli przestanie mu dobrze iść może w chwili szaleństwa zrobić coś głupiego

0

@marnow według badań na które powołuje się CNN 54% jest za militarną interwencją zapobiegającą wstąpienie Ukrainy do NATO, jeśli chodzi o interwencje w celu włączenia terenów Ukrainy do Federacji to z tego co kojarzę mowa była coś koło 34%

6

@AlwaysBlaugrana Polska nigdy nie była częścią ZSSR, pierwsi którzy mogą się bać to kraje bałtyckie, Finlandia potem my.

2

@ElTomas tak tak żeby go zaraz Putin przyjacielsko nie zdemilitaryzował, bo 3 Rosjan zostało pod Makiem pobitych w Budapeszcie.

0

@kaamil1910 rozsądniej byłoby zmobilizować wojska NATO wzdłuż granic i w taki sposób mocno poszatkować siły Putina, wtedy może się zastanowi

0

@draxidox pytanie czy go ostudzą doradcy i oligarchowie bo w głowie już chyba ma wizje rodem z głowy Hitlera.

1

@Kusco15 ja mam osobiście nadzieje, że ten wyskok starca ostudzi w całej Europie zachłyśnięcie się pseudo prawica i te twory o których mówisz zaczynał znikać z polityki

3

@4drian0 pewnie był 32 w kolejce i znudziła mu się muzyczka

1

@4drian0 poteżna armia napędzana kartoflem, gieroje pod osłona Ruskich

2

@Mr8lack oczywista oczywistość, dlatego nikt nie chce dążyć do takiej wojny, chyba, że wuja niedźwiedź oszalał. Tak czy inaczej zachód nie ma innych opcji jak sankcje i wspieranie militarnie, swoich żołnierzy nie poślą bo właśnie każdy się boi, że komuś w Rosji paluch się omsknie

6

@bartekvisca Rosyjska armia znacznie ustępuje armi USA oraz Chin, wiec nie mieliby szans z NATO w konwencjonalnej wojnie

1

@PatrychoO historia typka wskazywała, że to typowy cwaniak, pchający biznes ckliwymi wpisami o pięknym spokojnym i duchowym Zanzibarze, typowa celebrycka gadka o duchowości. Podobny casus mamy w tym samym momencie z marka „katolickich” sukienek Marie Zelie i chłopa który zasłania się katolicyzmem a oszukał tysiące klientów. Totalnie odklejony typ radzę poczytać jego wpisy na portalach.

2

@DamianBarcaCule Trump to raczej traktowany przez poważnych polityków jak małpka w zoo, wiec Putin na tego chłopa nawet by nie spojrzał

1

@mkord Tak, dobrze też wiedzą, że następce Putina to oni wskażą. Jeśli ta najsilniejsza grupa dostanie po kieszeniach szybko dojdzie do deeskalacji.

3

@aleksandrowielki pytanie czy Rosja w ogóle ma cokolwiek do zaproponowania Azji, raczej wygląda to tak, że może zostać gospodarczym wasalem Chin i zostać sprowadzona do roli podrzędnego "imperium". Korzystnie gospodarczo to na tym wyjdą Chiny a zachód już od dłuższego czasu idzie w kierunku uniezależnienia się od rosyjskich dostaw

1

@mkord u Chodorkowskiego zbiegło się bardzo dużo spraw jednocześnie, chłop miał zatarg z Putinem, ale jednocześnie ze sporą grupą oligarchów którzy później rozczłonkowali między siebie jego majątek.

18

@BART97 z tego co kojarzę oglądalność w USA żeńskiej reprezentacji jest duża (nie zdziwiłbym się gdyby była większa niż męskiej reprezentacji) właśnie dzięki sukcesom.

2

@BART97 w Rosji żądzą oligarchowie a nie Putin więc dobrze personalnie wdrożone sankcje mogą mocniej wpłynąć na Putena niż zbrojne ramie zachodu.

29

@AllBundy a co to za różnica jeśli chodzi o reprezentacje, ich role są identyczne i nie mają nic wspólnego z biznesem. Mają reprezentować swój kraj a nie tworzyć zysk. Kluby to inna bajka.

45

@Gaz a ktoś się ludziom dziwi, mamy jedno życie cały świat jest otwarty można robić co się chce. Nie ważne co byś robił lepiej żyć, niż umierać za chore wysrywy głów zza biurek.

0

@AdamaTraore z tego 150 tys z patykami i 5 nabojami do kałacha

0

@P33ck co do Pani z Francji istnieją podejrzenia, że zajumała tożsamość swojej matki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?