chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon nie mogą normalnie funkcjonować bo nie są w stanie trafić do wyborców jeżeli wszystkie media są w rękach rządu. U nas byłoby podobnie gdyby nie to, że TVN w rękach amerykańskich, a i tak 2 z 3 największych stacji są stacjami rządowymi.
0
@maroon to, że tam były wybory to nie znaczy, że jest demokracja. Ludzie nie maja równego dostępu do informacji, są zapychani propagandą. W PRL też większość głosowałaby na władzę a raczej demokracją tego nie nazwiemy.
3
@Kondziubarca to nie chodzi, że akurat ten kraj to stado baranów, ogólnie ogół społeczeństwa na całym świecie to stado baranów. Przecież na całym świecie takimi hasłami politycy dochodzą do władzy, a w szczególności w krajach biednych i średnio zamożnych. Jak widać bogatszy zachód potrafi się przynajmniej częściowo wybronić przed populizmem, bo społeczeństwa są bogatsze a przez to mają inne horyzonty a nie baby w Polsce jedyne co we łbie mają to kosciół i straszne pederasty ich atakujący.
2
@Colon dzieciarnia nie znała piosenki i poznała a teraz podobno szybuje na listach.
1
@Image ale pewnie za Pedriego bys chciał 300? Młody francuz wybierany chyba 2 razy na najlepszego gracza ligi na swojej pozycji, innych kwot nie ma się co spodziewać bo jak nie Real to PSG czy Manchester
0
@jeyx77x Kaliningrad to inna sprawa, Rosja jest przeciw wszystkim więc im na rękę posiadać taki przyczułek, ale nie można zapomnieć, że obwód kaliningradzki miał być prezentem dla Litwy tak samo jak Krym dla Ukrainy. Litwini sami odmówili, dopiero teraz ma znaczenie mocno strategiczne. Jeśli chodzi o wysepki greckie to chyba wychodzimy z założenia, że Grecja i Turcja to partnerzy jak cały zachód więc nie będą ze sobą się napierdzielać więc nie wiem po co oni się tłuką o takie pierdoły.
0
@draxidox drukarki już się grzeją
2
@mateusz1989VeB bayern najprawdopodobniej nie nadąża z pensjami i kwotami na rynku. Mają takie założenie, że chcą normalizować rynek, ale niestety nie ma na to szans przy szejkach i anglikach
3
@Kgorecki2500 ja to się zawsze zastanawiałem po co politykom kolejne małe wysepki. Widać, że do polityki idą głównie narwańcy.
9
@vangoor bo wtedy nie mieli tylu?
1
@Patrykl145 pytanie czy nc+ nie dogada się w sprawie odkupu części praw
3
@ranger3120 sztuczna macica to byłby przełom w medycynie a co do reszty etyki tego projektu to ja osobiście nie mam zastrzeżeń, nauka polega na przekraczaniu granic.
5
@kamil9040 widać po ostatnich dniach ewidentnie, że w Donbasie przegrywają, ale niepowiedziane, że nie dojdzie w czerwcu bądź lipcu do kontrofensywy. Rudki wszystko co maja przewaliło do Donbasu a Ukraina musi pilnować w zasadzie całej północnej granicy dodatkowo.
1
@jedrek7000 wielokrotnie były walki między jakimiś mistrzami sztuk walki a zawodnikami zawodowymi ufc itp. w zasadzie wygląda to tak, że zawodnik wpada w nogi super mistrza kung fu czy tym podobnych i w 5 sekund jest po walce. Te wszystkie sztuczki mnichów to bardziej na pokaz niż realne umiejętności walki. Nie wspominając już takich mistrzów jak seagal z którego wszyscy zawodowcy się śmiali, że rusza się jak wóz z węglem a chłop wszystkim wkręcał, że jest mistrzem tylko zapomniał której szkoły.
0
@Peszko07 już od kilku lat widać, że na Polskim rynku lepiej sprawdza się format dyskontu średniej wielkości, jednak te molochy typu geant, real, czy cerrefour coraz bardziej świeca pustkami. Większość tych sklepów znajduje się w centrach handlowych które po pandemii też już nie zapełniły się do tego stopnia co kiedyś.
2
@tomek8756 a wystarczyłoby żeby przynajmniej jedna z koleżanek lub kolegów z klasy mieli AK i wszystko by się potoczyło jak w hollywodzkim filmie
8
@GeneralXavi już można rozrysowywać sławetne trójkąty
4
@LloretDeMar to jest w ogóle abstrakcja bo nie można zapominać, że ten super presezik szejkowy groził śmiercią sędziemu i robił burdy na stadionie przeciwnika. Oczywiście wszystko zamiecione pod dywan.
1
@Momals11 20-30 rocznie
1
@skubi99 czyli innymi słowy jeśli kartele boją się służb USA to po co tyle broni ludziom skoro mimo jej posiadania nadal są zastraszani? Ja to bym chętnie poczytał jakieś opracowania na temat zagrożenia ze strony kartelów meksykańskich dla obywateli USA na terytorium USA. Kartele zajmują się handlem prochami i przerzucaniem ludzi a nie w strzelanie do obywateli USA na terenie USA.
1
@skubi99 no to jest w kontekście tego posta podstawowe pytanie bo karteli raczej nie interesują szarzy obywatele i raczej nie skradają się komuś pod chałupę żeby go postraszyć
1
@Survier wybitny scenariusz dramatu sensacyjnego z Clintem Eastwoodem. Bardzo ciekawy jestem jak śmiercionośne są te "gangi" dla obywateli USA i ilu obywateli USA ginie z ich rąk i jak to się ma do liczby obywateli USA ginących z rąk obywateli USA
11
@Kgorecki2500 czuję się dużo bezpieczniej gdy w państwie broń mają tylko służby a nie każdy oderwaniec może sobie w lidlu taką kupić. Mam sąsiada z którym żyje w napiętych stosunkach a chłop jest wysoko funkcjonującym alkusem i z 2-3 razy w roku ma odpały i np. rzuca w swoją żonkę koszem od śmieci. Wolałbym żeby nie miał możliwości w pijackim widzie pójścia do sklepu zakupienia sobie gnata, a następnie odstrzelić mi córkę w ogrodzie stojąc we własnym oknie.
0
@messi564 w hola La liga w zasadzie cała czwórka ostatnio miała podobne podejście, nie tylko Tomek. Orłowski który jest fanem Barcy ma podobny pogląd na to ze względu na nasze finanse.
16
@AlexDark00 radzę poczytać badania o tym mitycznym "odstrzeleniu" przez osoby trzecie, napastnika i później się mądrować. Z działań nieprofesjonalnych osób trzecich w takich sytuacjach wynikają tylko problemy bo ponad 90% wystrzelonych pocisków nie trafia w napastnika lub trafia w osoby postronne.
10
@cris2706 różnica jest taka, że Real wydaje zarobiona przez klub kasę a PSG sztucznie pompowany budżet
4
@Wittgenstein czeka na dawcę wszystkim nam znanego DNA
1
@Image bo z tego co pisali to matka chyba chce żeby przeszedł do realu a ojciec żeby został.
1
@tomek8756 Z Tennessee to jednak spodziewałbym się, że najbardziej znaną marką jest kwadratowa butelka
0
@Rust_Cohle tam chyba bardzo duży wpływ ma rodzina bo żółw już z samego Monaco chciał iść do Madrytu ale mu rodzina kazała iść do PSG, jak widać kasa dla rodziny najważniejsza:]