chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq wyślą złotą gilotynę z jasnym przeznaczeniem
2
@Kgorecki2500 może się chłopaki dla otuchy i dla ogrzania w unieruchomionych wozach obściskiwali. Może na terenie Ukrainy kwarantanna z tak bliskiego kontaktu jeszcze obowiązuje, trzeba by zapytać Olejnik czy np. Ukraina nie powinna dla przyjezdnych ustanowić 5 letniej kwarantanny to by sprawę inwazji załatwiło.
10
@Cule1234 białorusini rozumiem, że na wozach drabiniastych będą atakować skoro mateczka rosja sprzętem przedpotopowym operuje.
0
@Criss18Barca problem jest taki, że oni od dawna czują się oblężoną twierdzą i te działania mogą wzmóc takie uczucie. Właśnie po to prowadzi się tak silną propagandę.
0
@NaFazieHitman czyli innymi słowy Putin próbuję ratować wizerunek, ładując wszystko co ma
20
@DonMatteo901 to jest człowiek do zamknięcia w szpitalu, a tutaj mamy geniuszy broniących tej śmiesznej partii z tymi łepkami. Mam nadzieje, że im się włączył tryb 2%
2
@DLFCB chłop z zdziebko przesadza już w drugą stronę, tam też giną czyjeś dzieciaki które zostały wykorzystane przez psychola. Popadanie w takie skrajności tworzy zawsze odbicie w drugą stronę.
0
@DaPidejpi przecież to propaganda nikt z aparatczyków w tym państwie nie wierzy w to co ogłaszają, to ma trafić do zidiociałego społeczeństwa, czy to co gada TVP wydaje ci się sensowne? to też działa na takiej samej zasadzie
17
@Kgorecki2500 oni w ogóle mają ostatnio jakieś "szczęście" do odciągaczy uwagi od ich śmiesznych rządów.
3
@bari_94 a skąd niby to wojsko miałby wziąć, już dawno by wszyscy o tym trąbili gdyby ściągał nowe oddziały. Jak na razie to wygląda tak, że ta sławetna modernizacja wojska to była tylko propaganda ładnie wyglądająca na placu czerwonym.
6
@Hubsao ciekawe czy boi i się covida czy, że których wstanie i mu w łeb wystrzeli.
0
@tobiasson92 PIS to ma znajomczyków na całym świecie, że klękajcie narody, ciekawe czy jak wszystko ucichnie czy znowu będą to kuple naszych wszechwładnych.
7
@goldmetaxa erdogan to taki sam czub jak putler wiec jak będzie miał sposobność bez większej odpowiedzialności dowalić pale z Kremla to to zrobi.
8
@CatalanDream to byłby kierwa hit gdyby ten onuc zawinął się w 1 dniu walk. Fajnie byłoby gdyby taki psychol opuścił ten świat.
2
Kto by pomyślał, że kultowe filmy amerykańskie lat 80, 90 w których wszyscy ruscy byli tendencyjnie źli będą tak aktualne w 2022r
8
@Fabik87 150 tys to jest cała siła rosyjska skoncentrowana dookoło Ukrainy a nie siły idące na Kijów
1
@Deraxium trochę to wyglada tak, że najlepszy sprzęt to stoi w garażach i czeka na parady na placu czerwonym
2
@Vampir707 przecie ta partia kasztanów to bohatery tej strony, wszystkich zawsze i wszędzie wyjaśniają
0
@Image myśle ze prócz dobrej strategii i zawziętosci zachodni sprzęt robi robotę
3
Czytając to co pisał i pisze ten Krzysztof Wojczal i widząc, te słabości ruskich, włączenie się NATO para militarnie i postawienie Putina pod ściana nie wydaje się głupie. To co ten facet pisze wydaje się bardzo ofensywnym działaniem ze strony NATO, ale trzeba wykorzystać takie sytuacje.
https://www.krzysztofwojczal.pl
0
@ElTomas a co maja puścić do boju skoro z satelitarnych zdjęć wynika, że puścili już w bój większośc wojska. Nie da się teraz potajemnie przenieść dużych sił.
3
@BART97 Łukaszenka tez coraz więcej mataczy, nie zdziwię się jak zaraz będzie za rozmowami pokojowymi
5
@Colon mocno psychologicznie zadziałała Fukuschima i wtedy mieli poparcie społeczeństwa do wyłączania elektrowni, ale nastroje i sytuacja już dawno się zmieniła i zachowanie Germanów jest co najmniej dziwne. Pewnie Schredery i inne typu lepki lobbują w kierunku gazu z Rosji
0
@draxidox to jest sumienie Rosjan, nie przekłamujmy rzeczywistości
2
@Pawel13sz piękne miejsce, kilka razy byłem i zawsze działa na wyobraźnie, warto zjeść lody w średniowiecznym centrum
0
@deyna2018 w Wormsy możesz pograć
2
Komentarz usunięty
2
Patrzac na te wszystkie filmiki z działań wojsk lądowych Rosji na Ukrainie ma takie wrażenie, że ich sprzęt to jakiś paździerz w porównaniu do sprzętu jakiego używa zachód. Ciekawe czy po prostu na start rzucili jakiś szmelc czy całe wojsko lądowe tak wyglada.
7
To też byłaby ciekawa historia gdyby nielegalna grupa hakerów sparaliżowała życie w Rosji, coś czego nie mogą zrobić imperia zrobiłaby grupa zapaleńców.
1
@MesQueUnClub_87 to taki szczekacz pierwszego dnia sankcji, myśle, że ludzie biznesu z Moskwy zaraz zaczną się budzić z wizji rozpostartej przez Putina. Ludzie myślą, że rusek taki nieomylny i wszechwiedzący a myśle, że chłop przelicytuje.