chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 jemu to chyba już nie robi różnicy, fajnie jakby go gdzieś na brzósce dyndającego znaleźli
4
@Kluivert_P tam gdzie zawsze czyli na czeczeńskich bazarkach
1
@Bykunn już od kilku dni czytając tutaj wpisy o cenach ropy miałem napisać właśnie to samo, mielibyśmy euro bylibyśmy dużo bardziej chronieni, no ale większość społeczeństwa wierzy w te pisowskie pierdoły o suwerenności itp.
5
@Hubsao widać też, że rosja trochę mięknie, chyba im nie idzie tak pięknie jak to przedstawiają u siebie w tv
0
@michal26 bardzo wątpię, że odważyłby się zaatakować UE
0
@Kgorecki2500 Mołdawianie będą sami sobie winni, mieli okazje na dołączenie do UE to zagłosowali przeciwko
0
@Krystian1588 łącze się w bólu
22
@doc żadna Haga go nie czeka, dożyje swoje lata nie ruszając się z rosji bo i nikt go nie będzie zapraszał
4
@doc i znowu sprzęt z ZSRR
9
@NaFazieHitman no niestety póki istnieje demokratyczny zachód takie państwa jak Chiny czy Rosja będą miały problem ze swoim społeczeństwem. Nie da się do końca kontrolować ludzi jeśli mogą wyjechać za granice gdzie są wolni. Ta rozgrywka między mocarstwami wschodu i zachodu ma podłoże dużo bardziej fundamentalne niż złoża i kasa i chodzi o to czyj pomysł na zarządzanie ludźmi w przyszłości będzie dominujący.
0
@Triv44 może chcą stworzyć Ukrainę Wschodnia i Zachodnią
0
@Medium jeśli faktycznie Kazachstan włączyłby się militarnie NATO nie ma wyboru i też musi wejść na Ukrainę, nie spodziewałbym się jakiś większych reakcji Rosji na to bo jak widać nie mają środków.
0
@Medium a Astany to oni nie zdążą dojechać a tam będzie po Putinie:]
0
@bartekvisca tak jak kolega piszę powyżej dla polityków i generałów szczególnie z myślą wschodnia żołnierz to sprzęt jednorazowy. Dlatego mnie strasznie dziwi, że ludzie pchają się do woja, giną jako anonimowy żołnierz a peany będą komponowane na część polityków i generałów.
4
@GeneralXavi z tego co od wczoraj piszą to chyba nie pierwsi są, teraz się okaże kto ma więcej do gadania
3
@Kondziubarca wczoraj tłumaczyli wojskowi, że może to wyglądać jak czyszczenie magazynów ale Ukraińcy maja dużo sprzętu kompatybilnego ze starym sprzętem NRD wiec to tak nie do końca robienie se jaj z Ukrainy. Wiadomo, że im nie dadzą najnowocześniejszego sprzętu.
0
@bartekvisca palę pelletem w domu 130 m, najtaniej pellet 1200 teraz, kaloryczność wychodzi tak, że tona pelletu to 800 kg węgla
2
@MarioVeB! No ale gdzie, gdyby Trump był prezydentem to Putin by z Żeleńskim teraz na pikniku siedzieli i panowałyby ogólnoświatowa szczęśliwość
0
@Sehzade1899 czytając to co wygaduje Putin i to jak beznadziejnie wygląda wojsko rosyjskie nie wiem czy dla NATO nie lepiej byłoby wejść na Ukraine z misją stabilizacyjną i pokazanie Putinowi, że wygląda żałośnie i jest w żałosnej sytuacji.
1
Przecie takie jest założenie:] się chop z choinki urwał
1
@against_modern_football koleżanka ze studiów pracuje tam od 11 lat jako lekarz ( w Adelaidzie) i w zasadzie nie ma nic złego do powiedzenia o tym kraju, żyje się świetnie, kasa jest wystarczająca, żyje się spokojnie. Pewna grupa ludzi tutaj sobie coś ubzdurała bo im do światopoglądu pasowało.
1
@klopx Australia, Nowa Zelandia najlepsze kierunki
0
@michal26 oglądałeś kiedyś dokumenty o Norymberdze? gdyby nie zmiany wśród prokuratorów i naciski społeczne bardzo możliwe, że cała wierchuszka by się wybroniła. Poza tym chcesz mieć dowody na oligarchów musisz zdobyć Moskwę. Rozumiem, że jeśli kiedyś dojdzie do sytuacji, że Rosja będzie musiała wypłacać odszkodowania zapłacą często niewinni obywatele a śmietanka jak się pławiła w luksusie tak nadal będzie się pławić a to oni, politycy, ministrowie są za to odpowiedzialni.
4
@Chinaski czemu to się zawsze łączy antyszczepionkowe i antyuchodźcowe:]
0
@michal26 szereg dowodów na grabież majątku w latach 90 i kraj rządzony od 30 lat przez Putina i oligarchów, nie rozśmieszaj
0
@michal26 przypominam, że praktycznie wszyscy z najbliższego otoczenia kremla to ludzie którzy po prostu sobie zajęli majątek państwa, nie są to ludzie którzy "uczciwie" dorobili się majątków. Mamy sytuacje kryzysową, ci ludzie współpracują ze zbrodniarzem wojennym który działa tak od 20 lat a nie od 7dni. Majątek zagrabiony przez nazistów też po wojnie został im odebrany nikt się nie przejmował, że rodzinna może sobie rościć do niego prawa.
2
Prawda jest taka, że na całym świecie Rosyjskim oligarchom powinien być (nawet nie zgodnie z prawem) zabierany cały majątek na rzecz odbudowy Ukrainy i odszkodowań dla rodzin ofiar. Wtedy może chłopy zastanowili by się na poważnie i wspólnie rozwiązali by problem jego ekscelencji.
25
@tristan87 podłoga na której stoi ma więcej klepek
0
@Malkey95 JEJKM
5
@Zoker wiadomo od zawsze, że najlepiej wykształconych ciężko zmanipulować, prowincja siedzi cicho i się cieszy, że żyją w takim giga chad imperium.