chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 no niestety z dziczą inaczej nie można, widać jak się koleś zachowywał na filmiku który sam nagrał
0
@MesQueUnClub_87 spokojnie tarcza zostanie utrzymana dla najbiedniejszych, najmniej wykształconych, emerytów i mieszkańców miejscowości poniżej 10 tys mieszkańców.
10
@Kidd problemem jest to, że w kilku państwach grupa ludzi wpadła na to jak można przekupić głupią tłusze i przy pomocy kasy i prostackich poglądów zjednoczyć ludzi o ograniczonych horyzontach. Węgry już pokazały, że na takie partie nie ma już recepty, niezależnie jaka opozycja byłaby jedynym sposobem urwania betonu jest obiecywanie jeszcze większej kasy. Niestety u nas tak samo jak w rosji czy na węgrzech demokratycznie już władzy nie da się zmienić, chyba, że chłopy sami się pożrą w prawicy (w co wątpię bo mają za dużo do starcenia).
1
@cris2706 tylko, że Modric dopiero w pewnym wieku mógł trafić do topowego klubu jest spowodowane miejscem urodzenia i pochodzeniem a nie skalą talentu
0
@kibicsportu nie zdziwiłbym się gdyby Caferin próbował razem z romantykiem destabilizować Real tylko dla swoich prywatnych potrzeb, coby nie musiał ściskać ręki Pereza po finale
0
@Cule1234 tydzień temu źródła francuskie podawały, że odchodzi wiec tyle te dziennikarskie wystawy są warte
1
@Momals11 tak czy siak trzeba się od nich odłączyć a dzięki takiej niezależności możemy zacząć dyktować ceny za przesył.
2
@Xwowrak nie musza za nic płacić w rublach bo już wiadomo, ze zaraz ten sam gaz będzie go nas płynął przez turcje i w teorii raczki czyste.
4
@Peroso36 historia jak każda inna w piłce nożnej, dlatego jest to najpopularniejszy sport na świecie.
1
@LloretDeMar tylko, że elektorat PIS to prawicowy tylko w sprawach światopoglądowych bo w sprawach gospodarczych to typowy socjal. Na pis głosuje w większości spuścizna robotniczej solidarności, niewykształceni którzy czują się pokrzywdzeni bo swoją niedolę zrzucają na barki "złodziei" którzy się dorobili.
4
@Ptasior będą sprowadzać samoloty w rytm zdrowasiek
0
@Hubsao to jest plan minimum który ledwo im się "może" udać, więc to świętowanie to takie na siłę.
0
@Sensible śmingus dyngus?
1
@Ojciec5tkidzieci z nagłośnieniem jak zwykle w polskich serialach 1/4 niezrozumiała;) serial spoko nic wybitnego ale ciekawe
12
@zadafcb i taka postawę trzeba szanować bo od tego oni właśnie są. Szkoda tylko ze gro tych działań musi wychodzić oddolnie z parafii a nie z episkopatu.
0
@Kurkmen a czy ja kogoś wybielam? Na co mi to? Z filmu widać ze motocyklista leciał pstro wiec jak się okaże ze miał z 200 na liczniku to i tak będzie oficjalnie jego wina.
1
@Faun z tego co mówili to po oględzinach nie ma śladu na aucie po żadnej kolizji ale filmu nie widziałem. Możliwe ze nic nawet nie zauważyli
4
@Gavinho jestem przed 40 tyram po 12 godzin dziennie w służbie zdrowia i jak przychodzi weekend i wiosna to lecę do ogrodu styrać się fizycznie i wole to od siedzenia przed tv czy konsolą. Można tak wyczyścić głowę i nie ma to nic wspólnego ze straconymi pokoleniami. Każdy lubi inną odskocznie od pracy.
3
@Kgorecki2500 to zbliżenie Rosji i NATO w wykonaniu Le Pen i Putina polegałoby pewnie na przytulenie się mateczki rosji bezpośrednio do Niemiec.
6
@Tomason sam Melenchon wczoraj trzy razy powtórzył, że nie wolno jego wyborcom głosować na Le Pen i myślę, że wielu pójdzie zagłosować na Macrona tylko z powodu strachu przed tym co mogłaby wyprawiać kobita putina
12
@tobiasson92 dla pinokia jak widać działanie pani długopis to Polska racja stanu.
0
@kkbarca dzwonisz do ogarniętego ogrodnika i ci dostarczy fajne mało legalne środki typu cyklon w postaci takich tableteczek. Wkładasz do dziury w kopcu i masz po kreciku
5
@Kgorecki2500 cos mało starzenia ze strony pieska putina, pewnie mają już gacie pełne bo im cos po myśli nie poszło
1
@Hubsao walka z problemami demograficznymi opcja "Rosja", jak widać 500+ to program dla mięczaków
0
@reloaded jack to jest taki przyjemniaczek można pić jak sok. Zdradliwy alkohol:]
1
@Piotr777 jaki ten świat jest prosty, królu prowadź
2
@Kusco15 ich to już do reszty wystrzeliło w kosmos. Instytucja tak samo pełna hipokryzji jak nasi rządzący.
0
@Ghotti jeśli wojna ucichnie normalizacji sytuacji możemy się spodziewać w 2024 o ile w tych czasach może być spokojnie. Jak sobie człowiek pomyśli jak fajnie było przed 2019 to łezka się w oku kręci:]
3
@Toretto już o tym pisałem dla tego kraju nie ma ratunku bo co by PIS nie zrobił i tak beton 35% na nich pójdzie zagłosuje. Mamy taką samą sytuacje jak na Węgrzech, trochę nas ratuje, że nie ma JOWów, ale powalające jest to, że w 21 wieku propaganda może tak silnie oddziaływać na ludzi mających tak naprawdę w Polsce dostęp (jeszcze) do wielu źródeł informacji.
0
@Ojciec5tkidzieci wiadomo Archangielsk>Rzym