0

@masq wyślą złotą gilotynę z jasnym przeznaczeniem

2

@Kgorecki2500 może się chłopaki dla otuchy i dla ogrzania w unieruchomionych wozach obściskiwali. Może na terenie Ukrainy kwarantanna z tak bliskiego kontaktu jeszcze obowiązuje, trzeba by zapytać Olejnik czy np. Ukraina nie powinna dla przyjezdnych ustanowić 5 letniej kwarantanny to by sprawę inwazji załatwiło.

10

@Cule1234 białorusini rozumiem, że na wozach drabiniastych będą atakować skoro mateczka rosja sprzętem przedpotopowym operuje.

0

@Criss18Barca problem jest taki, że oni od dawna czują się oblężoną twierdzą i te działania mogą wzmóc takie uczucie. Właśnie po to prowadzi się tak silną propagandę.

0

@NaFazieHitman czyli innymi słowy Putin próbuję ratować wizerunek, ładując wszystko co ma

20

@DonMatteo901 to jest człowiek do zamknięcia w szpitalu, a tutaj mamy geniuszy broniących tej śmiesznej partii z tymi łepkami. Mam nadzieje, że im się włączył tryb 2%

2

@DLFCB chłop z zdziebko przesadza już w drugą stronę, tam też giną czyjeś dzieciaki które zostały wykorzystane przez psychola. Popadanie w takie skrajności tworzy zawsze odbicie w drugą stronę.

0

@DaPidejpi przecież to propaganda nikt z aparatczyków w tym państwie nie wierzy w to co ogłaszają, to ma trafić do zidiociałego społeczeństwa, czy to co gada TVP wydaje ci się sensowne? to też działa na takiej samej zasadzie

17

@Kgorecki2500 oni w ogóle mają ostatnio jakieś "szczęście" do odciągaczy uwagi od ich śmiesznych rządów.

3

@bari_94 a skąd niby to wojsko miałby wziąć, już dawno by wszyscy o tym trąbili gdyby ściągał nowe oddziały. Jak na razie to wygląda tak, że ta sławetna modernizacja wojska to była tylko propaganda ładnie wyglądająca na placu czerwonym.

6

@Hubsao ciekawe czy boi i się covida czy, że których wstanie i mu w łeb wystrzeli.

0

@tobiasson92 PIS to ma znajomczyków na całym świecie, że klękajcie narody, ciekawe czy jak wszystko ucichnie czy znowu będą to kuple naszych wszechwładnych.

7

@goldmetaxa erdogan to taki sam czub jak putler wiec jak będzie miał sposobność bez większej odpowiedzialności dowalić pale z Kremla to to zrobi.

8

@CatalanDream to byłby kierwa hit gdyby ten onuc zawinął się w 1 dniu walk. Fajnie byłoby gdyby taki psychol opuścił ten świat.

2

Kto by pomyślał, że kultowe filmy amerykańskie lat 80, 90 w których wszyscy ruscy byli tendencyjnie źli będą tak aktualne w 2022r

8

@Fabik87 150 tys to jest cała siła rosyjska skoncentrowana dookoło Ukrainy a nie siły idące na Kijów

1

@Deraxium trochę to wyglada tak, że najlepszy sprzęt to stoi w garażach i czeka na parady na placu czerwonym

2

@Vampir707 przecie ta partia kasztanów to bohatery tej strony, wszystkich zawsze i wszędzie wyjaśniają

0

@Image myśle ze prócz dobrej strategii i zawziętosci zachodni sprzęt robi robotę

3

Czytając to co pisał i pisze ten Krzysztof Wojczal i widząc, te słabości ruskich, włączenie się NATO para militarnie i postawienie Putina pod ściana nie wydaje się głupie. To co ten facet pisze wydaje się bardzo ofensywnym działaniem ze strony NATO, ale trzeba wykorzystać takie sytuacje.
https://www.krzysztofwojczal.pl

0

@ElTomas a co maja puścić do boju skoro z satelitarnych zdjęć wynika, że puścili już w bój większośc wojska. Nie da się teraz potajemnie przenieść dużych sił.

3

@BART97 Łukaszenka tez coraz więcej mataczy, nie zdziwię się jak zaraz będzie za rozmowami pokojowymi

5

@Colon mocno psychologicznie zadziałała Fukuschima i wtedy mieli poparcie społeczeństwa do wyłączania elektrowni, ale nastroje i sytuacja już dawno się zmieniła i zachowanie Germanów jest co najmniej dziwne. Pewnie Schredery i inne typu lepki lobbują w kierunku gazu z Rosji

0

@draxidox to jest sumienie Rosjan, nie przekłamujmy rzeczywistości

2

@Pawel13sz piękne miejsce, kilka razy byłem i zawsze działa na wyobraźnie, warto zjeść lody w średniowiecznym centrum

0

@deyna2018 w Wormsy możesz pograć

2

Komentarz usunięty

2

Patrzac na te wszystkie filmiki z działań wojsk lądowych Rosji na Ukrainie ma takie wrażenie, że ich sprzęt to jakiś paździerz w porównaniu do sprzętu jakiego używa zachód. Ciekawe czy po prostu na start rzucili jakiś szmelc czy całe wojsko lądowe tak wyglada.

7

To też byłaby ciekawa historia gdyby nielegalna grupa hakerów sparaliżowała życie w Rosji, coś czego nie mogą zrobić imperia zrobiłaby grupa zapaleńców.

1

@MesQueUnClub_87 to taki szczekacz pierwszego dnia sankcji, myśle, że ludzie biznesu z Moskwy zaraz zaczną się budzić z wizji rozpostartej przez Putina. Ludzie myślą, że rusek taki nieomylny i wszechwiedzący a myśle, że chłop przelicytuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?