chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 dyskopatia nie musi dawać objawów na samym kręgosłupie są pacjenci którzy maja np bóle wyspowe czyli bóle zlokalizowane tylko na małej powierzchni i jest to spowodowane dyskopatia. Parestezje mogą imitować wszystko, uczucie palenia ból swędzenie itp. Z doświadczenia, 90% pacjentow z takimi objawami lezącymi po nodze to dysk i nie ma co się obawiać poważnych rzeczy, ale jeśli nie będzie ustępowało to specjalista czyli neurolog lub neurochirurg i skierowanie na rezonans lub od razu prywatnie rezonans
0
@konrad1661 rezonans i wszystko jasne, u znacznej większości ludzi z takimi objawami i siedzącym trybie jest to jakiś rodzaj dyskopatii
5
@Tasde partia dla ludzi słabo ogarniętych w życiu dla których idolami są dzikie trenerzy i inne sochy bo reszta świata jest ogłupiona akademicką nauką. Jak dochodzi do dyskusji lub debaty nie z chłopcami z zawodówki a specjalistami to Sławki inne wynalazki nagle nie maja nic sensownego do powiedzenia prócz powtarzania bzdurnych haseł.
0
@MesQueUnClub_87 masz 357 lub rnś jedne z niewielu prawdziwych stacji radiowych
5
@John_Doe a co tu ma boleć, lecą dokładnie na tym samym co PIS ze swoimi wyborcami, zachowują się jak sekta. Bardzo dobrze, że przypomina się ich populizm i gadanie pierdów bo przecież kreują się na jedyna partię która ma pomysł a tak na naprawdę mają tylko miłe hasełka gospodarcze (o których sami w przypływie szczerości mówią, że są nieosiągalne) a sprawy światopoglądowe zamietli pod stół. Jeśli wejdą w koalicje z PIS to na 99% wiadomo, że jedyna ich działalność będzie się koncentrowała na zamordyźmie światopoglądowym.
6
@Tomo1989 heh nie znałem wcześniej. Typek co wywiad lub stand up gada co innego. Co jest w danym dniu wygodne to jest klepane, partia dla naiwnych ludzi.
0
@bartekvisca niestety taka jest rzeczywistość naszej służby zdrowia którą jestem częścią, zresztą tak wygląda nie tylko u nas. Jako pracownik służby zdrowia sam leczę się tylko prywatnie a składkowe sprawy zostawiam na poważne rzeczy typu hospitalizacje.
2
@Qlimax86 https://www.panmaterac.pl/materace-piankowe/1104-49095-materac-argento-therapy-mollyflex-piankowy.html?utm_source=google&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=materac-argento-therapy-mollyflex-piankowy&gclid=CjwKCAjwp6CkBhB_EiwAlQVyxVkvdIgoMpvi-ggX0TfHURtwVfnYSStSSFhkx3N2_lWD3EgWoaZBPxoCNRgQAvD_BwE#/24-rozmiar-90x200
Używam 3/4 roku, materac sztywny z certyfikatem medycznym, jeden dzień miałem problem z powodu twardości ale jestem mega zadowolony, na bank poprawił się stan mojego kręgosłupa. Ja kupowałem 200 na 200 wiec to już spora kasa ale nie wiem jaki duży ty chcesz
2
@Kapiczek o panu znowu jakieś wybory sfałszowano czy miał jakieś inne pierdoły dla ciemnoty?
4
@Medium do żadnego wielkiego miasta USA nie ma po co się Europejczykowi wyprowadzać. Syf, przemoc narkotyki na każdym rogu nie mówiąc o przestarzałej infrastrukturze. Co innego miasta małe i średnie gdzie dla Polaka z dyplomem zarobki w porównaniu z Polska są nadal gigantycznym przeskokiem a i „środowisko" bardzo przyjemne.
0
@Kgorecki2500 to zależy gdzie będzie się znajdował po wyborach bo myślę, że bez większych problemów dogada się z PIS a wtedy raczej nie będzie miał potrzeby udawania.
1
@okiemtypera_lucaxx95 niestety mam tą samą "przyjemność" posiadania dwóch tego typu sąsiadów w tym jeden jak trzeźwieje rano to na cała pi..de puszcza Lady Gaga, Bradley Cooper - Shallow, taki to z niego romantyk po pijaku. Niestety ludzie nie szanują spokoju innych.
0
@BorzyKrzys to, że sobie zmienił image na potrzeby pozyskania wyborców nie znaczy, że się zmienił. Od lat jako dziennikarz udowadniał, że jest głęboko wierzącym katolikiem.
1
@Messibestplayerintheworld jak co polecimy na pomarańczowym
0
@barcelonaLM przecież PISowi już nie chodzi o przekonywanie nowych wyborców bo mamy w tym momencie zamurowane poparcie dla PIS. Oni cementują swoich psychofanów bo te 33-34 im starczy do rządzenia bo jakiś podnóżek w postaci ultrakatolika Hołowni lub Konfederacji znajdą.
2
@Survier czyli rozumiem, że zabieranie oligarchom rosyjskim ich własności jest bee bo to ich własność ale niszczenie czyjegoś mienia jest spoko? Bo pierdzielenie konfiarzy na tej stronie już nie ma za bardzo sensu
2
@Przemek2323 jarek już wieczorami w wannie ze świecami od miesiąca go studiuje i nie może uwierzyć jak bardzo opozycja jest umoczona w szpiegowanie na rzecz mateczki rosji
6
@GeneralXavi Beckham nigdy nie był wybitnym piłkarzem, ponadprzeciętny i tyle. Bardziej bym go określił jako postać medialną.
1
@cules100pro Pep pewnie w ciul "zdeinformowany" jest pewno mu już glaca się poci od tych artykułów na białej.
4
@ranger3120 ruskie to co najwyżej mogą się teraz wciągnąć w wojnę z wyspami Marshalla bo na tyle im pozwoli arsenał
6
@PatrychoO fajnie, że takie dobre radia jak 557 czy rnś mogą się z tego patronaita utrzymać i grać świetną muzykę a nie playlista komputerowa i co chwilę wielkie kumulacje
2
Komentarz usunięty
0
@Bogan jak zwykle kolorowo raczej można odnieść do tego, że ostatnie lata wyglądają tak samo.
0
@Foro ponieważ tego typu rzeczy wychodzą u nas średnio co 24 dni.
0
@Firestone pytanie co to zmienia, że zapłacone tutaj raczej chodzi o to, że ten klub jest zarządzany jak warzywniak spod bloku w latach 90.
5
@szkutnik91 i po dwóch miesiącach wyczerpujących fizycznie treningów z trenerami Barcelony chłop zacznie grać swój najlepszy "futbol" w życiu, czyli człapanie, podawanie do boku i zadyszka po 60 mi.
1
@Survier 180 za 800 to i tak promocja, chcesz spoko urządzony dom w takim metrażu to 1,5 bański to standard. Budowałem chałupę w 2018, 125m i już wtedy wyszło mi koło 700-750
10
@bartas97 to jest ultra cwaniacka gra bo liczy na to, że takie pierdoły w końcu wyprowadzą z równowagi i potężny Norweg w końcu sprzeda łokieć w głowę i czerwo.
27
@Cotutajsiedzieje Antonela na tym zdjęciu wygląda jak nieźle zrobiony taj
0
@Pewex mam 11 pro od 3-4 lat i kondycja baterii 89% więc nie widzę problemu, miałem 10 i 6s i to samo, oczywiście nieraz w padnie w jakiś rytm samozniszczenia i np. po ładowarce samochodowej się nagrzeje to później leci bateria z 100 do 50 w 30 min ale jak odpocznie to już git.