0

@Emhyr tak jak widzisz na filmiku łatwo się je zdejmuje i wkłada, sam posiadam jedną parę i się sprawdzają

0

@Tasde żadnej rakiety nie dostanie bo pewnie jeśli gdziekolwiek pojedzie to jedynie w celach propagandowych.

2

@Ojciec5tkidzieci dobry serial, ale trzeba się przygotować, że w zasadzie jest to serial wyśmiewający mocno tzw. Trumpizm w USA, więc jeśli ktoś ma inne poglądy może się mu nie spodobać

3

@barcelonaLM Witek facjata wiecznie naburmuszonej nauczycielki matematyki. Edit: właśnie sprawdziłem i jest nauczycielką historii więc wszystko się zgadza

0

@arasz1819 na 85 lat to i tak dobrze wygląda, zakonserwowany na bunga bunga z Mirasem

5

@NaFazieHitman zaraz ci tu będą klarować że więcej wpłaciliśmy niż wzięliśmy

9

@Rl9k1nG Andrzej widzę odleciał, liczy, że dziadek da mu nacisnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JimMorrisonFCB skoro piekarz może na wojnie strzelać to tym bardziej polityk, sami wojny ogłaszają to niech sobie w nich walczą a my z popcornem będziemy to obserwować, może wtedy nagle świat byłby spokojniejszy

0

@Kidd przecież o tym, że będzie pobór mówiono od dobrych 2-3 dni przed orędziem więc część na bank ruszyła z tego powodu szybciej

0

@Medium powoli się to przeradza w konflikt globalny pod względem technologicznym a sprawdzamy to na ruskich i Ukraińcach

0

@Faun równie dobrze wołodia mógłby mnie zza klawiatury teraz z patykiem wysłać na wojnę, taka będzie wartość takich żołnierzy z łapanki

0

@Kidd może dany filmik był fejkiem ale MSZ fińskie podało, że w ostatnim tygodniu wydano 60% więcej pozwoleń na wjazd Rosjanom, zresztą są filmiki z granic gruzińskiej i mongolskiej jakie są kolejki

3

@John_Doe z pretensjami każdy pacjent powinien być odsyłany do MZ, to, że ma taki termin nie jest winą przychodni, działamy w ramach limitów i nawet jeśli fizycznie jesteśmy w stanie przyjąć więcej pacjentów to nie możemy. Z drugiej strony jeśli całe społeczeństwo chodziłoby prywatnie sytuacja byłaby identyczna bo mamy po prostu gigantyczny brak personelu medycznego, wystarczy wspomnieć, że w całej Polsce jest koło 600 psychiatrów dziecięcych.

1

@draxidox pytanie czy USA, Niemcom czy, Francuzom młodzi Ukraińcy są potrzebni, złoża Ukrainy są tak smakowitym kąskiem, że wyślę się swoich byle mieć prawa do wydobycia

0

@draxidox jeśli Ukraina by wygrała to do odbudowy rzuca się wszyscy a głównie USA bo jest na czym położyć łapę

5

@Rl9k1nG ja się pytam przed czym nam Ukraina kupiła czas, ewidentnie widać, że Rosja nie ma szans z krajami NATO, może w przyszłości wywołać wojnę ale ewidentnie widać, że technologia i standard szkolenia jest po stronie tak często wyszydzanego „zgniłego” zachodu. Osobiście uważam, że jeśli zachód poradzi sobie z kryzysem energetycznym, przejdzie powoli na inne źródła energii to na czas życia mojego pokolenia z Rosja mamy spokój bo ten kraj raczej będzie tylko ubożał w stosunku do zachodu

8

@Emhyr ten chłop to jest polityk z krwi i kości, gdyby miał z tego jakieś korzyści to by matkę ruskim sprzedał.

5

@Survier straszenie pewnie skończy się na przewożeniu wyrzutni, głowic itp.

8

@Rl9k1nG to tylko potwierdza jak bardzo im się pali koło dupy. Pytanie jak na to zareaguje zachód i Ukraina bo jeśli nic sobie z tego gadania nie zrobią to możliwości odbicia całego terenu jest możliwa.

4

@Cwaniak4 no niestety pompa tylko foto inaczej nieopłacalne

6

@arasz1819 niebo zapłacze, dojdzie do zaćmienia słońca itp. będą głowy obcinać w ofierze na pomniku smoleńskich a tłusza będzie tarzać się w rozpaczy

0

@Emhyr pewno Puchatek powiedział "Władzio mego miodu nie dostaniesz" i już im do pomocy został tylko Iran

18

@Amigo_Blanco tutaj trzeba się zgodzić, bo przy takiej ilości afer i bucie PISu żadnego innego rządu juz dawno by nie było i byłby spalony na lata. Wystarczy przypomnieć "lub czasopisma" co dzisiaj byłoby dniem jak co dzień.

5

@mateusz1989VeB różnica jest taka, że jeden objął ważne stanowisko międzynarodowe a drugi tron Nibylandii

3

@Colon można by listę bez dna stworzyć ale jednak soprano czy Rzym od którego zaczął się czas serialowych superprodukcji to podstawa

1

@Kgorecki2500 w tym wpisie nie chodzi o pensje ludzi tam pracujących tylko o to kto im tą pensje funduje i za jaką pracę. Tak samo u nas za naszą kasę żwirek Jarkowi wozili.

0

@Kusco15 czy się powiódł czy nie to sprawa drugorzędna bo i tak jeśli to prawda to jest to schyłek pana P. Chyba już za dużo opcji zaczyna się wyraźnie z jaskiń wychylać, wiadomo, że władza przejdzie w ręce podobnego człowieka bo Rosja innego rodzaju władzy nie zna. Pewnie na początku trochę bardziej pro zachodnio będzie ale cykl się powtarzać będzie zawsze bo społeczeństwo tak zaniedbane można tylko krótko trzymać pokazując im wroga czyli zgniły zachód

0

@Warzy941 pamiętajmy, że Bayern u nas to może być drużyna w zupełnie innej formie, nie zaczynajcie już pompować na dzień po porażce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?