0

@qbsonFCBarca wniosek jest dokument uprawniającym do głosowania więc możesz go wykorzystać w każdej komisji nawet w pierwotnym miejscu.

0

@michal26 ale to nie jest uczciwa polityka gdyby mieli wszyscy tak działać to nie byłoby demokracji. Mamy do czynienia oszustwem.

2

@michal26 PIS po prostu zrobił to co każda autorytarna partia na świecie, legalnie doszedł do władzy jednocząc najmniej wykształconą część społeczeństwa plus najbardziej łatwowiernych seniorów. Jak już doszedł do władzy zniszczył wszystkie niezależne media i wykorzystuje cały aparat państwa do utrzymaniu władzy, w takim przypadku nie można nazwać wyborów uczciwymi. Dla mnie gadanie, że PIS jest jakąś wybitną partia bo umie utrzymać wyborców to bzdura, po prostu oszukali społeczeństwo, zastraszają wymyślonymi wrogami plus kupują głosy. Każda partia tego typu to potrafi, sztuka to uprawiać politykę demokratyczną i wygrywać.

0

@mientusek1407 problem w tym, że ich nikt nie chce bo sieją zamęt, USA próbuje dogadać się z Egiptem o korytarz humanitarny, ale Egipt nie chce przyjmować Palestyńczyków.

1

@Montjuic czysta wódka wybuhowa to akurat jest spoko produkt, szkoda, że zniknie z rynku bo jak na wódkę trochę inny smak

1

@Pawlak1992 jak Maciuś z klanu nawalił się w wannie piwem marki bartek

1

@Ojciec5tkidzieci ja to się zawsze zastanawiam jaką wy macie wiedze specjalistyczną na ten temat, że się tak pewnie o tym wypowiadacie. Odsyłasz do psychologa czy psychiatry a sam zrobiłeś research co o tym mówi nowoczesna psychologia, psychiatria, medycyna?

0

@Nazio_87 a coś się PISowcy wczoraj pluli, że Tusk ślepakami strzela

0

@LM10GOAT a po co oni mają awansować, podczas euro tylko będzie zaśmiecanie informacjami o kopaczach którzy i tak nic nie zagrają i może wyłapią znowu jakieś pieniążki od Pinokia.

0

@MesQueUnClub_87 uważam, że frekwencja jest realna, społeczeństwo jest strasznie zagrzane na te wybory

0

@clyde potrzeba po prostu partii socjalliberalnej, najbliżej było do tego Nowoczesnej ale lider jest słabym politykiem.

2

@hayek a o co takim grupom chodzi właśnie w taki sposób najłatwiej zradykalizować i mieć nowych członków. Jest to jedyny sensowny powód działań Hamasu bo nie wiem czego innego mogli się spodziewać.

4

@macio_944 dziadka jak i jego wierchuszkę już totalnie odkleiło, naprawdę musi się czuć bogiem w tym kraju skoro widząc, że jest nagrywany nadal zachowuje się jak satrapa

0

@Tomo1989 tylko, że nikt oprócz Rosji nie przeszedł w zasadzie na gospodarkę wojenną. Nato daje zapasy a nie strategiczne siły, ruski się wykrwawiają i pewnie nie będą żadnym zagrożeniem dla NATO przez sporo lat.

2

@Peciak odsunięcie PISu od władzy to kluczowa sprawa teraz bo jak widać im dalej w las tym będzie coraz trudniej a patrząc na Węgry, Turcje zaraz może być niemożliwe. Różnica między innymi partiami a PIS jest taka, że jak PO, Lewica czy TD dojdą do władzy i będą nieudolni to stracą władzę. PIS od początku weszło z buta z jednym celem, ułożenia sobie państwa i ustroju tak żeby nigdy władzy nie utracić, więc teraz kłócenie się czy inne partie są równie gówniane jest śmieszne, bo gorsze nie będą a przynajmniej bezpieczeństwo ustroju będzie zachowane.

1

@Montjuic i nadal najwyższą w Europie

0

@Barcelonka070 PKP Cargo też jest pięknym przykładem jak to PIS potężnie buduje Polskie marki

1

@Montjuic jak masz jakieś dane to się podziel bo musisz mieć niezłe wtyki skoro jak się domyślasz pijesz do pochodzenia etnicznego matek. W takie Francji gdzie masz największą dzietność 85% młodych matek pracuje więc twoje zapędy pewnie nie znajdą żyznego podłoża.

0

@Ojciec5tkidzieci księża może nie mają wpływu na to co myśli 30latka ale za to u nas w kraju mają bardzo duży wpływ na politykę realną rządu bo po 1 głównymi wyborcami PIS są emeryci a po 2 sami rządzący to miłośnicy kleru. Więc de facto polityką rodzinną a co gorsza również ginekologią w Polsce rządzą nie mający o tym pojęcia emeryci.

2

@hayek nie po prostu w krajach, gdzie ludzie sobie nie patrzą pod pierzynę (jak to się ma tradycyjnych społecznościach) i nie ma jakiejś bzdurnej presji społecznej plus rządzący zamiast ludziom wchodzić na głowę ze swoim wizjami świata (zakaz aborcji itp.) jest większa dzietność. Kobiety wiedzą, że w ciąży są bezpieczne (u nas nie są bezpieczne po idąc do lekarza nie widzą co lekarz zrobi w sytuacji kryzysowej bo ma z tyłu głowy prokuraturę) a po ciąży mogą prowadzić dalej normalne życie bo są żłobki i przedszkola. Nie ma wymyślania, że ma siedzieć w domu tylko może kontynuować karierę zawodową. To jest normalna polityka prorodzinna a nie stare dziady na ambonie albo stare dziady w rządzie którzy słuchają tych na ambonie.

2

@hayek tak Hiszpania i Portugalia czy Włochy to są kraje bardzo mocno katolickie. Jedyne kraje które się wyróżniają to Rumunia i Węgry. Trzeba tylko trochę wiedzy a nie ubzdurać sobie jakąś teorie.

2

@BorzyKrzys no tak wyciągnąć jeden kraj i spoko pasuje do narracji

2

@hayek no właśnie na to wskazuje ta mapka? chyba ktoś ma problemy z czytaniem mapy. No chyba, że Czechy Francja czy kraje skandynawskie to ostoja prawicowej religijności

3

@Lucerfi przypominam, że największa dzietność w Europie jest w krajach najbardziej liberalnych na drugim końcu są takie wspaniałe kraje jak Polska

2

@hayek akurat o Czarzastym pisało sporo mediów, że bardzo dobra przemowa.

0

@gumaz i otwórzcie serca na jezusa. Pisowi marzą się lata 50 w Polsce i jeden słuszny przekaz.

0

@qbuteq raczej z cyklu, wszyscy w tym środowisku będą mówić to samo bo pośrednio dotyczy to wszystkich

1

@BorzyKrzys widać po mordzie, że od rana siebena poszła.

1

@sopelinho a bilety dla bombelka też bedo

1

@barcanawieki podstawowa sprawa co widać po Węgrzech to przejęcie mediów, tyle starczy. U nas wybory nie są uczciwe skoro narodowe media, wszystkie gazety regionalne i wszystkie główne spółki skarbu państwa uczestniczą w kampanii na rzecz partii rządzącej. Z tak skonstruowanym państwem nie da się wygrać i śmieszą mnie ludzie mówiący, że mamy słabą opozycję bo w takich razie w Rosji na Węgrzech czy w Turcji też jest słaba opozycja, w każdym kraju autorytarnym jest w takim toku myślenia słaba opozycja. Jak widać wystarczy skonsolidować 35 procent społeczeństwa której prawie nic nie obchodzi, wystarcza im jeden przekaz nie dociekają itp. a z badań wynika, że po prostu chodzi o słabo wykształconych i emerytów którzy nie radzą sobie ze zbieraniem informacji z innych źródeł niż publiczna telewizja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?